Grupa C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Top Teams 2008 Zobacz poprzedni temat
Grupa C
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Post Grupa C

Witam wszystkich uczestników w Grupie C Turnieju Top Teams 2008. Mile widziane bramki i opisy spotkan.

fobber 5-2 ...Koshaolin...

W przypadku bledow w tabeli lub terminarzu piszcie na [link widoczny dla zalogowanych]

Życze wszystkim powodzenia i mam nadzieje ze faza grupowa przebiegnie bezproblemowo

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Pon 21:47, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 25 razy
Czw 23:15, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora

bushmen -kristo2323 0:0 1:2

Dobra rozgrywka w szachy jak to stwierdził mój przeciwnik. Nie podważając autorytetu rywala muszę przytaknąć. Nie będę opisywał tego meczu bo nic się nie działo w pierwszym spotkaniu . W drugim fartem zdobył Szewa gola i potem podanie pod pole karne naciskam kółko i gol oni sami strzelają jak się im zostawia 2 metry wolnego . Pod koniec zamiast wyekspediować piłkę, lub podać to postanowiłem rozegrać szybką kontrę i na przyspieszeniu wpadam moim zawodnikiem z piłka na przeciwnika . Taki błąd , zawodnik takiej klasy jak bushmen wykorzystał bezlitośnie. Rozegrał raz dwa przed moim pole karnym akcje i tak pada bramka kontaktowa ale już nic więcej się nie wydarzyło .

diabeł tkwi w szczegółach

piłka nożna to gra błędów kto ich popełni mniej i na dodatek sprzyja mu fart to zazwyczaj wygrywa.

dzięki za mecze.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 7:12, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:44, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora
fobber

Posty: 221

Skąd: NKS Start Namysłów

...Kosh.. 3 - 1 fObber

mecz wyrownany...jednak to kosh mial wiecej szczescia pod bramka...strzaly 13-12 dla kosh'a..

...Kosh.. 2 - 5 fObber

festiwal bramek....zmieniam ustawienie i od poczatku cisne rywala...udokumentowalem to szybko strzelona bramka na 0-1....do przerwy moglo byc 0-3 jednak kosh w losstime strzela na 1-3 i budza sie jeszcze w nim jakies nadzieje na chocby 1 pkt... po chwili gol na 1-4 i pozniej juz wymienialismy sie atakami co bylo przyczyna padniecia jeszcze 2 bramek...wynik koncowy 2-5...w pelni zasluzony...dzieki i powo

ps.
Gra powinna sprawiać przyjemność, a po tych 4 meczach mam dość tej gry... Mam jedno życzenie, byle by nie trafić na was w fazie pucharowej.. pozdro
Pią 14:37, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
fobber

Posty: 221

no jezeli tacy...tak jak Ty to mowisz "gwiazdorzy" urywaja Ci punkty to tez by mi sie odechcialo gry.... no mozesz nie trafic....tylko teraz ciezko bedzie awansowa ;P
Pią 14:41, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

arek25(inter) 6:1 (liverpool)fobber
arek25(inter) 1:0 (liverpool)fobber

Pierwszy mecz to objecie prowadzenia przez fobbera. Grozne akcje po obu stronach duzo walki i szybkie tempo... Jednak to zawodnicy interu wiecej akcji konczylo strzalami. 6 z nich wpadlo do siatki przeciwnika. Strzaly: 14-4
Drugi mecz to juz o wiele bardziej wyrownana gra. Duzo groznych akcji. Jednak to wlosi zdolali strzelic bramke na wage 3 punktow. Prowadzenia nie oddali juz do konca... Wynik moglbyc zupelnie rozny Wink Strzaly: 8-5

Dzieki za gre i do nastepnego. Mam przeczucie ze fobbera zobaczymy w fazie pucharowej bardzo zły diabeł

Ostatnio zmieniony przez arek25 dnia Pią 15:43, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 15:42, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen (Chelsea) 4-1 (Inter) Arek25
Bushmen (Chelsea) 2-1 (Inter) Arek25

Pierwszy mecz to indywidualny popis Ballacka, który grał na środku pomocy. Popisał sie dwoma fantastycznymi strzałami za pola karnego. Po zmianie stron, bład obrony wykorzystał inter strzelając kontaktowego gola. W 80 minucie słabo spisującego j.Cola zastąpił Lampard (niebieska strzałka), który chciał pokazać, ze nie jest gorszym zawodnikiem od Ballacka i małpując jego akcje, zdobył identycznego gola. Pod koniec, Sheva dołożył 4 gola.

W drugim meczu, Sheva zaimponował formą jaka prezentował za czasów AC Milanu. Zdobył jedną bramke, a przy drugiej asystował.

Dzięki,
Pią 16:43, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 0 Arturo3H

Mecz wyrównany, a nawet czasami z przewagą rywala. Ogólnie nudne spotkanie. W pierwszej połowie Arturo3H miał słupek. Bramkę na wagę 3 punktów zdobywam w 85 minucie. Strzały bodajże 5:5.

...Koshaolin... 2 - 0 Arturo3H

Mecz z lekką moją przewagą. W pierwsze połowie trafiam w porzeczkę po główce któregoś z graczy. W bodajże 75 minucie strzelam bramkę na 1:0, a pod koniec meczu dokładam drugą bramkę. Strzały 11:5 na moją korzyść.

...Koshaolin... 2 - 1 arek25

Mecz wyrównany. Wydaje mi się, że pierwsza połowa dla arek25, a druga dla mnie. Pierwszy bramkę strzela rywal w 20 minucie. W drugiej połowie udaje mi się strzelić 2 bramki i wynik końcowy to 2:1 dla mnie. Strzały 8:7 na korzyść rywala.

...Koshaolin... 1 - 0 arek25

Wyrównane spotkanie, a nawet czasami z przewagą rywala. Pod koniec meczu udaje mi się strzelić bramkę na wagę 3 punktów. Strzały 9:8 na korzyść rywala.

Dzięki za grę i powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Ostatnio fatalnie grałem, teraz również bez rewelacji ale 12 punktów jest. lool

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pią 22:38, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:35, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 - ...Koshaolin... 5:2 2:0

W początkowej fazie meczu tracę gola ale od razu w kolejnej akcji Szewa wyrównuje. Znowu zaczeło wszystko wychodzić i po prostu piłka sama szukała drogi do siatki . Pizarro spisał się na medal i strzelał gol za golem . Przeciwnik po stracie goli postanowił się odkryć i zaatakować co skończyło sie zabójczymi kontrami które przynosiły gol za golem .

W drugim meczu do przerwy było 3:0 w strzałach . Pierwsza bramka błąd bramkarza , zamieszał się z obrońcą i Pizarro strzela na pustą bramkę . Później faul z 20 paru metrów i wolnego wykonuje Ballack i bramka .

Dzieki za mecze

Pią 23:34, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

bushmen 1 - 2 ...Koshaolin...

Wydaje mi się iż w tym meczu zasłużenie wygrałem. Do połowy był wynik 2:0 dla mnie. W drugiej połowie w ciągu minuty dostaje 2 żółte kartki jednym zawodnikiem co w konsekwencji daje czerwoną kartkę dla Pirlo. Ballack kapitalnym strzałem z rzutu wolnego strzela kontaktową bramkę w 60 minucie. W 80 minucie któryś z graczy rywala dostaje czerwoną kartkę. Rezultat spotkania już się nie zmienia.

bushmen 2 - 2 ...Koshaolin...

Ten mecz bardzo dobrze ułożył się dla bushmen'a ponieważ już w 2 minucie strzelił bramkę na 1:0. Około 20 minuty dość szczęśliwie udaje mi się strzelić bramkę. Strzały na koniec pierwszej połowy wyglądały następująco: 4:1 na korzyść Chelsea. W drugiej połowie udało mi się wyjść na prowadzenie lecz po 10 minutach Chelsea doprowadziła do remisu. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Dość szczęśliwy remis w moim wykonaniu.

Sob 14:45, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - kristo2323 0:2 2:2

Pierwsze spotkanie szczęśliwie udało mi się wygrać . Grałem swoje i praktycznie wszystko wychodziło.

W drugim tracę bramkę po kombinacyjnej akcji Arturo . Próbuje nadrobić i nic nie idzie dalej gram swoje, ale nie daje to rezultatu . Na dodatek tracę drugą bramkę . Przy stanie 0:2 nadal gram swoje i nieoczekiwanie czerwona kartka i to zmienia całkiem stan rzeczy. Po kilku minutach gol , po prostu wpada sam nie wiem jak ale w siatce piłka ok fajnie bierzemy piłkę i na środek . Potem jeszcze lepsze jajca się dzieją podanie do napastnika kółko naprężenie i siata, mi się podoba jest remis , chłopaki sie spisali.

fobber - kristo2323 0:7 2:3

Pierwszy mecz dominacja , różnica drużyn dała się we znaki.

W drugim fobber zagrał bardzo bobrze ja już 3:0 prowadziłem aby na koniec stracić dwie bramki.

Dzieki za mecze .
Sob 20:33, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - fobber 3:1

Arturo3H - fobber 3:0

Mecze wyrównane, byłem skuteczniejszy wkońcu bo po meczach z koszaolinem i kristo( popis didy w 1 meczu 2x sam wbił w tym 2x strzały z 20m w srodek a drugi mecz to strzały zycia Kristo pytanie zagubiony ) moze sie odblokowałem.

pzdro

Arturo3H - bushmen 3:1

Wreszcie zaczęło wpadać i to chyba tyle. W strzałach 14-5 dla mnie

Arturo3H - bushmen 1:1

Mecz wyrównany chodź w 1 połowie miałem przewage, zdobyłem bramke. W drugiej bushmen 2x kombinował w formacji i pod koniec meczu po wolnym zdobył gola.

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Nie 12:04, 23 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 21:31, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora

Proszę namiestnika aby uaktualnił tabelę radosny
Pon 16:25, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - arek25 3:3

Mecz któy zwaliłem na maxa zdzier Prowadzięłm do 70min 3:1 przewazałęm miałem sytuacje na dalsze bramki, ale 2 daremne błędy w obronie (zamiast wybic [] zabawa) i 2 bramki w 10min.

Arturo3H - arek25 1:1

Tu lekka przewaga arka, sytuacji z jednej i drugiej strony nie brakowało, wynik jednak skromny

No to awans wink

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Pon 23:09, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:11, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora
rosja

rogas napisał:

rogas patrz czasami zanim piszesz bo wszystko bylo uzupelnione przed twoim postem szczęśliwy
Pozdro Wink
Pon 19:06, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

Poco mam patrzeć? jak pisałem do wszystkich to nawet Ciebie nie ominąłem...
Pon 19:20, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

arek25- kristo2323 4:4 1:3

W pierwszym meczu przez 30 minut arek25 atakował nieustanie . Niestety błąd bramkarza który podaje do Pizarro a ten strzela gola na 1:0 dla mnie . Arek dalej nieustanie nękał atakami i udaje się wyrównać , potem gol za gol i tak do ostatniej minuty spotkanie. nie byłem lepszy w tym spotkaniu ale zremisowałem.

Drugie spotkanie przegrywałem 0:1 ale grając na luzie bo miałem już zapewniony awans udało sie strzelić 3 bramki .

PS. rosja minąłeś moje mecze z fobberem ja już zakończyłem rozgrywki w grupie.

Dzieki za szybkie i sprawne rozegranie grupy wszystkim graczom i namiestnikowi .

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pon 20:35, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:09, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora
rosja

Awans z grupy uzyskali:
Kristo2323
bushmen

Serdecznie gratuluje i życze powodzenia w kolejnej fazie. Dziekuje rowniez wszystkim za sprawne rozegranie wszystkich meczów Wink
Pon 21:46, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Top Teams 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)