Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / V edycja Zobacz poprzedni temat

mackal napisał:
mackal-Arturo3H 4:3

W strzałach 12:11 dla mnie.Mecz był wyrównany i wynik mógł być w obie strony lecz ja byłem o tą jedną bramkę skuteczniejszy.
Niestety rywal zachował się jak zwykle nie fair i z lekceważąca postawą(gram z cieniasem więc wygram lekko) chyba nie wie ,że nie przegrał z jakimś żółtodziobem tylko z doświadczonym graczem.
Jeśli tego nie czaisz to zobacz sobie w moją metrykę,bo ty dla mnie ewentualnie możesz być jakimś tam żóltodziobem.
A wiadomość zostawiona na gg jest naprawdę przykra:

,,nie bede nic juz móiał poza jednym... JEBANY FUKS''

Hohoho święty mikołaj ? szczęśliwy Nie to super doświadczony wyjadacz - Mackal lool To ze dałes sobie w podpiscie jakąs metryke to nie znaczy ze jestes doświadczony bardziej odemnie. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie chwaliłęm sie w co tonie grałem. Dla twojej wiadomosci, mam na stanie (czyt. grałem) we wszystkie czesci począwszy od ISS 98, pesy mam wszystkie, byłem młodszy to na turach grywałem kiedys a cytat "Nie bede nic juz mówił poza jednym JEBANY FUKS" jest jak najbardziej adekwatny do meczu. Moge tylko przeprosić za J***ny i to wszystko...
Poza tym dziwisz sie ze ludzie nie maja cie za dobrego gracz ? bo ja nie zaskoczony I nie pier*** mi tu o fair zachowaniu bo ty płaczesz po KAŻDYM przegranym meczu w dodatku obrażasz przeciwników więc cya

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Nie 14:31, 23 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Nie 14:29, 23 Gru 2007 Zobacz profil autora

Prz3m4s 2:0 Elwis

Ładny meczyk, w miare równy. W mniej więcej 60 minucie Paweł Brożek znajduje sobie miejsce do strzału przed polem karnym i pada gol. W 80 minucie piękną wrzutka Kosowskiego, i fenomenalny strzał z woleja Paulisty daje wynik 2:0. Dzięki. Wink

Awans: Prz3m4s i EloZiomKonin. szczęśliwy
Nie 15:17, 23 Gru 2007 Zobacz profil autora

Iras 4:1 mackal

Szybko strzeliłem 2 bramki, które ustawiły mecz. Potem dołożyłem 3 z wolnego na co mackal odpowiedział strzałem z główki, jednak ostatnie słowo należało do mnie i strzeliłem na 4:1.

Awans radosny
Pon 2:05, 24 Gru 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak 2 : 1 EloZiomKonin

strzały 4 : 10

Jak widac nawet w strzalach EZK mial duzo przewage. Wynik otwieraja Polacy za sprawa Rasiaka w 45 minucie meczu. Pierwsza polowa fatalna w moim wykonaniu. W drugiej bylo lepiej i udalo sie wyrownac a pozniej wyjsc na prowadzenie.

Czw 11:20, 27 Gru 2007 Zobacz profil autora

______________Leszczu - totomiX
____________________________0-3
ehh, żaden piłkarz z podstawowej 11 nie miał żółtej albo czerwonej strzałki, H.Yakin i obrońca z białymi strzałkami, grali w 11 zamiast nich popraprańcy, a i ja zagrałem jak popapraniec.

na kaimade nie liczę, bo to i tak ostatnia edycja z nim yeah

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Czw 13:31, 27 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

dzięki za mecz radosny
Mecz był z przewagą rywala , lecz byłem spokojny ponieważ szybko strzeliłem bramkę i grałem by nie przegrać Wink udało się i MAMY AWANS szczęśliwy
Czw 14:56, 27 Gru 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS 0:0(4:3 PK) Snake
To był mecz.Pierwsza połowa to gra z kontry piłkarzy trenera Snake,którzy przy odrobinie szczęścia mogli zdobyć 2 bramki ale minimalnie chybiali koło słupka bramki strzeżonej przez świetnie dysponowanego bramkarza drużyny trenera Krecika,którego można śmiało nazwać ojcem sukcesu-czyli tej wygranej.Przewaga w posiadaniu piłki była po stronie Korei,którzy próbowali raz to środkiem a raz skrzydłami gdzie brylował Park Ji-Sung ogrywając po dwóch graczy Ghany jak dzieci.Do przerwy widoczna moja przewaga ale nie odwzoruję tego strzały 2-4 dla Ghany.W drugiej połowię zarysowuje się lepsza gra Ghany,którzy nie mogli jednak znaleźć drogi do bramki-2 razy trafiając w słupek bramki.Na koniec spotkania gracz MU(wyżej wymieniany) ma sam na sam lecz prosto ładuję piłkę w Kingstona bramkarza Ghańczyków a później po rzucie rożnym - Jea Jin trafia w poprzeczkę.Strzały 7-10.Rozpoczyna się dogrywka tutaj pokazuję klasę mój bramkarz,który wybrania 2 strzały a później ratuję go słupek gdy napastnik gościu uderzał piłkę z ostrego kąta.Ghana przyciska ale w ost.minucie dogrywki powtarza się sytuacja z 90 minuty gdy mój zawodnik Hwan ma sam na sam ale znów ładuję piłkę w w nogi Ghańczyka.Koniec meczu.Karne:
To popis mojego bramkarza.Gdy w przed ostatniej serii broni karnego wysuwają się na prowadzenie 3-2.Ale Snake trafia a mój zawodnik ładuję piłkę w słupek.Dogrywka w karnych..broni bramkarz..a mój zawodnik strzela w słupek.Kolejna cześć dogrywki obrońca Ghany posyła chyba o metr piłkę obok prawego słupka a mój gracz wkońcu trafia.

lukas15 2-1 dzidzi

Fuksem wygrany mecz przeze mnie,na samym początku rywal otrzymuje czerwoną kartkę.W strzałach 13 -8 dla mnie choć dzidzi stawiał duży opór mino 10 graczy. Słupek i porzeczka Kanoutego. 2 razy obok słupka uderzył Frei i raz Streller. Szczęślwie dal mnie w 89 minucie gry wynik na 2-1 ustanawia strzałem głową z rzutu rożnego S.Traore

bułka z masłem.

Szkoda ze kompan rogas nie raczyl nawet podziekowac za mecz. Rozumiem ze nie ktorzy wręcz zyja graniem ale glupie "dzieki" po porazce naprawde swiadczy o klasie gracza

yoooł

p.s
snake <- buuu ;p
Czw 21:11, 27 Gru 2007 Zobacz profil autora

Hmm.. poprostu dominacja lukasso... zasłużył na zwycięstwo.. nie wiem co ja grałem neutralny

Czw 22:10, 27 Gru 2007 Zobacz profil autora

kaimada (Szwajcaria) 1 - 2 (Polska) ...Koshaolin...

Zasłużone zwycięstwo, w pierwszej połowie strzeliłem 2 bramki. W strzałach do połowy 7:0 na korzyść Polski. W drugiej części meczu tak jak i w pierwszej miałem znaczącą przewagę lecz w tej połowie gracze Szwajcarii od czasu do czasu atakowali. W tej połowie było kilka ciekawych sytuacji np. słupek po strzale za pola karnego Smolarka czy ładny lob Cabanasa, który kapitalnie obronił Boruc. Szwajcaria w 85 minucie strzela bramkę kontaktową. Strzały na koniec meczu 12:4.

Awans: ...Koshaolin... & totomiX
Czw 22:24, 27 Gru 2007 Zobacz profil autora

Iras 3:1 Giuly

Przy stanie 2:0 dla mnie Giuly przechodzi na ofensywna formacja z szeroko rozstawionymi napastnikami, ale i tak traci bramkę. W końcówce strzela honorową bramkę.
Pią 1:43, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

machel 2-1 po dogrywce (1-1) Arturo3H

Zwycięska bramka w ostatniej minucie dogrywki.
Pią 12:15, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora

Piotrek89 2-0 Khalee

Mecz rozpoczął się od moich ataków, szybko zdobyłem bramkę. Kontrolowałem grę, pod koniec I połowy Khalee przejął inicjatywę, ale jednak nie zagroził mojej bramce. Druga połowa była wyrównana, miałem z 4 sytuacje, które powinny zakończyć się bramką, lecz zabrakło zimnej krwi. na około 15 min przed końcem spotkania zdobywam drugą bramkę. Miałem jeszcze rzut wolny na granicy pola karnego ale Khaleego uratowała poprzeczka.

khalee 0:2 Piotrek89

Do meczu podszedłem niezwykle skoncentrowany i już w pierwszej akcji tracę bramkę. Potem nie wychodzi mi już kompletnie nic. Albo strzały za mocne, albo za słabe, albo w ogóle mylą mi się przyciski. Przeciwnik spokojnie kontratakuje. Po stracie drugiej kładę się do bicia. Kilka dni przerwy zrobiło swoje i nie zanosi się na poprawę. Nie powinno być mnie w tej fazie rozgrywek. Sorry Aros. radosny

Tak jak ostatnio. Aros wygrywa, ja w plecki, a to oznaczało dodatkowy mecz. I znowu mój tag-team partner naprawia to, co zepsułem, i to naprawia z niezłą nawiązką. radosny

Aros 7:0 Piotrek89

Awans: khalee / Aros

Jedziemy dalej, chociaż na razie mojej zasługi w tym nie ma. radosny

Ostatnio zmieniony przez khalee dnia Pią 18:10, 28 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 369

Skąd: krk

machel 3-0 Iras

Dwie bramki zdobyte w pierwszej połowie, później Iras grał coraz bardziej ofensywnie, jednak nie przyniosło to żadnego efektu za to ja pod koniec zdobywam jeszcze jedną bramkę.
Pią 18:04, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / V edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)