Faza Pucharowa Survivor Series

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat

WIELKI FINAŁ

MartiniTSW(Ekwador) 1:1 halladin(Kolumbia) k.4:3

Mecz bardzo zaciety. Gola dajacego prowadzenie zdobywam ja, jednak po chwili wyrownuje hall. Nastepnie cala masa akcji, ale nieskutecznych. Dogrywka bezbramkowa. W pierwszej serii strzelam gola i nastepnie bronie strzal halla. Pozniej wszyscy strzelaja, az do momentu gdzie moj zawodnik nie trafia w bramke. Jest remis. W 5 serii strzelam w lewy gorny rog i gol. hall z ostatnim strzalem zwleka dosc dlugo wiec mysle ze cos kombinuje i nie ruszam sie bramkarzem. Tak jak myslalem strzelil w srodek i tym sposobem Ekwador wygrywa pierwszy mecz w batalii o pas cool

halladin(Kolumbia) 3:1 MartiniTSW(Ekwador)

Kolumbijczy podraznieni przegrana wzieli sie ostro do roboty. W rezultacie czego dosc szybko obejmuja prowadzenie. Nastepnie w niedlugim odstepie czasu zdobywaja kolejna bramke. Wtedy szkoleniowiec Ekwadoru(znaczy sie ja) ustawia 2 neutralnych pomocnikow bardziej ofensywnie. Po kilku miutach udaje mi sie zdobyc kontaktowa bramke. Juz myslalem ze uda mi sie nawiazac rowna gre, kiedy Kolumbia wychodzi z kontra i jest 3:1. Do konca wynik juz sie nie zmienil.

MartiniTSW(Ekwador) 0:0 halladin(Kolumbia) po dogrywce 1:0

Mecz podobnie jak poprzednie toczony w bardzo szybkim tempie. Akcji umozliwiajacych zdobycie gola cala masa, ale zarowno jeden jak i drugi bramkarz bronili własnej bramki jak lwy swojej zdobyczy(jakie porownanie mi wyszlo, prawie jak homeryckie wink ). Dodam ze w tym meczu moj zawodnik Kaviedes zobaczyl czerwona kartke pod koniec pierwszej polowy i juz do konca musialem sobie radzic w 10. Nastal czas dogrywki. Ekwador konstruuje szybka skladna akcje i Delgado oddaje piekny strzal w dlugi rog bramki i jest 1:0. Pozniej to juz hall caly czas atakowal, jednak udalo mi sie dowiesc wynik do konca.

Jak narazie jest 2:1 ale zrobilismy sobie chwile przerwy aby dac odpoczac skolotanym nerwom

halladin <kolumbia> 3-1 <ekwador> Martini

4 mecz był dla mnie o tyle istotny ze mogl byc ostatnim:). Po 10 min strzelilem gola i nadzieje odżyły......jednak na chwile bo Ekwadorczycy oczywiscie wyrownali. Ta równosc w wyniku i przebiegu gry toczyla nas dosyc dlugo, az do chwili kiedy ponownie <okolo 70 min> objalem prowadzenie <piekna akcja skladajaca sie wylacznie z zagrac 'zpierwszej wlacznie ze strzalem>. Sprowokowalo ono Martiniego do korekty ustawienia, a mnie do strzelenia chwile pozniej gola po rogu. Przeciwnik jeszcze poszarpał, ale to ja bylem blizej 4 gola.

halladin <kolumbia> 4-2 <ekwador> Martini

5 spotkanie to pojscie za ciosem <patrz poprzednie spotkanie> i objęcie prowadzenia zaraz po rozpoczeciu decydujacego starcia. Jak sie okazalo, nie bylo to dobre posuniecie, bo Martini sie wściekł i to na tyle skutecznie ze zaliczyl ze 3 setki <uratowalem sie dzieki szybkim reakcjom pt. wciskanie trojkąta:)> i generalnie kilka razy sie zakotlowalo w polu karnym Kolumbii albo moj bramkarz reagowal tak jakby bylo malo emocji. 'JAKOŚ' dotrzymalem do konca polowy. Druga to znowu oponent w natarciu, ale tym razem bronilem sie twardo:) i po kilkunastu meczowych minutach puscilem kontre i 2-0. Martini pomajstrował w składzie, ale na boisku prezentowal się coraz gorzej. W koncu po kolejnej sytuacji podwyższylem na 3-0 i wyluzowany czekalem na koniec, jednak nie dający za wygraną Ekwadorczycy strzelili na 3-1. W 89 minucie po solowej akcji 1vs3-4 <niezly drybling uwazam:)> strzelilem na 4-1, a za chwile Martini rowniez pokazal swoj kunszt dryblerski wykonujac podobna akcje i skonczylo sie 4-2, a w calym pojedynku 3-2 dla mnie.

dzieki za gre i turniej , jak zwykle bylo emocjonująco.

Maska

gratki halladin , wreście masz swój 1 pas na Weol radosny tez bym chcial miec jakis pas zdzier

Nie 16:40, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje hall radosny jednak rozgryzłeś Martini'ego bardzo zły diabeł ,szkoda,że mi sie ta sztuka nie udała cool
Nie 16:54, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

gratulacje :E
Nie 17:27, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje dla mojego przeciwnika i dzieki za zajebiste mecze. Moim bledem jest to ze od pewnego czasu zaczalem pogrywac w PESa i forma w WE leci mi w dol zagubiony Po maturze biore sie ostro za gre w WE i zdobywam 3 pas zdzier

Ps. To juz moj 2 przegrany final, a takie porazki sa najgorsze zły diabeł
Nie 17:59, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje dla finalistów za walkę wykrzyknik
Nie 18:04, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Gratulacja hall
Nie 18:44, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Gratuluje wszytskim biorącym udział w turnieju!
Turniej uważam za zakończony.
Nie 19:01, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje BRAVO dla zawodnikow i za super turniej zdzier zdzier zdzier
Nie 20:47, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Ehhh a ja odpadłem już w fazie grupowej zdzier Hallowi chyba forma wraca... radosny Szkoda, że nie gra w Mini Ranku, bo bym go sklepał co jakiś czas, a tak sparów niestety nie gram Wink

Brawo! brawo
Nie 22:09, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora

gratulacje dla obu finalistów . Brawo martini za kolejny finał , brawo hall za pierwszy wygray turniej wink
Nie 22:28, 29 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Maska

teraz tylko czekamy na 2 edyscje tego wspanialego turnieju jakim jest SS
Nie 23:07, 29 Kwi 2007

Gratuluje FINALISTOM!!! Zycze dalszych sukcesow w nastepnych turniejach.
Pon 6:45, 30 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Pas zostanie dostarczony niedługo w temacie Galeria Pasów i ich Właścicieli radosny
Wto 1:23, 01 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)