Grupa C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat
Grupa C
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Krzysiuk - PM 3-4 ehhh

Jak to moje mecze ten tez był wyrównany. W 10 minucie wychodzę na prowadzenie. W następnej akcji rywal bez skrupułów wykorzystuje mój błąd w obronie. Musze chyba zacząć więcej grac aby je wyeliminować. W 30 minucie strzelam na 2-1. Następna akcja i znów błąd jeszcze gorszy niż 1. Do przerwy 2-2 i w strzałach 10-6 dla mnie radosny . W drugiej polowie gol dla PM z ostrego konta. Bramkarz sie nie popisał radosny. Podcięte zostały mi skrzydła i po chwili po dobitce mamy 4-2. W 25 strzelam z lini pola karnego na 4-3, daje wszystkich na atak ale nie daje rezultatu i mecz kończy sie wynikiem 3-4.

Dzieki za mecz i powodzenia!!!

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Sob 17:30, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:28, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 316

Skąd: Tychy

Krystiaan 2:1 PM

No wreście fajny wyrównany mecz, z początku gra toczyła się w środku pola, bramke strzelam około 30 minuty po rzucie rożnych strzałem z woleja pakuje piłke do siatki, po tym golu ruszyłem do ataku efekt, z kilku metrów nie trafiam w bramke ocb? wink w drugiej PM przycisnął i zaczeło sie manewrowanie pod moją bramką, aż po dobitce piłka trafia do siatki. Mam w tej połowie jeszcze kilka sytuacji, ale tylko jedną wykorzystałem. PM grał do końca ale pakował wszystko w mojego bramkarza. Dzięki i powodzenia dalej

w strzałach 5-10

Rumuni przechwytywali większość moich podań co nie pozwalało mi na przeprowadzanie akcji. Jednak wykorzystałem swoje sytuacje czego nie może powiedzieć rywal, Dwa razy w sytuacjach sam na sam ratował mnie Sylva a raz słupek.

Zero kontaktu z graczem Poznaniak1993 :/

ps. Kolar zaktualizuj wreszcie tabelkę...
Nie 15:03, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
Leszczu

Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 2967

Skąd: Łdz

Niestety jest za późno na wprowadzanie rezerwowego... Wszystkie mecze tego gracza zostają zamienione na WO na jego niekorzyść... zagubiony
Nie 15:07, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

Jakby co to gadałem z nim i w końcu wczoraj mi odpisał że dziś wszytko rozegra, przynajmniej tak zapewniał, ale tylko na tym się chyba skończyło zdzier
Nie 15:14, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

szyma 4-2 Krzysiuk

Przeważałem praktycznie przez całe spotkanie, rywal w kilku sytuacjach miał sporo szczęścia i przez to w pewnym momencie zrobiło się 2-2 jednak grałem do końca swoje i pewnie zainkasowałem kolejne 3pkt.

Dzięki.

PS. Czy tak ciężko zaktualizować jest tabelę chociaż raz dziennie ? ocb?

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Nie 15:51, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:23, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
karol_pomarancza

Posty: 1173

Skąd: okolice krk

karol_p 4-0 kolar

Mecz dla mnie od początku. Do przerwy 2-0 i dwie bramki Zalayety, choć kolar mógł na bramę ubić ale na pustą nie trafił. Później dorzucam dwa trafienie, oba autorstwa Dario Silvy. W strzałach 21-7 dla mnie. Dzięki.

Kolar słabo z namiestnikowaniem, oj słabo, oprócz rzadkich updatów, również poprawność w tabeli pozostawia dużo do życzenia.
Pon 0:43, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
kolar

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 335

Słabo z czasem w tygodniu miałem i wszystko tak na szybko było robione... Jutro zajmę się updatem i poprawnością tabeli... radosny
Pon 0:46, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

Nie ma to jak podjąć się namiestnikowania a później po prostu odejść nie kończąc zaczętej roboty...
Pon 22:36, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
promil

Posty: 737

-
PawelMarian 2-2 promil
w strzałach 8-11 dla mnie

Mecz dość wyrównany po obu stronach sporo sytuacji, jednak to ja częściej oddaje groźne strzały, bo większość ataków rywala kończy się na mojej obronie, niestety kilku czołowych zawodników bez formy więc na obronie został Radoi który jak na obrońcę nie grzeszy wzrostem, przez co przegrywałem pojedynki główkowe i tak tracę pierwszą bramkę, ciągle atakując w końcu coś strzelam. Miałem jeszcze sporo sytuacji jednak strzelam w poprzeczkę lub ponad nią, rywal w międzyczasie też próbuje i to skutecznie bo zdobywa bramkę na 2:1, ja dalej atakuje ale jak na złość nic nie wychodzi, dopiero pod koniec strzelam na 2:2.

dzięki

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pon 23:10, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:08, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1677

Skąd: Łódź

Do akcji wkracza nasz Tur Mod Cobeer radosny. Niebawem spodziewajcie się aktualizacji tabeli Wink.
Pon 23:17, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

Właśnie byłem w trakcie aktualizacji ale skoro nie chcecie to trudno
powo
Pon 23:20, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)