Grupa H

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat
Grupa H

Rafal62172-1Tomek

Mecz w lagu :/ , chyba przez serwer, no ale wyrównany był, strzelam ja, poźniej tomek i znowu ja z 17m chyba, emocji nie było, tomek ze 3 razy w świetnych okazjach złapał mnie na spalonym szczęśliwy , dzięki za mecz i powo

akcja: "zagraj mecz z topper2000" cdn.

oos wystąpił w czasie pauzy, słaba jakosc nie wiem czemu wink

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 21:34, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 15:55, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 4-1 topper2000

Mecz w lagach, chociaż w sumie jak na weekend wieczór to niczego lepszego sie nie można było spodziewać. Rywal zagrał ofensywną taktyką, jednak nie szło mu konstruowanie groźnych akcji. Do przerwy 2-0 dla Danii. Po przerwie Duńczycy dorzucają 3 trafienie, 15 minut przed końcem pierwsze trafienie dla Kamerunu, a chwile potem bramka ustalająca wynik meczu na 4-1.
Sob 22:23, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 2-0 Topper2000

jeden wielki lag, okropny mecz.

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Nie 16:37, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:37, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Rafal6217 1:2 Topper2000

bez komentarza, już dość się nacierpiałem, to jeszcze te warunki że grać się nie da, wogóle nie da się kiwać i te 2 bramki że szkoda gadać, mecz powinienem przynajmniej zremisować, a przegrałem 1:2 szczęśliwy, nie dzięki

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 17:46, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:32, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
topper2000

Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 37

Tomek-topper2000 2-1

wkoncu mecz bez lagow, i moze dlatego przegralem bo juz sieprzyzwyczailem do przyciec Wink
gralismy na serwerze reps i chyba to byl klucz bo reps to serwer UK a ja wlasnie w tej chwili tu jestem.

Ostatnio zmieniony przez topper2000 dnia Nie 19:40, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Nie 17:36, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)