Grupa C [III Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Post Grupa C [III Faza Grupowa]

Witam w Grupie C turnieju Survival Series 2. W tym temacie bedziecie podawac wyniki waszych spotkan. Mile widziane opisy i nargane bramki. Powodzenia!

aktualka tabeli za 5 minutek zdzier

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Pią 23:39, 19 Wrz 2008, w całości zmieniany 12 razy

strzały 12-12 (chyba)

Wyrównane spotkanie. Prowadziłem po wrzutkach do Stellera i Frei`a. Jednak w drugiej połowie rywal zdołał wyrównać (druga bramka po wielkim zamieszaniu w polu karnym gdzie najlepiej odnajduje się Adebayor i z 5 metrów trafia). W dogrywce Olufade zza 16 pokonuje mojego bramkarza i mamy 2:3. Do końca wynik nie uległ już zmianie.

Dzięki i powo.

DR_man 7:1 dzidzi
strzały 18-8

Po dość nieszczęśliwej przegranej z Piotrkiem89 pasowało mi to wygrać. Mecz na początku wyrównany, jednak to mi udaję się strzelić bramkę po uderzeniu zza 16 Cabanasa. Niedługo potem w bliźniaczej akcji trafiam na 2-0 (strzelcem bodajże Hakan Yakin). Rywal w swoim 4-3-3a przestawił strzałki swojemu defensywnemu pomocnikowi na czerwoną jak i środkowym obrońców na neutralne. Trafiam jeszcze dwie bramki po wrzutkach. W 20 min drugiej połowy gdy padła siódma bramka zaczęło się wyczekiwanie na końcowy gwizdek. Dzidzi trafia honorową bramkę po akcji bramkarza szczęśliwy.

DR_man 1:1 (e.t. 2:1) ...Koshaolin...
strzały ?-?

Pierwsza połowa to przewaga rywala i zza 16 Tchite trafia na 1:0. Jednak ja przeprowadzam akcję lewym skrzydłem i Frei wyrównuje. Strzały do przerwy 1-3 (wszystkie strzały rywala bardzo groźne). Druga połowa to już znacznie lepsza moja gra, sytuacji sam na sam nie wykorzystuje Cabanas, który zmarnował jeszcze jedną "setkę" w ostatniej akcji meczu. Strzały po 90 min. 5-5. Dogrywka należała już do mnie, a Hakan Yakin w sytuacji sam na sam z obrońcą na plecach strzela na 2:1.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Czw 19:30, 18 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz

Reszty spodziewajcie sie troche pozniej Wink

Długo jeszcze trzeba czekać ? Bo już ponad 3 dni, a poza wklejeniem graczy i drużyn nic nie widać (za 3 godziny koniec tej fazy...).
Pią 20:42, 19 Wrz 2008 Zobacz profil autora

O kurde teraz sie skapłem. zdzier

Mecze grane dawno i widze że nie wpisane Wink

Piotrek89-dzidzi 2:1

Mecz dziwny,Piotrek strzela przed przerwą ja wyrównuje w 89 minucie.
W loss time jednak Piotrek strzela. ehhhhhhhhh
Dzięki i pozdro.

Koshaolin-dzidzi 3:1

Mecz pod dyktando kosha.
Strzela pierwszą bramke kosh,ja wyrównuje a pózniej kosho jedzie bez problemów.

Tak na szybko te opisy bo to było b.dawno więc proszę o wyrozumiałośc Wink

Pozdro wszyscy z którymi grałem.

Pią 21:08, 19 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 2:2 pk 3-2 ...Koshaolin...

hmm niewiele pamiętam z tego meczu, dlatego że rozegrany był kilka dni temu. Po 90min gry padł remis 1:1, w dogrywce rywal zdobywa prowadzenie, jednak mi udaje się zremisować, karne to loteria, w której mi się bardziej poszczęściło.

Pią 21:09, 19 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za sprawne i bezproblemowe rozegranie meczy w terminie.

Awans z tej grupy uzyskali:

- Piotrek89
- DR_man

Gratulacje wykrzyknik
Pią 23:43, 19 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)