Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Sunday Specials / Sunday Special League Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 83

Kolejka 6
CristianoKSG 11-1Kanakure
mecz od poczatku nalezał do mnie kanakure miał okazje strzelic wiecej bramek ale chyba juz mu sie odechciało grac jak sam powiedział co miałem akcje to gol ;p no ale dzieki i powodzenia dalej

CristianoKSG 0-5Glazunio2
ufff co tu napisac zawodnik mnie od pierwszych minut zaskoczył nie wiedziałem co sie dzieje.... to był poprostu inny glazunio jak w pierwszym meczu.... w obronie bez błędów w ataku bez błędów co tu duzo pisac wielke brama dla CIebie glazunio2 jestes jedynym zawodnikiem który mnie pokonał i to jeszcze tak wysoko dzieki i powodzenia dalej <zszokowany> smutny jeszcze raz gratulacje !!

Ostatnio zmieniony przez Cristiano17 dnia Nie 14:09, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:42, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

glazunio2 - Limal91

Mecz raczej bez historii, grany na raty. Najpierw 15 minut po ktorych prowadzilem 1-0. Natepnie cos przerwalo. W dogrywanej czesci gry takze przewazalem. Bardzo skuteczny okazal sie Adriano, ktorego postanowilem wpuscic za Cruza. Limal mial kilka okazji ale swietne bronil Cesar.

Skąd: Łaskarzew

Poprawny terminarz został wstawiony. Przepraszam za ten poślizg, ale wczoraj pobalowałem trochę i dopiero teraz miałem czas żeby się tym zająć. Jeszcze raz przepraszam. Wstawiłem cały terminarz żeby następnym razem nie było takich problemów.

Czas na rozegranie kolejek 5-7 mija 15.02.09r. o godzinie 23:59.
Nie 16:35, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 399

Skąd: Zamosc

memlok napisał:

Panowie gramy kolejki 5-8 a nie 5-7. Tak jak w ubiegłą niedzile gramy 4 kolejeczki. Nie wiem skąd memlok wziąłeś, że gramy 3.
Nie 17:04, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
Cristiano17

Posty: 83

CristianoKSG 1-0 Szamaldo
poczatek spotkania 2 strzały szamaldo ale pozniej to juz ja zaczołem groznie atakowac ale co z tego jak Drogba i Anelka nie zdołali nawet strzelic 1 bramki .... musiałem wpuscic S.Kalou szczęśliwy który po swoim pierwszym kontakcie z piłką pakuje futbolówke do siatki i zapewnia zwyciestwo:P jeszcze w 90 min miał okazje ale z 5 metró sie myli i trafia w słupek 17:5 w strzałach na moja korzysc dzieki szamaldo i powodzenia dalej
Nie 18:19, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Posty: 209

glazunio2 Memlok

Mecz wyrownany. W pierwszej polowie przewazal Memlok i to on strzela bramke. Nie udalo mi sie stworzyc zadnej dogodnej akcji... W drugiej polowie zagralem troche lepiej ale remis zawdzieczam czarwonej kartce dla Ramosa. Bramke strzelam po wyluskaniu pilki dwom obroncom Realu

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Nie 20:53, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy

9-7

Mecz wyrownany. Sadze, ze wynik nie jest adekwanty do przebiegu gry. Obaj stwarzalismy sobie duzo akcji. Rywal wyszedl na prowadzenie po ladnym strzale zza pola karnego. Jeszcze w pierwszej polowie udaje sie mie wyjsc na prowadzenie. W drugiej polowie takze wyrownana gra w srodku pola, ale to ja strzelam kolejne bramki i wygrywam.
Dzieki za mecz....

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Nie 21:20, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:19, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
Limal91

Posty: 166

Limal91 0 -2 Memlok

Mecz pod dyktando rywala.Cała 1 połowa polegała na tym ze atakował a ja sie broniłem i chyba jedną akcje przeprowadziłem ale to było wszystko na co mnie w tym meczu stac było.
Dzieki i powo dalej Memlok

Limal91 2-0 Szamanaldo

Ten mecz mi wyszedł ... wszystko co chciałem zrobic robiłem przeciwko szamanaldo . Ale przeciwnik miał w pierwszej połowie kilka znakomitych akcji po którym mogły pasc gole ale nie padły a ja swoje wykorzystałem i wygrałem

Dzieki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Limal91 dnia Nie 22:18, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:32, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

memlok 3:1 Ice Man

Mecz pod moje dyktando. Wydaje mi sie, ze wynik doskonale pokazuje jak wygladala gra. Przez wiekszosc czasu to ja atakowalem. Do przerwy prowadzilem 1:0. Po przerwie Ice Man strzela na 1:1. Ale W niedlugim czasie strzelam na 2:1, a po chwili podwyzszam na 3:1. Do konca wynik nie ulegl juz zmianie. Dzieki i powo dalej.

WO przyznane. Tabela zaktualizowana.

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Pon 1:10, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

Rosicky, Adebayor Nedved

bardzo trudny mecz radosny Rywal od początku walczy o wynik ... wychodzi latwo na prowadzenie ale potem znowu ja odzyskuje inicjatywe i strzelam 2 gole Wink Ładny wyrównany mecz Wink Dzięki i powo dalej Wink

4x Adebayor,2x Rosicky, 1xEduardo

Cóż wynik mowi sam za siebie... Od poczatku ataki no i strzelam wiele goli radosny Dziekuje za mecz i powo w dalszych spotkaniach radosny

Ice-Man2706 - Szamanaldo

16-6

Rosicky,Adebayor,Nasri

Bardzo dobry mecz radosny Wyrównany i dosyć zacięty... rywal dosyć szybko traci gola ... potem moj atak sie zablokowal , lecz rywal tez nic nie gral ... Pod koniec meczu strzelam dwa gole w tym jeden ładny po indywidualnym rajdzie Adebayora Wink Dzięki i powodzenia dalej Wink

No no 4 mecze 4 zwyciestwa:D Komplet punktów i chyba 2 miejsce w Tabeli radosny Wink Wszystkim w dzisiejszej kolejce życze powodzenia Wink

Ostatnio zmieniony przez Ice-Man270606 dnia Nie 23:17, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 13 razy
Nie 11:42, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Posty: 209

Kolejka 9

Szamanaldo 0-1 glazunio2

Przewazam, strzelam, denerwuje sie i nic z tego nie wychodzi. Oddalem na bramke rywala okolo 20 strzalow i do 90 minuty nie chcialo nic wpasc. Mialem ogromna przewage. W dugiej polowie praktycznie nie zchodzlilem z polowy rywala, a ten wybija pilki albo kosil moich zawodnikow. Dopiero w 90 minucie dokladne podanie do Ibrahimovica i ten po dlugim rogu pakuje bramke obok Didy.

Kolejka 10

glazunio2 3-2 Kanakure

Mecz zaczyna sie fatalnie. Kanakure szybko wychodzi na prowadzenie 2-0 po bledach moich obroncow. Szczerze mowiac wtde odechcialo mi sie grac.. Odzyskalem wiare w kocowce pierwszej polowy kiedy Stankovic ladnym strzalem z wolnego strzelil bramke kontaktowa. W dugiej polowie mimi iz mialem przewage nie potrafilem strzelic kolejnych bramek. Dopiero w 85 minucie wyrownuje po ladnym strzale od slupka, a juz w LOSS TIME Stankovic mija dwoch obroncow i wyprowadza moj zespol na prowadzenie. Zdenerwowany Kanakure wychodzi z gry.
Uff ale mialem farta..

Nie 13:19, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

KOLEJKA 10
szamanaldo 0:5 memlok

Dosyć łatwy mecz. Od początku to ja przeważałem. Szamanaldo od czasu do czasu próbował strzelić bramkę po wrzutce, ale moi obrońcy skutecznie wybijali piłkę głową. Do przerwy bylo 3:0 dla mnie, a w strzałach 10:2. Mogłem strzelić jeszcze więcej goli ale moim zawodnikom brakowało trochę skuteczności. Druga polowa już trochę bardziej wyrównana, ale to ja strzelam dwie bramki i mecz kończy się wynikiem 5:0. W strzałach 13:4. Dzięki za mecz i powodzenia w kolejnych.

KOLEJKA 11
kanakure 0:7 memlok

Mecz całkowicie pod moje dyktando. Rządziłem na boisku i kanakure nie miał nic do powiedzenia. Co drugi mój strzał to gol. Mimo takiej przewagi wydaje mi się, ze wynik nieco za wysoki. Dzięki za mecz i życzę powodzenia w kolejnych.
Strzały 3:16

KOLEJKA 12
glazunio2 1:2 memlok

Mecz bardzo ciekawy i bardzo wyrównany. W pierwszej połowie to ja miałem minimalnie więcej sytuacji. Do przerwy było 1:1. W drugiej połowie przeważał glazunio, ale to mi udało się zdobyć zwycięską bramkę w końcówce. Ogólnie chyba mecz na remis, ale tym razem to mi sprzyjało szczęście. W strzałach 11:10 dla mnie. Dzięki za mecz i powodzenia w kolejnych.

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Nie 15:57, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 14:29, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Sebus93 4 - 0 glazunio2

Co tu duzo mowic przeciwnik zaslugiwal conajmniej na remis jednak Kuyt pod koneic meczu dostal nitro i wpakowal dwie bramy + jedna Keane Wink

Sebus93 4 - 2 Limal91

Kolejny mecz w ktorym Liverpool jest skuteczny, coraz bardziej zaczyna mi sie podobac ta druzyna, ale do rzeczy. Od poczatku wydawal sie latwy mecz strzelam szybko brame potem dokladam druga, spokojnei sobie gram jednak przeciwnik przed przerwa wyrownuje. Jednak skoncentrowalem sie i wygralem ten mecz.

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Nie 16:09, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:40, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Cristiano17

Posty: 83

Witam mam sprawe... Bardzo prosze o przesuniecie mi meczy na Jutrzejszy Dzien bo mam dzisiaj takie problemy z internetem ze nie dałbym rady zagrac ;/ wiec dlatego jutro bym rozegrał wszystkie mecze z Góry Dziekuje !! pozdrawiam CristianoKSG
Nie 16:49, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora

Posty: 206

Cristiano17 napisał:

Ja rozumiem ze ty masz taki problem ale nie jest to niczyja wina ... Ja jutro nie moge rozegrac meczy ...;/;/ A nie mam zamiaru stracic punktów tylko dlatego ze ty nie mozesz zagrac... jestem dyspozycyjny dzis do jakiejs 22 ... jutro odpada. osobiscie wnioskuje o Walkowera na moją korzyść Wink
Nie 17:06, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Limal91

Posty: 166

Ja sie zgadzam z graczem Ice-Man 2706 , ... jestem do dyspozycji od 16-17 i 19 -21 a jutro mam za duzo roboty na głowie ;///// ;////

Ostatnio zmieniony przez Limal91 dnia Nie 17:11, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Nie 17:10, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora