GRUPA C [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

Pią 11:19, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Szwecja) - (WKS) Andzi 5:3 po dogrywce.

Niesamowity mecz, starcie Drogby i Ibrahimovicia. Pierwsza połowa na korzyść Andziego, który zdobywa gola po błędzie bramkarza. Na początku drugiej połowy, rywal ucieka na dwie bramki, kiedy Drogba mija dwóch Szwedzkich obrońców i strzela obok bramkarza. Szczerze mówiąc lekko zdenerwowała mnie ta bramka i w miarę szybko wyrównuje, za sprawą Ibrahimovicia który zdobywa dwie bramki. W 90 minucie meczu Drogba potężnie uderza z rzutu wolnego w słupek, dobija B.Kone i 2:3. Jednak w ostatniej minucie przeprowadzam szaleńczą szarżę Wilhelmssonem który mija na skrzydle Eboue schodzi do środka, uderza w bramkarza, ale świetnie ustawiony jest Ibra który dobija piłkę. Więc czeka nas dogrywka. Zaraz na początku piłkę w pole karne wrzuca Allback, najwyżej wyskakuje A.Svensson i pakuje piłkę do siatki. Rywal zaczyna atakować, ja ograniczam się do kontrataków, jeden z nich przynosi skutek kiedy to Ibrahimović zdobywa swoją 4 bramkę w meczu.

Dzięki, powo dalej radosny
Pią 14:35, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora
scoot89

Posty: 96

Skąd: M-CE

scoot89(Argentyna) 0:1 (Urugwaj)Krzysiuk

Jeden blad w obronie wystarczyl aby zgarnac 3 pkt. w tym meczu. Argentyna od poczatku meczu grala defensywnie, co sprawilo ze Urugwaj nie mial kompletnie sytuacji w pierwszej polowie. Natomiast druga polowa to troszeczke odwazniejsza gra Argentyny, niestety bramka w 60 min. podcina skrzydla i do konca nie udaje im sie wyrownac.

Argentyna musi liczyc teraz na cud ktory moze sprawic ze awansuja do kolejnej fazy

Walka o awans rozstrzygnie sie pomiedzy Argentyna, Urugwajem, Meksykiem, Holandia

Argentyna jest pierwszym zespolem ktory zagral juz 8 meczy niestety zdobyl tylko 6 pkt.

dzieki za gre i powodzenia w walce o awans wszystko w waszych rekach ...

Ostatnio zmieniony przez scoot89 dnia Pią 19:08, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:07, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Szwecja) - (Urugwaj) Krzysiuk 3:2

Od początku zaczynam od mocnego uderzenia, strzelając dwie bramki. Po przerwie podwyższam na 3:0 po uderzeniu Ljungberga z rzutu wolnego. Pod koniec meczu przez moją nonszalancje tracę dwie bramki. Trzeciej jednak nie daje sobie strzelić Wink

Dzięki radosny

Awans chyba jest szczęśliwy
Pią 19:19, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - scoot89 1-0

Urugwaj vs Argentyna lool ale trzeba grac wink

Mecz przebiegał pod moje dyktando. Po I połowie w strzałach 4-2 dla mnie. Moje strzały były bardzo groźne ale dobrze był dysponowany golkiper rywali. Argentyna w tej połowie oddała groźny strzał z 35 metrów ale GK wyparował piłkę do boku. W drugiej połowie udaje sie strzelić zwycięskiego gola. Gdy strzeliłem rywal przejął inicjatywę ale starałem sie nie stracić 3 pkt i sie udało cool .

Krzysiuk - Adrain1993 2-3

Urugwaj vs Szwecja

Szybko bo po 24 minutach przegrywam 0-2. W 4 minucie tracę gola po przepięknym rozegraniu rzutu rożnego. W 24 minucie rywal idzie skrzydłem wrzutka, obrońca wybija za krótko, napastnik z ostrego konta wbiega w pole karne i mamy bramkę. Starałem sie coś zagrać ale nie udało sie zdobyć gola. W strzałach 6-8 dla Szwecji. W 2 połowie daje wszystkich na atak. Niestety rywal cisnął niemiłosiernie. W 15 minucie z rzutu wolnego Ljunberg ustala wynik spotkania na 3-0. Myślę sobie nie mogę przegrać w takim stylu. Mecz wyrównany a na tablicy świetlnej 0-3. W 10 minut udaje sie strzelić 2 bramki. W 44 minucie mam aut pod polem karnym wybijam ale obrońcy złapali mnie na spalonym zagubiony . Myślę ze remis byłby bardziej sprawiedliwy ale to tylko zabawa.

Dzięki Panowie za mecze, Powodzenia dalej wykrzyknik

Krzysiuk – andzi 3-1

Urugwaj vs WKS

Mecz raczej zasłużenie wygrałem. Po 1 połowie w strzałach 9-3 dla mnie i wynik 2-1. Strasznie ciężko jest strzelić gola temu bramkarzowi. Drugi Borubar. Przy 1-0 dla mnie rywal wyprowadza kontrę i mój bramkarz fauluje Drogie w polu karnym i mamy Wapno. Drogba na szczęście przestrzela. Za chwile podwyższam na 2-0. W 40 minucie śmieszny gol. Piłka na 40 metrze, rzut wolny, bramkarz odbija piłkę i gol :Lol. Ależ się wkur*łem. Ale gramy dalej. W 2 polowie rywal zaczął atakować ale wyprowadzam kontrę i 3-1. Raczej po meczu.

Dzięki za mecz, Powodzenia dalej :!
Pią 20:02, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

mALo (Meksyk) 0:5 andzi (WKS)

Mecz z moją przewagą. Za dużo bramek strzeliłem, przy niektórych miałem dużo szczęścia. Dzięki i powodzenia dalej.
Pią 21:40, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:0 tom80kce

Mecz grany na luzie. Miałem przewagę i zasłużenie wygrałem. Rywal oddał tylko 1 strzał w światło mojej bramki.

Sob 0:15, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - mALo 2-0

Urugwaj vs Meksyk

Podszedłem do meczu bardzo skoncentrowany. Mecz ten mógł przesądzić kto awansuje do dalszej fazy turnieju a kto może pakować walizki. Po I połowie w strzałach 3-3 i 1-0 dla Urugwaju. W tej części spotkania każdy miał swoje sytuacji, moje były chyba ciut lepsze i udało sie wykorzystać jedną z nich. W II połowie rywal rozwinął skrzydła ale w obronie zagrałem bardzo dobrze. Wyprowadziłem zabójczą kontrę w 20 minucie i prowadzę 2-0. W 35 minucie rywal był bliski szczęścia ale po zbiegnięciu w pole karne uderza w słupek. Szczerze mówiąc myślałem ze piłka znajdzie drogę do bramki. Rywal po tej akcji trochę odpuścił. Wynik nie ulega zmianie.

Dzięki za mecz, Powodzenia dalej wykrzyknik
Sob 10:51, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Szwecja) - (Czechy) michal697 2:0

Od początku mecz wyrównany, w 24 minucie, ładna akcja Ibry, wysuwa piłkę Pricy, który uderza obok Czecha. Strzały do przerwy 1:4. Zaraz po przerwie po rzucie roznym uderza z główki Prica jednak wybija obrońca czeski. Dalej atakuje michal, ale nie jest w stanie przedrzeć się przez moją obronę. Na 20 minut przed końcem czerwo dostaje Wilhelmsson i przychodzi mi grać w osłabieniu. Od tego momentu michal przesiaduje na mojej połowie, ja ograniczam się do kontrataków, jeden z nich przychodzi już w doliczonym czasie, kapitalne zagrywa Ljungberg do Pricy który ustala wynik meczu. Strzały 5:9 dla michala.

Dzięki, powodzenia dalej radosny
Sob 11:17, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

michal697 1:0 Krzysiuk

Wyrównany mecz. Jednak nie było w nim zbyt wielu składnych akcji ponieważ obrońcy nie dopuszczali w większości sytuacji do oddania strzału. W tym meczu nie trafiłem z główki z 1metra na pustą bramkę radosny Piłka odbiła się od słupka a mój zawodnik strzelał ze środka bramki szczęśliwy

dzięki za mecz i powodzenia dalej...
Sob 11:29, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Inko 4:0 Krzysiuk

Mecz w miare wyrównany. Po 30 minutach prowadziłem 3:0 i potem spuściłem z tonu. Czwarty gol wpada na poczatku II połowy po ładnym strzale w okienko. Później atakowali już tylko Urugwajczycy, ale defensywa Italii oraz Buffon byli dzisiaj w dobrej formie.

Sob 11:50, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora
scoot89

Posty: 96

Skąd: M-CE

No wiec tak nie chcialem w ten sposob napewno awansowac pierwsze mecze byly dlamnie niezle w 4 meczach 6 pkt. ale pozniej zaczelo sie rozluznienie i niestety awans nie lezal w moich rekach. Grupa byla moim zdaniem naprawde silna szkoda mi mAlo i tom80kce bo uwazam ich za naprawde trudnych rywali i zaloze sie ze jak teraz mial bym z nimi grac to bylo by ciezko ale taki jest sport mAlo kawal dobrej roboty wykonales jako namiestnik szacunek !!!

Dzieki za wszystkie mecze i tzymam kciuki za wszystkich z mojej grupy bo mysle ze z byle kim nie przegralem powo dalej ....

To jest moj pierwszy turniej plan minimum wykonany zdzier

Ostatnio zmieniony przez scoot89 dnia Sob 12:31, 06 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 12:29, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:3 (4:3 po karnych) michal697

Bardzo dobry mecz. Akcja za akcje, gol za gola. Kiedy michal wychodził na prowadzenie mi szybko udawało sie doprowadzić do remisu. W dogrywce nie udało się nikomu przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Karne... tutaj miałem więcej szczęścia, bo w 1 serii Baros nie trafił w bramkę, a w ostatniej Buffon dobrze wyczuł strzał jakiegoś czecha Wink

Sob 12:53, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - KrecikGKS 3-2

Urugwaj vs Niemcy

Udało sie ugrać 3pkt. Duży sukces. Początek na to nie wskazywał. W 4 minucie strzał i mamy bramkę. 1-0 dla Niemiec. W 30 minucie rywal strzela 2 gola. W ogóle nie istniałem na boisku ale do przerywa udaje sie strzelić gola kontaktowego. W strzałach 8-3 dla rywala. W II połowie przejmuje inicjatywę. Z każdą sekundą zdobywam teren. Udaje sie strzelić 2 bramki i zwyciężyć mecz. Rywal w II połowie zagrał bardzo słabo w II połowie. W strzałach 12-11 na moją korzyść.

Dzięki za mecz, powodzenia dalej wykrzyknik
Sob 15:46, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 2:0 Michal697
Pierwsza połówka zdecydowanie dla przeciwnika coś takiego się działo jak w meczu z Krzysiukiem tylko role się odwróciły i jak się okazało to był dobry omen.Pierwsza połówką bardzo blada w moim wykonaniu Michał mógł prowadzić ale utrzymał się remis.W tej połówce oddałem 2(słownie dwa) strzały na bramkę P.Cecha przy 9ciu oddanych na moja.Druga połówka się odmieniła to raczej ja przeważałem w końcówce zadaję dwa mordercze ciosy i mogę cieszyć się ze zwycięstwa po bramkach Kuranyiego i Klosego.Strzały 10-13.Dzięki pozdro.
Podsumowując ta pierwsza faza się udała choć mogłem zgromadzić jeszcze więcej pkt.ale narazie nie ma co narzekać(bardzo dobry zespół sobie wylosowałem)
wink

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Sob 16:31, 06 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 16:30, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - tom80kce 5-0

Urugwaj vs Holandia

Raczej jednostronne widowisko. Chciałem wygrać ten mecz i zając 4 miejsce w grupie dające lepsze rozstawienie cool i sie udało ale przejdźmy do meczu. Po I połowie 7-0 w strzałach wynik 3-0. W II połowie podwyższam wynik. Rywal oddał 3 strzały po 1 mógł paść gol ale zabrakło szczęścia. W strzałach 15-3 dla mnie.

Kolego nie załamuj sie trzeba grac, grac, grac. Każdy z nas kiedyś zaczynał wink

Dzięki za mecz, powodzenia w kolejnych turach wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Sob 19:50, 06 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 19:49, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

W tej grupie nikt nie jest zagrożony usunięciem. Gratulacje!
Sob 20:29, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora
tom80kce

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 75

tom80kce (Holandia)- michal697 (Czechy) 2-3 (po dogrywce)

Mecz w pierwszej połowie z duzą przewaga reprezentacji czech ale prowadzienie po kontrze obieli niespodziwanie holendrzy ,którzy nie utrzymali prowadzienia i po pierwszej połowie jest 1-1 , strzały 7-2 dla czech
Druga połowa tez z przewaga czech i powtarza sie sytuacja z pierwszej połowy i holendrzy obejmuja prowadzenie 2-1 ale chwile pozniej czesi wyrównuja i atakuja do konca spotkania ale wynik sie utrzymuje bedzie dogrywka, strzały 9-2 dla czech

Już w 2 minucie dogrywki czesi obejmuja prowadzienie i nie oddaja go do konca

Ogólnie ogromna przewaga reprezentacji czech i gdyby nie znakomita postawa bramkarza oraz wysoka skutecznosc holendrów to czesi wygraliby napewno bardzo wysoko , strzały 21-5 dla Czech

Dzięki i powo w dalszej cześci turnieju
Pon 22:56, 08 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie meczy w terminie.

Śro 7:49, 10 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)