GRUPA B
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Challenge Zobacz poprzedni temat
GRUPA B

Kto według Ciebie awansuje z 4 miejsca? (głosowanie tylko 1 dzień!)

dr idea 4-1 nadolski

Mecz z przewaga doktorka , jego ataki były perfekcjyjnie wykokane , nie tak jak u mnie . Fonseca w ogole nie potrafil trafic do bramki 3 sytuacje sam na sam i nic płacze myslałem ze klawe roz***ie .

dr_idea 0:3 kristo2323

Drużyna Mali wyszła na ten mecz trochę podenerwowana i żądna wygranej ponieważ w przerwie miedzy kolejkami nie układały im sie mecze towarzyski . Okazało sie jednak ze to była woda na młyn i już w pierwszej połowie zdołali strzelić 3 bramki przeciwnikowi , który z tego co udało mi sie szybkim okiem zobaczyć nie oddal ani jednego strzału na bramkę w pierwszej połowie. Druga polowa już była w lepszym wykonaniu Ekwadoru mimo ze przegrywali grali z wielkim animuszem.Dzięki dokładniejszej gry dr_idea drugiej części meczu nie udało mi sie podwyższyć wyniku.

Dzięki za mecz i przepraszam za pauzę w czasie meczu.

nadolski 1:2 kristo2323

Mecz chaotyczny z duża ilością błędów obu ekip.Mali zagrało bardzo słabo tak jakby uszło z nich powietrze, widocznie czym bliżej końca tym gorsza gra. Można dodać to tego ze Meksyk grał w 10 za dwie żółte kartki Marquez opuścił boisko.

Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 1:08, 08 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:55, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora
kajorek17

Dołączył: 29 Mar 2007

Skąd: Piotrowice

loo kristo idzie jak burza!!heh ale i tak Karol wygra ta grupe!!
Pią 1:08, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora

kristo2323 2-0 karol_p

Mecz wyrównany, tylko że bramki strzelał tylko kristo. Dość łatwo dopuściłem do sytuacji po której wpadł gol, kristo z szedł z ze skrzydła do środka i strzelił nie atakowany przez nikogo. Cóż moje strzały zawsze kończyły się na bramkarzu który parował kilkakrotnie te szoty albo na róg i raz na słupek. Bramka jak zaczarowana radosny. Konsekwencją moich ataków i offensywnego ustawienia były kontry, po jednej z nich wpadła bramka na 2-0. Szybkie rozegranie piłki, ładne zagranie do wychodzącego na pozycje napastnika, który po przyjęciu piłki wymierzył precyzyjnie tuż koło słupka. W strzałach 8-5 albo 6 dla mnie. Dzięki za mecz, pzodrawiam radosny
Strzelcy:
Sissoko
Bagayoko czy jakoś tak radosny
Pią 1:40, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora

MALI SĄ WIELCY I AWANSOWALI

W pierwszym dniu rozgrywek rundy drugiej już jest wiadomo iż drużyna Mali awansowała. Świentna ofensywna gra podopiecznych trenera kristo2323 dała już 20 goli! I 6 zwycięstw w 8 meczach. Niezły wynik. Czyżby Mali szykowało się na Finał?? Z koleji na przeciwnym biegunie jest Meksyk. Dla trenera nadolskiego już awans do tej fazy rozgrywek przy tak mocnej obsadzie to już sukces,ale Panie trenerze! Trza podjąć rękawicę i powalczyć dalej! Inaczej Meksyk pożegna Turniej. Warunek? Wygrać z Kolumbią. Która zagrała jeden mecz (z Mali) i zeszli pokonani. Ale Kolumbi wystarczy wygrać z Meksykiem. Zapraszamy. Będzie gorąco.
Pią 1:51, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora

karol_p 2-0 dr_idea

Mecz już na początku zaczął się układać po myśli Kolumbijczyków, ok 15 minuty meczy wpada bramka na 1-0 po ładnym strzale za pola karnego. Dr. próbował wyrównać, parę sytuacji miał groźnych, najgroźniejsza z nich była ok. 30-40 minuty meczu gdzie będąc praktycznie sam na sam strzela w bramkarza. Kolumbijczycy nie chcieli poprzestać na 1-0, parę ładnych groźnych strzałów jednak nic nie wpada. Doktorek już w drugiej części znakomicie wymierzył z rzutu wolnego, piłka z ogromna szybkością zmierzała w kierunku bramki jednak bramkarz stanął na wysokości zadania i sparował szot na "za". Jakoś przed końcem meczu może na 15 minut przed, kolumbia zdobywa gola na 2-0. No i mecz się tak kończy. Dzięki za mecz, pozdrawiam radosny.
Strzelcy:
Moreno
Renteria
Pią 10:51, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora

jest mały problem z nadolskim tzn. się nie ma go, gadałem z nim bodajże we czwartek, ale powiedział, że rady nie da bo musi potrenować, mieliśmy grać dziś i jak dotychczas się nie odezwał (pisałem dzisiaj do niego a wczoraj to nie pamiętam zdzier), więc nadolski jęśli będziesz odezwij się
Sob 19:02, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora

karol_pomarancza napisał:

W tym przypadku jeżeli nadolski sie nie odezwie to z racji tego, iż Ty umieściłeś wiadomość na forum o zaistniałej sytuacji będzie WO dla Ciebie...ale miejmy nadzieję, że się zgłosi niebawem.
Sob 19:07, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora

też taką nadzieje mam ze się odezwie Wink
Sob 19:53, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora

sorki chłopaki , juz jest ok masz mecz:

nadolski ( Meksyk ) 2-2 karol_p ( Kolumbia )

W pierwszej połowie przewaga karola . Kurde nie pamietam meczu bo za bardzo sie gra zamysliłem . wiem ze pierwsze dwie bramki strzelił karol , potem ja jedna i w 44 minucie 2 połowy strzeliłem 2 bramke i bylo 2-2 . Moze karol cos doda pytanie

strzelcy :

Kolumbia : Moreno , Murillo

Meksyk : Franco x 2 wink
Sob 20:37, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Challenge Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)