GRUPA D
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat
GRUPA D
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

Post GRUPA D
Witam wszystkich w GRUPIE D nowatorskiego turnieju SURVIVOR SERIES (znaczy się prztrwają najlepsi wink )

Poniżej linki do regulaminu turnieju i ogólnego regulaminu rozgrywek na forum weol.go.pl

26. Ciacho 0:0 korzen

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Nie 17:31, 08 Kwi 2007, w całości zmieniany 20 razy

Przegrana przed lub po dogrywce (bez rzutów karnych) -> 0 punktów

Mecze pierwszej rundy mozna rozgrywac do 8.04.2007 (tj.niedziela)
Wszytskim zycze powodzenia i wielu emocji!!

Wto 14:03, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 257

Skąd: Opatów

iLoVeAnia - Nigeria 2:2 5:6k Brazylia - Grechu92

Pierwsza polowa , to lepsza gra Nigerii , ale to Brazylijczycy zdobywaja bramke na 1:0 po strzela lucio radosny do przerwy udalo mi sie jednak wyrownac po genialnej akcji martins - agahowa radosny najpierw aghaowa strzela w poprzeczke ...pilka trafia do martina a on zacentrowal w pole karne i glowka pile w siatce umiescil agahowa radosny do przerwy 1:1 radosny

Druga polowa to wyrownana gra , wiec z gry miala nigeria ale znow pilkarze z amyryki poludniowej wychodza na prowadzenie po strzele imperatore Wink nigeria probowala odrobic , udalo im sie to w 30minucie po bardzo mocnym i precyzyjnym strzale agahowy radosny wynik meczu 2:2 radosny

dogrywka nie zbyt ciekawa , jedyna akcja ktora mogla zakonczyc sie bramka to rzut rozny afrykanczykow , ale fenomenalnie broni dida ( kto mu dal takie dobre staty neutralny od niego o klase lepszy jest J.Cesar:) ) dogrywka konczy sie remisem , mecz rozstrzygnie rzuty karne Wink

w rzutach karnych zawiodl martins i yobo w nigerii , a dla brazylii nie strzelil junihno pernanbucano; ) wynik koncowy rzutow karnych Nigeria 5:6 Brazylia Wink

pozdro
Wto 16:09, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia - Nigeria 1:1 5:3k Francja - HunTeR

Pierwsza polowa to moja dominacja szkoda ze nie udokumentowa bramka...do przerwy 10-0 w strzalach dla mnie;)

Druga polowa to bramka Francji z roznego radosny pierwszy strzal w tym meczu podopiecznych Hunter'a Nigeria wyrownuje w 40minucie rowniez po rzucie roznym Wink strzelcem oczywiscie Agahowa radosny Remis w regulaminowych 90minutach radosny

Dogrywka to tylko moje akcje i strzaly , na szczscie dla Francji Barthez bronil wysmienicie i po 120minutach mamy remis 1:1 :]

w rzutach karnych wygralem 5;3 Wink 20-5 w strzalach w calym meczu radosny kolejny mecz z moja przewaga , kolejne stracone punkty Wink

pozdro
Wto 16:59, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia - Nigeria 1:0 Portugalia - Ciacho

Mecz z lekka moja przewaga Wink ale bez bramek do przrwy Wink
druga polowa to fenomenalna indywidualna akcja Agahowy po ktorej padla bramka na 1:0 radosny

pele22-Anglia 1:3 Francja-HunTer

mecz jak kazdy wmojim wykonaniu obrona tez duzo pecha jaki szczescia nieskutecznosc angli jaki francji mecz wmiare wyrownany thx za mecz i powodzenia dalej
Wto 17:58, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora

FRANCJA MOCNIEJSZA W KOŃCÓWCE

Po bardzo zaciętym spotkaniu WKS została pokonana 1:0 (0:0)

Pierwsz połowa zdecydowanie pod dyktanado afrykanów. "Słoniki" prawie zadeptały "koguty" jednak nie potrafiły gola strzelić. Kilku minutowe obleganie bramki Francji nie dało gola. A samo spotkanie było naprawdę w szybkim tempie. Nikt się nie oszczędzał. Druga odsłona to już walka w środku pola. Nikt nie odpuszcza. I kiedy kibice szykowali się na dogrywkę. Henry bezlitośnie wykorzystał bład obrony WKS. I strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza. 1:0!! Drogba i spółka rzuszają do zmasowanego ataku. Jednak umiejętnie trener Hunter poinstruował swoich graczy o szanowaniu futbolówki. Francja wygrała. Po meczu:Wściekły trener Cobeer szybkim krokiem udał się do szatni. Natomiast trener Hunter nie kryjąc zdowolenia stwierdził na konferencji prasowej: Było ciężko...Na pytanie kogo by wyróznił odpowiedział:Gallas charował na skrzydłach za dwóch.

Hunter-Cobeer
FRANCJA-WKS
-
1:0(0:0)

gol: Henry 83'

peace.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Śro 20:20, 04 Kwi 2007, w całości zmieniany 4 razy

edit by pmcsp

Ostatnio zmieniony przez HunTer dnia Śro 0:49, 04 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:27, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Ja jednak dodam małe słówko komentarza szczęśliwy
Momentami wynik meczu zdecydowanie mógł byc większy, ale i mniejszy na moją niekorzyśc ;/...
Gdyby nie to, że Francuzi są zdecydowanie za szybcy dla Ukrainców mecz mógł być zupełnie inny...
Wto 23:29, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

pmcsp (Szwecja) 2:1 (Francja) HunTer

Po pierwszym, przegranym meczu z Loverem i stracie pierwszej bramki z HunTerem pomyślałem, że znów forma poszła w las. Pozbierałem się jednak i udało mi się strzelić dwie bramki co pozwoliło mi pozostać w grze. Bramkę straciłem po prostopadłym podaniu i wyjściu któregoś z żabojadów sam na sam z bramkarzem. Długo się męczyłem aby doprowadzić do remisu. Udało się w końcu ok 55 min ograć ostatniego obrońcę i po obrocie strzelić w długi górny róg. Druga bramka trochę przypadkowa po dośrodkowaniu z prawej strony któryś z moich napastników bignąc w stronę bramki trącił lecącą akurat piłkę i tak oboje znaleźli się w bramce...dzięki

UWAGA wykrzyknik

PRZY ZAMIESZCZANIU WYNIKÓW PODAJEMY NICK GRACZA. INNE WPISY NIE BĘDĄ PRZEZE MNIE UWZGLĘDNIANE.

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Śro 0:01, 04 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:50, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Brazylia) 2:4 pmcsp(Szwecja)

Pierwsza polowa meczu calkowicie pod dyktando druzyny pmcsp, Brazylia calkowicie zamknieta, kapitalnie spisywali sie defensorzy Szwecji, którzy nie pozwolili "Canarinhos" w znalezc sie w ich polu karnym. Szwedzi rozstrzeliwali bramke strzezoną tym razem przez Julio Cesara (Dida w slabszej formie) czego efektem bylo zdobycie 3 bramek kolejno przez Albacka, Larssona i Kalstroma
W drugiej polowie Brazylijczyce czesciej probowali strzelac i udalo im sie zdobyc gola zdobytego przez Adriano. Niedługo potem kapitalna kontra Szwedow. Świetnie minal obronce Brazylii i w swoim stylu zdobyl gola na 4:1. Brazylijczycy na kolanach. Pomimo tego udalo im sie strzelic gola. Ronaldo co prawda zdobyl ja na raty (potrzebowal 3 uderzen aby zdobyc gola), ale w malym stopniu zminiejszyl rozmiary porazki.
Śro 11:40, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Brazylia) 3:1 Hunter(Francja)

Mecz dwóch wielkich reprezentacji, musiał być aż 2 razy przekładany z powodu huraganu, który przeszedł nad Sao Paulo. W końcu udało się rozegrać szlagierowo zapowiające się spotkanie.
Mecz kapitalnie rozpocząl sie dla Canarinhos, którzy już w 3 minucie objeli prowadzenie po golu Ronaldo. Niedługo potem kolejny gol Ronaldo i 2-0. Francuzi nie dali za wygraną i odpowiedzieli bramką Zidana(nie wiem co on tu robi, przecież rok temu zakończył karierę). Pod koniec pierwszej części niezawodny w tym meczu Ronaldo skompletował klasycznego hat-tricka. Przez cała drugą połowę Brazylijczycy kontrolowali grę, a Francuzi raz po raz atakowali, lecz nie udało im się pokonać Didy. Wynik końcowy 3-1 dla Canarhinos.

Grzehu92(Brazylia) 0:0 ( 1-0 po dogrywce) Michal697(Ukraina)

Mecz dla Brazylii niezwykle trudny. Podopieczni Michala świetnie zamurowali swoją bramkę i nie pozwalali na wiele ataków ze strony Canarinhos. Aż do dogrywki Ukrainie udawało sie utrzymać rezultat bezbramkowy. Wynik meczu roztrzygnął w 12 minucie dogrywki najlepszy strzelec Brazylii w tym turnieju Adriano.
Śro 20:01, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia - Nigeria 2:1 michal697 - Ukraina

opis ze skrotem potem , czuje sie fatalnie....

iLoVeAnia - Nigeria 2:0 Szwecja - pmcsp

j/w

pozdro
Śro 22:40, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Dodam tylko, że grzechu troszke upiekszył swój opis meczu szczęśliwy
Ja nie murowałem bramki przy ustawieniu ultra ofensywnym. Przecież równie dobrze mecz mogłem ja jak i Grzechu wygrać w regulaminowym czasie gry.
Śro 23:26, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

pmcsp (Szwecja) 3:1 (Paragwaj) korzen

Mecz rozgrywaliśmy w sporych lagach i tylko momentami było znośnie. W pierwszej połowie walka toczyła się o środek boiska. Korzen grał trochę nerwowo i ciężko było mu się przebić pod moją bramkę. Gola na 1:0 udało mi się strzelić w samej końcówce pierwszej połowy z głowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W drugiej połowie zarysowała się moja przewaga co udokumentowałem ładną bramką Albacka. Korzen zdołał strzelić gola kontaktowego zza linii "szesnastki" ale to Szwecja zadała cios po którym Paragwaj już się nie podniósł w tym meczu. Dzięki.

pmcsp (Szwecja) 1:0 (Anglia) pele22

Rozradowany dwoma wygranymi z korzenem i Michałem myślałem, że z mniej znanym graczem pójdzie gładko. Pomyliłem się i o mały włos nie straciłem pkt. Co prawda dużo sytuacji do zdobycia bramki Anglia nie miała ale szybki Owen siał trochę zamętu na mojej połowie. Bramkę na wagę trzech pkt zdobył - o dziwo - Ibrahimowic. Miał do bramki metr więc musiał trafić...Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Czw 0:20, 05 Kwi 2007, w całości zmieniany 2 razy
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

nigeria--iLOVEAnia (0-0) 0-1 pele22-- Anglia
mecz bardzo zaciety mimo przewagi w stralach nigeryjczykow 15-6...2 słupki anglikow w 2 czesci spotkania... ale bramka w 118 min J. Cole rozstrzygneła mecz...ogolnie w sumie szczescie anglii...czasem tak bywa.. dzieki za mecz...i powodzenia..
Śro 23:38, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

iLoVeAnia - Nigeria 0:4 Paragwaj - Korzen

Mecz slaby, mecz bledow ... Korzen wypracowal sobie sytuacje i je wykorzystal radosny ech..ale 0;4 to troche boli zdzier gratulacje radosny

michal697 1:2 pmcsp

Mecz raczej pod dyktando pmcsp, ale musiał On się trochę namęczyć, żeby wygrać ten mecz w regulaminowym czasie szczęśliwy
Wynik meczu otworzyła bramka z woleja jednego z Ukrainców, lecz potem już szło lekko pod górke. Osłabieni cięzkim warunkami atmosferycznymi podopieczni trenera michala967, dali sobie wpakować dwie "niepotrzebne" bramki w niewielkim odstepie czasu;/ i niestety musili zaznać goryczy porażki

bardzo zły diabeł

CIĘŻKA PRZEPRAWA WKS

W dzisiejszym meczu WKS ograło Ukrainę jedną bramką. Ciężkie warunki nie pozwalały trenerom na "rozwinięcie skrzydeł" i gra była momentami mocno szarpana. W pierwszej połowie B.Kone powinien strzelić dwa gole. Jednak w sytuacjach "sam na sam" nie dawał rady pokonać Szowkowskiego. Dopiero w 68 minucie po strasznym zamieszaniu w szesnastce Ukraińców Kalou zachował zimną krew i wpakował "adidasa" do bramki. 1:0!! Do końca WKS mocno cofnięty czychał na kontrę. Jednak i jednym i drugim nie udało się stworzyć klarownych sytuacji strzeleckich.

michal697-Cobeer
UKRAINA-WKS
-
0:1(0:0)

gol: Kalou 68'

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 16:56, 05 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:27, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)