Grupa E (I Faza)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa E (I Faza)
Witam wszystkich kociaków w pierwszej fazie turnieju WEOL Birthday Cup.
Ten turniej to dodatek i to pyszny do 2 lecia działalności WEOL.
Życze miłej gry i powodzenia wszystkim. Wink

Zanim zagrajcie przeczytajcie to:

Ogólny Regulamin

Regulamin Turnieju

Pamiętajcie o tym że:

Czas rozgrywania meczów mija w niedzielę 2. marca o godzinie 23:59. Jeśli jednak ktoś do 28. lutego nie rozegra minimum 3 spotkań zostanie usunięty oraz wprowadzony będzie za niego rezerwowy!

xxolimpiaxx 0-7 vitoss

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 20:07, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 9 razy

2-1(1-1) strzaly 18-5(11-3) [/b]

Pierwsza polowa zaczyna sie dla mnie nerwowo, dosc szybko trace bramke i nie gram tego co powinienem. Jednak mam duzo strat, a obrona przeciwnika jest szczelna. Przeprowadza on grozne CA, jednak zawsze udaje mi sie w odpowiednim momencie zainterweniowac. Z biegiem czasu przejmuje inicjatywe, jednak ciagle nic z niej nie wynika. Dopiero pod koniec pierwszej polowy udaje mi sie wyrownac. Druga polowa zaczyna sie dla mnie dobrze, poniewaz Mido z baniaczka wsadza na 2-1. Pozniej dosc wyrownany pojedynek... Generalnie strzaly nie do konca odwierciedlaja to co sie dzialo na boisku, aczkolwiek zwyciestwo mi sie nalezalo, dziki i powodzenia w innych meczach!

Piero(Egipt) - Giuly (Szwecja)

4-2 Z powodu losta brak strzalow ale i tak byly one na moja korzysc:D

Generalnie jak powiedzial Giluly zasluzenie wygralem" i trudno sie z tym nie zgodzic Faraonowie, grali lepiej od szwedzkich gentelemnow, ktorzy nie radzili w srodku boiska. Mecz byl dobry mnostwo sytuacji strzeleckich, ladne bramki. Generalnie powinno sie uwazam zakonczyc 5-4. Giuly caly czas musial odrabiac poniewaz to ja pierwszy wyszedlem na 1-0 bramkowe prowadzenie, pozniej bylo 2-0, 2-1, 3-1, 4-1,4-2. Takze jak to spiewa Fu " dystans sie liczy dystans", dlatego wlasnie moje zwyciestwo nie bylo zagrozone. Dziki i powo w innych meczach.

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Pon 21:06, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 8 razy
Pon 19:22, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

vitoss 2 - 2 50 ml

Mecz wyrownany z leciutka przewaga 50 ml. Paragwaj zaczal z grubej rury strzelajac piekna bramke w 5 minucie. Chwile pozniej kolumbia wyrownuje po strzlale glowa. Jednak juz po paru minutach wyprowadzam paragwaj na prowadzenie ktore otrzymuje do pierwszej polowy. Wiedzialem ze bedzie ciezko utrzymac ten wynik gdzy rywal z minuty na minute coraz grozniej atakowal ale obok bramki. W koncu trace bramke po strzle z dystansu. W strzalach 12-11 dla Kolumbi.
Pon 21:06, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

Piero(Egipt) - 50ml (Kolumbia)

3-0(1-0) strzaly 8-10 (3-8 )

Mecz wyjatkowo obfity w sytuacje bramkowe, jeszcze do 2-0 bym powiedzial ze nalezal sie remis, ale strzelac kolejna bramke 3 -samoboja, tak zwany za szybki obronca wchodzi do bramki, nie mam watpliwosci ze 3 pkt poszly w sluszna strone. 50 ml nie wykorzystal swietnej sytuacji, ktora sa mu wypracowalem ( nieporozumienie bramkarza z obronca) w innych natomiast sytuacjach swietnie bronil moj bramkarz, plujac przed siebie ale potem lapiac. Generalnie uwazam ze powinno byc 3-2 dla mnie, bo co prawda oddalem mniej strzalow, ale byly one wszystkie bardzo grozne, dz i powo!

Tym samym chyba juz FARAONOWIE zapewnili sobie kolejna runde!

Pon 21:26, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Giuly 2-0 vitoss (strzały 17-2)

Na początku trochę mi nie szło ale później się rozkręciłem i po dwóch golach Ljunberga z dystansu udało się wygrać. Zawiódł Ibrahimovic, który zmarnował wiele dogodnych okazji.
Pon 21:33, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

generalnie uwazam ze Kolumbia to jedno wielkie hu*****o
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pon 21:34, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
xxolimpiaxx

Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 89

a co ja mam powiedziec ja mam MEKSYK, to dopiego gowno
Pon 21:44, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Giuly 3-2 50ml (strzały 12-11)

Wyrównany mecz. Ibra z czerwoną strzałką kiwał, podawał tylko nie strzelał ;/ Za to Elmander 3 sytuacje 3 gole i to z bardzo trudnych pozycji (1 gol obrót o 360 stopni jakby sie miał zaraz wywrócić i piłka idealnie przy słupku). 50 ml zabrakło trochę szczęścia i czasu do remisu.
Pon 21:52, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

50ml-xxolimpiaxx 4-1

szybko strzelone 3 gole przez 50ml ustawilo mecz , fatalna skutecznosc xxolimpixx (meksyk to pizdy ten co losowal mogl sobie wylosowac meksyk), poprostu masakra slupki ,poprzeczki z 2 metrów szok,lol,zal,smiech na sami, 50ml stzrelil na 4-0 i juz nie chcialo sie grac xxolimpiix , gol na 4-1 opiero w 90 min i to tez od slupka, dzieki za meczi powo dalej
Pon 22:12, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

xxolimpiaxx-giuly 2-2
mecz z przewaga giulego, lecz wiecej akcji mial xxolimpiaxx ktore byly powstrzymywane, pierwszego gola strzelil giuly 0-1 pozniej 1-1 i nastepna akcja i znowu zrobilo sie 1-2 i tak konczy sie 1 polowa, 2 polowa to ataki xxolimpiixx i kontry przeciwnika,lecz nie skuteczne, meksyk jest cienkii,zal kopac nie umieja, bramka wyrownujaca padla w 90min i zrobilo sie 2-2, mecz szesliwie zremisowany, dobre i tyle , dzieki i powo
Wto 14:42, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

VITOSS - XXOLIMPIAXX
7-0

-----

Strzaly: 16-3
Bramki: Valdes,Carecas 2, Gavillan, Santa Cruz 3

Mecz rozpoczyna sie od moich atakow i tak wyglada cale spotkanie. Do 10 minuty meczy prowadzilem juz 2:0. Kolejne bramki byly kwestia czasu gdyz przewazalem na boisko na kotrym bylo bardzo duzo miejsca. Strzaly do pierwszej polowy prezentowaly sie 8-1 dla mnie. Paragwajczycy zachowuja regularnosc strzelajac po 8 razy na bramke Meksyku. Hatrrickiem popisuje sie Santa Cruz ktory swoją trzecia bramke zdobywa po rzucie wolnym w 90 minucie meczu. Dzieki za mecz i powodzenia dalej.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VITOSS - PIERO
2-2

----

Strzaly: 7-13

Mecz pod dyktando Faraonow ktorzy przewazali caly mecz i nie pozwolili Paragwajczykom na zbyt wiele. Mecz toczyl sie po przez gonienie wyniku przez ze mnie. Piero strzelal ja odrabiałem. W 89 minucie meczu Santa Cruz strzela glowa na 2:2. Ogolnie mecz mi nie wyszedl ale mam nadzieje ze uda sie awansowac ;] Powodzenia w daleszej fazie

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Wto 20:11, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:10, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

xxolimpiaxx (Meksyk) 0:4 (Chile) pudel88

Mecz, w którym miałem zdecydowaną przewagę. Dwie szybko strzelone bramki w pierwszej połowie niejako ustawiły mecz. Moja obrona zagrała bez zarzutów, nie wpuszczając graczy rywala w moje pole karne. Pod koniec meczu (jakieś 5 minut do końca) rywal wyraźnie sobie odpuszcza, bawi się podaniami w swoim polu karnym, zatrzymuje się z piłką pod swoją bramką. Efektem tego są dwie kolejne bramki. Dzięki za mecz.

Piero (Egipt) 1:3 (Chile) pudel88

Ciężko coś mi opisać ten mecz. Był on raczej dosyć wyrównany. Obaj atakowaliśmy, jednak to ja miałem więcej szczęścia w tych atakach. Prowadziłem już 3:0, trzecią bramkę zdobyłem z karnego. W końcówce rywal zdobywa piękną honorową bramkę. Dzięki za mecz.

vitoss (Paragwaj) 5:1 (Chile) pudel88

Tak jak o poprzednim nie wiedziałem co napisać, to tutaj dopiero mam problem. Pierwszą bramkę tracę już w 3. minucie po strzale z rzutu wolnego. Następnie w jakiejś 20. rywal uderza nie do obrony sprzed pola karnego. Bramkarz po raz kolejny bez szans. W tym momencie biorę się do roboty, strzelam jedną bramkę i byłem nawet bliski wyrównania, lecz do przerwy wynik pozostaje bez zmian. Natomiast druga połowa bardzo dziwna. Mam przewagę, atakuje a rywal strzela bramki. Trzecia bramka jeszcze mnie nie załamała, dalej walczyłem, jednak po czwartej chęci odeszły, czego niejako efektem była piąta bramka. Zaryzykuje stwierdzenie, że mecz był raczej wyrównany Wink jednak szczęścia brakło. radosny

Ostatnio zmieniony przez pudel88 dnia Śro 1:36, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 21:45, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

Pudel nie sklamal piszac to, jednak musze dodac ze wszystkie bramki mu podarowalem
1 - mini lag i przejescie pilki u osatatniego obroncy 1-0
2 - to juz z mojej strony bylo przegiecie, obronca zabiera pilke bramkarzowi i chce rozgrywac i podaje na 5 metrze do napastnika hehe 2-0
3-0 grozny strzal jednak chlijczyk jest daleko od bramki i ja go fauluje, po co - tego nie wie nikt
3-1 brama w okno midooooooo

W tym meczu po raz pierwszy zagralem w nowym ustawieniu - nie sprawdzilo sie:)

Faraonowie schodza na tarczy, normalnie bledy sa porazajace od razu przypomina mi sie 1/4 uefa z Giulym...radosny

Gratuluje zwyciestwa!

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Wto 22:35, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:34, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

50ml-pudel88 3:2(11:9)
mecz w sumie wyrownany,ale to ja mialem wiecej dogodnych sytuacji(tak mi sie wydaje szczęśliwy )wszystkie bramki to bomby sprzed pola karnego,zarowno moje jak i pudla,przez caly mecz prowadzilem 3:1,10 minut przed koncem Chile strzela kontaktowa bramke i zrobilo sie troche nerwowo,ale to wszystko na co bylo stac w tym meczu pudla
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Śro 15:13, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 23:39, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Giuly (Szwecja) 2:3 (Chile) pudel88

Dosyć wyrównany mecz. W 20 minucie po dwóch kontratakach i lekkiej pomocy obrony przeciwnika prowadziłem już 2:0. W tym momencie Giuly zdecydował się na mocno ofensywne ustawienie. Przyniosło to efekt w postaci bramki kontaktowej. Jednak taka ofensywna gra groziła kontratakami z mojej strony. Po jednym z nich zdobywam bramkę na 3:1. W tym momencie mogłem już być umiarkowanie spokojny o wynik, chociaż gdy rywal strzelił bramkę na 3:2 zrobiło się trochę nerwowo. W samej końcówce miałem szanse na podwyższenie wyniku jednak się nie udało. Dzięki za mecz.
Śro 22:43, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

Niestety musze sie wycofac.smutny Net znowu.
Jak może organizator niech wprowadzi za mnie rezerwowego Wink
Czw 1:03, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Wprowadzony zostaje użytkownik rosja [link widoczny dla zalogowanych] .

Proszę namiestnika o dodanie go do tabeli.

50ml napisał:
nie wiem po co tacy ludzie sie zglaszaja do turniejow, przeciez to totalny debilizm. A jak juz nie moga grac, to chociaz niech powiedza, ze klada na tur laske.
Czw 16:36, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

rosja (Ghana) 0:0 Piero(Egipt)
Mecz z przewaga Piero. Sporo niewykorzystanych sytacji po obu stronach. Pod koniec troche przycinalem i mialem kilka okazji bramkowych. W strzalach 10:5 dla Piero
Dzieki Wink

rosja (Ghana) 2:1 Giuly(Szwecja)
Jeszcze chyba nigdy w zyciu nie mialem takiego farta. Giuly nie wychodzil niemal z mojego pola karnego. Ja mialem tak naprawde ze 3 klarowne sytacji i wykorzystalem 2 (jedna po bledzie Giulego). przeciwnik ostrzeliwal moja bramke non stop. W strzalach 22-6
Dzieki i powo dalej szczęśliwy

rosja(Ghana) 2:1 xxolimpiaxx(Meksyk)
xxolimpiaxx szybko obejmuje prowadzenia, po czym ma kilka dobrych okazji do podwyzszenia. Jednak ta sztuka mu sie nie udaje za to ja strzelam 2 gole (jeden dosyc ladny essiena). W strzalach 10:8 dla rywala
Dzieki Wink

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Czw 19:50, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 18:02, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)