III faza play-off

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Zobacz poprzedni temat

AWANS: totomiX

Czas rozgrywania meczów mija w niedzielę 16. marca 2008 o godzinie 23:59!
Gramy mecz i rewanż + ew. 3 mecz z włączonymi karnymi oraz dogrywką.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pon 15:11, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 7 razy
Śro 16:09, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 3 Inko

W tym meczu inko popisał się bardzo dobrą skutecznością ponieważ na 4 strzały strzelił aż 3 bramki. Ja natomiast przeważałem w tym spotkaniu lecz miałem pecha ponieważ 2 razy trafiłem w słupek. W strzałach miałem sporą przewagę.

...Koshaolin... 3 - 1 Inko

W tym spotkaniu pierwszy zdobyłem bramkę. W dalszej części meczu udaje się rywalowi doprowadzić do remisu. W drugiej połowie zmieniam ustawienie na bardzo bardzo ofensywne co daje efekt w postaci 2 bramek. W tym spotkaniu miałem jeszcze słupek. Strzały z przewagą na moją korzyść.

...Koshaolin... 2 - 1 Inko (po dogrywce)

Ten mecz należał do wyrównanych. Po 90 minutach był remis 1:1. W drugiej części dogrywki strzelam bramkę na wagę awansu po bardzo ładnym uderzeniu zza pola karnego.

Awans: ...Koshaolin...
Śro 17:26, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

Giuly 2-2 Rafal6217
Giuly 1-1 Rafal6217
Giuly 5-3 Rafal6217
Pierwszy mecz wyrównany, dużo akcji z obu stron.
W drugim spotkaniu Rafal szybko zdobywa gola na 1-0, a później już tylko moje ataki, niestety nic nie chce wpaść. W 70 minucie zmieniam ustawienie na 4-3-3, a w 90 Allback strzela gola z ostrego kąta. W strzałach było 13-2 na moją korzyść.
W ostatnim meczu zagrałem taktyką 4-3-3 z Ibrahimovicem na środku, który prawie z każdej wrzutki zdobył gola i Rafal, mimo przewagi niewiele mógł na to poradzić.
Śro 18:03, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

totomiX 2-1 kristo2323
Szybko wychodze na prowadzenie, bład popełnia amerykanski bramkarz, który podaje piłke pod nogi mojego napastnika. W 25 minucie podwyzszam na 2-0 po strzale z dystansu. Chwile pozniej bierna postawe mojej obrony wykorzystał kristo, strzał z dystansu i było juz tylko 2-1. Do konca meczu obie ekipy mogły jeszcze cos ustrzelic, jednak zabrakło skutecznosci. W strzałach 8-5 dla mnie.

totomiX 0-0 kristo2323
Wiedziałem, ze to nie ja bede musiał gonic wynik. Przede wszystkim chciałem zachowac czyste konto, jak widać po wyniku to mi się udało, szkoda tylko, ze nic nie strzeliłem, bo miałem pare dogodnych sytuacji. Kristo rowniez mogł strzelic w tym meczu bramke, jednak moja obrona zachowywała sie bardzo dobrze. Strzały: 7-4 dla mnie.

Dzieki za mecze.
Czw 19:39, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen(Paragwaj) 3-2 Kicek (WKS)
Kicek zaczął błyskawicznie, do 20 minuty prowadził 2-0, jego zawodnicy mają doświadczenie w skakaniu (regularne zbieranie bananów), dzięki czemu zdobyli dwie bramki z główki. Szybka odpowiedz Santa Cruza, 2-1. Gwiazda z fazy grupowej Cuevas nie wytrzymał napięcia, grał słabiutki meczyk, po przerwie został zmieniony. Do przerwy Parades wyrównał. W 2 połowie, obraz gry niewiele się zmienił, ciągłe rajdy Kicka zajebiście szybkimi skrzydłowymi, moje daremne kontrataki.. w 75 minucie, obrońca WKSu bezmyslnie fauluje Santa Cruza w polu karnym, który musiał opuścić boisko na noszach. Wapno na bramkę zamienił Parades.

Bushmen (Paragwaj) 3-2 Kicek (WKS)
W tym meczu gwiazdy oby dwóch zespołów, były wczorajsze Drogba-Biała strzałka, Cuevas - Niebieska. Podobnie jak w 1 meczu, Kicek zaczął solidnie, 1-0. Szybkie wyrównanie -główka Santa Cruza. Pod koniec pierwszej połowy Santa Cruz znów wymusił karnego do przerwy 2-1. W około 55 Kicek wyrównuje pięknym strzałem w okienko. Remis nie utrzymywał sie zbyt długo, za sprawą Paradesa, który potyliczną częścią czaszki skierował piłkę do bramki....

Dzięki za szalony dwumecz ;]

Statystyki:
Bramki z rzutów karnych:2
Bramki strzelone z głowy:5
Ogólna liczba goli:10

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Pią 1:29, 14 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 1:25, 14 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Birthday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)