Grupa B [ III runda ]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat

Witam! W tym temacie bedzie tabela, wyniki i terminarz Grupy C radosny
Mysle, ze kazdy zna regulamin , ale da przypomnienia prosze o przeczytanie go ponownie radosny

Zycze spotkan pelnych emocji radosny

ps. nie ma na tej stronce flagi irlandi polnocnej , wiec uzylem flagi anglii jako zastepczej radosny

Ostatnio zmieniony przez iLoVeAnia dnia Wto 14:27, 17 Kwi 2007, w całości zmieniany 3 razy
Pon 16:52, 16 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia 3 : 0 (1:0) piotrek_1989

Mecz rozpoczety z obu stron bardzo spokojnie , z zabezpieczeniem tylow radosny Bramka na 1:0 pada po dobitce Gielespie'go radosny Do przerwy nie bylo wiecej okazji do zdobycia gola , pierwsza polowa konczy sie wynikiem 1:0 radosny Druga to o dziwo na starcie oos szczęśliwy rozpoczynamy jeszcze raz na reps'ie i zamiast Feeney'a wchodzi Quinn radosny Rzut rozny okolo 50minuty Gielespe wrzuca i Quinn zdobywa bramke glowa na 2:0 radosny nie pamietam w ktorej minucie , ale ponownie Quinn strzela bramke z 20metra prosto w okienko radosny 3:0 na tablicy to bardzo dobry wynik jak na inauguracje grupy radosny

halladin3 :2 (2:2) iLoVeAnia

Mecz bardzo wyrownany , duuzo akcji i strzalow radosny Hall strzelil o jedna bramke wiecej i wygral radosny jest mi troszke szkoda , bo rownie dobrze mogloby byc 2:3 radosny wiecej w wieczornym skrocie radosny

pozdrawiam Wink
Pon 17:45, 16 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia 1: 3(1:2) arek25

Ja obialem prowadzenie , po ladnej akcji calego zespolu radosny ale nie dlugo sie cieszylem z prowadzenia smutny glupi faul i rzut wolny z 17metra , heh oczywiscie wpadla pilka postrzale .... do przerwy bylo 1:2 dla Angoli...w drugiej polowe arek strzela na 3:1 ja zmieniam taktyke na 4-1-2-3 troche sie ozywilo z przodu ale nie skutecznie , gielespie swietnie podcial ale minimalnie nad poprzeczka, potem Healy nozycami probwal rowniez nie skutecznie Wink

Dzieki za turniej Wink ale jak dla mnie za dlugo wszystko trwalo Wink

Dzieki Justyn za Irlandie Polnocna , zebys tak mial koszmary w nocy zdzier zdzier zdzier zdzier

pozdrawiam
Wto 14:23, 17 Kwi 2007 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

arek25(angola) 2:1 (austria)piotrek_1989

mecz dosc wyrownany. w pierwszej polowie udaje mi sie wyjsc a prowadzenie ale tuz po zmianie stron piotrek wyrownuje. jednak niedlugo po stracie bramki znow wychodze na prowadzenie. obronca austrii fatalnie sie zachowuje w polu karnym pozostawiajac niekrytego napastnika angoli i w sytuacji sam na sam posyla pilke do siatki. tylko tyle udalo mi sie z tego meczu zapamietac zagubiony ogolnie spotkanie bez wiekszej historii

halladin <kolumbia> 2-1 <angola> arek25

Mecz niby wyrownany, ale to ja bylem bardziej zdeterminowany bo arek juz awansowal - co za tym idzie mialem wiecej sytuacji a nerwowo sie zrobilo w 88 minucie kiedy pewien wygranej stracilem gola...na szczecie 3 pkt i awans dla mnie

pzdr

----------------------------------------------------------------------------------------------------

halladin <kolumbia> 4-0 <austria:)> piotrek1989

Zaczelo sie tak, ze piotrek atakowal 10 minut, po czym kolejne 80 mialem ja:)...tak tez się stalo bo glupowaty faul austriackiego napastnika zmusil arbitra do pokazania czerwonej kartki. W 30 minucie kolejna kosa od tylu i 2 czerwona kartka, a ja przy okazji prowadzilem 2-0. Druga polowa to mega nudy i kolejne dwa gole.

Dzieki i pozdrawiam

Edytuj swoje posty! Nigdy nie pisz kilku swoich odpowiedzi pod sobą w krótkim czasie!
edit by Czarny

Śro 19:42, 18 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)