GRUPA F

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat
GRUPA F

Post GRUPA F
_____________

Witam w Grupie F turnieju WEOL Birthday Cup i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju WEOL Birthday Cup:------->

Czas rozgrywania meczów mija w niedzielę 2. marca o godzinie 23:59. Jeśli jednak ktoś do 28. lutego nie rozegra minimum 3 spotkań zostanie usunięty oraz wprowadzony będzie za niego rezerwowy!

memp 1:1 Wesoly247

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 19:55, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 18 razy
Pon 20:29, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pietri-Daruś vel X-Vid
1 - 0

W strzałach 12-4 dla mnie.
Mecz był dobry dużo akcji ale większość z mojej strony zdzier
Strzelam bramke na początku meczu..Wynik mógł być większy ale skuteczność męczy dzięki za emcz i powo dalej.
------------------------------------------
Pietri-Prz3m4s
4 - 2

w Strzałach 13-3 dla mnie szczęśliwy jak widać przeciwnik pokazał dużą skuteczność xD
Mecz sie dla mnie już ułożył w 1 połowie..Dzięki za mecz powodzenia dalej radosny

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pon 21:18, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:35, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Daruś vel X-Vid 0:6 kristo2323

Alianci wylądowali i wygrali , misja kompletna 3 punkty zdobyte , nie znałem przeciwnika i mecz był wielką niewiadomą . W strzałach 14 do 2 dla mnie czyli widać ze przewaga spora .
Pon 21:36, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Zasłużone zwycięstwo i choć w strzałach było 12-10 dla przeciwnika, to praktycznie każdy z moich strzałów był akcją sam na sam. Przeciwnik strzela 2 bramki z dupy. Jedna po karnym, którego nie powinno być, a trzecia po tym, jak przez przypadek wystawiłem mu piłkę, aby biegł praktycznie sam na moją bramkę.
Pon 21:51, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Małe rozpoznanie z nowym zespołem,który mam przyjemność pierwszy raz prowadzić i zaczynamy lecz nie długo.. niestety gdy przeciwnik strzela bramkę występuje lost...i to nie koniec kłopotów następnie znów gramy tym razem to ja jestem górą w tej części mecz choć dwie świetne interwencję mojego golkipera ratują mój zespół najpierw po bombie z pół woleja a następnie po rzucie rożnym gdzie na spółkę ratują ostatnich Mistrzów Afryki i nastąpiła kontra-M.Zidan minął 2-3 rywali jak tyczki najpierw zmylając balansem ciała a później przeskakując nad wślizgiem obrońcy,rozegranie piłki w trójkącie podanie z pierwszej do skrzydła,wrzutka z prawej str.wprost na głowę Zakiego i jest remis po pięknej solówce Zidana...i jest również lost.. Znów dokańczamy i znów to ja okazuje sie górą w następnym starciu po ładnym rozegraniu piłkę sam na sam dostaję Mido i nie ma problemów by pokonać paragwajskiego bramkarza....znów lost i ustawiam się bardziej defensywnie (4-4-2 B) aby już nic się nie wydarzyło..raz prawie sam bym wbiegł sobie do bramki ale to mały szczegół zdzier Prz3m4s coś jeszcze próbuje ale dowiozłem ten wynik do końca i pierwsza wygrana choć było bardzo gorąco i jeszcze te rozkajarzające przerwy..To spotkanie bardziej przypominało wojnę i kilka bitw niż mecz czysto piłkarski.Wg.Prz3m4s miałem dużo szczęścia i nie zasłużyłem na wygraną..proszę obejrzeć skrót z ost.kolejki ligi polskiej Zag.Lubin - GKS czy tam też gosp.powinni wygrać pytanie taki jest futbol i taki mały przykładzik..
Pon 23:44, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Cobeer 0:3 kristo2323

Mecz rozpoczął sie od szybkiego gola dla Stanów Zjednoczonych i na samym początku nastał koniec bo przeciwnik zaczął spotkanie od ustawienia mocnej defensywy co ułatwiło mi rozgrywanie piłki. Rywal nie poprzestał na obronie wypuścił kilka kontrataków , a nawet zamknął mnie na polu karnym przez jakaś chwile , w końcówce meczu zmiana ustawieniu Serbów, która mogla przynieść bramkę ale zabrakło precyzji.

dzieki za mecz
Wto 17:24, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 3:3(2:2) memp

Moim skromnym zdaniem świetny mecz... mnóstwo akcji, strzałów (16:9 dla kristo)... Amerykanie obejmują prowadzenie już w 2 minucie spotkania, po błedzie obrony czeskiej... 3 minuty później Poborsky strzela w słupek, w następnej akcji Lokvenc trafia w bramkarza... ale już po rzucie rożnym w 11 minucie mamy remis, po główce Lokvenca. W 17 minucie ponownie na prowadzenie wychodzi USA po bramce, której.... nie widziałem szczęśliwy bo wyskoczył mi błąd Winampa i musiałem zmilimalizować Weola szczęśliwy nie mogłem dać pauzy, bo przy piłce był kristo zdzierP no ale po kilku minutach Lokvenc doprowadził do remisu... między czasie USA jeszcze miało słupek, ale pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2.

W drugiej połowie po raz 3 już w tym meczu na prowadzenie wyszli podopieczni kristo, ale jak poprzednio łatwo te prowadzenie stracili i Czesi w 80 minucie strzelili bramkę na 3:3 i dowieźli cenny punkt do końca spotkania radosny dzięki za mecz i powo radosny

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

memp 2:1(1:0) Prz3m4s

Cóż... szczęśliwy mogę tylko tyle powiedzieć... że wkońcu szczęście się do mnie uśmiechnęło radosny Prz3m4s był częściej przy piłce, stwarzał więcej sytuacji, oddał więcej strzałów (10:7 dla niego)... ale był cholernie nieskuteczny. Ja wykorzystałem praktycznie to co miałem wykorzystać i wygrałem... a czy zasłużenie? raczej nie... ale taki jest Weol, ale i zresztą ogólnie sport.. nie mogę przecież dopisać bramek komuś dlatego że był lepszy... te bramki trzeba strzelić.. pozdro i dzieki za mecz radosny strzelcy bramek dla Czechów to Koller i Poborsky radosny

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 20:35, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:59, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 0:3(0:1) Cobeer

W tym spotkaniu to trener Paragwaju chciał przełamać bardzo pechową passe. Niestety tym razem Zigic wykrzyknik Nie pozwolił na to. Jego piękne dwa gole przypieczętowały wygraną Serbii. Co do meczu to był bardzo wyrównany. Serbia panowała w powietrzu za to Paragwaj grał szybko i kombinacyjnie. Wiele strzałów powinno zakończyć się golem (słupek i dobitka plus parada bramkarza Serbii) Jednak tego dnia los opuścił Prz3m4sa na dobre.

Pozdro i..dalej będzie lepiej!

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Wto 21:56, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 20:48, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 - Prz3m4s 1:0

Początek meczu dobry , jeden strzał i gol . Prawdę mówiąc bardzo farciarska obrona moja doprowadziła że nie przegrałem tego meczu , remis był by sprawiedliwym wynikiem ale to jest piłka . jak bramkarz nie dawał rady to obrońcy wyręczali go wybijając piłkę zmierzającą do bramki wślizgami .

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Wto 20:57, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:54, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 3:1 Memp
Po dosyć niby szczęśliwym remisie w meczu z Serbią ale dla mnie dosyć dołującym szczególnie moja skuteczność nie była taka jaką bym sobie życzył(8-14 w strzałach) wziąłem się w garść i już od początku chciałem pokazać Czechom i jej Trenerowi kto tu rządzi.Właściwa pierwsza akcja zakończyła się bramką niezawodnego w powietrzu jak i na lądzie Mido tym razem strzelił z tej drugiej opcji.Fantastyczną informacją było brak w protokole meczowym kontuzjowanego Petra "Cyborga" Czecha.Kilka razy ładnie urywają się napastnicy w czerwonych trykotach ale na tym się to kończyło.Blazek miał o wiele więcej pracy co pokazuję strzały w pierwsze połówce tego spotkani 6-2.W drugiej połówce już po głowię chodziły mi myśli żeby zagrać bardziej defensywniej albo coś ale nic z tych rzeczy i mimo kilku wspaniałych akcji bramka pada dopiero ok.70 minuty a strzelcem napastnik nr.2 w kadrze Krecika - Zaki.Nie opłynęło 10 minut a kibice z Czarnego Lądu mogli cieszyć się kolejną bramką tym razem szybka wymiana piłki między napastnikami i Mido mocnym uderzeniem troszkę w stylu Quaresmy podwyższa wynik.Honorówkę zespół Mempa zdobywa po nieudanej próbie podania mojego bramkarza...brakło koncentracji w końcówce..Dzięki pozdro
Narazie jest dobrze,szkoda tego meczu z Cobeerem.. Wink ale jedziemy dalej radosny szczęśliwy

Wto 21:05, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

Omg, ten turniej to dla mnie całkowita porażka. Wygrałem tylko 1 mecz a 4 przegrałem w całkowicie niezasłużony sposób (należały mi się przynajmniej 4 remisy :/ ), nietrafione strzały na pustą bramkę, słupki, zwalone akcje sam na sam. Po prostu dobijają mnie Ci "piłkarze" z Paragwaju... neutralny

PS. Jutro z samego rana zaktualizuje tabelę.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 19:46, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 21:23, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 1:1(0:1) Cobeer

Po meczu z USA wyciągnięto w ekipe Serbii kilka wniosków. Nie można zagrać aż tak mocno z tyłu i trzeba zrezygnować z Zigicia radosny . To akurat nie było trudne bo "drwal" był bez formy. Pierwsza połowa bardzo wyrównana ze wskazaniem na Serbię, która mogła pokonać Egipskiego bramkarza ze 2 razy udało się raz. W drugiej natomiast powtórka z pierwszego meczu. Serbia cofnięta ale tym razem miała więcej szczęścia (przeciwnicy pudłowali a sędzie nie dyktował karnych "z kapelusza". Rozstrzygnięcie padło w 90+2 minucie. Mido wykończył uskrzydlającą akcję, a ja po raz kolejny (na WEOL) straciłem punkty w ostatniej minucie.

Pozdro i powodzenia dalej!

KrecikGKS - kristo2323 0:4

Ja w tym meczu nie odczułem wyrównanych drużyn , zawodnicy USA robili co chcieli gościu z piłką mój był szybszy od Egipcjanina nawet nie mając formy . Na polu karnym zrobiłem wślizg i zabieram piłkę obiegam gracza dwukrotnie on stoi jak wryty ( zamurowało go po tym jak chciał zabrać piłkę i się zaciął o mojego amerykańca ) i strzelam pod brzuchem bramkarza . Na obronie wystarczyło trzymać X oni robili co trzeba i zabierali sami piłkę . Przeciwnik robił co tylko mógł zwody i kombinacyjne podania ale ja tylko wciskałem x i podwojenie , Amerykańce wyprzedzali na 2 metrach rywala , szczerze to mówiąc przeciwnika klasę znam ale takim team to on nie powalczy za bardzo zwłaszcza z Czechami czy Szwecją .

Wto 23:36, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

memp 0:2(0:0) Cobeer

Meczu z Czechami bałem się bo to drużyna z górnej półki a i trener niczego sobie. Mecz początkowo był pod dyktando "pepików". Na szczęście bramkarz Serbii po raz kolejny był w formie i bronił groźne strzały rywala.Do przerwy w strzałach 7:3 dla Czech. Za to w drugiej odsłonie udało się rozszyfrować "słabe ogniwa" w obronie rywala. I tak pierwszy gol strzeliłem po błędzie obrony, która rozgrywała piłkę na 20 metrze. Drugą również z przechwytu tuż przed końcem spotkania.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Śro 0:55, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 0:53, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

memp 0:4 Pietri

mecz tragedia :/ w 15min dostaje czerwoną kartke :/ i sie posypało.. oddałem 3 strzały przy 16 pietriego... eh...
Śro 20:12, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

Mogło być więcej. W strzałach 17-7, a przy lekkim szczęściu każdy strzał mógł skończyć się bramką, bo akcje były na prawdę proste do wykończenia. zdzier
Śro 21:19, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 - Wesoly247 3:0

W pierwszych minutach Senegal zrobił akcje która mogła się zakończyć golem i to poskutkowało jak zimny kubeł wody na głowę Amerykanów. Zaczęli kontrolować sytuacje na boisku i udokumentowali to trzema bramkami co pozwoliło spokojnie grać do 90 minuty . Nie był to łatwy mecz jak by mógł sugerować wynik spotkania .

Śro 21:59, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

memp 1:1(1:1) Wesoły

parodia piłki nożnej z mojej strony... co strzał to obok bramki (oprócz pierwszego) miałem 4 sytuacje sam na sam... w 80min.. Koller miał przed sobą tylko bramkarza... strzela w niego... żal do potęgi n-tej... a zwycięstwo dałoby pewny awans smutny
Śro 23:08, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pietri-KrecikGKS
4 - 2

Mecz w 1 połowie wyraźnie pod moje dyktando ale w 2 rywal już bardziej atakował przez co strzelił 2 bramki ...Ja po niezłych strzałach z dystansu strzelałem bramki.
I poraz kolejny kibice Chorwacji mogą cieszyć się z wygranej

Dzięki za mecz i powo dalej.
-------------------------------------
Cobeer-Pietri
2 - 3

W strzałach 13-11.Mecz jak najbardziej na remis.Ale to ja wygrałem i kasuje w tym spotkaniu 3pkt.
Dzięki za mecz powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Czw 0:24, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:33, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
X-ViD

Posty: 143

Skąd: OGC

KrecikGKS 6:2 X-ViD
Wygrana rywala zasłużenie szkoda że dopiero mecz później odnalazłem dobrą taktykę
Nie lubie grać Serbią więc to dla mnie męka ale jakoś idzie

Cobeer 0:3 X-ViD
Udało sie wreszcie wygrać. Mecz dobry z lekką przewagą dla mnie Zigić zagrał cudownie i dzięki niemu to zwycięstwo

X-ViD 2:0 memp
Cudowny mecz, bardzo wyrównany, ciągła walka w środku.
Gramy, mijają 4 minuty i mam lagi. Przechodzimy na arcade, zmieniam taktykę na bezpieczniejszą a tu pierwsza akcja i Koller trafia w poprzeczkę. Po jakimś czasie mam wreszcie akcje. Rożny, dośrodkowanie Stankowicia, cudem piłkę dostaje Zigić podaje do Lazowicia i mam 1:0. Zmiana połów, i po parunastu minutach gry Vidić za faul dostał 2 żółtą co dało nam red card. Mam stresa bo musiałem wygrać. Jednak mimo naporu rywala nie ma on dobrej akcji, dostaję piłkę na kontrę, podanie do Zigicia a on z 20 metrów strzela i.... słupek. Na szczęście mam potem następny atak, Lazowić sie rewanżuje, dogrywa do Zigicia ten bez namysłu udeża i mamy bramkę. Do końca meczu ok. 15 min. Nic sie nie może stać. WYGRYWAM radosny

Ostatnio zmieniony przez X-ViD dnia Czw 20:00, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:11, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)