GRUPA A [I FAZA GRUPOWA]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat
Lisek

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 509

Skąd: WLKP

Lisekx111 2-3 vitoss

Spotkanie rozpoczęło się dość spokojnie... w sumie to cała pierwsza połowa taka była... i nic groźnego się nie działo... ilość strzałów do przerwy 3-2 dla Holendrów... Prawdziwe strzelanie rozpoczęło się w drugiej części gry... a rozpoczął vitoss..., któy zdobył bramkę na 0-1 w 63 minucie... gola zobył Drogba strzałem zza pola karnego... odbity od poprzeczki... później od bramkarza i wpadł do bramki... w 70 minucie doprowadzam do wyrównania strzałem głową Ooijer`a po rzucie rożnym... 1-1... i następnie po głupim błędzie obrony, natychmiast po wznowieniu, Drogba dokłada drugą brameczkę... 2-1... w 75 minucie ów zawodnik zdobywa swojego trzeciego gola... czym osiągnął klasycznego hattricka... i wyprowadza swój zespół na prowadzenie 3-1... awans się oddalił... daję radę zdobyć jedynie kontaktową bramkę, utorem był Nistelrooy po ładnej akcji... takim wynikiem kończy się spotkanie... nie ma awansu, ale były emocje....
Dziękuję wszystkim graczom za sporo emocji w tejże grupie... pozdrawiam

Wto 21:19, 09 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie meczy w terminie.