Grupa A
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat

GRUPA A

WITAM! w tym temacie wpisujemy wyniki z grupy A! Bardzo mile widziane sprawozdania z meczy oraz nagrane bramki!

kristo2323________Dania 9999385

Wszelkie problemy lub pytania zgłaszać namiestnikowi grupy czyli mnie!

9._KrecikGKS______8_____1_1_6____8_15____3

Ostatnio zmieniony przez macho_21 dnia Pon 9:56, 09 Kwi 2007, w całości zmieniany 19 razy
Wto 11:43, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
karol_pomarancza

Posty: 1173

Skąd: okolice krk

karol_pom vs macho_21
wynik: 1-4 po dorgywce

Mecz dobry. Pierwsze 45 minut o ile dobrze pamietam nie przynioslo goli ani dla mnie ani dla macha. Druga połowa lepsza. Macho zdobywa bramke. Ja natomiast staram doprowadzic do remisu. Bez skutecznie. Maczo dobrze kontroluje przebieg gry az do 90 minuty meczu. Rzut rozny rozegranie po ziemi, kilka podan, pilka gdzies sie gubi i w calym zamieszaniu Van Nisterlojd szczęśliwy dopada do balli i strzela z 11 metra na 1-1. No i tyl pozytywnych akcentow dla holendrow w tym spotkaniu. W dogrywce dominacja calkowita Macha. Holendrzy za nerwowo, kamerunczycy za to spokojnie i madrze - efekt: zdobywaja 3 bramki. Dzieki za mecz. pozdrawiam radosny.

Przegrana przed lub po dogrywce (bez rzutów karnych) -> 0 punktów

Mecze pierwszej rundy mozna rozgrywac do 8.04.2007 (tj.niedziela)
Wszytskim zycze powodzenia i wielu emocji!!

Wto 14:04, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2003

Skąd: Nankatsu

kaimada Niemcy 1:2 Dania kristo2323 (0:0 )

Niemcy

gol-Klose
Asysta-Podolski

Dania

gol-Skoubo x2
Asysty-Tomasson, Rommedahl

Trener Dunczykow prezygotowal nastepujaca taktyke jak sie uda strzelic najszybciej gole bo jak mowi stare pilkarskie przyslowie Niemcy zawsze graja do konca i akurat sie to sprawdilo tylko ze braklo czasu a dania miala w zapasie 2 bramki . Pierwsza polowa nalezala do Dani tak samo jak poczatek drugiej w koncowcw to dominacja Niemcow ktorzyu zawsze nie odpuszczaja do ostatniej minuty.

Skąd: Łódź

cóż niebywałe wkurzenie na Kahna który wyszedł gdzieś na spacer przy 1. bramce dla Dani Wink Szkoda, że zmarnowałem w końcówce 1. połowy 2 sytuacje Podolskim, ale wygrał lepszy.
Wto 17:14, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Adam.zip

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1677

Skąd: Łódź

Adam.zip 4:0 kaimada
Nawet gładko poszło. Przeciwnik nie postawił zbyt wysoko poprzeczki, właściwie widać, że był sfrustrowany strzelając z połowy boiska, po tym jak położyłem jego bramkarza i strzelałem do pustej bramki. Przeciwnik miał jedną sytuacje sam na sam z moim bramkarzem, ale nieukrywam, że był to przypadek, oprócz tego strzelił raz głową z klasycznego podania z bocznej linii. Cóż nie ma, co się rozpisywać, bo mecz był nieciekawy a gra toczyła się na polu kaimady.
Pozdrawiam i dzięki.

P.S.: kaimada, podziękowałem Ci za grę, zwyczajem grzecznościowym jest odpowiedzenie tym samym, ale to może dla Ciebie taka ciekawostka wink

halladin<croatia> 2-1 adam.zip <espania> PO DOGRYWCE

No wiec zaczeło sie tak jakbym nie chciał. Adam.zip po poczatkowym baniu sie mnie <do okolo15 min> generalnie dominował. Jego dominacja została w koncu zamieniona na bramke kiedy to ktostam strzelił turbolute - bramkarz-spojenie-bramkarz-linia bramkowa-slupek-linia bramkowa-jakis wiesniak z Hiszpanii i gol:). Na to ja do siebie 'tak nie moze być, przeciez jestes szefem!!!!' I wszystko byloby ok, tylko dalej Adam.zip był ciut lepszy, mimo ze jakies sytuacje mialem. W koncu dosrodkowanie na prso i mega szmata lotem nienznanym logice wtoczyla si edo bramki.

Czas na dogrywke...w ktorej moze nawet bylem lepszy, a przynajmniej do momentu, kiedy to prso zapakowal drugą dynie. Oponent sie wnerwil i cisnał ale na szczescie nie potrzebowalem szczescia bo jego ataki byly raczej nijakie.

Generalnie remis i karne wygrane przez adama.zipa bylyby sprawiedliwsze:), ale na szczescie ja tez czasami mam troche szczescia. Natomiast chorwacja to zbyt ciezka druzyna jak na moje gusta, ale skoro 2 ostatnich odpada to mogę grac nawet 'pogonią otrębusy'Wink

pozdrawiam i zycze wiecej szczescia adamowi.zip
Wto 18:55, 03 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Afrykańskie Lwy na fali…

Mecz zaczął się w wymarzony sposób dla Hiszpanów, już w 1 minucie obejmują prowadzenie, niestety to jedyny pozytywny aspekt gry Zachodnich Europejczyków, im dalej tym gorzej wyglądała ich gra, trener Adam nie miał pomysłu na wygranie tego meczu, a z taką logistyką, za daleko nie dojdzie w turnieju „SS”. Kamerun w 10 minucie, strzela wyrównującą bramkę, po całkowitym rozklepaniu obrony Hiszpanów. Niebawem lewą stroną boiska śmiga niezwykle szybki gracz Lwów i z ostrego kąta oddaje strzał, niestety dla Hiszpanów była to akcja decydująca o losach tego spotkania. Ciekawostką może być podyktowany w końcówce meczu, karny dla Kamerunu – wg. Hiszpanów całkowicie z kapelusza - jednak, sprawiedliwości stało się zadość i GK reprezentacji Hiszpanii broni strzał Afrykanina.
Trener macho_21 okazał się lepszy, ale Trenejro Adam.zip zapowiada (już teraz) rychły rewanż.

Niemcy 1-0 Włochy

Niemcy zwyciężyli po golu Michaela Ballacka w 10 minucie spotkania. Asamoah podał na skrzydło do Neuvilla ten obiegł obrońcę wpadł w pole karne strzelił, Buffon wybił przed siebie a tam już był kapitan Niemców, który pewnie skierował piłkę do siatki. Nasi zachodni sąsiedzi dominowali przez większość czasu, ale żadnej lepszej sytuacji nie było.W 34 mecz przerwano i zmieniono stadion. Sytuacja się zmieniła, ale nieznacznie. Mecz był wyrównany. W 56 minucie Totti zmarnował bardzo dobrą sytuację, ale jego strzał zza pola karnego trafił w trybuny. W odpowiedzi Klose minimalnie chybił strzałem głową. W 70 minucie mogło być po meczu. Dwójkowa akcja Fringsa z Bastianem, ten do Ballacka który nie trafił w sytuacji sam na sam!! Na szczęście obrona niemiecka była dziś nie do przejścia i jedyny groźny strzał padł w 76 minucie - z 23 m próbował Pirlo.

Zasłużone zwycięstwo które jest moją pierwszą truniejową wygraną od WC korzenia w czerwcu 2006 zdzier
Śro 15:10, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Hiszpania wróciła z dalekiej podróży…

Holendrzy okazali się twardą zaporą dla gorących Hiszpanów, atak za atak, ząb za ząb. Drużyna Adama czuła dużą presje po dwóch porażkach z rzędu, mecz o życie, mimo tego w 20 minucie trener karol strzela swoją bramkę, wzbudzając nie lada ciśnienie u swojego odpowiednika po drugiej stronie. Hiszpanie nie umieli odpowiedzieć tym samym, więc 1 połowa zakończyła się takim rezultatem. Po wznowieniu gry, trener Adam, poukładał grę i szybko strzelił wyrównującą bramkę, Pomarańczowi atakowali coraz groźniej, lecz nie potrafili uwieńczyć tego faktu golem, Hiszpania widząc nieporadność bramkową swoich rywali, strzeliła bramkę na wagę 3 pkt. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego, Karol_p, wyraźnie już zniechęcony do dalszej gry, pozwala na strzelenie 3bramki.

Adam.zip 3:1 karol_pomarańcza

Pozdrawiam i dzięki wink

_________________________________________________________________________________________________

„Włosi bez polotu”

Hiszpania podejmowała Włochy, kończąc wynikiem identycznym jak z Holendrami.
Wynik jednak nie obrazuje przebiegu gry, mecz już nie tak wyrównany jak miało to miejsce z drużyną karola_p. Hiszpania szybko strzeliła bramkę, już w 4 minucie, następnie szybko dwie następne, trener Adam podejrzewał, że strzeli w tym spotkaniu jeszcze nie jednego Gola, gdyby nie kibice (lagi).
Chcę jak najszybciej zapomnieć o tym meczu bo był nieciekawy i szkoda czasu na opisywanie tego marnego widowiska.

Adam.zip 3:1 KrecikGKS

Śro 16:21, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 582

Skąd: GKS Bełchatów

dodam,że z meczu z Hiszpanią trenera Adama miałem 2 słupki choć i tak przewaga Adama była widoczna szczególnie w pierwszych minutach meczu.Pozdro

Posty: 1173

grajac z Adamem, przy stanie 2-1 dla Hiszpanow, w 40 minucie meczu drugiej połowy jak dobrze pamietam, trafiam w słupek z okolic 5 metra z główki Heselinkiem (czy jak to się pisze), który miał czerwoną formę, a ja widziałem już piłke w siatce a tu zonk... to mnie zalamalo, ech ;/. Moja Holandia zagrała owiele lepszy mecz niż z Machem i tylko to mnie pociesza, dzieki za mecz również, pozdrawiam radosny

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Śro 17:01, 04 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 16:59, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Posty: 582

BLAMAŻU CD..
Włochy 0:1 Argentyna
Początek meczu zaczął się od ataków Włochów.Świetnej okazji nie wykorzystał Camoranesi.Oczywiście sytuacja się zemściła i Riquelme w 10 minucie otwiera wynik spotkania.Nieustanne ataki Włochów na nic się nie zdaje.Jeszcze w 88 min.sam na sam nie wykorzystuje "włoski Rasiak"- Toni.Włochy już nie długo pożegnają się z turniejem.. zagubiony
Śro 17:00, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

karol_p 2-1 krecik - po dogrywce

Ten mecz byl zancznie gorszy od wczesniejszego z Adamem w moim wykonaniu. Co prawda moja przewaga w 1 czesci spotkania byla wyrazna ale nic z niej nie wynikalo. Druga polowa to juz inna bajka, krecik mnie zdominowal, ja w obronie gralem niepewnie i cud ze nic nie wpadlo. W ok. 90 minuty meczu mialem sytuacje sam na sam ale Kuyt (czy jak tam) trafia wprost w bramkarza. Koniec, po 0-0. Poczatek dogrywki wstrzasajacy dla mnie bo krecik obemuje prowadzenie, juz myslaem ze po mnie. Naszczescie przebudzenie Ruda ktory zdobywa bramke wyrownujaca oraz po jego inwidualnej akcji i odrobinie szczescia wpada druga. Pierwsza wygrana przyszla z trudem, dzieki za mecz, pozdrawiam.
Śro 17:41, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
halladin

Posty: 58

halladin <cherwacja> 1-0 <dania> kristo2323 PO DOGRYWCE

Mecz zaczął się od przewagi krista. Na szczęscie polegała ona wyłacznie na ball possesion:). Im bliżej końca meczu było, to przewaga przesuwała sie w moim kierunku<też tylko ball possesion... >...aż w końcu w 90 minucie miałem dwie bardzo dobre sytuacje < w tym jedna 1v1>...coś nie wyszło i dogrywka, w trakcie której miałem lekką przewagę, albo przynajmniej byłem bliżej strzelenia gola...i w 15 min dogrywki rożny...dynia z 11 metra conajmniej...poprzeczka...bramkarz<ale leszcz:)>..I GOOL. W drugiej odsłonie dogrywki to znowu ja miałem lepsze sytuacje...ale wynik pozostał 1-0 i myślę, że jest sprawiedliwy, chociazby dlatego, ze przeciwnik w całym meczu oddał 4 strzały.

Powodzenia oczywiscie w pozostałych meczach.

P.S MACHO. ZA MECZ Z ADAMEM.ZIP POWINIENEM MIEC 2 PKT A NIE 3radosny
Śro 18:57, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

karol_pomarancza 2-0 kaimada

W tym meczu dominowalem w obu czesciach spotkania. W pierwszej polowie strzelilem 1 bramke. Kaimada staral sie gonic wynik, jednakze jego ataki nie przynosily rezultatu, moja obrona dobrze sie spisywała, natomiast kaimadzie nie wychodzily niektore zagrania. W drugiej polowie zdobywam druga bramke.
W tym meczu zagralem niezle, kaimada walczyl dzielnie ale jednak mecz zakonczyl sie wynikem 2-0. Dzieki. Pozdrawiam.
Śro 19:14, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

piotrek_1989 Argentyna 3:4 Dania kristo2323 PO DOGRYWCE

Fantastyczny mecz duzo goli Dania zmarnowala mnustwo dogodnych sytuacji wrecz odwrotnie Argetyna skrzetnie wykorzystywala karzdy blad na polu karnym Dani. Po wyniku mozna sadzic ze byl bardzo wyrownany mecz i tak wlasnie bylo .

Dzieki za mecz powodzenia
Śro 19:58, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Posty: 582

KrecikGKS WŁOCHY 3:5 CHORWACJA Halladin

Szybkie moje prowadzenie później przewaga Halla.
Śro 21:52, 04 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)