Eliminacje [Rezerwa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

Post Eliminacje [Rezerwa]
__________

Witam. W tym temacie prowadzone będą rozgrywki dla graczy rezerwowych, którzy w przypadku nie przestrzegania przez któregoś z graczy biorących udział w turnieju pół - terminu, wejdą do niego w kolejności, jaką sami wywalczą. Wink

Gracze zostają podzieleni na 2 Grupy, po 5 Graczy. Gramy tylko jeden mecz, każdy z każdym. O kolejności wejścia do turnieju będą decydowały punkty zdobyte w poszczególnej grupie, ew. bilans bramkowy, przykładowo: osoba z grupy A ma 10 pkt., a osoba z grupy B ma 9 pkt, więc jako pierwszy z rezerwy wchodzi gracz z grupy A. Nie obowiązuję podział na graczy rozstawionych i nierozstawionych. Drużyny, które gracze wylosowali w eliminacjach, będą ich obowiązywały przez cały turniej.

siwy7 2:1 piotrek2591

Termin na rozegrania swoich spotkań mija 6.09.2008 (Sobota) o 23.59!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 16:12, 08 Wrz 2008, w całości zmieniany 11 razy

skateboard P (Chile) - piotrek2591 (Australia) 1:2

1. połowa meczu przebiegała z moją lekką przewagą, lecz przeciwnikowi wystarczyła jedna akcja w doliczonym czasie gry pierwszej części by zdobyć bramkę dającą mu prowadzenie. Kolejne 45 minut rozpoczęło się szczęśliwie dla mojej drużyny bo już w 10 minucie drugiej części zdobyłem bramkę wyrównującą. A na 12 minut przed końcem po szybkim i skutecznym kontrataku mogłem się cieszyć z prowadzenia, którego nie oddałem już do ostatniego gwizdka. W 90 minucie skateboard przysporzył mi jeszcze trochę strachu, ponieważ po strzale nożycami jego zawodnika mój bramkarz musiał z trudem wybijać piłkę na rzut rożny.
Czw 16:48, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Za 50ml wchodzi Rafal6217.
Czw 16:52, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Rafal6217 1-1 Mariusz91bn

Gol przeciwnika to totalna szmata zza 16m, ja nic nie grałem, rywal też, więc szkoda pisać, po 1 klarownej sytuacji i w żadnej z nich nie wpada gol, dziex

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Czw 17:57, 04 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 17:52, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 63

Skąd: Będzin

Ja mniej grałem dziwne tylko nie wykorzystałem dwóch sam na sam strzelałemw bramke co chwilem, mialem przewage w strzalach wiec nie rozumiem kolegi zremiował pomimo ze miał lepsząi to o sporo druzyne pownien byc zadowolony z remisu bo sytułacj do drugiej bramki to zabardzo nie miał
Czw 17:58, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

grupa B

rezerwa! - norek2004 8:1

po pierwszej polowie prowadzilem juz 6:0 w 2 juz skutecznosc nie taka moglo byc wiecej rywal mial 2 okazje 1 wykorzystal

dzieki za mecz powo dalej

szkoda ze dowiaduje sie o eliminacjach od zawodnikow...

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Czw 23:38, 04 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:37, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Posty: 63

Mariusz91bn 3-3 Idler mecz niesamowity przegrywałem 2-0 żeby wygrywać 3-2 w końcu skuteczność się pojawiła której zabrało mi w pierwszym meczu. Straciłem bramkę w 88min i niestety 3-3 ale pierwsza połowa należała dla Idler wiec wynik sprawiedliwy pomimo tego żałuje tej ostatniej bramki:P

Andrzej xx nie chce grać, jak sie go pytałem czy gramy to powiedział ze on w żadnym turnieju nie gra a jak pytałem dla czego to jego odpowiedź brzmiała bo nie

Ostatnio zmieniony przez Mariusz91bn dnia Pią 11:03, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 10:49, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora
piotrek2591

Posty: 19

norek2004 - piotrek2591 0:3

Od początku zarysowała się moja przewaga co zaowocowało dwoma bramkami w przeciągu 10 minut. Z czasem gra stawała się coraz bardziej wyrównana, lecz udało mi się zdobyć jeszcze jedną bramkę, którą przypieczętowałem zwycięstwo.
Dziękuje za grę i życzę powodzenia.
Pią 15:41, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora
siwy7

Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 75

grupa B

Mecz z moja przewaga przeciwnik mial w pierwszej polowie 2 dobre sytuacje po ktorych mogl prowadzic ale pod koniec polowy dopial swego i strzelil gola, a z mojej strony razaca nieskutecznosc. Podobnie druga polowa ale w koncowce meczu zdolem strzelic dwa gole.

Dzieki za mecz i powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez siwy7 dnia Pią 20:39, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:12, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

piotrek2591 - rezerwa! 1-1

tutaj moja przewaga w meczu fatalna skutecznasc !!! strzelam w 75 min dopiero wczesniej rywal mial z 3 dogodne sytuacje lecz ja chyba z 9 ale mowi sie truno, myslalem ze spokojnie dowioze 3 pkt lecz w 85 min po kontrze piotrek doprowadza do remisu w loss time mam jeszcze dwie 200% sytuacje lecz konczy sie remisem... rywal twierdzi ze nie nalezalo mi sie zwyciestwo...

rezerwa! - siwy7 3-0

wspanialy moj poczatek w 10 min gol zarazpotem jak i wczesniej marnuje dogodne sytacje w 2 polowie niepotrzebnie sie rozluzniam mecz sie wyrownal ale nikt nic nie dolozyl w 70 min rywal zmienia ustawienie na ofensyywne i dokladam 2 bramy ale siwy7 powinien tez cos dolozyc

skateboard cos sie dzisiaj nie odezwal

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Pią 21:31, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:13, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora
piotrek2591

Posty: 19

piotrek2591 - siwy7 1:2

Od początku przeważał mój przeciwnik i udokumentował to dwoma golami. Po zmianie stron jeden z zawodników siwego otrzymał reda co dało mi szansę na korzystny wynik, lecz udało mi się zdobyć tylko gola honorowego.
Sob 18:45, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

skateboard nie odzywa sie nie rozegram z nim meczu
Sob 20:00, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Rafal6217 3-1 idler

Wynik nie zasłużony, w strzałach 7-9. do 20min jeszcze jako tako grałem a od 20 przewaga idlera, później znowu jakaś szansa po wolnym koło 80 i podanie oraz gol, potem powtórka z rozrywki w 90, ogólnie mecz na remis raczej, ale taka jest ta gra okrutna radosny , dzięki

andrzej xx nie chce chyba grać, pisałem do niego on odpisał mi "nie nie ma mnie", nie wiem jak to będzie
Sob 20:06, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora
idler

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 71

Co do andrzeja xx to ja też do niego pisałem i zero reakcji z jego strony.

Posty: 71

Te eliminacje są całkowicie pozbawione sensu. Termin minął wczoraj. Duża część graczy nie chciała grać. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi, więc nie będę wymieniał.
Tylko teraz pytania do wyżej wymienionych po co się zapisaliście jak wam się nie chce w tym brać udziału? Następnym razem radze się głęboko zastanowić jak się gdzieś zgłaszacie. Nie pozdrawiam

Pon 14:35, 08 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)