Grupa A
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Zobacz poprzedni temat

9._Giuly__________1_____x_x_1____1_4_____0

ja mam 15 punktow 5 zwyciestw zgadza sie tylko jedno po dogrywce wiec trzeba mi odjac 1 punkt z amecz piotrek_1989 Argentyna 3:4 Dania kristo2323 PO DOGRYWCE powinieniem miec 14 sam sie zmieszlaem w tym liczeniu bo to pierwszy taki turnirj ze jest 3 ,2 ,1 0.5 punkta ale fajnie cos nowego
Pią 13:42, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora

odnosnie tabeli to ja mam 11 pkt, 8 meczy rozegranych, za 3 mecze po 3 pkt za 1 tylko 2, no i 4 porazki Wink
Pią 14:09, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Giuly 3-1 macho_21
Wyrównany mecz, z lekką przewagą macho_21 (w strzałach 9-8 dla macho) ale udało mi się wykorzystać wszystkie dogodne sytuacje i wygrać.
Pią 14:26, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Janek Koller nieskuteczny… Casillas bohaterem…

Czesi drużyna, która jest w formie podejmowała słabą Hiszpanie. Czesi mieli w tym spotkaniu multum sytuacji bramkowych, lecz raz za razem Janek nie potrafił się przemóc, Iker dobrze rozgrzany nie zamierzał skapitulować. Hiszpanie jednak, widząc wyczyny swojego niestrudzonego bramkarza, nie potrafili wynagrodzić jego starań i biernie przypatrywali się poczynaniom piłkarzy Giule’ego. W 87 minucie, Czesi zostali skarceni za swoją nieporadność w ofensywie, po kontrze Villa sam na sam z Czeskim GK, dobry kąt i niespodzianka wisi w powietrzu. Po strzeleniu bramki, Czesi starali się doprowadzić do dogrywki, ale defensywa Hiszpańska nie zamierzała do tego dopuścić.
P.S.: Mecz toczony w straszliwych lagach (przynajmniej u mnie), to nie pora na granie. radosny

Giuly 0:1 Adam.zip

Dzięki i pozdrawiam
wink
Pią 14:57, 06 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Giuly Czechy 2:4 Dania kristo2323

Czechy szybko zdobyły prowadzenie i na dodatek jeszcze dorzuciły 2 bramke i w tedy zrobiło sie nie milo ale naszczescie szybko wpadła kontaktowa bramka jednak dalej ciezko szło ale na szczescie udało sie wyrównac i co najlepsze to jeszcze Dania zdobyła 3 bramke i tego prowadzenia nie dała se odebrac a 4 bramka to juz tak na koniec wpadła.

halladin <chorwacja> 3-1 <czechy> giuly

W pierwszej polowie przeciwnik mial przewage w polu ( pierwsza akcje zakonczona strzalem zrobilem okolo 20 min). W koncu jak zlapalem rytm, a bylo to pod koniec pierwszej polowy, Giuly strzelil na 1-0 (dobitka po atomowym strzale w poprzeczke ). Druga polowa wygladala na szczescie inaczej: to ja mialem incjatywę, a Czesi poza kilkoma strzalami z dystansu z raczej slabych pozycji nie stanowili wiekszego zagrozenia,,,natomiast Chorwacja po interesujacym pozycyjnym ataku doprowadzila do wyrownania, potem po wolnym z 25---spojenie---dobitka na 2-1 i chwile pozniej bo kretynskim bledzie Giulego........we wlasnym polu karnym na 3-1. Oponent jeszcze sie zerwal, ale radzil sobie dobrze tylko do pola karnego.

kaimada (Niemcy) 0-1 Giuly(Czechy)

W meczu z powodu słabej formy nie mogli wystąpić dwaj najważniejsi zawodnicy Czech (Koller i Nedved), więc w ich zastępstwie musieli zagrać Baros i Lokvenc. Spotkanie zaczęło się od groźnych ataków Niemiec niesionych dopingiem tysięcy gardeł. Do około 25 minuty Czesi nie mogli nawet wyprowadzić piłki z własnej połowy, lecz gdy otrząsnęli sie z pierwszego szoku ciężar gry wziął na swoje barki Milan Baros, który rozgrywał, dryblował i strzelał jednak nic nie chciało wpaść do siatki bramki strzeżonej przez T.Hildebranda. Do przerwy wynik 0-0. W drugiej połowie Niemcy już nie zaatakowali tak mocno, jednak też mieli kilka dobrych okazji, na szczęście dobrze spisywał się Petr Cech. Czesi wiedząc, że muszą ten mecz wygrać zdecydowanie zaatakowali ale nie potrafili nic strzelić. W końcu około 55 minuty po błędzie obrońcy piłke przejął niewidoczny do tej pory Lokvenc i umieścił ją w siatce. Trybuny Olympiastadion zupełnie ucichły.
Mecz się uspokoił, a Czesi zaczęli kontrolować grę. W 75 minucie znowu piękną akcją popisał się Baros, mijając 2 obrońców w polu karnym Niemiec, lecz piłka mineła lewy słupek bramki. Pod koniec meczu po raz drugi pokazał się Lokvenc, jednak nie potrafił strzelić gola mając przed sobą jedynie bramkarza.

W ten sposób zapewniłem sobie awans do drugiej rundy radosny
Nie 14:02, 08 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Dodajmy, że w 15 minucie w sytuacji sam na sam ( po raz kolejny) spudłował Neuville..... A od 17 do 25 właśnie były same rożne i strzały na bramkę będącego w dobrej dyspozycji Cecha.
Cóż niedosyt pozostaje, ale gra była dobra radosny Szkoda tylko skuteczności beznadziejnej w tym turnieju :/
Nie 14:07, 08 Kwi 2007 Zobacz profil autora

macho_21 napisał:
Grupa A

vs

To był ostatni mecz w tej grupie Dunczykow bardzo szybko stracone 3 bramki rozwialy nadzieje na dobry wynik co prawda z wolnego udało sie strzelic na 1:3 ale tylko na tyle stac było Danie no jeszcze w 2 połowie 2 słupki sobie strzelilem no i na tyle by było w tej grupie tak zakonczylem zmagania porazka .Rozpoczełem od porazki i tak zakonczylem ale naszczescie w miedzy czasie byly zwyciestwa i 2 miejsce jes ok Aco do meczu to Kamerun szybkosciowo przewyzszal dzisiaj Danie i wykozystal to co sobie wypracowal na poczatku meczu a Dania byla zaspana i niestety poracha

Nie 22:24, 08 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survivor Series Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)