GRUPA C [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

Legenda:

R.Cz. - wygrana w regulaminowym czasie gry (3 pkt.)

_________

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 12:08, 09 Wrz 2008, w całości zmieniany 28 razy
Śro 16:05, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Szwecja) - scoot89 (Argentyna) 4:2

Miałem duże problemy w tym meczu, rywal mnie zaskoczył pozytywnie w tym meczu, przegrywałem już 0:1 i 1:2 ale zdołałem się podnieść, wyrównałem i niezawodny Ibrahimović zdobywa w końcówce dwie bramki. Strzały 13:13.

Edit:

Inko (Włochy) - Adrian1993 (Szwecja) 3:1

Inko jak zwykle zagrał na swoim dobrym poziomie i Szwedzi wracali bez punktów. Fatalnie grał Ibrahimović który był odcinany od piłek przez obrońców. Strzały 10:6

mALo (Meksyk) - Adrian1993 (Szwecja) 0:3

Nareszcie udany mecz Szwedami, dominowali pod każdym względem nad Meksykanami. Popisał się Ibra który zdobył dwie bramki. Strzały 2:16 szczęśliwy

Dzięki wszystkim za mecze Wink

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Czw 9:44, 04 Wrz 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 18:18, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:0 mALo

Mecz pod moją kontrola. Do przerwy prowadziłem 1:0 po strzale Inzaghiego. W drugiej połowie rywal troche śmielej atakował, ale nie udało mu się przebić przez włoski mur. Gola na 2:0 ponownie strzelił Inzaghi.

Inko 3:1 Adrian1993

Tutaj też rywalowi ciężko było przejść moją defensywę. Pierwszego gola w 35 minucie strzelił Camoranesi. W 44 minucie na 2:0 podwyższył Del Piero. Po przerwie szwedzi szybko strzelili gola kontaktowego. Jednak to było wszystko co mogli dzisiaj zrobic. W 82 minucie szwedów dobił Di Natale

Inko 2:1 scoot89

W 6 minucie Del Piero oddaje pierwszy strzał w meczu i daje prowadzenie Włochom. W 48 minucie ten sam piłkarz pokonał bramkarza Argentyny. Jednak dwie minuty później bład w szykach obronnych Italii wykorzystał Ayala i dał cień szansy Argentynie. Jednak do końca meczu nikomu nie udało się strzelić gola i Włosi odnieśli trzecie zwycięstwo w trzecim meczu.

scoot89(Argentyna) 5:1 (Meksyk)mAlo

Bardzo obawialem sie tego meczu za kazdym razem gdy gralem z mAlo po prostu przegrywalem ale na ten mecz dobralem tak taktyke ze przeciwnik sobie nie poradzil a na dodatek dostalem podmoch zyciowej formy.No wiec pierwsze minuty pokazaly ze nie zamierzam sie bronic i udokumentowalem to bramka niestety chwile pozniej mAlo wyrownuje i zaczynam sie troszke denerwowac ale pod koniec pierwszj polowy wychodze znow na prowadzenie za sprawa Crespo.Druga polowa to rowniez walka w srodku ale niestety dla rywala okazala sie zimnym prysznicem i tak poszly jeszce 3 bramki mecz zycia rozgrywal rowniez Abondazjeri .

scoot89(Argentyna) 2:1 (Holandia)tom80kce

Pierwsze minuty nerwowe kilka skladnych akcji o pierwszej polowie niech oba zespoly zapomna o czym swiadcza strzaly 5-2 Argentyna .57 min. gol z nieba dla Holandii i zmiana taktyki przez Argentyne 6 min. pozniej Messi i 1-1 !!! 15 min. do konca oba zespoly wyczekuja dogrywki Tevez i 2-1 !!! Tak konczy sie ten mecz w strzalach 11-10 dla Argentyny

scoot89(Argentyna) 1:3 (WKS)andzi

Juz po 3 minutach Drogba wyprowadza na prowadzenie WKS po bledzie bramkarza Argentyny 43 min. i znow Drogba i 0-2 55 min. koniec mazen Argentyny o punktach w tym meczu Kone 0-3 !!! Gol honorowy dla Argentyny pada w 75 min. Saviola Argentyna mogla wyrownac ten mecz ale niewykorzystala wielu dogodnych sytuacji.

Dzieki za mecze powodzenia...[/b]

Ostatnio zmieniony przez scoot89 dnia Czw 13:27, 04 Wrz 2008, w całości zmieniany 12 razy
Śro 19:37, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

michal697 3:1 andzi

Dobry mecz. Każdy mógł go wygrać jednak szczęście dziś było po mojej stronie i to ja zwyciężyłem. Rywal mia 2-3 poprzeczki w tym meczu.
Cały mecz opiewał ciągłą wymianą cisów z jednej jak i z drugiej strony. Niektóre akcje naprawdę były ładne, ale niestety jak 3/4 akcji tego emczu kończyły się an dobrze dysponowanych obrońcach.

dzięki za mecz i powodzenia...
Śro 19:48, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Cześć

Mogę rozgrywać swoje mecze od piątku od 16 wink
Śro 19:53, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Inko 5:0 andzi

Miałem w tym meczu przewagę, a swietnie dysponowany był Alex Del Piero, który strzelił 4 gole i zaliczył asystę przy bramce Toniego. Andzi w tym meczu zaliczył 3 poprzeczki + 1 niewykorzystany rzut karny ( Obroniony przez Buffona ).

Śro 20:18, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 2:1 Inko
Pierwszy mecz Niemców i nie było żadnego rozkręcania się z meczu na mecz jak to w tym zespole bywa koncentracja od pierwszej i ost.minuty.Pierwsza bramka pada w doliczonym czasie gry po wrzutce z prawej str. Odonkora,który wrzuca piłkę na głowę M.Gomezowi i od słupka pokonuje on G.Buffona.Strzały w tej połówce na korzyść Niemców 5-4.Druga połówka o wiele ciekawsza za ciosem próbują iść Niemcy ale w dwóch świetnych sytuacjach źle zachowuje się K.Kurany, jak wiemy nie wykorzystane sytuacje się mszczą i Włosi doprowadzają do wyrównania po rzucie wolnym z 20m wykonywanego przez A.Del Piero(był to jedyny strzał w tej połówce Włochów)Niemcy grają do końca co się opłaca i 2 min przed końcem spotkania po błędzie defensywy squadu azzura piłkę w siatce umieszcza M.Ballack.Strzały 10-5.Dzięki pozdro

KrecikGKS 3:0 Adrian1993
Bramki: Kuranyi x2, Ballack
Dobry mecz w wykonaniu Niemców.Nie ma co opisywać strzały 12-6 dla mnie.Przeciwnik się starał ale nie szło mu jakoś może tak dobrze zagrałem w obronie wink Dzięki pozdro.

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Śro 21:49, 03 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 21:21, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - KrecikGKS 0:3

Jak dla mnie zbyt wysoka porażka. Przy stanie 1:0 dla rywala Issakson sam strzela sobie gola. Podłamało mnie to kompletnie, nie byłem już nic w stanie zrobić. Widoczna była różnica ekip radosny

Dzięki Wink

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Śro 21:48, 03 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:47, 03 Wrz 2008 Zobacz profil autora

mALo 2 - 0 tom80kce
Strzały: 13 - 4

Ten mecz na półmetku rywalizacji grupowej był już dla mnie spotkaniem o wszystko. Wygrana przedłużała moje skromne nadzieje na awans do kolejnej rundy. Los skojarzył mnie z zespołem Meksyku co spowodowało, że w każdym moim kolejnym meczu będę musiał się wznosić na wyżyny umiejętności. Nie łatwo się gra przeciwko zespołom jak by nie patrzeć z wyższej półki. Tyle w kwestii użalania się nad własnym losem, czas na sedno. Ja już wcześniej wspominałem przyszło mi rywalizować w meczu o życie. Moi zawodnicy "obdarzeni kapitalnymi warunkami fizycznymi" podeszli do pojedynku z Holendrami maksymalnie skoncentrowani. Pierwsze minuty przyniosły kilka ataków mojego zespołu co spowodowało, że przeciwnik musiał już na początku spotkania dokonywać korekt w taktyce. Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 26 minucie meczu. Akcja, która była prowadzona od początku lewym skrzydłem przyniosła upragniony sukces. Lewy napastnik dość mocnym i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Holendrów. Pierwsza połowa nie przyniosła już żadnych akcji bramkowych. Koncentracja spowodowała, że mój rywal zdołał oddać tylko jeden strzał na moją bramkę. Początek drugiej odsłony był niemrawy w wykonaniu obu zespołów. Wspaniałe akcje i bramki padały dopiero w końcówce meczu. Holendrzy jako pierwsi chcieli zmienić wynik pojedynku, stworzyli sobie trzy akcje, które były bardzo groźne. Ostatnie słowo w tym meczu należało do mnie. Napastnik ustawiony na szpicy wykorzystał jeden z kontrataków, a także niezdecydowanie obrońców i podwyższył wynik. Było to zwycięstwo, które jak najbardziej mi się należało. Chwile grozy przeżyłem tylko w ostatnich minutach meczu. Dzięki za grę.
Czw 10:13, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
tom80kce

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 75

mALo(Meksyk)-tom80kce(Holandia) 2-0

Mecz z przewagą Meksyku (mALo) ,od początku ataki Meksyku co doprowadza do strzelenia gola na 1-0 , pozniej Meksyk kontroluje gre a przy słabej grze Holandii to wystarczy by do przerwy Meksyk prowadził 1-0 .Druga połowa również z przewaga Meksyku co na kwadrans przed koncem doprowadza do strzelenia bramki na 2-0 i słabi holendrzy nie są w stanie juz nic zmienić

strzały 12-4

Dzięki i powo dalej
scoot89

Posty: 96

Skąd: M-CE

scoot89(Argentyna) 2:3 (Niemcy)KrecikGKS

Przed tym meczem faworyt jeden Niemcy ale pierwszy atak nalezal do Argentyny 19 minuta Tevez otwiera wynik tego spotkania i 1-0!!! Od tej pory goscilismy tylko pod bramka Abodanzjerego 25 min. Odonkor dosrodkowanie Kuranyiiiiiiiiii i 1-1 !!! Szturmowe ataki Niemiec przyniosly powodzenie w 59 min. kiedy to znow Kuranyi uderza glowka i 1-2 !!! Zmiana taktyki przez Argentyne 70 min. Tevezzzzzzzzz i 2-2 !!! Zaczyna sie obrona Czestochowy przez Argentyne ale 90 minut minelo wiec czeka nas dogrywka Argentyna moze mowic o duzym szczesciu. 98 min. Gomez 2-3 !!! Do konca Niemcy kontrolowaly wynik.

Argentyna - Niemcy 2:3
Strzaly: 7-13

dzieki za gre powo ...

Czw 11:56, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 1:0 mALo
Mecz z moją przewagą choć bardzo trudno było przedrzeć się przez Meksykańską defensywę.Sam Poldi powinien zdobyć 2 bramki do przerwy ale przestrzelał, aż kipiał ten zawodnik chęcią do gry."Polski" atak co raz nękał defensywę trenera mALo,która w pierwszej połówce oddała jeden strzał na bramkę J.Lehmana.Do przerwy bezbramkowy remis 0-0 strzały 7-1.W drugiej połówce znów trzeba było się mocno napocić by stworzyć dobrą sytuacje i oddać strzał na bramkę Sancheza.Ten najważniejszy i najcelniejeszy oddał Poldi na 5minut przed końcem meczu bo świetnej rozegranej akcji.Strzały 12-3.Dzięki pozdro wink

edit:Sorki moja nie wiedza oops

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Czw 12:19, 04 Wrz 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 12:07, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
scoot89

Posty: 96

Skąd: M-CE

EDIT.-> BŁĄD W TABELI 4 mecze wygrane = 12 pkt. a nie 11 wink

Krecik dobrze jest jesli nie wygrywasz po 90 minutach a wygrywasz po dogrywce to dostajesz 2 pkt.

Ostatnio zmieniony przez scoot89 dnia Czw 12:15, 04 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 12:15, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Na przyszłość fajnie by było, gdyby opisujący zaznaczył przy wyniku mecz czy zakończył się on po dogrywce. Bo tak to musiałem się wczytywać w opis i sam wyciągać tą informację mająca nie lada znaczenia dla końcowego układu tabeli.
Czw 12:36, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
tom80kce

Posty: 75

KrecikGKS(Niemcy)-tom80kce(Holandia) 2-0

Już w 2 min Niemcy obejmuja prowadzenie i mają przewage oraz kontrolują sytuacje na boisku w pierwszej połowie.
Druga połowa zaczeła sie prawie tak samo bo w 47 min Niemcy obejmują prowadzienie 2-0 i mając przewage dwóch bramek grają spokojnie.
W 72 min honorową bramkę strzelaja holendrzy ale niestety to wszystko na co stac ich w tym meczu.
Ogólnie zasłużone zwycięstwo Niemiec
strzały 9-3
Dzieki i powo w dalszej rywalizacji
Czw 13:01, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

scoot89 0:6 michal697

Mecz jak mecz. Rywal zagrał dość dobrze jednak nie, aż tak żeby postawić mi jakiś większy opór.
nie będę opisywał emczu bo bez sensu pisać, że atakowałem przez większość czasu.

Czw 15:37, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

mALo 1:1 (w karnych wygrywa michal697) michal697

W tym mecz zdecydowaną przewagę miał michal697. Oddał on masę strzałów w stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji. Jedna z nich znalazła drogę do bramki. Mi zaś niespodziewanie udało się natychmiast odpowiedzieć. Jedyny strzał, który oddałem w pierwszej połowie pozwolił mi na odrobienie strat. Druga połowa to ataki mojego rywala. Ja skupiłem się na rozważnej grze w obronie. aminowy czas gry oraz dogrywka nie wyłoniły zwycięzcy meczu. O wszystkim miał zadecydować konkurs rzutów karnych, w którym to lepszy okazał się mój rywal. Do wyłonienie zwycięzcy była potrzebna trzecia seria jedenastek.Miałem ogromnego farta w tym meczu, szczęście pozwoliło mi na dopisanie skromnej zdobyczy w postaci 0.5 punktu. Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Czw 17:55, 04 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 17:53, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

tom80kce (Holandia) - (Szwecja) Adrian1993 0:4

W tym meczu miałem przewagę, do przerwy prowadzę 1:0 w strzałach 9:1 na moją korzyść. Druga połowa wyrównana, dokładam jeszcze dwie bramki. Ibrahimović i Allback zdobyli po dwa gole. Strzały 15:7 dla mnie.

Dzięki, powodzenia dalej radosny
Czw 22:27, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS (Niemcy) 1:2 andzi (WKS)

Bardzo wyrównany mecz. Dużo walki w środku pola. Dwa błędy w obronie ekipy niemieckiej sprawiły, że wygrałem ten mecz. Trudno powiedzieć czy zasłużenie. W końcówce KrecikGKS rzuca się do ataku, ale nie udaje mu się doprowadzić do dogrywki. W strzałach 6:11 dla drużyny z Czarnego Lądu.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

tom80kce (Holandia) 2:7 andzi (WKS)

Można powiedzieć, że trener musi być bardzo zadowolony ze swojego zespołu po takiej wygranej. Nic mylnego. Trener szalał na ławce rezerwowej, bo jego podopieczni marnowali multum sytuacji. W strzałach 4:24 dla WKS'u. Przeciwnik popełniał wiele błędów, ale tylko 1/3 wykorzystałem do strzelenia bramki. Na uwagę zasługuje bramka Robena w ostatniej akcji meczu.

Czw 23:09, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)