Tag-Team Championships - Rozgrywki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / VI edycja Zobacz poprzedni temat

MartiniTSW 6:0 19bobson20

Mecz w dosc ciezkich warunkach ale jakos poszlo. Gole strzelali Carew i Risse na zmiane.

Śro 18:11, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora

nowaxis 1:3 Adam.zip

Trudne warunki do gry. W pierwszej połowie strasznie przycinało, byłem całkowicie zdekoncentrowany, rywal strzela bramkę i go wylagowuje. Po wznowieniu gry na innym serwie nie było znacznie lepiej, jednakże dograłem spotkanie. Szybko strzelam z dystansu, następnie szczurka po wypuszczeniu napastnika, a dobijam przeciwnika znów strzałem z dystansu. Myślę, że wynik mógłby być wyższy, gdyby nie te przycięcia.

Awans: ArekŁKS / Adam.zip
Śro 19:29, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

arek25(mali) 1:0 (polska)marv

Bramka padla dopiero w 111 minucie meczu. Strzelec to oczywiscie kanoute... Zawodnikiem meczu zostal bramkarz reprezentacji polski - Artur Boruc. Pomimo wielu sytuacji po obu stronach nikt nie mogl umiescic pilki w siatce. Ani ja ani marv nie mozemy zaliczyc wystepu do udanych jesli chodzi i skutecznoc. Nawet sytuacje sam na sam albo swietnie interweniowal bramkarz albo napastnik mial problem ze zmieszczeniem jej miedzy slupkami...

screen:

dzieki za gre i powodzenia
Śro 20:36, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Karolus 2:1

Co tu dużo mówić, wyrównany mecz. 2 gole Chul Younga przesądziły.

Promil wszystko w twoich palcach szczęśliwy
Śro 21:16, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H 5:2 EX pudel88

Mecz grany przez większość czasu w laggach czy to umiarkowanych jak w 1 połowie czy bardzo duzych w drugiej po całkowity brak w dogrywce (zmiana serva). Pierwsza połowa wyrównana. Gola strzelam w 3min. w 30 pudel wyrównuje po wrzutce z rogu. Druga to jedno wielkie lagowisko, nic nie umiałem rozegrac, po 10x naciskałem przycisk zaby załapało i w konsekwencji po kolejnej wrzutce trace gola. Wyrównałem na szczęscie zasłuzenie mysle, w 88min.
Dogrywka to normalne warunki i wynik wink

dzieki pzdro

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 22:09, 02 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 22:08, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Wez1 2-1 pes.4

Mecz toczony w lagach. Przeciwnik pierwszy strzela bramę podczas grubego laga. Zpanikowałem kapeczkę, ale w drugiej połowie zacząłem grać i szybko można było widać efekty. Po strzale Carewa piłkę do własnej bramki wbił bramkarz przeciwnika. Taki mały prezent. Zaraz po tym strzeliłem na 2-1 i jakoś tam kontrolowałem mecz. W strzałach w pierwszej połowie 5-4 dla mnie, a w ostatecznym rozrachunku 10-5 dla mnie, czyli rywal oddał w drugiej połowie 1 strzał. Tyle i dzięki za meczyk. Teraz lukasso musi wykonać swoją misjęradosny
Śro 23:51, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 5-1 Sebus93

Sebuś objął szybko prowadzenie. Później tylko ja strzelałem. Wpadło 5... Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Śro 23:58, 02 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:57, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora

karol_p (Czajna) 3-0 (Korea) KrecikGKS

Mecz wyrównany, Krecik pierwszy zaatakował, ale to ja oddałem 1 strzał w tym meczu, jak dobrze pamiętam. Koło 30 minuty meczu Krecik ustrzelił słupek, na całe szczęście piłka odbiła się w prost pod nogi mojego DF. Później stworzyłem parę akcji ale nie były jakieś groźne. W strzałach 6-5 dla Krecika do przerwy i na moje oko powinno być 1-0 dla Krecika, ale taka piłka. W drugiej połowie padały gole. Koło 55 minuty, gol SunJihaia po wrzutce i hedzie, 20 minut później gol Zhenga czy Zhanga szczęśliwy, nie pamiętam już, też po wrzutce i hedzie. Krecik zmienił ustawienie na bardziej off ale to nie przynosiło oczekiwanych rezultatów dla niego, wręcz przeciwnie tuż przed końcem meczu, po jednym z wypadów Krecika kopaczy pod moje pole bramkowe przejąłem piłę i przeprowadziłem książkową kontrę, zakończoną lobem i bramką HanPenga czy WanPenga, któregoś z nich zdzier. W strzałach 12-9 dla mnie.

Dzięki za mecz, teraz trza wziąć rewa na Rogasie za zeszłą edycję zdzier.

Kaberlem - Gregorianoklb 2:3

Mecz bardzo wyrównany ,w pierwszej połowie byłem troszke lepszy strzeliłem 2 bramki ,
natomiast druga należała do mojego rywala który dogonil mnie z wynikiem , ostatnie 10 minut zadecydowało o zwyciwestwie gdy zdobylem 3 bramke ..

dziekuje rywalowi za mecz , który okazał sie na tym samym poziomie ...

kostek 19:52:08
mamy mecz do turnieju weol tag-tym dżoin!
kostek 19:52:13
kiedy? ;>

Mam problem ze skontaktowaniem sie z promilem.
Facet od losowania nie dał znaku życia, nie jest chyba w ogóle zainteresowany tym, że mamy mecz.
Wiem, że termin jest do jutra do 22, ale myślę, że spora część graczy rozpoczyna weekend w inny sposób, aniżeli siedząc przed komputerem.
Jutro będę jedynie w godzinach 18.20-18.50.

adek4

siemka bede dzis po 22-Napisał do mnie raz ale ja nie mogłem być .Czekałem do 22:20 ale napisał troche pozniej

mamy do jutra czas na rozegranie Tag Team

Pisze bo niewiem czy się zgadamy jutro .Narazie Soniak nie odpisuje.Ja jutro będe ale niewiem jak on .Zeby nie było walkoweru na moją niekorzyść

kostek (Norwegia) 4:2 promil (Korea)

Pierwszy minuty, Carew - gol. Prowadzę...
Chwilę później sędzie ni z gruchy, ni z pietruchy gwizda karnego dla promila. Pole karne atakuje [], mój obrońca robi wślizg na piłkę... 1:1.
Kilka minut po tym, faul Braaten'a w środkiej strefie boiska - czerwona kartka! 15 minuta bodajże!
[Promil zmienia taktykę]
Po przerwie strzelam na 2:1 - [Promil zmienia taktykę] - ale promil dość szybko wyrównuje. [Promil zmienia taktykę]
Druga połowy, wrzutka - Pedersen, gol! Z dyńki! [Promil zmienia taktykę]
Za moment Hangdalen druga zółta - gram w dziewiątkę! [Promil zmienia taktykę]
Mimo liczebnej przewagi rywal nie stwarzał sytuacji bramkowych a ja szukałem szansy na kontrę. Takową wykorzystał Risse w końcówce meczu, [Promil zmienia taktykę], a w doliczanym czasie gry mógł trafić raz jeszcze.

Dziękuję.
zły diabeł[/img]

Ostatnio zmieniony przez kostek dnia Czw 21:53, 03 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy

POZDRO

Adek nie moja wina ze nie siedzisz tyle przy kompie. Jutro bede okolo 15-16 i wieczorkiem. Bede pisal do ciebie. Mam nadzieje ze uda nam sie wkoncu spotkac.
Pozdro
Czw 22:54, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Macie od tego OFF TOP!
Czw 23:07, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora

rogas 3-1 karol_pom

Mecz wyrównany, ale to ja miałem więcej szczęścia i lepszą skuteczność. Pierwsza bramka wpada dla mnie juz na początku meczu, rywal niestety nie dawał rady odpowiedzieć. Pod koniec pierwszej części meczu wychodzę na dwubramkowe prowadzenia. Karol zmienia ustawienia na bardziej ofensywnie i odrazy strzela bramkę. Za długo się nie cieszył bo Frei odpowiada na ta bramkę i ustala wynik spotkania. Do końca nic ciekawego dobrze prowadziłem grę, ale jak juz napisałem dopisało mi w tym meczu szczęście.