Grupa A - II Faza

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

strzały 6-6

Dosyć wyrównane spotkanie. Zmarnowałem 3 sam na sam, a rywal strzelił wszystkie 3 bramki.

DR_man 4:6 lukasso
strzały 14-6

To sobie postrzelaliśmy... Przewaga rywala i zasłużona wygrana.

Dzięki i powo.
Pon 17:44, 25 Sie 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H napisał:
Zdumiewające jest to co robią niektórzy gracze, jakby podkablował mnie jakis nowy gracz to bym jeszcze zrozumiał ale ...Konfidentaolin... nie gra w tą gre przeciez od miesiaca... sa pewne zasady wsród starszych graczy, sam nie raz grałem z zawodnikami którzy podobnie jak ja niewytrzymali i wychodzili w meczach ze mną ale nawet do głowy mi nie przyszło zeby lecieć z tym na forum, bądźmy poważni ocb? heh "obywatelski obowiazek" lool lool
Niestety nie będę tolerował takich zachowań, szczytem bezczelności jest obrażanie Kosha po Twojej ucieczce. Zachowałeś się skandalicznie i dlatego z czystym sumieniem przyznaje Ci ostrzeżenie. Niestety dla Ciebie oznacza to BANa. Gdybyś umiał się zachować po słusznie przyznanej karze, to byłby to tylko miesięczny pobyt na CLG, jednakże to był Twój wybór. Obrażanie w ten lub inny sposób nigdy nie było i nie będzie tolerowane na WEOL.
Do wszystkich: Nie ma czegoś takiego jak "pewne zasady wśród starych graczy", ucieczka będzie zawsze tchórzostwem i okazaniem braku szacunku rywalowi. Nie dajcie się zmanipulować tekstami typu konfident / donosiciel, jeżeli będziemy odpuszczać tego typu zachowania, to osoba, która tak postępuje będzie się czuła bezkarnie, a my prędzej czy później stracimy przyjemność z gry.

Gdy ochłoniesz i zrozumiesz swoje postępowanie oczywiście możesz napisać do Tomka w celu odrobienia kary.

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Pon 18:14, 25 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 18:12, 25 Sie 2008 Zobacz profil autora

Inko 1:0 lukasso

Inko 3:0 lukasso

Oba mecze bardzo wyrównane. Pierwszy powinien zakonczyć się remisem, ale w 90 minucie Keita dobił strzał Drogby i to zawodnicy WKS-u cieszyli sie ze zwyciestwa. Drugi mecz równie zacięty jak ten pierwszy, a o zwycięstwie w tym pojedynku zadecydowała dobra gra duetu Drogba - Dindane.

Dzieki za mecze
Pon 21:24, 25 Sie 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Cameroon) - Lukasso (Australia) 1:0 (1:0)

Mecz z moja lekka przewagą, w 19 minucie Eto strzela gola i wychodze na prowadzenie, po tej bramce gra się wyrównuje, groźnie atakuje ale nie stwarza sytuacji po której mogłby strzelić gola chociaż po niektórych kontrach było bardzo groźnie lecz nic się nie zmieniło do końca spotkania i mecz kończy się 1:0 dla mnie.

EloZiomKonin (Cameroon) - Lukasso (Australia) 3:3 (1:2)

Mecz zaczyna się pomyślnie dla Lukasso, w pierwszych minutach strzela bramkę, gra jest wyrównana, akcja za akcje, po paru minutach doprowadzam do remisu, Lukasso znów atakuje i udaje mi się wyjść na prowadzenie poraz drugi i jest 2:1 dla Lukasso, takim wynikiem kończy się pierwsza połowa, druga połowa zaczyna się od moich ataków, potrzebne mi były te 3 punkty więc za wszelką cene chciałem wygrać, doprowadzam do remisu ale na tym się nie kończy 10 min przed końcem meczu zdobywam 3 gola i niestety po błędzie mojego obrońcy Lukasso doprowadza do remisu 5 minut przed końcem meczu. Dzięki

Pon 22:10, 25 Sie 2008 Zobacz profil autora
_Mario_

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 559

Dzisiaj mija termin o 23:59, przypominam że jeszcze nie zostały rezegrane mecze pomiędzy:

Inko 2:2 EloZiomKonin

W obu meczach miałem przewagę lecz brakowało skuteczności w sytuacjach sam na sam z bramkarzem.

Wto 17:52, 26 Sie 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 2:2 Kicek
strzały 5-11

DR_man 2:3 Kicek

Oba mecze podobne, rywal atakuje, a ja sobie kontruję. Co przy słabej skuteczności rywala dało remis w pierwszym meczu, no a w drugim już nie było tak różowo (ładny gol Poborskiego).

Wto 23:32, 26 Sie 2008 Zobacz profil autora

Kicek 5 - 1 EloZiomKonin

Wynik nie odwierciedla za bardzo poziomu spotkania.
Meczyk był dość wyrównany, wykorzystałem większość sytuacji.
Przeciwnik żadnych dogodnych raczej nie miał.

Kicek 1 - 0 EloZiomKonin

Gola na wagę 3 pkt. strzeliłem dopiero ok.80 minuty.

Wto 23:35, 26 Sie 2008 Zobacz profil autora

Nierozegrane mecze:

Kicek 0-3 Inko WO
Kicek 0-0 Pajujo WO

Dziękuję Wszystkim za rozegranie swoich spotkań w tej grupie.

Awans uzyskali :

Pajujo

Śro 14:51, 27 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)