GRUPA A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Top Teams 2008 Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA A

Witam wszystkich serdecznie w Gr. A wykrzyknik Mam nadzieję ,że tę fazę turniejową przejdziemy bez żadnych wiekszych problemów Wink Zachęcam wszystkich do opisywania swoich spotkań i co tu więcej mowić POWODZENIA wykrzyknik

Na początek proszę zapoznać się z Ogólnym Regulaminem Rozgrywek jak i z Regulaminem Top Teams 2008

adek4 2-1 KoNaRooS

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Wto 21:41, 25 Mar 2008, w całości zmieniany 7 razy

Inko 0:1 KrecikGKS

Słaby mecz, mało strzałów i składnych akcji, gdyż obie ekipy grały b.dobrze w obronie.Arsenal najlepsza sytuacje stworzył sobie na poczatku meczu, kiedy to Eduardo w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w niego. Pozniej okres nudnej gry, żadna z ekip nie mogła przedostać sie przez formację defensywną rywala.Gol na wage 3 pkt dla Krecika wpadł w 84 minucie, kiedy to RVN oddał strzał zza pola karnego (jak dla mnie był to strzał od niechcenia) i piłka o dziwo wpadła do bramkaki strzeżonej przez Lehmanna.

KrecikGKS 2:3 Inko

Juz w 2 minucie meczu Robinho mija dwóch obrońcow Arsenalu i lekkim strzałem pokonuje Lehmanna. W 10 minucie Adebayor miją obrońce Realu i nie daje szans bramkarzowi. Po tych dwoch bramkach nastał okres nudnej i bezbarwnej gry. Druga polowa bardziej ciekawsza. Ponownie Real wychodzi na prowadzenie, ale chwile po tym zdarzeniu Fabregas doprowadza do remisu. W 65 minucie ładny strzał zza pola karnego oddał Eduardo ale piłka trafiła w słupek. Kiedy wydawało się, że mecz konczy sie wynikiem 2:2, blad popełnia obronca Realu który traci piłke przed swoim polem karnym, Eduardo wychodzi sam na sam z bramkarzem ale zamiast strzelac wyklada pilke Van Persiemu ktory oddaje strzał na pustą bramke.

Dzieki za mecze

Inko 2:1 adek4

Fatalny mecz w moim wykonaniu. W pierwszej polowie rywal robił ze mna co chciał, a ja nawet nie mogłem dokladnie podać pilki :/ W strzałach 9:1 dla rywala... Druga połowa zaczęła sie dla mnie swietnie. W 47 minucie Van Persie minał dwoch obroncow i wyłozyl pilke do Adebayora ktory strzelił gola do pustej bramki. Chwile pozniej Van Persie podwyższa wynik na 2:0. Pozniej kilka strzałów rywala , ale Lehmann dobrze bronił.Skapitulował dopiero w 90 minucie po strzale Rosickyego z 3 metrow.

adek4 1:2 Inko

Kolejny mecz i kolejne męczarnie z mojej strony. Na szczescie gol w 4 minucie meczu pozwolił mi grać to co najbardziej lubie czyli kontry.Pod koniec I polowy zawodnik rywala bawi sie z pilka pod wlasnym polem karnym, podbiega do niego Van Persie i zabiera mu pilke po czym strzela obok bramkarza. W drugiej polowie adek troche przycisnał i udało mu sie strzelić gola, jak sie pozniej okazało był to gol honorowy.
Pią 16:01, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
KoNaRooS

Posty: 337

KoNaRooS 1:0 Inko
cały mecz broniony po strzeleniu bramki w ok.14 min meczu ale udaje sie wygrac jestem farciarz jak nie wiem radosny

KoNaRooS 3:6 Inko
tu juz mniej szczescia Inko fantastycznie prowadzil gre od poczatku do konca szczęśliwy

KoNaRooS 6:5 adek4

bardzo duzo bramek od samego poczatku probowalem wyrownac bo przegrywalem szybko 4:0 udalo sie nawet przegonic wynik i bardzo sie ciesze Wink

KoNaRooS 1:2 adek4
mecz udany ze strony przeciwnika udaje mi sie strzelic bramke ale ogolnie nalezyte zwyciestwo Wink

Ostatnio zmieniony przez KoNaRooS dnia Pią 18:36, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:35, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

1 MECZ

adek4 (Arsenal) 3:3 KrecikGKS (Real Madryt)

Tak samo jak z KoNaRoosem mecz zaczynam od strzelenia trzech bramek i oczywiście zupełne rozluznienie.Do połowy grałem świetnie ale co z tego mecz trwa 90 min a nie 45.W drugiej połowie Krecik przycisnął i dało to skutek w postaci aż 3 bramek zszokowany żupełnie niewiedziałem co sie dzieje i wziąłem się do roboty co pokazała końcówka meczu (Walcoot w lost time z metra po podaniu na pustą bramkę trafia w bramkarza zszokowany )

2 MECZ

adek4 (Arsenal) 2:0 KrecikGKS (Real Madryt)

W tym meczu postanowiłem się skupić do konca a przede wszystkim na obronie .No i wkońcu koncze mecz bez straty bramki.

Dzięki i powo dalej
Pią 18:47, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS vs. KoNaRoS
2:2
2:1

Ogólnie to wyrównana ta nasza grupa A.Dziś gram w kratkę i szaro postanowiłem to zmienić i zagrać nowym ustawieniem 4-3-3 B i zmieniając w trudnych chwilach na wersje A.Pierwszy mecz jaki taki prowadzenie zdobywa przeciwnik ale po dwóch ładnych kontrach do przerwy udaje mi się przechylić szalę na swoją korzyść ale tylko do 45 gdzie było 2-1 po 2 bramkach RvN.W drugiej połówce zaraz po wznowieniu bramkę zdobywa The Reds a dokładnie Kuyt bo prostopadłym podaniu z głębi pola.Do końca się nic nie zmienia.
Drugi mecz postanawiam wystawić młodych gniewnych i nie dawać żadnych strzałach bocznym obrońcą.Wystąpili Drenthe,M.Torres,Higuain,Sneijder,Marcelo,Gago czy nawet Balboa.Widać było żywszą grę szczególnie bocznymi sektorami gdzie brylował Marcelo.Prowadzenie do przerwy uzyskuję po bramce Robinho.Po przerwie podwyższam i troszkę spuszczam z tonu jednak wygrywam.Dla przeciwnika strzela F.Torres.Pozdro

Pią 19:17, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

Inko 1:2 Rogas

Dosyć ciekawy mecz ze wskazaniem na Rogasa. Niestety ciężko gra mi sie Arsenalem w obronie i podczas meczu musze zmieniac kilka razy ustawienie aby wszystko grało jak nalezy.W tym meczu było podobnie. Dwa stracone gole były wlasnie przez to że obroncy wychodza za wlasna polowe a pozniej sie nie wracaja :/ Kolejny mecz w ktorym błyszczał Adebayor, ale niestety on sam meczu nie wygra smutny

Inko 4:3 Rogas

Podobnie jak w pierwszym meczu fatalna gra w obronie zawodników Arsenalu, pelno nie udanych zagran i nerwowych posunieć.Na moje szczescie Rogas nie wykorzystał polowy "prezentow" od moich obroncow. Ponownie najlepszym zawodnikiem w ekipie Arsenalu był autor dwoch goli i jednej asysty Adebayor. Mecz raczej wyrownany, a z przebiegu meczu wynik wyglada na sprawiedliwy

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Nie 0:50, 23 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:50, 23 Mar 2008 Zobacz profil autora

Marv 1 - 2 Inko

Mecz rozgrywany dawno pamietam tyle, ze byl wyrownany i dobijalem 3 razy z pol metra kopiac caly czas w bramkarza...Drugi mecz niedlugo

Marv 1 - 2 adek4

Mecz wyrownany. Raz moja przewaga raz adka, ale ostatecznie mialem mniej szczescia i przegralem. (8-12 w strzalach dla adka)

Marv 4 - 4 adek4

Mecz z moja przewaga, ale nie duza. Szybko strzelilem bramke po czym gra toczyla sie w srodku boiska. Kiedy mial rozbrzmiec gwizdek konczacy 1 polowe spotkania po dosc dziwnej akcji adek zdobywa bramke. Strzelil glowa zza pola karnego pilka odbila sie od poprzeczki i trafila pod nogi nie krytego zawodnika, a ten wbiegl do pustej bramki.. Kiedy zblizal sie koniec meczu jakies 7,8 minut pozostalo do konca posypalo sie 6 bramek. Kiedy adkowi wydawalo sie, ze przy stanie 4:3 i ostatniej akcji meczu nic nie moze zmienic nie upilnowal Ronaldo w najgorszej formie, a ten o dziwo pokonal bramkarza. Dzieki Wink

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Pon 16:34, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

KrecikGKS 2-2 rogas

Do 70 minuty prowadziłem dwa do jaja, nagle wystąpił lost i dogrywamy tą resztę i trace dwie bramki, a przed tem zwycięstwo dowiózł bym leciutko.

Dzieki..
Wto 0:19, 25 Mar 2008 Zobacz profil autora

Marv 3 - 3 Rogas

Wynik niesprawiedliwy z 3:0 podnioslem sie na 3:3

Marv 3-2 Rogas

Wynik juz bardziej sprawiedliwy cisnalem troche rogasa wygrywalem 2:0 pozniej rogas wyrownal na 2:2 i w loose strzelilem na 3:2

Marv 2 - 1 KrecikGKS

Pewne zwyciestwo Krecik oddal w tym meczu z 3.4 strzaly z czego 2 groźne (Poprzeczka i jedno sam na sam) w loose time.

Bardziej remis by tu pasowal, ale dostalem czerwo i krecikowi gralo sie latwiej oraz bramkarz wyciagal niesamowite pilki. W strzalach 16:11 dla mnie.. Dzieki!

Marv 2 - 1 KoNaRooS

Mecz rozgrywany wczoraj nie pamietam nic z niego Wink

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Wto 11:39, 25 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

Inko 5:2 Marv

Mecz jednego aktora.Był nim reprezentant Toga E.Adebayor.Owy zawodnik strzelił 5 goli dla Arsenalu.Ogólnie rzecz biorąc mecz to moja przewaga i zasłuzenie zdobylem 3 pkt radosny

Dzieki za mecz
Wto 20:50, 25 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Top Teams 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)