<Desynch Detected!> Player is lagged: menell wyskakuje to

Mecz dograny

4-2 dla mnie

Pią 6:53, 04 Kwi 2008 Zobacz profil autora

adek4(Mali) 2-0 Soniak(Polska)

Mecz ogólnie nudny (lagi niewielkie) .Do 25 min. praktycznie nie miałem żadnej sytuacji która mogła by się skończyć bramką .Dopiero pozniej dwie główki powinny się skończyc bramkami(ale oczywiście poprzeczki).Zaraz po tej akcji mam rzut karny który wykorzystuje Kanoute.Do polowy 5:3 w strzałach do mnie.Przeciwnik atakował sporadycznie. W drugiej polowie Kanoute pakuje kolejną bramkę (tym razem z głowki) i jest 2:0.Przeciwnik daje ofensywniejszą formację lecz nie zdołalo to pokonac mojego golkeapera.

Strzały 9:6

Dzieki i powo w następnych turach

AWANS: adek4/arek25

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Pią 16:21, 04 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:19, 04 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Iras 5:1 Tomek

Cały mecz przeważałem, ale nie jestem zadowolony z postawy Nakamury, który zmarnował kilka setek :/ W strzałach 20:1 - Tomkowi mogę pogratulować skuteczności zdzier
Pią 17:13, 04 Kwi 2008 Zobacz profil autora
kostek

Posty: 102

Skąd: Świdnica

Z graczem Adrian1993 nie ma możliwości rozegrania meczu.
Mówi, że ma problemy z Multimedią cały dzień, za każdym razem gdy włączamy mecz to strasznie laguje a potem go wywala. Próbowaliśmy od 18.15 do teraz... Ileż można?
Pią 18:54, 04 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Już wszystko w porządku z netem możemy grać, tylko że ciebie teraz nie ma.

Edit: Adrian1993 - Kostek 2:2 (Po karnych 5:4)

Mimo ciągłego najeżdżania i wyzywania mnie przez Kostka, mecz z ogromnymi problemami, w końcu rozegrany. Miałem więcej szczęścia w regulaminowym czasie. Decydującego karnego zdobywa Jin Chul. Miałem więcej opanowania niż kostek, który ciągle mnie obrażał i chyba to go wyprowadziło z równowagi.

Awans: Adrian1993/Promil

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pią 19:53, 04 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:09, 04 Kwi 2008 Zobacz profil autora
kostek

Posty: 102

Gwoli ścisłości: Jeżeli jeden mecz rozgrywa się na raty od godziny 18.15 do godziny 19.50 to chyba można się zdenerwować. Jeżeli nie potrafi się stworzyć normalnych warunków do gry to grać się nie powinny. Miałeś problemy z netem a mimo to nalegałeś, żeby grać i twierdziłeś, że wszystko ok. Tylko, że co włączyliśmy to albo przy wyborze składów Cię wywalało, albo po kilku minutach meczu.
Bramka na 2:2 jak padła? Mam piłkę w obrębie piątki, nagle laaaaaaaag, odwisiło się i mój obrońca wbiega z piłką do bramki... Miałeś więcej opanowania niż ja? Oprócz wrzutek nie zrobiłeś praktycznie żadnej składnej akcji. Więc o czym mowa...
Następnym razem jeżeli Multimedia Ci szwankuje to po prostu odpuść sobie a nie każ komuś na siłę grać, twierdząc, że jest ok.

Jo!
Pią 22:07, 04 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Ile razy można powtarzać, że od dyskusji jest Off Top?!

Piero - Justyn 2-1 AET (1-1)

Do meczu, moj rywal podchodzi malo skoncetrowany majac w pamieci jakis mecz w lidze, ktory przed chwila gral i wynik nie byl po jego mysli i to sie chyba na nim zemscilo. W regulaminowym czasie po 1-1 mecz dosc wyrownany, obaj sporo gralismy z pierwszej. Justyn jednak oddal chyba jeden grozny strzal i od razu brama, ja moglem troche inaczej pewne akcje rozegrac a co za tym idzie strzelic bramke na 2-0 i bylby spokoj, no ale niestety albo stety tak sie nie stalo.
Dogrywka i szybko strzelona bramka, moj napastnik wpada w pole karne i zostaje popchniety, bramkarz glupieje i pilka przechodzi mu przez rece i podskokach radosnie wpada do bramki, na 10 min przed koncem Justyn stawia wszystko na jedna kare czego efektem jest poprzeczka w ostatnie akcji meczu.

Dzieki za mecz!

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Sob 10:59, 05 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 10:39, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:0 w45iu

Pierwsza polowa bardzo wyrówana. Z poczatku przycisnał w45iu czego efektem były 4 rzuty rozne w przeciagu 10 minut. Pozniej lepiej zaczelem lepiej grac i w 24 minucie Moha zdobył pierwszego gola w tym meczu.W przerwie meczu w45iu zmienia ustawienie na 4-3-3A. Jednak na nic sie to zdało gdyz moje obrona spisywała sie swietnie. W 70 i 74 minucie Chamakh dwukrotnie pokonał bramkarza reprezentacji Polski. Dzieki za mecz
Sob 13:22, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

3 mecz ( pierwsza para)

Piero - Inko 2-1 AET (1-1)

Wynik skopiowany z meczu z Justynem, tyle ze Inko gral o wiele lepiej niz jego kolega z pary.
Typowy mecz na remis, moze ciutke ze wskazniaem na mnie strzaly 12-8 na moja korzysc. Kuriozalny gol dla mnie na 1-0, pilka odbija sie od dwoch slupkow i lezacy bramkarz z bara popycha ja za linie.

Adam.Zip 0-3 Bushmen

Szybko strzelam 2 bramki. Ji Sung zagrał dobry mecz, godny lidera zespołu. Do 15 minuty było 2-0. Od tego czasu, Adam.Zip ciągle atakował, jednak nie zdobył bramki. W końcówce meczu Ji Sung dobija Polaków.

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Sob 14:25, 05 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 14:24, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

michal697 - Adrian1993 1:2

Tyle szczęścia dawno nie miałem zdzier Jako pierwszy zdobywam gola w 4 minucie po rogu. Michał wyrównuje 10 minut później. Remis długo nie pobył na tablicy świetlnej, bo w 21 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jin Kyu zdobywa druga bramkę. Później uratowała mnie dwa razy poprzeczka, raz michał 1 na 1 obok bramki.

P.S Promil wszystko w twoich palcach.
Sob 16:39, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

adek4(Mali) 3-0 Lac(Norwagia)

Pierwsza połowa wyrównana 4-3 dla mnie w strzałach(przeciwnik miał nawet poprzeczke).W drugiej połowie przycisłem co dało efekt w postaci trzech goli(2 Kanoute, 1 Maiga)

Strzały 12-7

Sob 17:45, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 2-1 promil

Mecz pod presją, musiałem wygrać, abyśmy z Michałem mogli myśleć o następnej fazie.
Przeciwnik wychodzi na prowadzenie w I połowie, która kończy się takim wynikiem. II połowa to już wyraźna moja dominacja i bramki Jaidi i Dos santos.

dzięki za mecz

Piotrek89 5-3 Adrian1993

Powiem tak , kolega Adrian ma cholernego farta, jego bramkarz wyczyniał cuda. Raz uratowała mnie poprzeczka i to na tyle jeżeli chodzi o moje szczęście. W meczu padło kilka ładnych bramek.

dzięki za mecz.

awans: Piotrek89/michal697

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Sob 22:30, 05 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:23, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

rogas 2-1 Wez1

Zwycięstwo na pewno zasłużone, dużo niewykorzystanych sytuacji stu procentowych z mojej strony. Pierwsza bramka wpada dopiero z 50 minucie za sprawą Strelera, który po podaniu od Freia wychodzi sam na sam i tym razem nie daje żadnych szans bramkarzowi gości. W 70 minucie 1 strzał w drugiej połówce na moją bramkę o gol. Gdy został kwadrans do końca wystąpił oos i do dogrania zostało nam 15 min. No i już w tym czasie zdobywam bramkę z główki za sprawą Senderosa i zasłużenie wygrywam.

arek25(mali) 2:0 (costa rica)prrosiaczek

Do przerwy 7:3 w strzalach na moja korzysc. Jeden ze strzalow znalazl droge do bramki. Po przerwie obraz gry nie zmienil sie. Dolozylem jeszcze jedna bramke. W strzalach 11:5.

Awans: arek25/adek4 innej mozliwosci nie ma szczęśliwy
Nie 22:35, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Iras 1:2 Dzidzi

Cały mecz przeważałem, dzidzi rozegrał 2 kontry - 2 bramki. Ja strzelam w 40 min na 1:2, a w ostatniej akcji 2x trafiam w słupek, oba strzały były 100% radosny
Nie 23:56, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Arturo3H 3:0 PawelMarian

Mecz w 100% przewagą Arturo , wynik powinien być o wiele wyższy ;D (ps . grałem w 10 od 5min)

dzięki i powodzenia dalej,

ps. 3 mecz (Arturo3H vs Dzidzi odbędzie się jutro)
Pon 20:37, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 6 albo 5 nie jestem pewny: 0 patryk88

Riise z czerwona forma wygral mecz praktycznie. W strzalach nie pamietam ile bylo

Edit: Chyba jednak 6 bylo ale co tam 1 w te czy we wte zdzier

Ostatnio zmieniony przez MartiniTSW dnia Pon 22:30, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:57, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / VI edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)