Grupa D [III Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

Post Grupa D [III Faza Grupowa]
GRUPA D

Witam wszystkich w grupie D. Tu umieszczajcie wyniki oraz obszerne relacje z meczów życzę powodzenia

Termin na rozegranie spotkań grupowych mija 19.09.2008(Piątek) o godzinie 23:59!

Nick_________Me___Wy__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
andzi________03___02__01__05__05__+00___006 AWANS!
kaimada______03___02__01__05__02__+03___006 AWANS!

POWODZENIA!

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Czw 20:24, 18 Wrz 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 17:23, 16 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Pietri (Mali) 2:2 (Po dogrywce 4:2) andzi (Finlandia)

Po prostu mega fart przeciwnika, albo zajebisty moj pech. Już w pierwszej sytuacji powinno być 0:1 dla mnie. Potem Pietri strzela dwie bramki Kanoute, nie były to setki, ale on to chyba wszystko strzela. Pietri może stworzył sobie ze 2 dobre sytuacje na bramkę do końca meczu. Ja natomiast w 7 minut po wznowieniu gry doprowadzam do remisu. Stwarzam sobie dużo dobrych sytuacji, ale nie wiem czy k**** mam takiego pechy, czy co, ale nie strzelam kolejnych bramek. Tych sytuacji było naprawdę dużo. W strzałach 8:16 na moją korzyść. Po 90 minutach powinien skończyć się ten mecz PEWNYM moim zwycięstwem. Trudno trzeba grać dogrywkę. Dobrą sytuację marnuje Pietri, zresztą ja też. Wszystko wyglądało dobrze, aż tu nagle mój obrońca zamiast podać do bramkarza, podaje do napastnika Mali i mamy 3:2. Od tego momentu już nie grałem...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

michal697 (Kanada) 0:1 andzi (Finlandia)

Mecz dość wyrównany. W strzałach 9:9. Michał stworzył sobie kilka ciekawych akcji, ale mój bramkarz był dziś nie do przejścia. Jedyna bramka pada po rzucie karnym. Tym razem to ja miałem szczęście, ale nie tak duże jak Pietri ze mną w meczu zdzier.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Śro 15:33, 17 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 14:59, 17 Wrz 2008 Zobacz profil autora

michal697 2:1 Pietri

Nie wiem jak to wygrałem. Różnica teamów znacząca;/ Gdyby nie uważna gra w obronie mogłoby być dużo więcej bramek za sprawą rywala.

dzięki za mecz...
Śro 15:23, 17 Wrz 2008 Zobacz profil autora

kaimada 1-2 andzi
bo tak to czasem w życiu bywa
bramkarz p*pa a obrona nieruchliwa

Sporo strzałów z dystansu wszystkie wybronione. W 3' trafiam w słupek w przypadkowej sytuacji w 0' z ostrego kąta przy czymś ala sam na sam też słupek ale dobitka po bramkarzu i gol.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Czw 18:48, 18 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:51, 17 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Pietri 0:3 (WO) kaimada

Dziękuję za sprawne i bezproblemowe rozegranie meczy w terminie.

Awans z tej grupy uzyskali:

- andzi
- kaimada

Gratulacje wykrzyknik
Pią 23:45, 19 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)