Grupa A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat
Grupa A

Post Grupa A
_______
___________________________Grupa C

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że przebrniemy przez tą fazę turnieju bez żadnych problemów. I awans z grupy uzyska najlepszy z najlepszych. Umieszczajcie w tym temacie wyniki swoich meczy z obszernymi opisami.

_________________________________

Czas rozgrywania meczów mija w niedzielę 2. marca o godzinie 23:59. Jeśli jednak ktoś do 28. lutego nie rozegra minimum 3 spotkań zostanie usunięty oraz wprowadzony będzie za niego rezerwowy!

marky_ramone...............WKS........................ [link widoczny dla zalogowanych]
    Czarny..........................Czechy....................... [link widoczny dla zalogowanych]
    rogas............................Turcja........................ [link widoczny dla zalogowanych]
    michal697.......................USA......................... [link widoczny dla zalogowanych]
    Grzehu92......................Nigeria....................... [link widoczny dla zalogowanych]
    nadolski......................Chorwacja................... [link widoczny dla zalogowanych]
    lukaszkul.....................Kolumbia.................... [link widoczny dla zalogowanych]
    RONALDO1......................WKS........................ [link widoczny dla zalogowanych]

lukaszkul 3-0WO RONALDO1

_________________________________Powodzenia...

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Pon 11:37, 30 Cze 2008, w całości zmieniany 20 razy
Pon 20:46, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

michal697 4-1 RONALDO 1

Do 20 min mecz był wyrównany i było 1-1 ale później to była parodia zszokowany michal697 dobrze grał w obronie a w ataku strzelał bramki a moi obrońcy zagrali mecz życia co widać po wyniku.Dzięki i myślę że obrońcy w następnych meczach wezmą się w garść wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

nadolski 2-4 RONALDO 1

No w końcu zagrałem na swoim poziomie :)Piłkarz Chorwacji dostał czerwoną no i w meczu przeważałem ja obrońcy lepiej grali i zaraz widać po wyniku zdzier

rogas 5-3 RONALDO 1

Pierwsza połowa meczy pod dyktando rogasa choć miałem własne okazję zdzier W drugiej połowie wziąłem się za odrabianie strat ale zabrakło czas płacze

lukaszkul 1-4 RONALDO 1

Mecz pod moje dyktando 1 bramka stracona przez moich wyśmienitych obrońców ocb?

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Pon 23:44, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 21:14, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

(Ekwador) lukaszkul 0 - 4 rogas (Turcja)

Formy piłkarzy Tureckich fatalne i wiedziałem że będzie trudno trafić bramkę bez formy, ale jednak w 20 minucie strzelam. Mecz do 75 minuty wyrównany, rywal oddał dwa groźne strzały z główki, jeden trafia w poprzeczkę, a druga to już ładna interwencja Rustu. Kwadrans do końca spotkania a ja w 5 minut strzelam 3 bramki i pewnie zwyciężam.

**********************

(Czechy) Czarny 2 - 2 rogas (Turcja)

Dobry szybki mecz, początek pod dyktando Czarnego, szybki gol w około 15 minuty, parę minut później wyrównuje. W 45 minucie za sprawą Emre wychodzę na prowadzenia, Oczywiste było że rywal jakąś na pewno wbije bo dusił i przyfarciłem nieźle. W strzałach na koniec 16-6.

Dzięki radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Śro 0:20, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy
Wto 23:41, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Czarny 1-1 RONALDO 1

Ładny meczy z dużą ilością sytuacji podbramkowych przy odrobinie szczęścia mogłem wygrać zdzier

Grzehu92 1-1 RONALDO 1

Tutaj Grzehu92 strzelił pierwszy bramkę i długo nie umiałem wyrównać ale po męczarniach przyszedł w końcu gol i remis ale mogło być zwycięstwo

lool

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Wto 23:55, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 23:53, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

michal697 2:1 marky_ramone
Strzały 11-9.

Dobry mecz mogłem wygrać go troszkę wyżej chociaż marky tez miał swoje sytuacje. Ogólnie to pierwszy zdobywam gola potem dokładam drugiego a marky zdołał strzelić bramkę honorową z rzutu wolnego.
dzięki za mecz i powodzenia...

michal697 2:0 lukaszkul

Wynik mógłby być znacznie większy gdyby nie to, że prawie każdą piłkę wyjmował bramkarz rywala;/
Ogólnie to zasłużona wygrana.

michal697 2:2 Czarny

Czechy pod wodzą Pana Czarnego przeważały, ale to jednak mi się udaje pierwszemu wyjść na prowadzenie...Lecz niecałe 5minut później Pan Czarny strzela bramkę i mamy 1:1. Po czym gra się troszkę ustabilizowała i jakoś od 60 minuty znów nastąpiły ataki ze strony Czarnego lecz i tym razem ja wychodzę na prowadzenie po kontrze... Ale znów czarny zdołał wyrównać stan spotkania i wynik meczu kończy się na stanie 2:2.

michal697 4:1 rogas

Dobry mecz. Myślę, że nie zasłużona aż tak wysoka wygrana. Ale na ten sukces przyczyniła się dobra gra w obronie i skuteczna w ataku.

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Sob 18:22, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 5 razy
Śro 15:41, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone 2:1 lukaszul

dziwny mecz, niby miałem pzrewage, byłem praktycznie non stop przy piłce, łatwo rozbijałem ataki rywala, ale pomimo to jakoś mi nie szło, w pierwszej połowie mało dogodnych sytuacji, wynikało to głównie z tego że prawie nie oddawałem strzałów bo starałem się wejść z piłką do bramki, w drugiej połówce już sie troche poprawiłem, szybko strzeliłem 2 bramy, potem miałem jeszcze troche sytuacji, w końcówce rywal niespodziewanie trafia honorówke po ewidentntnym błędzie obrońcy.

dzienks i powo dalej

marky_ramone 4:2 Czarny

Czarny próbował grać joge bonito z jednym obrońcą z tyłu, pierwszy ukąsił, potem dostał czerwo za kose od tyłu i sie sypneły 3 dla mnie, wszystki praktycznie po długich rajdach z okolic środka boiska i wysunięciu na pustą bramkę gdzieś koło pola karnego, napastnicy dobijali tylko na pustą, na początku drugiej lost, dogrywamy, Czarny juz sie troche zmobilizował, cisnał mnie strasznie, ale marnował dobre sytuacje, trafił tylko raz, ja w końcówce dokładam jeszcze jednego po kontzre i jest po meczu.

dzienks

marky_ramone 2:2 Ronaldo1

R1 mnie strasznię męczył o rozegranie tego meczu, pomimo okrutnego kaca się zgodziłem, w pierwszej połowie nie wiedziałem co sie dzieje, cały pokój wirował, przewaga R1, w drugiej już ja dominowalem, na 1:2 bramkę tracę bo obroncą podałem drogbie sam na sam, potem mój drogba wyrównuje, wynik chyba sprawiedliwy ogólnie, w strzałach po 8

dzienks

marky_ramone 0:2 nadolski

meczyk wyrównany, więcej strzałów oddał nadolski, ale z regóły nie groźne, potem szybko wpakował dwie, w tym jedną po karygodnym błędzie obrońcy.

dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Nie 0:46, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 21:44, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

(WKS) marky_ramone 1 - 4 rogas (Turcja)

Początek meczu to ataki z mojej strony, ale bramkę wbijam dopiero w 25 minucie meczy, która mogła wpaść o wiele szybciej. Co z tego, bo rywal szybko odpowiada i w 30 minucie jest 1-1. Do końca nic ciekawego. Druga połowa to szybko załapana czerwona kartka przez rywala i zdołałem strzelić bramkę na 2-1, chwile później było już 3-1. W 70 minucie marky dostaje druga czerwona i wiedziałem że meczu nie przegram. W loss time trafiam czwartego gola.

Ps. michal, w tabeli mały błąd przed tym meczem powinienem mieć 2 zwycięstwa i 1 remis, a jest zrobione że mam 2 zwycięstwa i porażkę radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Czw 2:04, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 2:02, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Grzehu92 2:1 rogas

Dzięki i pozdro.

Brawo Grzesiu !!!
edit by Krzysiuk

Czw 19:46, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Grzehu92 (jeszcze 1 mecz), nadolski (2 mecze) - macie czas do dziś, do godziny 23:59! Przedłużenia terminu nie będzie...
Czw 20:59, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Leszczu napisał:

Proszę, nie bij organizatorze! radosny

Grzehu92 2:1 nadolski

O ironio... nie gram od dobrego miecha w WE, a prawie wszystko wychodzi, tricki, zwody, strzały z dystansu, mijanie obrońców rywala niczym tyczki... Jednak do tej gry trzeba mieć spory dystans. radosny

Czw 21:49, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

do przerwy w strzałach 8-0 dla mnie i wynik 3-0 . W drugiej połowie odpuściłem w 22min czerwona kartka i coraz mniej okazji do strzelenia gola , udało się to zrobić tylko raz w drugiej połowie .
Czw 23:57, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Mam mecz do rozegrania z marky_ramonem ale niestety się nie odzywa pisałem do niego na gg juz chyba z 10 razy no ale bez odpowiedzi więc jak by co to marky pisz na gg radosny
Sob 21:02, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora

nadolski 4-3 rogas

Do przerwy 3-1 dla drużyny rogasa , po przerwie jak widać szczęśliwy Był lepszy jest zdzier
Sob 23:48, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

marky_ramone 2-2 RONALDO 1

Mecz wyrównany pod każdym względem tyle pamiętam bo rozegrany wczoraj w nocy lool
Nie 18:00, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

nadolski 2-3 Czarny

Mecz wyrównany , dużo akcji ze strony Czarnego jak i z mojej , kurde co tu napisać zdzier Czarny był lepszy w pierwszej połowie w strzałach 8-6 dla Czarnego w drugiej nie pamiętam zdzier , ogółem grało się fajnie zdzier

dzięki!
Nie 18:57, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Grzehu92 3:2 Czarny

Dość ciekawe i emocjonujące spotkanie, do czego zresztą jestem już przyzwyczajony. Pojedynki z Czarnym zawsze podwójnie mnie mobilizowały. Tym razem przystąpiłem-podobnie jak do wszystkich meczów w tym turnieju-na zupełnym lajcie i to się opłaca. Gra się klei, akcje wychodzą wybornie, a ładnych bramek nie brakuje. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, ale to ja obejmowałem za każdym razem prowadzenie i udało się wygrać.

PS: michal697-mam 4 spotkania rozegrane, nie doliczyłeś mi meczu z R1. radosny

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Nie 19:26, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:20, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

michal697 0:0 nadolski

Dobry mecz chociaż w lagu;./ Obie ekipy miały sytuacje do strzelenie bramki, ale nikomu ta sztuka się nie udała.
Nie 22:59, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Czarny 3:1 lukaszkul
Mecz pod moje dyktando, powinno być dużo więcej, ale rywal miał dużo szczęścia.
Nie 23:39, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Według mnie potrzebny jest dodatkowy mecz między Czarnym, a RONALDO1 o awans kto wyjdzie z grupy!

Pon 13:19, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)