Grupa H

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat

________________

Witam wszystkich uczestników turnieju w temacie z GRUPĄ H turnieju Birthday Cup. W tym temacie mile widziane nagrane bramki oraz opisy spotkań.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Birthday Cup:------->

Czas rozgrywania meczów mija w niedzielę 2. marca o godzinie 23:59. Jeśli jednak ktoś do 28. lutego nie rozegra minimum 3 spotkań zostanie usunięty oraz wprowadzony będzie za niego rezerwowy!

1. Adam.zip [link widoczny dla zalogowanych] - Czechy
2. s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych] - Dania
3. Rafal6217 [link widoczny dla zalogowanych] - RPA
4. Piotrek89 [link widoczny dla zalogowanych] - Kolumbia
5. Mintaj [link widoczny dla zalogowanych] - Szwecja

Kashiyo 3-2 Tomek

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Nie 22:07, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 11 razy
Pon 20:16, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1677

Skąd: Łódź

Adam.zip 2:1 Piotrek89

Chce zapomnieć jak najszybciej o tym spotkaniu. Mega przycięcia i losty, nie z mojej winy. W takich warunkach wynik spotkania był wielką niewiadomą. Gdyby warunki były lepsze, to spokojnie mogę stwierdzić, że wygrałbym ten mecz bez większej nerwówki. Powód jest prozaiczny, Kolumbia rywala nie może równać się z Czechami. W pojedynkach powietrznych mało która drużyna ma szansę z moimi podopiecznymi, Janek zbija każdą piłkę Wink. Dowodem jest pierwsza moja bramka, Koller zbija na wolne pole, a szybki Baros krótkim szczurkiem pokonuje rywala. Chwilę później, znów wykorzystałem prędkość Barosa i było już 2:0. Przed strzeleniem pierwszej bramki, Piotrek miał dwie dogodne sytuacje strzeleckie, jednak na posterunku stał robot Cech. Po którymś kolejnym wznowieniu gry, napastnik Kolumbijski schodzi do środka i rywal strzela kontaktówke.

Man of the Match:

Dzięki i powodzenia dalej Wink.

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Pon 22:09, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:05, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

Adam.zip1:2Rafal6217

Dobry, szybki i wyrównany mecz, było już 1:0 dla Czechów po strzale z dystansu [ok.20m] Plasila[chyba], byłem pewnien że przegram bo dawno nie grałem, a na przeciwko stanął ADMIN z armią CZECH, po bramce na 1:0 wziąłem się do gry i udało się strzelić bramkę na remis, potem dołożył trafienie McCathy[szara strzałka] i dopiero się zaczęło, było akcja za akcję, raz ja mogłem podwyższyć, a raz Adam doprowadzić do remisu, szczęśliwe dla mnie wynik się utrzymał, dzięki i powo dalej

Ps. Kto next zdzier ??
Pon 22:43, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Mintaj 3 - 4 Adam.zip

Kolejny horror, tym razem z Happy End'em zdzier.

W pierwszych minutach rywal aplikuje mi 2 bramki po strzałach z dystansu, całkowicie mnie to zaskoczyło i musiałem sie sporo napocić. Całkowity zwrot akcji, rywal wjeżdża w mojego środkowego prostacką kosą i mogłem grać w przewadze. Po obronie szwedzkiego bramkarza piłka trafia pod nogi Janka, a ten dopełnia formalności. Mimo moich starań wynik w pierwszej połowie nie uległ zmianie.
Podczas drugich 45 minut, sytuacja staje się nieciekawa, znów rywal pokonuje światowej klasy Cecha. Następnie do głosu doszedł Poborsky zastępujący Barosa, strzela on dwie bramki. Niebawem Koller znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem (przerzutka nad obrońcami), puszcza szczurka i wygrywa mecz dla Czechów. W samej końcówce Cech musiał wykazać się swoimi umiejętnościami, całe szczęście, wynik sie nie zmienił Wink.

Dzięki.
Wto 17:17, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
s-m-o-l-u-ch

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

Dobry szybki mecz, dużo groźnych sytuacji podbramkowych. Pierwsza połowa wyrównana. W drugiej połowie rywal osiągnął przewagę na boisku, jednak stracił bramkę po fatalnym błędzie w obronie. W ostatniej akcji meczu Rafal ustrzelił słupek.
Dzięki i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Wto 17:31, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:30, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Piotrek892:4Rafal6217

Kolejny dobry mecz, mimo iż drużyna kolumbii jest zdecydowanie słabsza toczyła równy bój z RPA, ale to gracze z południowej Afryki prowadzili już 2:0, potem jakiś typo strzela na 2:1 i się robi gorąco, następnie podwyższam na 3:1 i piotrek ustawia się ofensywniej co daje mu bramke kontaktową, dokładam jeszcze jedna, piotrek jeszcze ofensywniej, ale już zabrakło czasu, mecz na remis, ale moi lepiej wykorzystywali szczęśliwy

**********************************************************************

Rafal62173:1Kashiyo

Ten mecz był ciekawy z tego względu, że to pierwszy mecz pomiędzy nami, i nikt nie wiedział czego można się spodziewać, zacząłem więc jak zawsze, ofensywnie i na luzie, dał ot o2 bramki, potem wpadła jakaś kontaktowa i wkradł sie niepokój w moje szeregi, do pierwszej połowy wynik się utrzymał, po przerwie dorzucam trafienie i po meczu, chyba moja przewaga choć nie widać tego po strzałach, zasłużone zwycięstwo, dzięki za mecz

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 18:27, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:00, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Mintaj

Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 3:1 Piotrek89
Mecz dosyć wyrównany w strzałach ale ja więcej atakowałem i wygrałem ten mecz 3:1(3:0)
w trakcie 2 połowy był lost i po tym loscie piotrek89 ustawił bardzo ofensywną formację a ja wręcz przeciwną czyli broniłem się.Dzięki tej formacji Piotrek89 strzelił 1 bramkę i by też prawie stracił gola ale w ostatniej chwili wszedł wślizgiem od tyłu przed polem karnym ale faulu nie było.Mecz zakończył się stanem 3:1 dla mnie.Jestem zadowolony z tego wyniku po trudnym,przegranym wcześniejszym meczu.

Mintaj 4:0 topper2000

Mecz całkowicie pod moją kontrolą choć powinna być większa ilość bramek bo Kameni bardzo ładnie bronił i miałem 2 słupki

Mintaj 4:0 Tomek

Mecz dosyć wyrównany w strzałach 12:10 lecz ja miałem groźniejsze akcje,a akcje Tomka bronił mój rezerwowy bramkarz bardzo dobrze.

Mintaj 1:0 Kashiyo

Mecz w pierwszych 20 minutach nalezal do kashiyo lecz potem ja panowałem na boisku.Jedyną bramkę strzelił Ibrahimovic po błędzie podania Kashiyo.Po tym golu Kashiyo ustawił kontratak i dzięki temu temu grało mi się łatwiej w polu i miałem 1 akcje którą ubronił bramkarz Nigerii oraz słupek.W strzałach 14:5 dla mnie

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Nie 21:59, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 22:48, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Rafal62173:0Mintaj

Lagiiiiiiiiiiiiiiii, mecz wyrównany, i chodź w strzałach 8-13, to ja 3 z 8 wykorzystałem, i moje akcje były o wiele groźniejsze, myśle że załsużona wygrana, szkoda że w takich warunkach zszokowany
Śro 0:22, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Kashiyo.

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 10

Kashiyo 2:0 Topper2000

Mecz wyrownany . W drugiej połowie moja przewaga . Trafiam 1 gola . Na sam koniec Topper fauluje w polu karnym po czym zdobywam drugiego gola.

Ostatnio zmieniony przez Kashiyo. dnia Śro 14:00, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:34, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Adam.zip 1:0 s-m-o-l-u-ch

Spotkanie bardzo wyrównane. Multum sytuacji bramkowych z obu stron. Już w pierwszych minutach mogłem prowadzić, gdy to nie wykorzystuje sytuacji sam na sam, chwile później rywal nie trafia na pustą. Następnie słupki, parady bramkarzy. W ostatniej akcji meczu Baros zostaje wypuszczony trójkątem i pokonuje Duńskiego bramkarza.

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

_____________________________________________________________________________

Adam.zip 2:1 Kashiyo.

Przeciwnik już w pierwszych minutach urwał się obrońcą skrzydłem i mógł spokojnie pokonać bramkarza. Nie wyciągnąłem z tego ostrzeżenia wniosków, bo chwile później nastąpił klon poprzedniej akcji i tym razem nawet Cech nie podołał. Niebawem Koller za zbyt agresywny pressing łapie drugą żółtą kartkę i musiałem grać w osłabieniu. Do akcji wkroczył Lokvenc, który miał zastąpić pozycje Janka. Była to dobra decyzja, Lokvenc w 44 minucie zdobywa gola i przywraca morale całej drużynie. W drugiej połowie Baros urządza sobie bieg przed linią pola karnego i z dystansu strzela gola na wagę 3pkt.

Tomek 0:5 Piotrek89

Mecz pod dyktando Piotrka, miałem kilka sytuacji na zdobycie gola, lecz zawsze strzelałem w bramkarza zdzier Columbia zdobywa pierwszego gola po błędzie obrońcy, który dał sobie zabrać piłkę w polu karnym ocb? Warto wspomnieć bardzo ładnego gola strzelonego przez Piotrka z rzutu wolnego.
Dzięki za mecz Wink
Śro 16:07, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Kashiyo.

Posty: 10

Kashiyo 3:2 Tomek

Mecz bardzo ciekawy . Akcja za akcja w pierwszej polowie trace 2 bramki . Juz myslalem ze przegralem ale nie w drugiej polowie druzyna sie wzieła do roboty i wyrownala . Pod koniec czasu dokładam trzecia bramke co daje mi zwycieztwo.

dzieki za mecz

Kashiyo 1:5 Piotrek89

Przewaga Piotrka89 . W pierwszej połowie trafia mi 2 brami . W drugiej połowie udaje mi sie stworzyc jaks akcje po czym trafiam gola . Ale Piotrek89 trafia nastepne trzy co prowadzi go do zwycieztwa.

Śro 16:33, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1481

s-m-o-l-u-ch 4-1 koshiyo

Fajny radosny mecz w wykonaniu obu drużyn. Pierwsza połowa to ataki pozycyjne Danii i szybkie kontry Nigerii. Zarówno jak jedna tak i druga drużyna grały bardzo dobrze i tworzyły groźne sytuacje. Do przerwy 2-0 dla Danii. Po przerwie rywal zmienia taktyke na bardziej ofensywną, w czego skutku najpierw ja dorzucam kolejne 2 bramki, a w około 30 minucie meczu rywal trafia honorowe trafienie, które w pełni mu się należało. Mecz obfity w bramki, a gdyby wszystkie prawie 100% sytuacje wpadały było by jeszcze więcej.
Śro 22:08, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
topper2000

Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 37

topper2000-Adam.zip. 0-3

na gg napisalem cos dla zartow myslalem ze to nie bedzie wziete przez kolege az tak powaznie, (napisalem ze mimo mojej olbrzymiej przewagi ironicznie[jak mozna przegrac 3-0 i miec olbrzymia przewwage <lol>]) ale ironia nie zostala rozszyfrowana <smutny> no ale coz kazdy ma swoje klimaty....no ale rozumiem, rola administratora widocznie wymaga powagi

Ostatnio zmieniony przez topper2000 dnia Nie 0:32, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 9 razy
Śro 23:25, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Cóż mam powiedzieć, nie wiem jak wygląda miażdżąca przewaga, ale niech to posłuży za kontrast:

Kolega miał 2 szansę na bramkę: karny i sytuacja sam na sam z moim GK, jednakże podanie do wolnego zawodnika nie w tempo, więc strzał był oddany w Cecha. Nie będę nawet wspominał swoich sytuacji.
toper2000 zachowywał sie w mało elegancki sposób po spotkaniu na gg, ale przymknę na to oko, ze względu na dobry humor Wink.

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Śro 23:35, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:32, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1481

s-m-o-l-u-ch 3-2 Piotrek80

>>

Rywal zagrał lepiej i to jemu należało się zwycięstwo. O ile pierwsza połowa była jeszcze w miarę wyrównana (zakończyła się wynikiem 1-0 dla Danii) o tyle w 2 połowie Piotrek dominował. Udało mu się wyjść na prowadzenie 1-2, jednak pod koniec meczu wyższość umiejętności moich napastników nad obrońcami Piotrka dała o sobie znać. Ogólnie z perspektywy Piotrka: pech w losowaniu drużyn+ pech w meczu= niestety porażka.

Dzięki i powodzenia na przyszłość szczęśliwy
Czw 0:30, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Co to za burdel w temacie? Nie macie od sprzeczek OT? Posty przeniesione do OT.
Przejdźmy do Waszego sporu (topper2000 - Rafal6217).
Skoro uważacie, że są różnice pojawiające się w Waszych wklejkach z GG, to proszę zrobić screeny rozmów.
topper2000 brak w danej chwili lagu u Ciebie nie musi oznaczać tego samego u przeciwnika, już zdarzały sie takie przypadki.
Rafal6217 nie powinien pauzować, jednakże Regulamin mówi jasno:
Ogólny Regulamin Rozgrywek napisał:
Jeżeli przeciwnik celowo, kilkakrotnie pauzuje grę, kiedy jej czas płynie, nie należy wychodzić (chyba, że za każdym razem, specjalnie robi to podczas strzałów itp.)
W Waszej sytuacji, jak doczytałem, było to jednorazowe posuniecie z powodu sugerowanych przez Rafala "przycięć".

Rafal6217 napisał:
bo nie zależy mi na graczach takich jak ty, po prostu mam już na gg na pęczki takich, więc po co mi jeszcze jeden???
Rafal6927 nie ma Ci zależeć na danym graczu, a tylko na rozegranym w turnieju spotkaniu.

12. Gdy gra zostanie przerwana z przyczyn, nad którymi zapanować nie jesteśmy w stanie (lost connection, brak prądu, odłączony internet itp.) jesteś zobowiązany wraz ze swoim przeciwnikiem dograć spotkanie od momentu utraty połączenia z wynikiem meczu, który był do tej chwili. Tłumacząc prościej, dogrywamy wtedy tyle minut ile zostało do końca. W takiej sytuacji należy jak najszybciej wrócić na serwer na którym spotkanie zostało przerwane w celu jego dokończenia, a w razie gdyby przeciwnik dłużej nie wracał na serwer należy skontaktować się z nim na GG lub PW (Prywatna Wiadomość).
Zgodnie z powyższym musicie rozegrać te spotkanie od momentu zerwania połączenia. Nie może być takiej sytuacji, że jedna ze stron zażąda dobrowolnego Walkowera. Macie się ze sobą skontaktować w kulturalny sposób. Unikajcie zbędnych rozmów skoro nie potraficie ze sobą dyskutować. W przypadku braku zainteresowania jednej ze stron rozegraniem tego spotkania do końca, to proszę o takową informację w tym temacie, a wyciągnę konsekwencje za "olewatorską" postawę, dodam, że nie będzie to tylko przyznanie WO Wink.

Uwaga dodatkowa:
topper2000 jeżeli masz problemy z poprawną pisownią to proszę używaj Firefoxa, Worda czy jakiegokolwiek programu podkreślającego/korygującego błędy lub przynajmniej przeczytaj kilkakrotnie to co chciałeś wysłać, forum nie jest śmietnikiem i bynajmniej ja nie chce się zastanawiać co chciałeś nam przekazać w swojej wiadomości.

Jeżeli chcecie się odnieść do tego co napisałem to kierujcie się już do OT.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adam.zip 2:1 Tomek

Myślę, że mimo wszystko spotkanie łatwe. Straciłem gola w 17 minucie, zostawiłem zbyt dużo miejsca rywalowi po lewej stronie, z dość ostrego kata pokonuje on Cecha, który w tym spotkaniu był bez formy. Nie zrobiło to na mnie większego wrażenia, gdyż czułem się pewnie i wiedziałem, że 3pkt w ostatecznym rozrachunku będą moje Wink. 8 minut po stracie bramki, Poborsky pokonuje rywala po przerzutce od Kollera nad obrońcami . Niebawem Baros strzela z dobitki (chyba) i rywal przestał dobrze grać, potwierdzeniem moich słów jest to, że Tomek w drugiej połowie oddał tylko jeden strzał. Kontrolowałem przebieg gry, a akcje przeciwnika kończyły sie na moim przedpolu.
Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Czw 23:43, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Tomek 1:1 s-m-o-l-u-ch

Mecz wyrównany, o czym mogą świadczyć strzały oddane na bramkę - po 8. Gola zdobywam w 25 minucie po strzale senegalskiego napastnika z główki. Wynik 1:0 utrzymał się aż do 10 minuty drugiej połowy, kiedy to s-m-o-l-u-ch strzela gola z około 16 metrów. W końcówce walka toczyła się głównie pod moim polem karnym, ale na moje szczęście udało mi się utrzymać wynik. Wink

Dzięki za mecz i powodzenia dalej.
Sob 11:57, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1481

Mecz w lagach i z moją przewagą, rywal chwilami miał spore problemy z wyjściem z akcją z własnej połowy. Do przerwy 0-0, kilka mich groźnych akcji i dosłownie jedna bramkowa okazja Szwedów. Lost, po czym druga połowa, obraz podobny do tego z pierwszej części meczu. 3 punkty wędrują do Danii po bramce Tomassona
Sob 12:40, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)