GRUPA C
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat

GRUPA C

WITAM! w tym temacie wpisujemy wyniki z grupy C! Bardzo mile widziane sprawozdania z meczy oraz nagrane bramki!

kicek____________Dania----5053945

Wszelkie problemy lub pytania zgłaszać namiestnikowi grupy czyli mnie!

Klimekjr-tom21 0:3

Ostatnio zmieniony przez Gallus dnia Pią 22:53, 06 Kwi 2007, w całości zmieniany 32 razy

Przegrana przed lub po dogrywce (bez rzutów karnych) -> 0 punktów

Mecze pierwszej rundy mozna rozgrywac do 8.04.2007 (tj.niedziela)
Wszytskim zycze powodzenia i wielu emocji!!

arek25 napisał:

Co do tego, że lekka to bym polemizował wink . W strzałach 12-5 dla Urugwaju. Bardzo mądra gra i bezlitosne wykorzystywanie błędów, których popełniłem sporo. Aż 50% strzałów przeciwnika znalazło drogę do mojej bramki. Co ciekawe ja otworzyłem wynik tego spotkania po koszmarnym błędzie urugwajskiego obrońcy. Dalej już niestety było tylko gorzej. Dzięki za grę i powodzenia. Ja chyba zakończę przygodę z pucharem na 1. rundzie płacze
Wto 16:50, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora

arek25 - Leszczu
3:2 w dogrywce (1:1, 2:2)
Mecz od samego początku ciekawy... Akcje zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Pierwszą dogodną sytuację stworzyli sobie piłkarze arka25, jednak piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Peruzziego (Buffon fioletowy :[ ). Później posiadanie piłki na korzyść Włochów, jednak dobre kontrataki Urugwajczyków były efektowniejsze i efektywniejsze (więcej oddanych strzałów). Jako pierwsi bramkę strzelili podopieczni Leszcza, po dobrym rajdzie Del Piero na skrzydle, ten zagrał do Tottiego i niespodziewanie Włosi prowadzili. Ich radość nie trwała jednak długo, gdyż 10 minut później D. Silva strzelił bramkę wyrównującą i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza część spotkania.
W drugiej obraz nieco się zmienił, teraz oba zespoły nie chciały za bardzo iść do przodu, jednak o tym zapomniała obrona Włochów, dała się wyprzedzić przez Medinę i... 2:1 dla Urugwaju. Później ataki Włochów, jednak Totti często był łapany na spalonym. Co się odwlecze, to nie uciecze i właśnie niezawodny (na razie) Totti strzela i 2:2. Początek dogrywki to składna akcja Urugwaajczyków zakończona golem Silvy na 3:2. Po tym golu znowu inicjatywę przejęli Mistrzowie Świata i dwukrotnie piłkę do bramki powinien skierować Totti, a także Camoranesi. W strzałach: 10-10, myślę, że wynik sprawiedliwy, jednak brakowało mi nieco szczęścia. Dzięki arek25 za grę, powodzenia w kolejnych meczach.

Wto 19:03, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

bylem wyraznie wolniejszy niz tom :/ caly czas mnie wyprzedzal i zasluzenie zwyciezyl

dzieki za gre i powodzenia
Wto 20:01, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Proszę, proszę... Mój pogromca przegrywa z tomem21, a ja z kolei z nim wygrywam...

Leszczu - tom21
1:0
Rzut rożny rozegrany na krótko, podanie do Tottiego, ten strzela - rykoszet i piłka wpada do siatki... Później tom miał jeszcze setke Kollerem, ale jej nie wykorzystał i mogę cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w turnieju! radosny Dzięki i powodzenia.
Wto 20:09, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
smakosz22

Posty: 49

smakosz22 (Niemcy) - mauger_ht (Holandia)

2:1 (2:1)

Pierwsza połowa okazała się decydująca dla losów spotkania. Szybko strzelone bramki przez Niemców ustawiły mecz. Przewagę w posiadaniu piłki miała Holandia, która jednak w 1. połowie oddała tylko 2 strzały, z których jeden znalazł drogę do siatki. Niemcy po strzeleniu 2 goli tylko kontratakowali. Druga połowa podobna do pierwszej, czyli Holandia prowadzi grę, a Niemcy wychodzą z kontrami. Po przerwie nie padła żadna bramka i mecz skończył się wygraną Niemców, dla których były to pierwsze punkty zdobyte w turnieju.

Trenerzy obu drużyn podziękowali sobie po meczu za wspólną grę.
Wto 20:16, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

Miał napisać tom, ale cos nie widze zdzier
Mecz na lagach, wyrownane spotkanie, szybkie tempo, moje głupie tracone bramki w tym jedna z karnego :/
Wto 21:02, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Dania) 1 - 0 tom21(Czechy)

Cały mecz to moja przewaga i masa niewykorzystanych sytuacji. Kilka sytuacji sam na sam, nieprecyzyjne strzały i świetna gra bramkarza Czech. Z każdą minutą coraz bardziej bałem się remisu 0-0,w dodatku,że wreszcie tak swobodnie grało mi się z tomem(jak nigdy radosny ). Ale wreszcie po ładnej akcji w 80 min. piłka odegrana obok wychodzącego bramkarza i któryś z napastników strzela do pustej bramki.

W strzałach 14 - 5 (po I połowie 7-2)

dzięki za mecz wink
Śro 1:05, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

Gallus 0-0 PawelMarian( 2-0 po dogrywce)

mecz wyrównany, lecz w dogrywce było widac moja przewagę.

posTro

WYNIK ANULOWANY!

Ostatnio zmieniony przez Gallus dnia Śro 18:57, 04 Kwi 2007, w całości zmieniany 2 razy
Śro 11:48, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

Argentyński Horror :

początek spotkania zaczął sie bardzo obiecująco. Juz w 8 min bramkę dla Hiszpanów strzelił Fernando Torres. Hiszpanie uspokoili grę i z rzutu wolnego spod swojego pola karnego Puyol podaje do jednego z 3 napastników Argentyny, i mamy wyrównanie juz w 14min. Hiszpania załamana przebiegiem meczu źle podaje w 2 połowie jeden z obrońców Hiszpaniskich, kontra i GOOOOL, cieszą sie Argentyńczycy. Trener Hiszpanii
bierze los drużyny w swoje ręce i wpuszcza na boisko nie grającego od pół roku w reprezentacji Raula za Ville który jest w świetnej formie, Bramkę wyrównującą pod koniec spotkania strzela ponownie Torres(loss time).
do konca spotkania 2:2
W dogrywce juz Hiszpania przeważała a Argentyna ograniczyła sie do kontrataków, juz wszyscy kibice myśleli ze będą rzuty karne, ale Raul pod koniec dogrywki strzela upragnionego gola i odwdzięcza sie selekcjonerowi za to ze dał mu szanę.

wynik po dogrywce

Gallus 3:2 KlimekJr

dzieki za gre i powodzenia dalej!

WERSJA DLA HANYSÓW szczęśliwy :

początek szpilu zaczął sie bardzo przepadzito. Juz w 8 min tora dla Hiszpanów strzylo Fernando Torres. Hiszpanie przestali sie trzyńś!, a z rzutu wolnego spod swojego tora Puyol podaje do jednego z 3 offynserów Argentyny, i momy wyrównanie, arbiter patrzy na kloka a tu 14 minuta. Hiszpania załomano! i zaś źle zagrywo jedyn z defynsorów , kontra i TOOOOR, cieszą sie Argentyńczycy. Tryner Hiszpanii
wyciągo Asa z rynkowa i wpuszczo na murawa nie grającego od pół roku w reprezentacji boroka z realu Raula za Ville który mo mocne kopyto w łostatnim czasie, tora na wyrównanie pod koniec szpilu strzylo zaś Torres!
do konca szpilu momy 2:2

W dogrywce juz Hiszpanie przeważają a Argentyna ograniczyło sie do gry z kontry, juz wszyscy kibice myśleli ze będą elwry, ale Raul wielki szportsmen z Madrytu pod koniec dogrywki strzylo upragnionego tora i odwdzięczo sie swojymu zwierzchnikowi za to ze doł mu szana!.

dziynki za szpil i powodzynia dali zebyś nie mioł tyla pecha co zy mnom szczęśliwy
Śro 12:52, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
smakosz22

Posty: 49

Klimekjr (Argentyna) - smakosz22 (Niemcy)

1-1 (1-1)

rzuty karne: 2-3

Typowy mecz walki, bez żadnych fajerwerków. Szybko strzelone bramki (najpierw dla Argentyny) a później praktycznie przez cały mecz piłkarskie szachy. Lekką przewagę w środku pola mieli Niemcy, którzy raz po raz wygrywali pojedynki w powietrzu. Ta przewaga nie przekładała się jednak na stwarzane akcje, gdyż dobrze w tym dniu dysponowani byli argentyńscy obrońcy. Nie dopuszczali oni Niemców pod pole karne, rozbijając ataki na 30 metrze od własnej bramki. To skutkowało dużą liczbą niecelnych strzałów z dystansu. W tym elemencie Niemcy byli lepsi 11-8. Najlepsze szanse na wygraną mieli w końcówce Argentyńczycy, których napastnik w sytuacji sam na sam trafił w słupek oraz Niemcy w ostatnich minutach dogrywki. Niestety dla nich zawodnik po otrzymaniu piłki w polu karnym kompletnie się pogubił co poskutkowało stratą futbolówki. W rzutach karnych słabo wykonywanych przez obie drużyny lepsze skoncentrowanie wykazali Niemcy, którzy wygrali w tym elemencie 3-2.

Trener zwycięskiej drużyny dziękuje za mecz i życzy powodzenia w dalszej grze.
Śro 13:26, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

Skąd: Świony

Gallus napisał:

loool dobre Gall hehehe ciekawe ilu ludzi to zrozumialo zdzier Górny Śląsk rullez bardzo zły diabeł
Śro 13:47, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

słownika musiałem użyć do tego opisu Galla lool Wylew miałem '' zebyś nie mioł tyle pecha co ze mnom '' lool
Śro 13:50, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Klimekjr 3-1 pawelmarian

na poczatku wygrywalem 1:0 i mialem wiele sytuacji bramkowych, niestety umiejetnosci nigeryjczykow nie poradzily sobie z bramkarzem argentyny, lecz argentynscy napastnicy z latwoscia poradzili sobie z wolna i nie skuteczna obrona Nigerii. Bramkarz Nigeryjczykow gral w tym meczu jak ..... i to przez niego i wolnych obroncow Nigeria straciła 3 punkty

dzieki za mecz i powodzenia dalej.
Śro 13:54, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Leszczu - smakosz22

2:0

Mecz na średnim poziomie, do 80. minuty wyrównany, jednak nudny mecz, w 80. minucie pięknym strzałem popisuje się Gilardino i smakosz22 nie ruszył jakoś wyraźnie do ataku, a ok. 85. minuty sędzia podyktował rzut karny dla Włochów i do niego podszedł najlepszy ich strzelec - Francesco Totti. Mimo, że strzał był bardzo dobry, jak struna wyciągnął się Kahn i zapobiegł utracie bramki. Jednak jeszcze w tej samej akcji Włosi podwyższyli prowadzenie, na prawym skrzydle przejęta piłka (po wybiciu Kahna), podanie po ziemi do Gattuso, który płaskim strzałem podwyższa prowadzenie. Dzięki za mecz, powodzenia.
Śro 15:01, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Dania) 2 - 1 pawelmarian(Nigeria) po dogrywce

Na razie coś na szybko napisze. Meczyk ogólnie z moją przewagą. Dużo strzałów,jednak fenomenalnie spisywał się Nigeryjski bramkarz .Do 90 min. + loss time prowadziłem 1-0, a w ostatniej akcji meczu szczęście uśmiechneło się dla przeciwnika - Nigeria wyrównała. Zabrakło koncentracji w końcówce,już widziałem 3 pkt. dla siebie radosny . Dogrywka to raczej znowu ciągłe ataki Duńczyków zakończone na szczęście bramką.

W strzałach 16-6. (po I połowie 7-2, po meczu 13-5 )
Śro 15:08, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
smakosz22

Posty: 49

smakosz22 (Niemcy) - pawelmarian (Nigeria)

2-1 (0-0)

strzały: 12-9

Mecz niezły. Gole wpadały tylko w drugiej połowie. Pierwsza strzeliła Nigeria, dla której ładną bramkę zdobył Okocha. Niedługo po tym wyrównał Klose a zwycięska bramka wpadła po strzale główką po rzucie rożnym. Nigeria bardzo dobrze atakowała jednak z racji tego, że Niemcy są o wiele lepsi technicznie nawet tak dobry trener jak pawelmarian, który posiadał o wiele słabszy skład nie zdołał sie skutecznie przeciwstawić jednej z europejskich potęg.

Dzięki za mecz i powodzenia w dalszych grach.
Śro 15:35, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
smakosz22

Posty: 49

smakosz22 (Niemcy) - kicek (Dania)

1-2 (0-0) po dogrywce

strzały: 6-11

Dania od początku przeważała i kontrolowała grę. Niemcy praktycznie nie mieli klarownych sytuacji do strzelenia bramki. Jednak dobrze w bramce spisywał się Kahn i dzięki niemu oraz obrońcom Dania nie wygrała tego meczu w regulaminowym czasie. W dogrywce pierwsi bramkę strzelili Duńczycy i kiedy wszystko wyglądało na to, że tak skończy sie pierwsza połowa dodatkowego czasu bardzo ładnym uderzeniem popisał się Klose wyrównując stan spotkania. W drugiej połowie Dania udokumentowała swoją przewagę strzelając drugą bramkę. Niemców nie było już stać na wyrównanie i mecz po dogrywce wygrała zasłużenie Dania 2-1.

Dziękuję za grę i powodzenia w drugiej rundzie wink
Śro 16:12, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)