GRUPA B

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat

__________

Witam Wszystkich w grupie B. W tym temacie wpisujemy oczywiście wyniki spotkań, a także prosiłbym o pisanie opisów pomeczowych.Życzę wszystkich ciekawych i zaciętych meczy oraz pięknych goli.

__________

____________________Regulamin Rozgrywek

_____________ Ogolny Regulamin Rozgrywek

_____________ Regulamin WEOL Birthday Cup

__________

____________________________

Czas rozgrywania meczów mija w niedzielę 2. marca o godzinie 23:59. Jeśli jednak ktoś do 28. lutego nie rozegra minimum 3 spotkań zostanie usunięty oraz wprowadzony będzie za niego rezerwowy!

__________

_______Przypominam, że gramy z każdym TYLKO 1 MECZ !

________________________ Powodzenia !

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Pon 17:52, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 20 razy
Pon 19:00, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 374

Skąd: Niebieskie Katowice

19Ruch20 Kamerun 1-5 Inko Irlandia

Inko od początku ruszył na moją bramkę co zaowocowało pierwszym golem.Gdy strzelił na 2-0 zmieniłem ustawienie na bardzie ofensywne i znowu straciłem 2 bramki i było 4-0 pod koniec 1 połowy udaje mi sie przeprowadzic ladna akcje która zakonczyła sie golem i było 4-1.Druga połowa była już wyrównana Inko strzela na 5-1 w końcówce meczu strzelam w poprzeczke a przy dobitce pilka omija bramke kolo lewego slupka.;( Już na początku wiedziałem że bedzie trudno ponieważ mój nalepszy zawodnik miał niebieska sztralke a do tego przycisk strzalu mi szwankował ;/ smutny.Inko jednak zagrał o wiele lepiej i mu nalezało sie bezsprzecznie zwyciestwo w tym spotkaniu ale nie tak wysokie radosny w strzalach 11-15.
Pon 20:32, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Inko

Posty: 1656

Inko 3:0 Minio

Pierwsza polowa wyrównana i grana na typowe 0:0. Obie ekipy raczej starały sie bronic dostepu do wlasnej bramki niz ostrzej zaatakować. Druga polowa zaczeła sie dla mnie wysmienicie bowiem w 51 minucie Keane lekkim strzałem pokonuje bramkarza USA. 2 minuty pozniej Holland podaje do Keana,a ten ponownie nie daje szans golkiperowi USA. Pozniej gra głownie toczyła sie w środkowej cześci boiska. W 90 minucie kontuzjowany Heart strzela gola na 3:0.

Dzieki za mecz i powodzenia dalej
Wto 0:12, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

19Ruch20 Kamerun 3-2 Ukraina Andzi

Mecz bardzo zaciety.Andzi od poczatku mial przewage ale to ja wyprowadzilem kontre i strzalem z ok.25-30m strzelam na 1-0.Niecałą minutę pozniej przeciwnik wyrónuje na 1-1.gdy nie otrząsłem sie po 1 bramce Andzi strzela na 2-1.Ja zmieniam formacje na 3-4-3 i wyrównuje w 80 minucie trafiam na 3-2 i radośc jest wielka.W drugiej połowie przewazalem.Moglem strzelic na 4-2 ale w ostaniej akcji o maly wlos bylo by 3-3 gdy andzi odebral pilke mojemu oboncy jedak strzal który wpadl by do bramki odbija sie od mojego obroncy.Ogólnie mecz bardzo zaciety jednak z moja przewaga. W strzalach 15-9 dla mnie
Wto 15:22, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 1-0 19Ruch20
_____________-__strzały: 6-8

Szczerze, to myslalem ze reprezentacja Rumunii jest lepsza. A tam jeden obronca, jeden pomocnik i dwoch ewentualnie trzech napstnikow, reszta mocno przecietna zdzier
Wracajac do meczu, mecz był zaciety i wyrownany, Kamerunczycy biegali bardzo szybko, a moi zawodnicy najczesciej sie za nimi tylko ogladali. Do przerwy 0-0, w strzałach 1-3. W 65 minucie bramke na 1-0 dla Rumunii strzela Mutu. Pozniej Kamerun zmienia ustawienie i gra trojka w obronie, staralem sie to szybko wykorzstac, Ilie wyszedł na sytuacje sam na sam z bramkrzem, jednak został sfaulowany od tyłu przez Atoube, ktory dostał za to tylko zółta kartke... Kamerun starał sie wyrownac, jednak zabrakło im czasu.

Dzieki za gre i powodzenia.

Wto 15:54, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

19Ruch20 Kamerun 4-3 Ukraina Raku

Kolejny mecz na wysokim poziomie w ,którym padło wiele bramek radosny
Na poczatku mecz był wyrównany jedak Raku zdobywa gola na 1-0.W drugiej polowie padlo az 6 goli.Na poczatku Raku zdobywa 2 gola i jest 2-0.Ja poirytowany tym faktem zmieniam formacje na 3-4-3 i po chwili strzelam kontaktową bramkę na 2-1.Chwile pozniej gol na 2-2 Raku niespodziewal sie tego ja gralem na swoim wysokim poziomie zdzier i od razu pada 3 bramka dla mnie i jest 3-2 w niecale 10 minut radosny Gdy radość nie opadła po 3 bramce piękną akcją zdobywam bramke na 4-2 ze stanu 0-2 dla przeciwnika.Zmieniam formacje na 4-4-2.Wtedy znowu Raku ruszyl do przodu i w 87 minucie zdobywa gola na 4-3.Pozniej staralem sie tylko grac z kontry wybijajac pilke jednak w pewnym momencie Raku przechwytuje ja wychodzac na 1na1 z bramkarzem, wyszlem z bramki a lob Raku skierowal sie za poprzeczke.W strzalach 16-12 dla mnie radosny zaluje meczu z Totomixem bo majac przewage w strzalach 8-6 przegralem skromnie 1-0.Narazie 2 wygrane w 2porazki!

ps post tyle razy zmieniany bo trudzilem sie z wrzyceniem scrennu.zdzier

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Wto 16:25, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 6 razy

Dzięki za mecz powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Wto 18:20, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:48, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 4-0 Raku
_____________-__strzały: 15-3

Przez cały mecz dominowałem. Pierwsze dwie bramki ustrzelil dla mnie Niculae, w drugiej polowie na 3-0 podwyższył Adrian Mutu. Na 10 minut przed koncem meczu bramke na 4-0 strzelil Niculae, tym sposobem ustrzelil hattricka oraz ustalil wynik spotkania.
Dzieki za mecz i powodzenia.

Wto 22:01, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Marv

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 1228

Skąd: Lublin

Dobry wyrównany mecz. Na poczatku Inko obejmuje prowadzenie, ale pod koniec polowy udaje mi się doprowadzic do remisu. (5-5). Druga polowa to jest zdecydowanie lepsza moja gra co skutkuje golem na 2:1. Kiedy wydaje się, ze doniose dobry wynik do konca Inko wyrównuje stan meczu. W ostatnich akcjach probuje cos zmienic, ale dobrze postawiona obrona Inka nie daje mi strzelic bramki. Dzieki!

Śro 18:43, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek 1 - 1 Raku

Mecz zaczął się od mojej szybkiej bramki. Potem WKS przestał grać <dosłownie>, niecelne podania,straty...wszystko co najgorsze. Tak sobie pomyślałem,że jeśli nie zdołam strzelić drugiej bramki to Raku wyrówna,bo do przerwy było 2-7 w strzałach na jego korzyść. No i wykrakałem bo w 70 minucie strzela wreszcie bramke na wyrównanie. Od tego momentu WKS zaczął grać <yeah> i 3 strzały powinny wylądować w bramce jednak GK Ukrainy świetnie bronił <super>. Cały mecz przespany i zasłużony remis. W strzałach 9-9.

dzięki
Śro 18:47, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Inko

Posty: 1656

Inko 2:1 Andzi

Wyrownany mecz.Gra toczyła sie glownie w srodkowej czesci boiska. W 37 minucie Heart (czy jak mu tam) wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzalem w dlugi rog wyprowadza Irladnie na prowadzenie. W drugiej polowie gra byla nadal nudna lecz wyrownana. W 60 minucie Sheva strzela gola na 1:1. W 87 minucie Duff pokonuje golkipera Ukrainy i daje 3 pkt reprezentacji Irlandii radosny
Śro 19:34, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Minio

Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 1836

Skąd: Szuflandia

Minio-Andzi 1-0
mecz na raty. do lost'a było dość ok potem lagi były. wydaje mi się że dogodniejsze sobie okazje stworzyłem, dużo błędów ukraińskich obrońców, gubili dona a i on sie gubił w ataku raz strzelił na początku 2 połowy wtedy nawet usa dominowało przez chwile potem Ukraina doszła do głosu ale nie na tyle skutecznie aby odebrać pkt usa.
Śro 22:48, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek 1 - 1 Inko

Kicek 3 - 2 Minio

Z Inko trace bramke już w 2 minucie spotkania. Od 5 min. gram z przewagą jednego zawodnika. Przez cały mecz zdołałem strzelić tylko bramke na wyrównanie zagubiony
dzięki

Z Minio strzelałem bramki Drogbą(szara strzałka). Ogółem w ataku miałem dno w tym meczu. Prowadziłem 3-1,potem Minio strzela brame z 30 metrów i zrobiło sie gorąco. Na szczęście dotrzymałem do końca ,bo kolejnego remisu bym nie przeżył szczęśliwy W strzałach 17-7.

dzięki
Czw 0:31, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 2-3 Andzi
_____________-__strzały: 9-9

Sheva szybko strzela na 0-1. Pozniej ja przejmuje inicjatywe, cisne rywala czego efektem jest moje prowadzenie 2-1. Nastepnie sie rozluzniam, około 70 minuty pilka w moim polu karnym laduje pod nogami Shevy, ktory nie marnuje takich okazji i mamy 2-2. W 85 minucie Andzi strzela zwycieskiego gola po rzucie roznym, juz było za pozno na zryw do ataku.

Marv 3 - 2 Raku

Wyrownany meczyk w, ktorym mialem wiecej szczescia..(11-16 w strzalach dla Raku)! Dzieki

Nie mam czasu wiecej pisac!
Czw 18:25, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

19Ruch20 6-1 Minio Strzały 18-6

Do 4-1 mecz był wyrównnany pozniej przeciwnik chyba sie zalamal i stracil kolejne 2 gole.Pozdro i Minio powo dalej radosny.
Czw 18:41, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Raku (Ukraina) 3:1 Minio (USA)
Bardzo wyrównany mecz, miałem więcej szczęścia.

Kicek 4 - 3 Andzi

Prowadziłem po pierwszej połowie już 3-0 i moi zawodnicy znów "przestali" grać. Zauważyłem,że w WKS-ie to norma,że gdy prowadzą to w pewnym momencie...NIC nie grają. Tam Sheva troche poszalał strzelając z dystansu i zrobiło się 3-2. Potem 4-2 i 4-3. Oczywiste jest ,że się troche zdenerwowałem,bo zwycięstwo miałem w kieszeni a tu jeszcze możliwy remis. No ale dotrzymałem do końca...ufff...

w strzałach 14-12.

dzięki

Kicek 4 - 0 19Ruch20

w strzałach 26-2...miazga zdzier

Spotkałem się już z tym graczem w jakimś turnieju i wygrałem równie wysoko z podobną statystyką strzałów,dlatego do meczu podszedłem na luzie wink
Opisywać nie będe ,bo nie ma co radosny
19Ruch20 dodał po meczu,że zawsze grał na padzie, a teraz na klawie musiał. Ale jak widać historia lubi się powtarzać zdzier

dzięki za mecz,powo dalej
Sob 13:38, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)