GRUPA C
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat
GRUPA C

Leszczu - Klimekjr
3:1

Mecz pod moje dyktando, szybki gol, później mały przestój, jednak Iaquinta pokazał, że warto na niego postawić w tym meczu, odwdzięczając się dwoma goalmi (2:0), później tempo meczu nieco spadło, ruszył za to Klimekjr i po błędzie obrońców Messi strzelił kontaktowego gola. W szeregach Włochów zrobiło się nerwowo, jednak znowu Iaquinta podał do Tottiego, który najpierw uderzył w słupek, jednak piłka trafiła prosto pod jego nogi i wtedy już się nie pomylił.
Po meczu trener Argentyńczyków stwierdził: -debile kurwa. jebane kurduple (był rozgniewany na obronę).
Dzięki za mecz, życzę powodzenia w kolejnych meczach.

mauger_ht 1:0 Klimekjr

Jak sam Klimek okreslil, ze Van Der Sar wygral mi mecz ;d wyle oronil, ze szok szczęśliwy
Śro 17:02, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Dania) 5 - 0 mauger_ht(Holandia)

Mecz bez historii....zasłużone zwycięstwo Danii.

Przełomem w meczu był doliczony czas w I połowie,kiedy to dołożyłem 2 bramki po 2 akcjach i zrobiło sie 3-0. Druga połowa to już ogromna przewaga Danii,która kontrolowała gre i marnowała dogodne sytuacje do strzelenia gola.

Klimekjr 3-1 pawelmarian

na poczatku wygrywalem 1:0 i mialem wiele sytuacji bramkowych, niestety umiejetnosci nigeryjczykow nie poradzily sobie z bramkarzem argentyny, lecz argentynscy napastnicy z latwoscia poradzili sobie z wolna i nie skuteczna obrona Nigerii. Bramkarz Nigeryjczykow gral w tym meczu jak ..... i to przez niego i wolnych obroncow Nigeria straciła 3 punkty

dzieki za mecz i powodzenia dalej.

PawelMarian niestety będziesz musiał powtorzyć wszystkie mecze, spójrz jaką drużyną naprawde grasz, że też nie spojrzałem wcześniej.
POzdRo

Śro 18:55, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Nie powiem,że sie z tego ciesze,bo trzeba powtórzyć mecz,który już wygrałem zdzier
Ale są też plusy. Zawsze można zgarnąć 3 pkt. a nie tylko 2 cool zdzier

pozdr.
Śro 19:03, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
mauger_ht

Posty: 243

mauger_ht 3:1 Gallus

Moje 3 bramki w pierwszej połowie meczu. Po reakcji Gallusa to swojego bramkarza obwinia za strate bramek szczęśliwy po prostu go zmienil szczęśliwy

Aha i w tabeli mam dobrze pkt. z tym, że mam 1 zwycięstwo i 3 przgrane, po meczu z Gallusem 2 wygrane radosny

POzdRo

Chcialbym wszystkich Was przeprosic :/ za moj wielki blad smutny a bylem na 100% pewien ze gram Nigeria :/

heh ludzka glupota nie zna granic . Jeszcze raz przepraszam wszystkich zaskoczony
Śro 21:05, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Dania) 7 - 0 Klimekjr(Argentyna)

Znów mecz bez historii....ogólnie dominacja Danii na boisku. Wypracowałem sobie wiele sytuacji - wykorzystałem tylko 7 zdzier

W strzałach 16 - 3

Bonus:

wypowiedź trenera Klimkajr po meczu:
Byliśmy - wolniejsi,słabsi,gorsi.Brak doświadczenia.Dodam jeszcze ze wstyd mi za ten wynik i wstyd mi wobec Kraju tak znakomitych "kopaczy".

wypowiedź trenera Kicka po meczu:
Byliśmy - rewelacyjni. Nic dodać,nic ująć. Chłopaki już w drugim meczu z rzędu pokazują na co ich stać. Dominują na boisku i co najważniejsze są skuteczni,a tego zawsze im brakowało...wykończenia akcji. Straciliśmy jak na razie w turnieju 1 bramke,za co musze pochwalić defensywe i strzeliliśmy 15 bramek za co słowa uznania należą się moim napastnikom. Oby tak dalej.

Czw 0:36, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Zobaczymy zdzier mam nadzieje,że powalcze....

Kicek(Dania) 1 - 1 Gallus(Hiszpania) 1-4 po karnych

Widać było różnice pomiędzy ekipami. A Gallus to nie byle kto zdzier Forma w zespole Hiszpanii była bardzo dobra: większość czerwone strzałki. U mnie tak sobie - bez rewelacji(żadnego czerwa Wink ). Hiszpanie wyprzedzali Duńczyków w każdym fragmencie meczu,byli szybsi i lepsi technicznie. Kilka sytuacji zmarnowali,potem ja miałem sam na sam i nie trafiłem zagubiony Jednak w końcówce meczu po składnej akcji Dania obejmuje prowadzenie (83min.). Wystarczyło przetrzymać piłke 7 min. i zwycięstwo wędruje na moje konto. Jednak jak zawsze w końcówce zabrakło koncentracji i trace bramke zagubiony W dogrywkach nic ciekawego,a karne jak karne - w ogóle strzelać nie umiem cool Zresztą 1pkt. czy 0,5 pkt. to żadna różnica wink

dzięki za mecz
Czw 0:41, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Leszczu - mauger_ht
4:2 po dogrywce
Pierwsze 4 gole wpadły w pierwszej odsłonie meczu, druga połowa nie przyniosła goli, w dogrywce strzeliłem na 3:2 i kolejna kontra zakończona golem - 4:2.
Czw 11:54, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Informacja

Prosze wszystkich Namiestnikow o uzupelnienie tabel ,oraz wypisanie wszytskich meczy ktore juz sie odbyly ,poniewaz jesli znajdzie sie jakis delikwent ktory jutro (tj.piatek 6.04.2007) do godziny 20:00 nie bedzie mial rozegranych przynajmniej 4 meczy ,zostanie wyrzucony z turnieju ,a na jego miejsce zostanie wprowadzony zawodnik rezerwowy.

Czw 12:06, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Dania) 3 - 0 arek25(Urugwaj)

Mecz toczony w szybkim tempie,dużo akcji z jednej jak i z drugiej strony. Nie brakowało ładnych parad bramkarzy i wielu emocji.
Zaczęło się dość spokojnie,walka w środku pola,nikt nie chciał popełnić błędu. Kilka akcji po stronie Danii jak i Urugwaju nie przyniosło żadnych efektów. Dopiero w 30 min. Duńczyk strzela z za pola karnego i mamy 1-0. Szał na trybunach. Chwile później piłkarz Urugwaju strzela w słupek.Po kilku chwilach znowu słupek.Trener Kicek troche zaniepokojony takim obrotem sprawy chce tylko jednego: "nie stracić bramki do zakończenia 1 połowy". Nakazuje więc swoim zawodnikom zwolniić gre i uśpić troche czujność rywala. Opłaciło się,bo po krótko rozegranym rzucie rożnym i podaniu na 11m. Agger strzela i podwyższa na 2-0. Koniec pierwszej połowy.
W drugiej odsłonie meczu Dania wiedziała,że gra o 3pkt. ,których nie da już sobie odebrać. Dalej dużo walki w środku pola. Wreszcie akcja Urugwaju i znowu....słupek. To sie nazywa mieć pecha.Ale nic gramy dalej. Dania atakuje,wrzutka z prawej strony, potężne uderzenie z voleja z 11m. jednak w środek bramki. Bramkarz "wypluł" piłke,ale szybko naprawił swój błąd. Po chwili podobna sytuacja. Tym razem końcem buta uderza Skoubo i znów w środek bramki. W 75 min. przypadkowy wykop piłki z połowy Duńczyków....wydawało się że Skoubo wyjdzie sam na sam. Jednak on z 20 kilku metrów lobuje wychodzącego bramkarza pięknym strzałem z głowki. Gol marzenie dla tego zawodnika. Kilka minut później karny dla Urugwaju....do piłki podchodzi napastnik.....strzela.....i piękna parada Sorensena,który broni to atomowe uderzenie. Euforia na trybunach.Wszyscy krzyczą: "Sorensen! Sorensen!". W ostatnich minutach Urugwaj znowu zaliczył słupek.
Jak powiedział komentator spotkania:"Dzisiaj szczęście nie było po stronie Urugwaju.A zaczarowana bramka Danii znowu nie zobaczyła piłki w swoim wnętrzu zdzier "

Tom21 2:0 PawelMarian

Pierwsza polowa zacieta i nawet bardzo wyrownana , 7 do 6 w strzalach dla Toma , niestety w 2 polowie Jan Koller okazal sie wyzszy od Kamerunskich obroncow i dzieki niemu Czechy zapewnily sobie wygrana.

11-9
Na stadionie we Wronkach mecz na szczycie w grupie C zagrały zespoły Włoch i Danii. Faworytem tego meczu byli Duńczycy, ich trener jest bowiem "wyjadaczem" na scenie światowej ( Wink ). Mecz zaczął się od ataków gospodarzy, u których nie mógł zagrać Tomasson z powodu wysokiej gorączki (szara strzałka). Włosi odwdzięczali się nieśmiałymi kontrami, jednak wraz z upływem czasu mecz stawał się coraz bardziej wyrównany. Niespodziewanie jedna z kontr Włochów zakończyła się przepięknym strzałem Inzaghi'ego zza pola karnego, który znalazł drogę do siatki i tym sposobem Duńczycy musieli ruszyć do ataku. Ich trener w 75. minucie zdecydował się na odważny krok, bowiem przesunął do przodu wszystkich swoich zawodników, jednak niewiele mu to przyniosło, bowiem Włosi jeszcze lepiej kontrowali. Szansy nie wykorzystał Totti, jednak chwilę później wynik podwyższył bohater tego meczu - Inzaghi i stało się jasne, że Włosi nie oddadzą punktów walecznym przeciwnikom. Jeszcze Duńczykom udało się strzelić honorową bramkę, jednak Włosi zwyciężyli i tym samym zapewnili sobie awans do kolejnej rundy turnieju Survivor Series.

arek25 6:2 mauger_ht

do przerwy 5:1 pozniej odpuscilem... mauger za wysoko ustawil obrone i skonczylo sie jak widac

dzieki za gre i powodzenia dalej
Czw 20:26, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

gallus 5:0 pawelmarian

czarno bialy mecz :/ duzo akcji z obu stron lecz to hiszpania pokazala kto rzadzi na Camp Nou.
Czw 21:35, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)