[link widoczny dla zalogowanych]/ [link widoczny dla zalogowanych] vs [link widoczny dla zalogowanych]/[link widoczny dla zalogowanych]

2.mecz: Kemocik 2-3d kristo2323

1.mecz: arek25 2-4 MartiniTSW
    2.mecz: adek4 2-0 kristo2323
    3.mecz: adek4 2-4 MartiniTSW

totomix/...Koshaolin... - Obrońcy tytułu! - maja zagwarantowane miejsce w Wielkim Finale.

Termin na rozegranie Wielkiego Finału Tag-Team mija 22.04.2008r o godz.23:59!

_____________________________________Powodzenia... Wink

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Nie 21:40, 20 Kwi 2008, w całości zmieniany 7 razy
Sob 23:36, 19 Kwi 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-4 MartiniTSW
______________________strzały: 7-10

Obie reprezentacje wystapily w ustawieniach 4-4-2a. Mecz od poczatku był zaciety, akcje szły w obie strony jedna za druga. W 30 minucie Norwegia wychodzi na prowadzenie, autorem gola Riise. Jeszcze przed przerwa Nakamura zdołał wyrownac, do przerwy 1-1, a w strzałach 4-7. Podczas drugiej połowy MartiniTSW oddaje trzy strzały wyżej wspomnianym Risse, a ten trzeba przyznac strzalal tego dnia jak szalony, wszystko trafił i ustalil wynik tego spotkania na 1-4. Japończycy mieli swoje sytuacje, jednak brakowało wykonczenia. Kluczowa okazała się równiez różnica w warunkach ficznych pomiedzy naszymi zespołami, moi zawodnicy nie wygrywali głowek, a podczas dryblingów byli najcześciej popychani przez swoich roślejszych rywali.

Dzieki za ciekawy mecz.

Nie 11:31, 20 Kwi 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 2-0 kristo2323
__________________________________strzały: 5-1

_______________________________[link widoczny dla zalogowanych]

Spotkanie raczej wyrównane. W pierwszej połowie było bardzo mało sytuacji podbramkowych. Mecz toczony był raczej w środkowej części boiska. W bodajże 30 minucie udaje mi się zdobyć bramkę strzałem za pola karnego, a zdobywcą bramki jest Matusiak. Strzały na koniec pierwszej polowy: 2-1 na korzyść Polski. Druga część spotkania również toczyła się w środkowej części boiska. W 65 minucie kristo2323 zmienił ustawienie na trochę bardziej ofensywne. W 75 minucie udaje mi się strzelić 2 bramkę. Strzelcem drugiej bramki oczywiście Matusiak. Strzały na koniec meczu: 5-1 na korzyść Polski.

...Koshaolin... 2-1 MartiniTSW
__________________________________strzały: 8-6

Spotkanie wyrównane. Początek spotkania rozgrywany był w środkowej części boiska. W około 30 minuty po ładnej akcji na prawej flance Żurawski dośrodkował wprost na głowę Kosowskiego i mamy 1:0 dla Polski. Niestety dla mnie MartiniTSW bardzo szybko wyrównał po strzale Riise. W 38 minucie meczu strzelec pierwszej bramki dla Polski otrzymuje czerwoną po faulu na rywalu. Bardzo głupa czerwona kartka ponieważ skosiłem tak nie fortunnie na połowie rywala. Strzały na koniec połowy: 4-3 na korzyść Polski. Początek drugiej połowy dla Norwegii. W 70 minucie udaje mi się zdobyć bramkę po dośrodkowaniu Błaszczykowskiego i kapitalnym strzale Rasiaka z woleja. Po tej bramce Norwegia zmieniła ustawienie na bardziej ofensywne lecz nie przyniosło to zamierzonego efektu. W drugiej części było jeszcze kilka dobrych okazji z obu stron do zdobycia bramki lecz nikomu ta sztuka się nie udała. Strzały na koniec meczu: 8-6 na korzyść Polski.

_________________________Kto wygrał Wielki Finał Tag-team ?

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Nie 20:59, 20 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

Nie 21:53, 20 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Congratulation czy jak tam się pisze, choć sądziłem że Martini & Kristo wygrają, ale Kosha dał z siebie 200% , powodzenia w następnej edycji szczęśliwy
Nie 23:10, 20 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Gratki za utrzymanie pasa , Martini sorry oops no ale przynajmniej se pograliśmy szczęśliwy
Pon 15:40, 21 Kwi 2008 Zobacz profil autora

No to mnie Koshaolin ładnie zaskoczył zdzier Tymbardziej, że jeszcze w dziesiątke z Martiniego ograł zdzier