GRUPA B [III Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA B [III Faza Grupowa]

Witam wszystkich serdecznie w trzeciej już fazie grupowej tego turnieju. Gratluję wytrwałości i zajścia tak daleko, życzę zawodnikom powodzenia. W tym temacie podajemy wyniki spotkań, mile widziane obszerne, ciekawe i urozmaicone opisy. Mam nadzieję, że wszystko odbędzie się w miłej i przyjaznej atmosferze i bez zbędnych problemów.

Proszę o zapoznanie się z:
Ogólny regulamin rozgrywek
Regulamin Turnieju Survival Series 2

Termin na rozegranie spotkań grupowych mija 19.09.2008 (Piątek) o godzinie 23:59!

W razie błędów pisać na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pią 22:46, 19 Wrz 2008, w całości zmieniany 5 razy
Wto 20:04, 16 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - kristo2323 2-1 dog.

Nie będę ukrywał. Trawiłem do bardzo trudnej grupy. Każdy z graczy utytułowany i słabeusz Krzysiuk. Każdy punkt będzie sukcesem. Przejdźmy do meczu.

Mecz wyrównany. Po pierwszej połowie strzałach 3-2 dla Gwinei rezultat 1-0. Strzeliłem gola Freudinio. Obrońca poszedł w zła stronę a napastnik strzela z lini pola karnego po ziemi, piłka sie turla, jak by miała minąć bramkę albo miał ją wyjąc bramkarz, ku mojemu zdziwieniu piłka trzepocze w siatce. szczęśliwy Zaraz po tym kończy sie pierwsza połowa. W 2 połowie rywal przejął inicjatywę ale gola udaje sie strzelić w 30 minucie, z 4m po minięciu mojego obrońcy. Myślę sobie juz po mnie wink . Udało sie utrzymać wynik do końca meczu. Wynik 1-1 więc włącza sie dogrywka. Pierwsza moja akcja i od razu gol. 2-1. Sie zdziwiłem ale cóż staram sie iść za ciosem piłka minimalnie mija bramkę a mogło być już po meczu. To tyle z mojej strony. Od tego momentu rywal ciśnie ale nie udało sie zdobyć wyrównującego gola. Bardzo wyrównany mecz.

Dzięki za mecz, powodzenia dalej wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Śro 19:57, 17 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:53, 17 Wrz 2008 Zobacz profil autora

_____________________-_strzały: 9-7

W pierwszej akcji Dos Santos na czerwonej strzałce kiwa mojego obronce i strzela na 0-1. Później mecz był wyrownany, sytuacje strzeleckie po obu stronach. Zabrakło mi skutecznosci i troche szczescia.
Czw 11:31, 18 Wrz 2008 Zobacz profil autora

adek4 - kristo2323 0:3

Tak naprawdę nie ma co tu opisywać przy strzale musiałem wielokrotnie naciskać przycisk żeby oddał strzał. Ogólnie mało ciekawy mecz walka z dobrym zawodnikiem przeszła na drugi plan bo walczyłem z przycinaniem ale pewnie przeciwnik miał to samo i tylko w tym meczu zdecydowały umiejętności piłkarzy, szczęście bo na indywidualne popisy i rajdy nie było szans.

Czw 19:13, 18 Wrz 2008 Zobacz profil autora

totomiX 2-0 Krzysiuk
__________________-_strzały: 19-3

Pierwsza akcja meczu i strzelam przypadkową bramkę. Pierwsza połowa to moja całkowita dominacja, strzały 12-0. Druga polowa bardzo podobna, dokladnie tak samo moi zawodnicy nie moga trafic do bramki rywala. W 80 minucie Krzysiuk oddaje pierwszy strzał w meczu i prawie strzela bramke. Chwile pozniej Gwinejczyk ma sytuacje sam na sam z moim bramkarzem, jednak zdarzylem go sfaulowac przed polem karnym za co dostalem czerowna kartke. Pod koniec meczu wreszcie udalo mi sie pokonac bramkarza rywali chociaz i tak uczyniłem to z dobitki.

Dzieki za gre.

totomiX 1-1 (dogr. 2-1) kristo2323
_____________________-______-_strzały: 7-9

Obawiałem sie tego meczu, bo stawką był awans, a rywal na prawde dobry w dodatku z dobra druzyna. W pierwszej polowie zagrałem bardzo dobrze, utrzymywałem sie przy pilce i czułem, ze kontroluje przebieg meczu. W 35 minucie Saborio strzelił na 1-0. Druga polowa o wiele bardzo wyrownana, bardziej chaotyczna w moim wykonaniu. W 60 minucie było 1-1, po dosrodkowaniu bramkę głowa zdobył jeden z Kolumbijczyków. Taki wynik utrzymał sie do przerwy. W 14 minucie dogrywki usmiechnelo sie do mnie szczescie, wyszedłem na prowadzenie po wrzutce z roznego z strzale głowa. Od razu zmieniłem ustawienie na all def. Pod koniec dogrywki miałem jeszcze troche szczescia i udało sie dowiesc zwyciestwo do konca.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pią 20:33, 19 Wrz 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 20:30, 19 Wrz 2008 Zobacz profil autora

MAMY AWANS, MAMY AWANS, MAMY AWANS wykrzyknik

Krzysiuk vs adek4 2-1

Co za emocje, co za mecz. Rywal cały czas atakuje, ja staram sie spokojnie konstruować swoje akcje ale na początku nic nie wychodzi w ataku. Aż nagle 30 minuta zdobywam gola. Pierwszy mój strzał w tej połowie, jak sie okaże jedyny. Rywal chce szybko rozpocząć gre daleki wykop bramkarz nie przejmuje, piłka odbija sie od słupka i GOOOOOOOOOOOOOOOOL 2-0. Szał radości w domu Krzysiuk. Cała rodzina świętuje. Takiej przewagi nie można było roztrwonić. Starałem sie utrzymać wynik 2 bramkowy do przerwy udaje sie sie. W strzałach 1-10 a prowadzę 2-0 lool . Drugą połowę zmieniam ustawienie 5-4-1B. Oddałem pole rywalowi. Ale moi obrońcy z bramkarzem byli dzisiaj bardzo dobrze dysponowani i wygrali mi mecz. W 42 rywal strzela gola kontaktowego. W Loss time ma jeszcze korner ale zwycięstwo i 3pkt wędrują do gwinei.

Szał radości, coach jeszcze nie wierzy w to co sie stało. Pierwszy awans Krzysiuk do 1/4 finału stał sie faktem

yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeahyeah yeah yeah
Pią 20:34, 19 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za sprawne i bezproblemowe rozegranie meczy w terminie.

Awans z tej grupy uzyskali:

- totomiX
- Krzysiuk

Gratulacje wykrzyknik
Pią 23:42, 19 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)