GRUPA A [I FAZA GRUPOWA]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA A [I FAZA GRUPOWA]
.......Witam serdecznie wszystkich zawodników na turnieju z cyklu

................[link widoczny dla zalogowanych]

......................Poniżej przedstawię graczy uczestniczących w naszej grupie, jak i
...............................................................tabelę wraz z terminarzem

......................W temcie tym, proszę o umieszczanie wyników spotkań wraz z
............................................. opisami, do czego wszystkich namawiam

...............................-------------------------------------------------------------

..........................................................................

.........Przed przystąpieniem do rozgrywek proszę pilnie o zapoznanie się z
.................................................................. regulaminem turniejów:

....................................................- Ogólnym regulaminem turniejów -

.........................................- Regulaminem turnieju "Survivar Series 2" -

.........Termin na rozegranie spotkań grupowych mija 9.09.2008(Wtorek) o
....... godzinie 23:59. Jeśli ktoś do 6.09.08(Sobota) do godziny 23.59, nie
........ będzie miał rozegranych przynajmniej 4 spotkań, to w jego miejsce
....................................................................... wchodzi rezerwowy!

..........................................................

[link widoczny dla zalogowanych] - Cobeer - WŁOCHY [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] - kaimada - NIEMCY [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] - miler - ARGENTYNA [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] - Lisekx111 - HOLANDIA [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] - Biszkopt - SZWECJA [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] - s-m-o-l-u-c-h - UKRAINA [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] - Cybuch - NIGERIA [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] - vitoss - WKS [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] - mackal - CHORWACJA [link widoczny dla zalogowanych]

......................................................................

.................................................................................... LEGENDA

[link widoczny dla zalogowanych] - wygrana w regulaminowym czasie - 3 pkt.
......................................................................................................................... Kolor czerwony - AWANS
[link widoczny dla zalogowanych] - wygrana po dogrywce - 2 pkt.

[link widoczny dla zalogowanych] - wygrana po rzutach karnych - 1 pkt.

[link widoczny dla zalogowanych] - przegrana w regulaminowym czasie gry - 0 pkt.

[link widoczny dla zalogowanych] - przegrana po dogrywce - 0 pkt.

[link widoczny dla zalogowanych] - przegrana po rzutach karnych - 0,5 pkt.

[link widoczny dla zalogowanych] - ilość zdobytych bramek

[link widoczny dla zalogowanych] - ilość straconych bramek

[link widoczny dla zalogowanych] - ilość punktów zdobyta poprzez wygrane w regulminowym czasie gry

[link widoczny dla zalogowanych] - ilość punktów zdobyta poprzez wygrane po dogrywce

[link widoczny dla zalogowanych] - ilość punktów zdobyta poprzez wygrane po rzutach karnych

[link widoczny dla zalogowanych] - ilość punktów zdobyta poprzez przegrane po rzutach karnych

[link widoczny dla zalogowanych] - łączna ilość punktów

............................................................

[link widoczny dla zalogowanych]Cobeer 0-2 kaimda [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Cobeer ET 1-0 (0-0) miler [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Cobeer PK 5-4 (1-1) Lisekx111 [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Cobeer 3-0 Biszkopt [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Cobeer 0-2 s-m-o-l-u-c-h [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Cobeer 3-0 Cybuch [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Cobeer 1-3 vitoss [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Cobeer 0-3 mackal [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]kaimada 4-2 miler [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]kaimada 1-0 Lisekx111 [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]kaimada ET 2-1 (1-1) Biszkopt [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]kaimada 1-2 s-m-o-l-u-c-h [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]kaimada 0-1 Cybuch [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]kaimada 3-0 vitoss [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]kaimada ET 3-2 (2-2) mackal [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]miler ET 1-3 (1-1) Lisekx111 [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]miler 3-1 Biszkopt [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]miler 1-2 s-m-o-l-u-c-h [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]miler 3-0 Cybuch [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]miler 1-3 vitoss [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]miler 4-2 mackal [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Lisekx111 1-2 Biszkopt [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Lisekx111 0-2 s-m-o-l-u-c-h [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Lisekx111 6-2 Cybuch [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Lisekx111 2-3 vitoss [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Lisekx111 6-0 mackal [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Biszkopt PK 5-4 (1-1) s-m-o-l-u-c-h
[link widoczny dla zalogowanych]Biszkopt 1-2 Cybuch [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Biszkopt 3-0 vitoss [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Biszkopt 1-0 mackal [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Biszkopt - s-m-o-l-u-c-h [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]s-m-o-l-u-c-h 2-0 Cybuch [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]s-m-o-l-u-c-h 2-3 vitoss [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]s-m-o-l-u-c-h 0-2 mackal [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Cybuch ET 3-2 (2-2) vitoss [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Cybuch 2-0 mackal [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]vitoss ET 7-2 (2-2) mackal [link widoczny dla zalogowanych]

- Z każdym graczem gramy jeden mecz z włączoną dogrywką i karnymi (bez złotego gola).

W sprawie jakichkolwiek problemów i niedomówień proszę o kontakt naaaa moje [link widoczny dla zalogowanych]

.........................................................

......................[link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Wto 23:48, 09 Wrz 2008, w całości zmieniany 14 razy
Śro 20:41, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

miler 3-1 Biszkopt

Od początku mecz mi się układał, miałem wiele sytuacji bramkowych, z czego jedna wykorzystałem już w 17 minucie meczu. Ze strony rywala praktycznie żadnego zagrożenia. Po kilkunastu minutach przeprowadzam akcje lewą stroną boiska, podaję do Crespo, a ten z ostrego kąta strzela do bramki, piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka. Do przerwy żadnego, totalnie żadnego zagrożenia ze strony rywala. Do przerwy w strzałach 7-1 dla mnie. Zaraz po przerwie odpuszczam niepilnowanego Ljungberga, ten uderza z jakiś 35m - strzał rozpaczy - i piłka wpada do siatki tuż przy słupku...to był drugi strzał Biszkopta w tym meczu. Na szczęście obudziłem się i przesunąłem Teveza ze skrzydła do linii ataku, to zaskutkowało bramką po jego strzale. Potem miałem jeszcze jedną sytuację sam na sam, ale próbowałem lobować z około 25m i mi nie wyszło...wink dzięki za mecz i powo dalej

EDIT: AHA ZAPOMNIAłEM DODAć, WPISUJę TUTAJ, BO NIE WIEM CZY BęDę PóźNIEJ. POST DO PRZENIESIENIA DO NOWO POWSTAłEGO TEMATU GRUPY A

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Śro 16:52, 03 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 16:50, 03 Wrz 2008
PRZENIESIONY
Śro 20:48, 03 Wrz 2008

kaimada 1-1(2-1) biszkopt

Niemcy wygrali po dogrywce.

Mecz zaczął się atakami gospodarzy, ale ograniczały się one tylko do strzałów z dystansu. Następnie mecz był bardzo wyrównany do momentu gdy prawy skrzydłowy reprezentacji Szwecji strzelił gola. Wtedy to za niemrawego Podolskiego wszedł Kuranyi a za Ballacka Schweinsteiger. Niemcy atakowali, atakowali i wreszcie ok 75 min po wrzutce Schneidera gola trafił Miro Klose. Mecz znów był wyrównany a za Schneidera w 85' wszedł Odonkor. W dogrywce Odonkor zamotał pomocą Szwedzką zagrał na wolne pole do Kuranyego ten wrzucił w pole karne a tam znów Klose, znów prawa noga i znów bramka. A
Auf wiedersehn auf wiedersehn Schweden Schweden auf wiedersehn!

kaimada 4-2 miller

Szaleńcze problemy ze składem: brak Lehmana, Jansena, Friedricha, Lahma, Fringsa, Rolfesa, Schweinsteigera, Schneidera i Ballacka. Zmiennicy jednak dali radę. W 3' Trochowski z rogu wrzucił na głowę Mertesackera i gol. Później Tevez ośmieszył Hildebranda. W odpowiedzi kontra Niemców Podolski przerzuca do Klosego ten wrzuca do Poldiego i 2-1. Chwilę później znowu ośmieszony jest Timo przez Teveza. Później napór Argentyny. Gdy wydawało się że będzie dogrywka w 75' trener wprowadził jednak Schneidera. Ten najpierw z 16m a później z 20 pokonał bramkarza Argentyny i Niemcy mogli cieszyć się z wygranej.
Auf wiedersehn auf wiedersehn Argentinien auf wiedersehn!

kaimada 3-0 vitoss

Mecz z początku wyrównany z lekką przewagą WKS. W 55' kontra Niemców Kuranyi do Podolskiego i Lukas wykorzystuje idelaną sytuację. Od tego czasu mecz zdecydowanie zdominowali..... goście. Nie przełożyło się to jednak na gole. Widząć, że Lukas nie radzi sobie ze zbijaniem piłek wprowadzony został Mario Gomez. Wszedł w 70' a w 71' dobił odbity strzał Kuranyi'ego i Niemcy prowadzili już 2-0. W 90' po kolejnych szaleńczych akcjach zespołu z czarnego lądu Metzeldera wykonuje wolny po spalonym daleko rzuca piłke do Kuranyi'a ten zbija do Gomeza a on nie marnuje sytuacji sam na sam.
Auf wiedersehn auf wiedersehn Elfenbeinküste auf wiedersehn!

kaimada 2-2 (3-2) mackal

Mecz zaczyna się od ataków Niemców. W 8' po wybitym rogu Fritz w stylu Komorowskiego z 20m i gol. Chwilę później bramka dla Mackala a zdobywa ją Klasnić po ogromnym błędzie Lehmana. Przed przerwą Ballack strzela bardzo mocno, Pletikosa wybija przed siebie a Podolski korzysta z prezentu. Chwilę po przerwie Lehman popełnia blad i gola trafia Balaban. W 80' rehabilituje się broniąc 3 strzały z odległości kilku metrów (strzał odbicie strzał odbicie strzał odbicie obrońca wybija). W dogrywce obie drużyny chciały chyba dojść do karnych, ale Niemcy w akcji rozpaczy podali Mario Gomezowi i ten w 119' ustala wynik spotkania.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pią 18:13, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 6 razy
Śro 20:51, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Ukraina) 1-1 (PK: 5-4) Biszkopt (Szwecja)

Emocjonujący mecz, trzymał w napięciu od pierwszej do 120 minuty no i jeszcze w karnych też do końca wszystko mogło się zdarzyć. Pierwsza połowa z przewagą rywala, co udokumentował strzeleniem bramki. Druga połowa z lekką moją przewagą, mam na to takie same dokumenty zdzier W dogrywce mieliśmy po jednej dobrej akcji, w pierwszych dodatkowych piętnastu minutach fatalnie z dobrej pozycji strzelił Ibrahimovic, w drugiej szczupakiem Sheva z 2 metrów zbił piłkę prosto w GK rywala. W PK uśmiechnęło się do mnie szczęście. Rywal w 2 kolejce trafił w słupek ja się nie myliłem.

dzięki powo dalej
Śro 20:59, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

vitoss - miller
-
Wynik: 3-1

2 czerwone kartki Argentyny w tym meczu daly sie widocznie zauwazyc. Mecz trwał 90 minut a prowadzenie objeli obywatele wks-u po błedzie Abondazierego ktory podal pilke prosto do Drogby a ten do pustej bramki bez problemu trafil. Chwile potem Crespo i bylo 1:1. 2 bramka pada po ladnej akcji natomiast trzecia po brutalnym faulu przed polem karnym, po rzucie wolnym krotko rozegranym Drogba pokonal bramkarza po raz trzeci.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

vitoss - s-m-o-l-u-ch
-
Wynik: 3-2

Mecz fajny, duzo akcji. Smoluch i jego Ukraina objela prowadzenie po strzale z dystansu i wrzuceniu pilki do bramki przez Tizie. Ruszylem jakos i objalem 2 bramkowe prowadzenie. Prowadzac 3-1 gralem spokojnie lecz mogl byc remis w tym meczu. Rywal nei wykorzystal sam na sam ktore z pewnoscia dalo by mu remis. Bramka na 3-2 pada w 89 minucie meczu. Dzieki za rowny mecz. W Strzalach 11-12 dla Smolucha.

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Śro 21:01, 03 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:00, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Biszkopt - vitoss 3:0

WKS do tego meczu przystąpiło ze słabym Drogbom co dalo zmiane juz na poczatku meczu. Nic nie wskazywało aby szwedzi w tym meczu pokusili sie o punkt przewaga afrykanczyków była tak ogromna ze do przerwy powinni wygrywac conajmniej 4:0 jednak to Szwedzi stzrelaja dwa gole po kontrach i do przerwy na tablicy był wynik 2:0. Pózniej dalej przewazali afrykanie ale nie potrafili pokonac bramkarza szwedów. Ibrahimowic dobija afrykanczyków na 3:0 i szwedzi szczęsliwie wygrywaja ten mecz. W strzałach 14-16.

Biszkopt - mackal 1:0

Bardzo wyrównany mecz ale to szwedzi dzięki lepszej skutecznosci pod bramka rywala wygrywają.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Śro 21:09, 03 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:08, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Ukraina) 2-1 miler (Argentyna)

Mecz w kiepskich warunkach. Dodatkowo moim obrońcy nie radzili sobie zbyt dobrze 1vs1 z ofensywą Argentyny. Rywal pierwszy wychodzi na prowadzenie, za dużo miejsca w polu karnym miał jeden z jego napastników i strzałem od niechcenia strzela bramkę. Mi udaje się wyrównać po strzale głową. Akcja po której padła bramka na wagę zwycięstwa to pokaz slajdów, piłka dobre 5 sekund leci na puste pole i Sheva wychodzi sam na sam, kolejne pięć sekund Sheva biegnie z piłką pomimo tego, ze ze sto razy wciskałem kdwartat. W ostatni momencie przed spotkaniem z bramkarzem Sheva pakuje piłkę do siatki.

Śro 21:42, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

s-m-o-l-u-ch napisał:

dokładnie to samo mialem przy twojej pierwszej bramce z glowy - wrzutka, lag a ja myslalem ze rozwale kwadrat na padzie, po prostu prawie go wcisnalem do srodka od uderzania w niego z 100 razy na sekunde a to nie pomoglo, pilka i tak minela mojego obronce w taki sposob, ze plakac sie chce. druga twoja bramka to po prostu parodia, zaczelo sie od tego ze wpadlem na Voronina obronca po lagu, a potem to juz sam wiesz...zal tego meczu, chociaz dzieki za mecz, bo to nie twoja wina
Śro 22:57, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Ukraina) 2-0 Cybuch (Nigeria)
Wyrównany mecz. 3 punkty zawdzięczam tylko i wyłącznie Shevie, gdyby nie on pewnie było by 0-0, bo reszta mojego teamu nie umie na razie zbytnio znaleźć ze mną wspólnego języka. W drużynie Cybucha zabrakło takiego człowieka jak u mnie Aleksander szczęśliwy

Śro 23:50, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

(Chorwacja)mackal 2:0 (Ukraina)s-m-o-l-u-ch

11-9 w strzałach dla Chorwatów.
Hmm,wydaje mi się,że wygrałem zasłużenie ten mecz.
2 golami popisał się mój środkowy snajper Boshko Balaban.
Szczególnie druga bramka utkwiła mi w pamięci(niebawem wrzucę na you tube).
Po porażce z biszkoptem(wyrównany mecz) musiałem szybko zdobyć jakieś pkt ,żeby w dalszych meczach grało mi się o wiele łatwiej.

Śro 23:52, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Italia(Cobeer)3:0Szwecja(Biszkopt)

Gole: Toni 55', Pirlo 64' i Camoranesi 74'

Gracz meczu: Buffon

Widzów: 40000

Do meczu ze Szwedami przystąpiłem z dużym respektem. Dlatego pierwsza połowa spotkania to było czyste "catenaccio" w moim wydaniu. Tylko dzięki fantastycznemu Buffonowi po pierwszej połowie spotkania było 0:0 (strzały 4:4). W drugiej osłonie szwedzkie ataki trochę osłabły. Powodem było zejście Ljunberga z powodu kontuzji. Dzięki temu lewe skrzydło Włochów miało więcej swobody w rozegraniu piłki. I właśnie z lewego skrzydła Gilardino dwukrotnie obsłużył kolegów z zespołu idealnie wrzucając "gałę" na "bańkę". Podłamani Szwedzi odpowiedzieli już tylko jednym bardzo groźnym atakiem: Strzał w słupek i dobitkę broni Buffon (tylko chyba on wie jak to zrobił). Wynik ustala Camoranesi po indywidualnej akcji w polu karnym graczy ze Skandynawii. Reasumując Szwecja mogła ten wyrównany mecz wygrać. Jednak Italia tego dnia miała swój dzień i skrzętnie to wykorzystała.
Czw 0:53, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

mackal(Chorwacja)-miler(Argentyna) 2:4

13:4 w strzałach.
Coś strasznego i mocno frustrującego.
Powinienen strzelić 4-5 goli ,a wpadły tylko 2.
Mimo,że rywal grał o klase lepszym zespołem to ja rządziłem na boisku.
miler oddał 4 strzały i 4 gole w tym jeden samobój.
Bez komentarza.
Czw 22:13, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

miler 4-2 mackal

Mecz z historią i to naprawdę ciekawą. Początek meczu do zdecydowana dominacja mackala pod każdym względem, atakował mnie nieustannie, momentami byłem zirytowany tym, że posiadanie piłki było mniej więcej w stosunku 80-20 na stronę rywala. Pierwszy gola strzela mackal, zamieszanie w polu karnym po wrzutce, obrońca traci piłkę, ktoś z Chorwacji błyskawicznie strzela i gol. Myślę sobie "po meczu...", ale zanim skończyłem tak myśleć to straciłem drugą bramkę w podobny sposób. Ogólnie moja obrona w tym meczu to dno...Rozluźniłem się totalnie, wiedziałem, że mecz już przegrany, po czym podałem na prawe skrzydło do Savioli. Pokręciłem obrońcami, wrzuciłem, przejmuje Crespo i GOL! w tym momencie poczułem wiatr w żaglach i weszła we mnie nadzieja, że ten mecz można jeszcze wygrać, chociażby w dogrywce. W drugiej połowie po prostopadłym podaniu od Savioli Crespo wychodzi sam na sam i pakuje piłkę do siatki! GOOL! REMIS! a nie wierzyłem w to od samego początku..jednak futbol to futbol i nawet grając z takim rywalem jak mackal udało mi się wyrównać, chociaż stosunek strzałow na koniec meczu wypadał 13-4 na korzyść rywala. Wynik utrzymywał się do 88 minuty meczu, kiedy to wybijam piłkę "z kwadrata" obrońcą, a to co działo się potem widać na zmontowanym przeze mnie filmiku. Po krótce - obrońca chciał podać piłkę bramkarzowi głową, jednak ta mija bramkarza, uderza w słupek a tam już Crespo. Wszytko jest na filmie. Tak kuriozalna bramka i to w dodatku na 3-2 bardzo zdenerwowała mackala, który za 3 minuty w identycznej dosłownie sytuacji umyślnie pakuje piłkę do siatki w ten sam sposób, obrońcą. Zresztą, to trzeba zobaczyć. Zapraszam do obejrzenia 2-óch ostatnich bramek z tego meczu:
ZOBACZ NA YOUTUBE!
Czw 22:19, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

Cybuch(Nigeria) 2-0 (Chorwacja)mackal

Mecz zaczal sie dobrze dla nigeri bo juz w pierwszej akcji meczu wychodza na prowadzenie i gra im sie troszke latwiej:)Chorwacja atakowala ale konczylo sie na mojach obroncach albo w rekach barmkarza.Nigeraia grala swoje nie to zeby sie bronila aby utrzymac wynik do konca co pod koniec pierwszej polowy przynioslo drugiego gola i bylo juz 2-0 i tak sie zakonczyla pierwsza polowa meczu.W drugiej wynik nie ulegl zmianie a bylo kilka sytuacji do tego jak i ze strony niegeri i chorwacji:)

w strzalach 9-7 dla Nigeri

dzieki za mecz:) powodzenia
Czw 23:24, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

Cybuch(Nigeria) 1-0 (Niemcy)kaimada

Mecz rozpoczal sie od ataku niemcow pozniej akcja nigeri i slupek a mogla byc tak pieknie:)Duzo walki i sytuacji bod bramkami pod koniec pierwszej polowy moglo byc 1-0 dla Niemcow lecz podolski trafia w poprzeczke. wynik nie zmienia sie do przerwy jest 0-0.W drugiej polowie nigeria ostro cisnela Niemcow sytuacji duzo ale nieskutecznosc straszna.W koncu Nigeria ma 4 rzut rozny z rzedu piekne dosrodkowanie i golll!!jest 1-0 dla Nigeri:)Niemcy probowali cos zrobic atakowali ale konczylo sie wszystko przed polek karnym na obroncach mieli jedna dogodna sytuacje w drugiej polowie ale spojenie mi pomoglo:)MEcz zakonczyl sie zwyciestwem 1-0 dla Nigeri:)

W strzalach 15-7 dla Nigeri

dzieki za mecz i powodzenia dalej:)
Pią 12:15, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

miler 0-1 po dogrywce Cobeer

nie mam słów...w 5 minucie Luca Toni dostaje czerwoną i od tej pory Cobeer na boisku nie istnieje. Ja atakuje praktycznie bezustannie a przeciwnik gra na utrzymanie, żeby nie napisać na czas... OPIS MECZU: BUFFON + STRZAŁ Z 25M Z WOLNEGO W 115 MINUCIE (JEDNA NA MILION...)+BARDZO PASYWNA GRA=WYGRANY MECZ COBEERA Z MILEREM W FAZIE GRUPOWEJ SS2.

tym samym chyba przekreslilem swoje szanse na awans, chyba ze wydarzy sie cos niespodziewanego

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Pią 17:20, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:19, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

kaimada 2-0 Cobeer
Przewaga Niemców. Italia zagrała bardzo defensywie powiedziałbym zbyt. Z sytuacji pamiętam tylko jedyny strzał Gilardino z 1. połowy. Niemcy strzelili 2 bramki dzięki przesunięciu Ballacka do ataku. Gwoli ścisłości mogły paść jeszcze 3-4 bramki, ale Odonkor, Podol i Gomez byli nieskuteczni.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pią 21:12, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:14, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Ukraina) 2-1 kaimada (Niemcy)
Udało się pokonać aktualnego lidera naszej grupy. Dobry, wyrównany mecz. Pierwsze minuty to bardzo dobra gra Ukrainy co zaowocowało dwoma bramkami, o dziwo tylko jedną zdobył Sheva. Kaimada nie rezygnował mimo dwubramkowej straty. Dość szybko strzela bramkę kontaktową. Była to pewnie jakaś 30 minuta meczu. Dobry strzał z trudnej pozycji Ballacka (chyba). Od tego momentu, aż do końca niesamowita nerwówka. Ja grałem trochę gorzej niż z początku, rywal trochę lepiej, ale ostatecznie udaje mi się dowieść zwycięstwo do końca.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Pią 19:22, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:21, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

vitoss - Cobeer 3-1
18-12 w strzalach

Cobeer prowadzi 1-0 by przegrac caly mecz przez wlasne bledy, jedyna moja bramka padla nie po bledzie zdzier W Strzlaach lepszy i to chyba ja wieceij atakowalem ;P
Pią 21:39, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

miler 3-0 Cybuch

Mecz od początku zdominowali piłkarze Argentyny, fantastyczna skuteczność - najpierw piękny gol po rzucie rożnym Heinze, potem akcja sam na sam Savioli - miniecie bramkarza i strzal do pustej bramki, na koniec Tevez w dziecinny sposob ogrywa obrone Nigerii i w sytuacji sam na sam sie nie myli. Do przerwy 3-0 i można powiedzieć, że wynik rozstrzygniety. Cybuch do konca probowal atakowac, ale nie stwarzał sobie dogodnych sytuacji typu sam na sam czy cos takiego, raczej udezal z dystansu ale moj bramkarz swietnie bronil. Ogolnie moglo byc wiecej i jezeli by bylo to mysle ze rywal nie moglby miec pretensji, zagral fatalnie w obronie a ja mozna powiedziec zadowalajaco. dzieki za mecz i powo dalej
Pią 23:15, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)