Grupa A [III runda]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat

Post Grupa A [III runda]
Survivor Series

Etap trzeci: Grupa A

Prosze o zapoznanie się z Regulaminem Turniejów ==>

Witam!
Można już zacząć grać.Gramy jak zwykle tylko jeden mecz wykrzyknik
Mile widziane opisy meczów i nagrane bramki .
Mam nadzieje,że nie będzie żadnych problemów z rozegraniem spotkań.

szyma 0-1 smakosz22

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Czw 23:52, 19 Kwi 2007, w całości zmieniany 9 razy
Pon 17:36, 16 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Na początku meczu duża przewaga drużyny Szkocji, udokumentowana golem po rzucie rożnym zdobytym przez McFaddena. Chwilę później ten sam zawodnik miał szansę podwyższyć wynik, lecz gdy piłka minęła bramkarza wychodzącego przed pole karne, to napastnik Szkocji zamiast spokojnie umieścić ją w bramce próbował wspaniałymi "nożycami" i trafił w słupek. Od tego momentu coraz wyraźniej atakowali gracze Maroko i pod koniec 1 połowy udało im się wyrównać. W 2 połowie nadal atakowało Maroko, a Szkoci byli oszołomieni po stracie wyrównującego gola, jednak wspaniale w bramce spisywał się Marschal. Około 70 minuty brzydki faul od tyłu na najlepszym w tym meczy McFadden'ie i pomocnik Maroko musi opuścić boisko. Piłkarze z Czarnego Lądu po stracie zawodnika zupełnie opadli z sił i oddali inicjatywę Szkotom. Jednak Szkoci nie potrafili tego wykorzystać. Już wydawało się, że czeka nas dogrywka, gdy pod koniec meczu z 28 metrów fantastycznym strzałem z wolnego popisał się K.Miller. Marokańczycy próbowali jeszcze wyrównać, lecz zabrakło im czasu.

Bramki Szkotów:
1-0 - [link widoczny dla zalogowanych]
"okienko" Millera z wolnego (2-1) - [link widoczny dla zalogowanych]

Wyrównany mecz z lekką przewagą Finalndii (chociaż strzałów więcej oddali Szkoci). Na początku spotkania szybki atak wyspiarzy, wrzutka w pole karne i McCulloh na raty pokonuje GK Finlandii. Od tego momentu Szkoci się cofnęli, a atakowali Finowie. Pod koniec pierwszej połowy zaowocowało to wyrównującym golem. W 2 połowie Finowie coraz mocniej atakowali i gdy już wydawało sie, że wyjdą na prowadzenie (niewykorzystane sam na sam z bramkarzem), to po perfekcyjnej kontrze gola zdobył Ferguson. Chwilę później zdezorientowanych Finów dobił McCulloh golem z głowy. Kiedy Skandynawowie się otrząsnęli zaczęli napór na bramkę Szkotów, lecz nie potrafili pokonać bramkarza. Pod koniec meczu po kolejnej kontrze 3 swojego gola w tym meczu zdobywa McCulloh.

Bramek tym razem nie ma, bo wszystkie prawie takie sam (z główki), a jedna z dobitki.

2-3

Tak padały bramki w tym spotkaniu, nie potrafię grac tymi czarnuchami, beznadziejna obrona, brak wzrostu zły jedyne co potrafią to biegac. A więc moja przygoda z SS skonczy sie zapewne w 3 rundzie.

strzały: 9-7

Mecz wyrównany, każda ze stron miała swoje szanse na strzelenie gola. Jedną z nich wykorzystali Finowie, dla których ładną bramkę w 23. minucie strzelił Forssell. Drużyna z Afryki miała wyśmienitą szansę na wyrównanie w 2. połowie jednak bramkarz fiński obronił rzut karny.

smakosz22 (Finlandia) - Gallus (Maroko)

1-4 (1-1)

Mecz zagrany na raty, trudności z połączeniem. Dominacja Marokańczyków w całym meczu. Finów było stać tylko na honorowe trafienie.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej.
Czw 19:59, 19 Kwi 2007 Zobacz profil autora

szyma 0-0(dogr.0-1) Gallus

Smiech na sali normalnie juz nie mam sily sie na nich wkurw*ac, w strzałach po 90 minutach było 12-2 chyba a po dogr. 16-4, bramke stracilem po tym jak bramkarz obronił strzał a obronca odbil pilke to rywala.

PS.Ghana jest cudowna, w zyciu nie grałem lepsza druzyna, te soczyste strzały w okienka, coz za skill nie do opisania.
Czw 23:49, 19 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)