Grupa C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat

_______________________________

Czas rozgrywania meczów mija w niedzielę 2. marca o godzinie 23:59. Jeśli jednak ktoś do 28. lutego nie rozegra minimum 3 spotkań zostanie usunięty oraz wprowadzony będzie za niego rezerwowy!

Poznaniak1993 0-0 WO kolar

Ostatnio zmieniony przez kolar dnia Sob 1:22, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 8 razy
Pon 19:32, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Krystiaan 1:0 UKSlibero

Mecz rozpoznawczy można powiedzieć, bo pierwszy raz Irlandią. Nie było tak źle chodź mimo przewagi w 1 połowie nie umiałem długo strzelić bramki dopiero około 43 minuty ładny akcja z ładnym wypuszczeniem miedzy duńskich obrońców zakonczona celnym strzałem i pierwszą bramką w tym meczu. w drugiej połowie UKSlibero starał się jak mógł, ale nie mógł się przebić, najlepsza sytuacje miał po mały zamieszaniu na sprincie wbiegł w bramkarza, który spod nógł wygarnąl mu piłke. Końcówka to troche mój pech w odstępie kilku minut mam trafiony słupek i poprzeczke. Chwile później gwizdek.

Karol_p 3:1 PM

Mecz na początku dość wyrównany , lecz widać było lekką przewagę karola, która z minuty na minuty powiększała się. Karol bez wysiłku poradził sobie ze mną , no cóż ;D jak się grało z 4-o krotnym finalistą to sie nie ma co dziwić szczęśliwy zresztą w WE grałem bardzo dawno ;]
ps. Kiedyś wygram ;D
Wto 15:20, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

szyma(Senegal) 3-1 (Urugwaj)karol

Mecz bardzo wyrównany i toczony w bardzo szybkim tempie. Pierwsi bramkę strzelają Senegalczycy a konkretnie strzałem z woleja Niang. Karol wyrównał jednak ładnym strzałem Recoby. Na 2-1 Trafił Diouf po asyście obrońcy Urugwaju a chwilę później z dystansu strzelił Diop.

Dzięki za mecz i powodzenia, pozdro Wink
Wto 17:46, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

karol_p 2-2 Krzysiuk

Mecz dla mnie, z moją miażdżącą przewagą szczęśliwy, ale na złość nic nie chciało wpadać, wolny i poprzeczka na przykład radosny, druga część to dramatyczna moja gra w defie, Krzysiuk przeprowadził 2 akcje, do których zbyt łatwo dałem dojść, robiąc błedy proste w obronie i 2-0 w odstępie, nie wiem, 3 minut meczowych. Na całe szczęście udało się wynik dogonić, bohaterem Chevanton, obie bramy wbił ładnie. Zalayeta mógł strzelić na 3-2 ale piła trafiła w poprzeczkę a dobitak wprost w GK radosny. W strzałąch 17-4 dla mnie szczęśliwy.
Dzięki za meczyk.
Wto 18:30, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
UKSlibero

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 2

UKSlibero 0-0 PM mecz wyrownany

UKS tym razem potraktuje Cię ulgowo, ponieważ jesteś nowy ale jeśli Twój następny opis meczu będzie tak marny jak ten, otrzymasz warna.
edit by karol_p

Wto 23:00, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

-

Mecz z deka nudny, nic specjalnego. W pierwszej połowie lekka przewaga Krystiana choć ja też miałem kilka groźnych sytuacji po której wysuwam się na prowadzenie raz o mały włos obrońca rywala nie znalazł się przez przypadek w swojej bramce po dobitce i zamieszaniu w polu karnym, w drugiej połowie gra się już wyrównała czasem nawet przeważałem jednak jedyny błąd w defensywie (nie chciał się zmienić obrońca) i tym sposobem utorowaną ścieżkę miał Krystian gdzie mając na wprost siebie tylko bramkarza doprowadza do remisu.

dzięki za mecz i powo w następnych!!!
Śro 19:34, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

karol_p 1-0 promil

Mecz wyrównany, choć z początku promil mnie przycisnął ostro, miał parę bdb sytuacji ale mój GK jak nakręcony bronił. Od 30 minuty gdzieś przejąłem inicjatywę, bramkę zdobyłem po główce i rożnym. Później stwarzałem sobie okazję, promil parę też, ale wynik nie uległ już zmianie dzięki dobrym interwencjom obu bramkarzy. Bardziej pasował by w tym meczu remis, tzn. sprawiedliwszy wynik by był. Dzięki.
Czw 2:32, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

szyma(Senegal) 1-0 (Irlandia)Krystiaan

Zasłużone zwycięstwo, rywal miał trochę szczęścia lub też z opresji ratował go jak zwykle świetny Given. Bramkę na wagę 3 pkt strzelił Diop. Nie powiem że rywal nie miał okazji bo już na początku meczu mógł objąć prowadzenie jednak uratował mnie kiper.
W strzałach 13-6

szyma(Senegal) 3-1 (Rosja)PM

Mecz pod moje dyktando choć nie wiele brakowało a przegrywałbym w tym meczu 1-2 jednak uratowała mnie poprzeczka. Po tym incydencie wziąłem się w garść i dwa razy do siatki rywala trafiłem Dioufem.

Dzięki za mecz Wink

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Czw 18:57, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:46, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk, kolar, UKSlibero, pRoMiL? Macie czas do dziś, do godziny 23:59! Przedłużenia terminu nie będzie...
Czw 20:57, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Posty: 737

-

Fatalne warunki na grę, kilkukrotny oos zmusił nas do dogrywania meczu na raty. Miałem sporą przewagę w strzałach same setki, jednak brak skuteczności za to rywal przeprowadził kilka kontr i po jednej z nich zdobył bramkę na 1:0, a ja dalej atakowałem i dalej słupki albo cudem bronił bramkarz, wyrównałem co prawda na 1:1 ale już na tym pozostało tylko. Mam nadzieję że skuteczność wróci w następnych meczach bo grzech marnować tyle strzałów :/.

dzięki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Czw 22:33, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 22:28, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Skąd: Tychy

Krystiaan 2:1 Krzysiuk

Dobry meczyk, szybko zaczynam atakować i juz w pierwszych minutach dobra sytuacja dla mnie konczy sie na trafieniu w słupek, bramke strzelam koło 30 minuty po ładnej głowce. W drugiej połowie przebudził sieKrzysiuk i postawił wszystko na jedną karte, ponieważ miał typowo ofensywną taktyke wszyscy do przodu xD Po bardzo ładnej akcji wyrównuje stan meczu. Około 80 minuty znów strzałem głową ustalam wynik meczu. Dzięki i powodzenia

Czw 23:36, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Posty: 737

-
promil 4-1 kolar

Zdecydowane zwycięstwo, jak najbardziej zasłużone 3 pkt., było sporo sytuacji po których mogło jeszcze coś paść, ale nie ma co narzekać na grę, choć na warunki niestety tak. Coś kolar miał problemy z netem, mecz grany na raty.

dzięki i powo w kolejnych meczach!!!

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pią 0:28, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 0:27, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Skąd: Tychy

Krystiaan 5:0 kolar

Od początku kontroluje mecz pierwsza pada po błedzie kolara podaje do zawodnika który ma pustą bramke przed sobą i oczywiscie gol. Po pierwszej połowie 3:0. W drugiej odpusciłem już troche, kolar starał sie to wykorzystać, ale to ja strzelam czwartą bramke, potem około 75 minuty czerwona dla napastnika australii. No i kolar sie broni, widać że po czerwonej odpuścił sobie, dorzucilem jeszcze jedną bramke na 5:0.

Pią 1:08, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora

UKSlibero nie rozegrał wymaganych 3 meczów, więc wchodzi za niego rezerwowy - Poznaniak1993 - [link widoczny dla zalogowanych]
Wyniki UKS zostają anulowane.
Pią 9:30, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora

karol_p 5-1 Krystiaan

Mecz z moją dużą przewagą, strzelam 2 gole, dwie tuby za 16 do których GK nie miał szans, a Krystiaan niedługo po tym otrzymuje czerwo, w mojej opinii nie słuszne. Trochę to zepsuło widowisko, bo Krystiaan zniesmaczony faktem czerwieni trochę odpuścił, ale mimo to strzelił bramkę kontaktową w 2 części. Zrobiło się niebezpiecznie ale na całe szczęście udało się strzelić jeszcze 3 bramki, raz Zalayeta po wrzutce dość ładnie zmieścił piłkę w siatce, trafiając gola od słupka, oraz dwa razy FOrlan, raz po rożnym i główce, drugi raz po strzale z ok. 30 metra na długi.
Dzięki za mecz i powo dalej radosny.
Pią 18:47, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora

W tabeli jest błąd Krystiaan przegrał ze mną 1-0 a w tabeli nie ma tego odnotowanego.
Pią 23:41, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora

A ja rozegralem 3 mecze a nie 2 zdzier
Sob 0:38, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

Poprawione, jak zauważycie jeszcze jakieś błędy to piszcie na [link widoczny dla zalogowanych]

___________________________________________________________________

PawelMarian 1-0kolar

Mecz wyrównany, dużo strat w środkowej części boiska. PM zdobywa bramkę po moim błędzie w obronie. W końcówce, miałem dużo sytuacji na wyrównanie, ale wszystko leciało obok bramki lub w bramkarza. Wydaje mi się że remis byłby najsprawiedliwszy.

Ostatnio zmieniony przez kolar dnia Sob 10:20, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 1:23, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)