GRUPA C
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat
GRUPA C
Gallus

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 1599

Skąd: Chorzowskie Królestwo

Gallus 1:3 Arek25

mecz znów zepsuty przezemnie :/ Ehhh A Casilas to serio do 10 ligi bym go zdegradował :/
pozdro dzieki za mecz!

PS. 666 szczęśliwy szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Gallus dnia Czw 23:01, 05 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz

4-5 w karnych

ogolnie nie ma co opisywac , przyfarcilem i tyle.

dzieki Kicek.
Czw 22:10, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Uśpił mnie szczęśliwy prowadziłem 1-0 wydawało mi się,że kontroluje mecz. Nie schodziłem praktycznie z jego połowy. A tu nagle (jak zawsze) w końcówce dwie kontry i 1-2 zagubiony myślałem,że już to przegram ale od razu po wznowieniu wyrównałem. A karne jak karne...już pisałem wcześniej - strzelać nie umiem zdzier

Nie starczyło dobrej gry do końca...heh...nie będzie lidera w tabeli i pewnie spadne przez te ostatnie mecze na 4 lokate. zagubiony
Czw 22:14, 05 Kwi 2007 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

mauger_ht(Holadnia) 2:0 pawelmarian (Kamerun)

Dość szybko strzelona bramka przeze mnie z głowki. Pożniej głowne ataki ze strony Kamerunu to oczywiście Eto, który mogł pokonać Van Der Sara. Ostatnie 15 minut Holandia w 10, ustawienie defensywne i 5 minut przed koncem rzut wolny pod samą poprzczkę radosny
Pią 9:24, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
smakosz22

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 49

smakosz22 (Niemcy) - tom21 (Czechy)

2-1 (1-1)

Mecz w miarę wyrównany chociaż więcej sytuacji mieli Czesi. Nie potrafili oni jednak ich wykorzystać co zemściło się pod koniec meczu kiedy to Niemcy zdobyli zwycięską bramkę. Dzięki za grę i powodzenia.
Pią 13:02, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Gallus - Leszczu

0:3
Mecz rozpoczął się od ataków Gallusa, jednak z czasem mecz się wyrównał i wtedy Gilardino strzelił na 1:0. Późńiej znowu wyrównany mecz, jednak brakowało goli, mimo dogodnych sytuacji, słabo grał Inzaghi, w Hiszpanii dogodne sytuacje marnował Torres. II połowa to już wyraźna przewaga Gallusa, jednak postanowiłem zrobić zmianę - Inzaghi za Toniego i przesunięcie do środka okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż podczas 15 minut napastnik Fiorentiny strzelił 2 ładne gole i Włosi są sprawcą kolejnej niespodzianki w GRUPIE C. Dzięki za mecz i powodzenia dalej.
Pią 20:38, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
smakosz22

Posty: 49

smakosz22 (Niemcy) - Gallus (Hiszpania)

0-2 (0-0)

Przewaga Hiszpanii praktycznie w całym meczu i zasłużona wygrana po bramkach strzelonych po przerwie. Niemcy pod koniec mieli kilka okazji do strzelenia chociaż honorowego gola jednak strzały były albo niecelne, albo bronione przez bramkarza. Dzięki za mecz i powodzenia.
Pią 21:05, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

smakosz22 - 3:2 - PawelMarian

Mecz bardzo zaciety , duzo akcji obu druzyn , szkoda tylko ze nawalila obrona Kamerunu i Golkiper niemiec Oliver Kahn byl jak zawsze nie zawodny ....

Dzieki Smakosz.

_______________________________________

Arek25 1:1 PawelMarian
dogrywka 0:1

w dogrywce mialem wielkiego farta i bardzo nie chcacy strzelilem bramke.

Dzieki Arek i Powodzenia.
Pią 21:27, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Leszczu - pawelmarian

4:1
Na Stade de France w ostatnim meczu Włochów I fazy turnieju Survivor Cup, zmierzyli się oni z Kamerunem. Mecz został "ułożony" już na początku meczu, kiedy Toni (znowu fioletowa strzałka skierował piłkę do siatki po asyście Tottiego. Cała pierwsza połowa to posiadanie piłki ekipy Leszcza, właściwie piłkarze nie schodzili z połowy rywala i skutek tego można było zobaczyć już w 31. minucie, kiedy statystyki tego gola były takie same jak przy pierwszym (asysta+gol). Później jeszcze samobójczy gol jednego z obrońców Kamerunu i Włosi od tego momentu przestali atakować, wyraźnie się rozkojarzyli. Piłkarze trenera pawelmarian skorzystali z tego dopiero w 82. minucie strzelając kontaktowego gola. Wynik meczu w 87. minucie ustalił strzałem w środek bramki z rzutu karnego, po faulu na Tonim, Iaquinta. Tym samym Włosi zakończyli rozgrywki I rundy Survivior Cup na 1. miejscu, jednak muszą pożegnać się z turniejem, gdyż Leszczu stwierdził, że woli większe wyzwania i prawdopodobnie obejmie nową, słabszą reprezentację.
Dzięki za mecz i powodzenia.

Tym samym chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za bezproblemowe rozegranie meczów. Jestem sprawcą niespodzianki w tej grupie, zatem cel tego turnieju osiągnięty, jednak trzeba stawiać sobie nowe wyzwania. Dziękuję i pozdrawiam.
Pią 22:22, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

APELUJE DO KLIMKAJR ŻEBY ROZEGRAŁ MECZE Z TOMEM I PAWEŁMARIANEM, inaczej będzie czarna lista!

(wpisze je.)
Ponadto pan kolega o nicku :Klimekjr wedruje na Czarna liste.O wysokosci kary zadecuduje tom21.

Pon 0:27, 09 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)