Grupa C [III runda]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat

Post Grupa C [III runda]
Survivor Series

Etap trzeci: Grupa C

Prosze o zapoznanie się z Regulaminem Turniejów ==>

Witam!
Można już zacząć grać.Gramy jak zwykle tylko jeden mecz wykrzyknik
Mile widziane opisy meczów i nagrane bramki .
Mam nadzieje,że nie będzie żadnych problemów z rozegraniem spotkań.
Życze wszystkim powodzenia
lool

UWAGA:

TERMIN NA ROZEGRANIE MECZÓW FAZY GRUPOWEJ MIJA WRAZ Z DNIEM 19.04.07r

TABELA:

Nick___________Me___Wy__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
Kicek__________03___03__00__05__01__+04___006 AWANS!
VinEX__________03___02__01__07__04__+03___005 AWANS!

VinEX 1-2 Kicek po dogrywce

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Śro 23:21, 18 Kwi 2007, w całości zmieniany 4 razy
Pon 15:41, 16 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Niezły początek....

VinEX(Korea Płd.) 1 - 2 Kicek(Norwegia) po dogrywce

Spodziewałem się łatwiejszego meczu. Trener VinEX postawił poprzeczke dość wysoko i trzeba było się troche postarać żeby ten mecz wygrać radosny Korea zdobywa pierwsza bramka po fatalnym zachowaniu obrońcy,który dał się minąć dziecinną kiwką. Odpowiedz jednak natychmiastowa,bo tuż po wznowieniu gry Carew mija dwóch obrońców i strzela nad bramkarzem z 16 metrów. Wynik 1-1 utrzymał się już do końca meczu. Miałem ze dwie okazje na gola ale sie nie udało. W dogrywce udaje strzelić mi się bramke po dośrodkowaniu w polu karnym,które wykancza Carew strzałem z główki. W II cz. dogrywki miałem jeszcze jedną 100% sytuacje ale Iversen(?) strzela wprost w bramkarza zagubiony Ogólnie mecz wyrównany chociaż wydaje mi się,że miałem częściej przewage w środku pola.

VinEX 2 - 2 Tom21 po dogrywce 3-2

Mecz dla Korei nie mogl zaczac sie lepiej, faulowany w polu karnym jest Park Ji Sung i mamy rzut karny odziwo faul od tylu a sedzia nie pokazuje zadnej kartki. Pewnym egzekutorem jest Lee Chun Soo. Po kilku minutach fatalny blad popelnia obronca Tunezji zamiast wybic pilke glowa za pole karne to podal do napastnika Korei a ten podziekowal mu i poslal pilke do siatki. Pierwsza polowa to zdecydowana przewaga pilkarzy trenera VinEX'a lecz wynik mogl byc wiekszy. II polowa juz bardziej sie wyrownala . Skrzydlowy Tunezji jest po prawej stronie boiska wrzutka na 1 slupek a tan najwyzej wyskakuje Jaidi i strzela bramke . Ta bramka dodala sil Tunezejczykom byla to calkiem inna druzyna niz w 1 polowie. Mecz pozniej sie wyrownal i juz mniej bylo dogodnych sytacji. 87 min rzut rozny dla Tunezji wrzutka i znow Jaidi strzalem z ok 8 m posyla pilke obok slupka i mamy bramke 2-2. Korea probowala strzelic jeszcze bramke ale sedzia zakonczyl II polowe wiec mamy dogrywke . Poczatek dogrywki podobnie jak poczatek meczu idealny dla Korei pilke przed polem karnym otrzymuje Park i uderzeniem w dlugi rog strzela bramke. Pozniej bylo jeszcze pare sytuacji lecz pilka nie znalazla drogi do siatki.

dzieki za mecz i powodzenia dalej
Śro 22:47, 18 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Norwegia) 0 - 0 tom21(Tunezja) w karnych 5:4

W tym meczu nie zalezało mi na bramkach i ładnej grze,bo grałem praktycznie o nic radosny
W strzałach 6 do 6. Wydawało mi się,że kontroluje przebieg spotkania,lecz tom oddał kilka groźnych strzałów. Szczerze mówiąc,to chciałem dograć do karnych wink Przerwałem w końcu złą serie i PIERWSZY raz w nich wygrałem....je je je cool
Śro 23:20, 18 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)