Tag-Team Championships - Rozgrywki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / VI edycja Zobacz poprzedni temat

marky_ramone 3:1 GregorianoKlb

otwarty mecz, spora moja przewaga, mogło paśc więcej bramek no ale liczy się zwycięstwo

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 0:11, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

marky_ramone napisał:

to byl moj pierwszy mecz od kilku dni ,niezdazylem zagrac sparingu -a szkoda ,jak widac troszke slaba forma w pierwszej polowie nie potrafilem sie odnalesc ,stracilem 3 bramki i to przesadzilo o wyniku, w drugiej bylo juz lepiej gdybym wykorzystal sytuacje z pierwszych minut moglo byc inaczej ,moze bym to odrobil , nie pierwszy raz przegrywalem ,ale niestety to jest futboll , pozniej padl tylko honorowy gol ..

hmmm.. nie zapominaj ze przeciwnik tez mial okazje, dobrze to ujeles moglo pasc wiecej bramek radosny..

dzieki za mecz , zycze powodzenia w dalszych rozgrywkach , mam nadzieje ze sie jeszcze kiedys spotkamy, to do rewanzu Wink

dzidzi-Arturo3H 2:0

Mecz szybki ,wyrównany może z lekką przewagą Arturo .
Wykorzystuje to co miałem wykorzystac:1 bramka po mocnym uderzeniu a druga po dobitce strzału.

Awans:PM/dzidzi
Wto 17:29, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

1/4

Rafal6217 2:1 adek4

Bardzo wyrownany mecz, ale udaje się objąć prowadzenie i prowadzić mecz aż do 70min kiedy to po zabawie w obronie adek przejmuje, szybko zagrywa do partnera a ten z narożnika ładnie umieszcza piłke w rogu bramki. wynik 1:1 i mamy dogrywke, dopiero w 20min dogrywki McFaden daje zwycięstwo Szkotom i teraz liczą szkoci na marky'ego szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 17:57, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:56, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 2-1 Dzidzi

16-8 w strzałach

Mecz rozpoczął się od moich ataków, zmarnowałem kilka sytuacji szarym Dos santosem, przycisnąłem rywala, lecz to rywal pod koniec I połowy strzela bramkę. 12-2 w strzałach i 0-1 po I połowie;/ , Dzidzi miał ogromne szczęście. Druga odsłona była już bardziej wyrównana, lecz znów nie potrafiłem znaleźć drogi do bramki rywala. W 30 min zmieniam ustawienie na bardziej ofensywne, 1 akcja podanie do Dos santosa gol, chwile potem niemal kopia sytuacji i 2-0. Wiedziałem, że Dos santos nawet z szarą formą będzie potrzebny.

dzięki i powodzenia dalej.
Wto 18:02, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

arek25(mali) 5:1 (tunezja)marky_ramone

pierwsza polowa w strzalach 6-0 na koniec 13-4 na moja korzysc. Kiepska postawa GK gosci.

dzieki i pozdro
Wto 18:46, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 - Piero 4:2

dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Wto 21:17, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

adek4(Mali) 5-1 Piotrek89(Tunezja)

Mecz zacząłem świetnie bo już w 3 minucie objałem prowadzenie za sprawą niezawodnego Kanoute ,ale pzeciwnik szybko wyrównuje.Pozniej już tylko ja strzelałem ,jak zwykle najlepszy na boisku był Kanoute Który strzelił 4 bramki.

Sob 15:29, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

michal697 4-4 , k. 5-4 arek25

Mecz cudów. Arek miał przewagę w tym meczu. Już nawet prowadził 4:1, ale udało mi się dociągnąć do remisu i wygrać po karnych. Emocje sięgnęły zenitu i nawet nie wiem co napisać Wink

Sob 16:06, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

adek4(Mali) 3-1 Michał697(Tunezja)

Od początku kontrolowałem mecz i nie dopuszczałem do podbramkowych sytuacji.Z początku mecz wyrównany ale pozniej strzelam gola i szybko podwyższam.Kolejny raz Kanoute potwierdzil że nie ma mu równych strzelając słynnego hat-tricka

AWANS: adek4/arek25
Sob 16:31, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kemocik - kristo2323 2:2 dogrywka 2:3

Szczęście na maxa tracę gola w 88 min na 1:2 a 90 wyrównuje na 2:2

Nie 20:37, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 6:0 bushmen

Forma Carewa i Riise przesadzila o wyniku meczu, oboje strzelali bramki z roznych pozycji naprzemian praktycznie. Jedynie Pedersen dolozyl 1 swojego gola po bledzie obroncow Koreii.

Pon 13:55, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora

adek4(Mali) 2:0 Kristo2323(Ekwador)

Mecz zaczynam dobrze bo już w około 15 minucie po wrzutce z rożnego strzelam bramkę z główki.Jednak przeciwnik od tej pory napierał i napierał ale nic nie chciało mu wpadać.Ja nie mogłem grać tego co lubie czyli gra środkiem poniewaz przeciwnik miał bardzo skumulowanych zawodników w środku więc pozostało mi atakowanie bokami co mi najlepiej nie wychodziło.5 minut przed końcem Kanoute ustala wynik spotkania na 2:0 przepięknym strzałem zza pola karnego.Ogólnie dobry mecz ale wynik mógł być tutaj różny.

Śro 11:15, 16 Kwi 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

Witam. Prosilbym o przedluzenie terminu dla mnie i martiniego. Niestety nie moglismy trafic jakos na siebie na gg, Postaramy sie dzisiaj zagrac ten mecz. Z gory dzieki
Czw 8:21, 17 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Ja tez prosze o przedluzenie bo ciezko nam sie bylo zgadac na gadu. Dzis popoludniu juz raczej zagramy. Pozatym chyba nie dacie WO w samym finale zdzier

Dobra zagralismy.

MartiniTSW 4:2 arek25

Mecz rozgrywany na raty troche bo 1 polowe zagralismy wczoraj a 2 dzisiaj.

MartiniTSW 4:2 adek4

Ogolonie to mecz wyrownany. Ja 1 raz w zyciu chyba wygralem dzieki wrzutkom na glowe, bo z reguly unikam tego, ale ustawienie adka az sie o to prosilo.

Ostatnio zmieniony przez MartiniTSW dnia Sob 20:26, 19 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 9:02, 17 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / VI edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)