Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / VI edycja Zobacz poprzedni temat

Post Tag-Team Championships - Rozgrywki
________TAG-TEAM CHAMPIONSHIPS - ROZGRYWKI!
_______

Witam! W tym temacie będziecie podawać wszystkie wyniki Turnieju Tag-Team Championships E6.
Mile widziane obszerne opisy z flagami drużyn i ładnymi bramkami. Ze swojej strony życzę miłych rozgrywek i gry Fair-play.

Termin na rozegranie Finału Tag-Team mija 16.04.2008r o godz.23:59!

Pary 1/16

[link widoczny dla zalogowanych]/ [link widoczny dla zalogowanych] vs [link widoczny dla zalogowanych]/[link widoczny dla zalogowanych]
1.mecz: bushmen 5-1 Sebus93
2.mecz: Kemocik 6-1 juliusz93
AWANS: Kemocik i bushmen

[link widoczny dla zalogowanych]/[link widoczny dla zalogowanych] vs [link widoczny dla zalogowanych]/[link widoczny dla zalogowanych]

AWANS: promil i Adrian1993

[link widoczny dla zalogowanych]/[link widoczny dla zalogowanych] vs [link widoczny dla zalogowanych]/ [link widoczny dla zalogowanych]

AWANS: ...

[link widoczny dla zalogowanych]/[link widoczny dla zalogowanych]vs [link widoczny dla zalogowanych]/[link widoczny dla zalogowanych]

2.mecz: kristo2323 4-2 Piero

[link widoczny dla zalogowanych]/ [link widoczny dla zalogowanych] vs [link widoczny dla zalogowanych]/[link widoczny dla zalogowanych] vs [link widoczny dla zalogowanych]/[link widoczny dla zalogowanych]

* numer gg - jak klikniesz na nick Wink

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Sob 23:31, 19 Kwi 2008, w całości zmieniany 46 razy
Pon 21:59, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Inko 4:0 Giggsy

Pewne i zasłużone zwyciestwo. Rywal zagrał 5-4-1 i prawie w ogole nie atakował. Ja zas spokojnie atakowałem co przynosiło skutek w postaci bramek. Dzieki za mecz
Pon 22:03, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Prrosiaczek - Pietri 0-2

Raczej Pewne zwycięstwo..Bramki po pięknych strzałach z dystansu Pizzaro .

Mimo lagów spotanie cudowne do teraz mam nie ogar ;p
mecz zaczyna sie w szybkim tempie i gra toczy sie w srodku pola.Vitoss atakuje lewą strona piłka jednak za mocna i powinna wyjść po za linie końcowa jednak wybiegłem bramkarzem do niej i obrońcą jeszcze próbowałem wybic wybiłem pod swoją bramke ;/ która stała pusta Vitoss tylko lekko dobił i mamy 1-0 w 40' bramka wyrównująca.do przerwy po 1.Drugie 45 minut to znów wyjscie na prowadzenie Tunezyjczyków jednak polacy znów doprowadzaja do remisu i po 90 minutach jest stan 2-2 a w strzałach 10-10.Mecz naprawde wyrównanny mimo iż lagi były 1 połowa dogrywki to gra w srodku pola po jednym oddanym strzale z oby dwóch stron.I nadszedł decydujący kwadrans dla obu ekip.W 115 minucie Vitoss wychodzi na prowadznie 3-2 i mówie sobie o nie przeciesz obiecałem Konarosowi że nie przegram
wsciekłe kontrataki polaków przyniosły w efekcie 2 bramki i wynik koncowy 4-3.

KoNarooS - Lukas15 3 - 1

AWANS PARA KoNaRooS/Patryk88

Ostatnio zmieniony przez patryk88 dnia Pon 22:28, 31 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:27, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

michal697 5:1 xxolimpiaxx

Mecz z moją przewagą o czym świadczy wynik. przeciwnik w tym meczu tez miał swoje sytuacje, ale zdecydowanie mniej niż ja. W większości czasu to ja byłem przy piłce i starałem się konstruować akcje.

LAC - Burza_lukas 2:2, k.3:2

mecz wyrównany,choć przegrywałem 0:2,zdecydowały karne gdzie miałem więcej szczęścia

decydujący mecz o awansie:

LAC - Pietri 2:1

w regulaminowym czasie 1:1 a w dogrywce przewaga Pietri, jednak to ja miałem dwie dogodne sytuacje z czego jedna wykorzystana, mecz walki...

awans pary Prrosiaczek/Lac
Pon 22:45, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Rafal6217 3:1 LukasMKS

Mecz z moją przewagą, miałem więcej dogodnych sytuacji, ale miłym zaskoczeniem dla mnei było to że mój przeciwnik pokazał dobrą i ofensywna pike i miał kilka wyśmienitych okazji, dzięki za mecz i do rewa szczęśliwy

Pon 22:52, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

dzidzi(Congo)-rosja(Szwajcaria) 2:1 po dogr.

Mecz w miare wyrównany,dużo sytuacji z obu stron.
Pierwsza bramka wpadła po składnej kontrze,pózniej wyrównał rosja strzałem w krótki róg a następnie już w dogrywce strzałem przypadkowym bo odbitym od obrońcy bramke zwycięską dla mnie.

Dzięki za mecz i PM teraz na ciebie kolej Wink
Pon 23:30, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

memp 0:1 Piero

Mecz na czyściuteńki remisik radosny no, ale loss time trwał chyba z minutę i tracę bramke właśnie w tym wcześniej wspomnianym, cholernym, loss time radosny eh... troszeczke ochłonąłem juz zdzier wszystko w paluszkach biela radosny
Wto 1:00, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Lukasus - Justyn 2:6

Kolega jest dobrym zawodnikiem ,jeszcze trochę potrenuje i nie będzie robił tyle wślizgłow to będą z niego ludzie zdzier
Bardzo ładna moja bramka na 4:1

awans : Inko & justyn

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Wto 14:45, 01 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:44, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora
lukasus

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 45

Niestety po pierwszej porażce mojego kolegi Giggsy z Inko 0-4

Ja również nie dałem rady justynowi był lepszy...

Gratuluje i powodzenia dalej szczęśliwy

TEAMDOVERS
Wto 14:49, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-c-h 4-0 Jawos13

Do 30 minuty rywal grał dobrze w obronie, moi napastnicy nie mogli sie odnaleźć, a strzały pomocników zza 16 metrów nie wpadały do bramki. Około 30 minuty trafiam na 1-0, po czym rywal zaczął grać wyraźnie gorzej. Druga bramka padla chwile po pierwszej po fatalnym błędzie obrońcy, a potem jakoś już poleciało. W strzałach 18-3 dla mnie.

LGZuczek 4-0 PawelMarian

Mój 1 mecz od ok 3 miesięcy , na nowym sprzęcie i z wielka przerwa nie poszło mi tak jak kiedyś , przeciwnik przeważał pod każdym względem , dzięki i powodzenia dalej.
Wto 17:02, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Mecz decydujący:

dzidzi-LGZuczek 2:1

Mecz wyrównany ,strzelam bramki w przeciągu od 40 do 45 minuty te 2 bramki ,Zuczek strzela bramke 15 minut przed końcem.
W strzałach 11:8

Dzięki za mecz Wink

PM będziesz musiał sie jeszcze pomęczyc Wink

Awans:dzidzi/PM

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 17:26, 01 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:23, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora

rogas 3-2 Minio

Mecz bardzo wyrównany dużo sytuacji z jeden i z drugiej strony. Ostatni mecz z minio grałem z miesiąc temu i wygrałem go bardzo wysoko, od tamtej chwili rywal zrobił ogromny postęp. Oby tak dalej. Dzięki radosny
Wto 17:56, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 5-1 krzysiuk

Mecz w sumie wyrównany, ale to ja okazałem się lepszy.

Wto 18:41, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 - mALo 0:0 karne 5:3

Mimo naporu i totalnej przewagi nie mogłem strzelić gola.

Wto 18:56, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

PARA 1
kemocik 6 - 1 juliusz93

Pierwszy gola strzela juliusz, ale w drugiej połowie moja dominacja i skuteczność i widać jak się skończyło ;p

Wto 20:09, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

Tomaszek (Norwegia) 1 - 3 (Belgia) ArekŁKS

Strzały 12:8 dla mnie ,ale to głównie dzięki koncówce drugiej połowy w której miałem zdecydowana przewage.W pozostałej częsci meczu raz po raz ratował mnie bramkarz,w pierwszej połowie oddałem tylko 2 strzały i prowadziłem 2-1 cool.Fajna bramka Tomaszka... strzał sprzed pola karnego ,slupek ,nogi mojego bramkarza który tylko głupio sie gapi na piłke turlająca sie do bramki ,juz ja bym ją złapał ze dwa razy szczęśliwy
Wto 23:05, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora
w45iu

Posty: 121

Skąd: Warszawa

w45iu 11-0 Bielu

Rywal konczyl mecz w 7. 3 bramki strzelilem z karnych.
Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez w45iu dnia Wto 23:59, 01 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:58, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / VI edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)