GRUPA B
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Challenge Zobacz poprzedni temat
GRUPA B

Kto według Ciebie awansuje z 4 miejsca? (głosowanie tylko 1 dzień!)

oraz REGULAMINEM TURNIEJU -> REGULAMIN

Zachęcam Was do ciekawych opisów Waszych spotkań.

4.nadolski ____08___2-2-4__12-17__8 Bye bye
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5.Czarny______05___2-1-2__12-11__7 Bye bye
6.kajorek17___05___0-1-4__4-13___1 Bye bye
____________________________________________________________________

A to aktualna Tabela(w formacie wymaganym przez organizatora rozgrywek)

3.Delgado 5gole

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Sob 23:26, 09 Cze 2007, w całości zmieniany 34 razy
Pią 12:31, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

karol_pomarancza (kolumbia) 4-2 (grecja) czarny

Mecze z duża ilością bramek i strzałów. Czarny miał mniej szczęścia od mnie, choć stwarzał groźne sytuacje. Ja natomiast po słabej pierwszej połowie wziąłem się w garść w drugiej. Z wyniku 2-1 dla czarnego udało się zrobić 2-4 dla mnie. Czarny trafił dwa razy w poprzeczkę a jego strzały momentami milimetrami mijały moją bramkę. Pierwsza połowa z przewagą czarnego druga z moją.
W strzałach 13-10 dla czarnego. Byłem skuteczniejszy i to przede wszystkim zaważyło o wyniku tego meczu.
bramki: renteria x3, Rodalega (czy jakos tak) x1 a dla grecji strzelil ten pan z ripleja ech nie pamietam chyba Vryzas x1

Oto bramki zdobywane przez Greków, pierwsza ładna druga dość śmieszna, ja natomiast zapomniałem zapisywać swoje zdzier:

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Pią 18:30, 01 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 14:40, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

Grecja płacze Meksyk się cieszy

nadolski ( Meksyk) ...2-1... Czarny(Grecja)

W piewszej połowie mecz wyrównany dobre sytuacje robili sobie Grecy ale napastnicy nie umieli ich wykorzystać . 21 minuta meczu akcja Meksyku i GOOOOOOOOOOOL zdobcywca bramki jest Fonseca 1-0.. Grecy troche podłamani strata bramki gdyż po 5 minutach meczu rzut wolny dla Meksyku .. Przed wykonaniem stałego fragmentu zmiana w Ekipie Grecji . Na boisko wszedł kluczowy napastnik.. ale powrócimy do gry ... 26 minuta do rzutu wolnego podszedł G.Franco ii GOOOOOOOOOOOOOOOL znakomita bramka G.Franco 2-0 .. Koniec Pierwszej połowy do przerwy 2-0 .. W drugiej połowie znacznie przeważali Grecy , nie dajac zawodnikom nadolskiego nic pograc .. w 66 minucie popisał sie kapitalnym strzałem Chatisteas dajac obronie Meksyku dużo do myślenia .... W daleszej częsci meczu nie było niespodzianek .. juz pod sam koniec chaotyczne wybijanie piłki Meksyku oby jak naj dalej od bramki .. i koniec spotkania .. Grecja uległa po raz drugi Czarny załamany nadolski cieszy się z pierwszego zwycięstwa ..

dr_idea (Ekwador) 2-2 Czarny (Grecja) [Borja, Delgado - Charisteas, Gekas]

Cóż, remis zawdzięczam tylko i wyłącznie swojemu bramkarzowi C. Morze. Wybraniał właściwie wszystko, a ja strzeliłem bramki tylko i wyłącznie po błędach Czarnego. No, ale cóż poradzić, okrytny jest futbol. Dzięki Czarny za grę i powodzenia dalej.
Pią 15:58, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

dr idea ( Ekwador ) 2-1 nadolski ( Meksyk)

bramki :

Ekwador - Delgado , Tenorio

Meksyk - Fonseca
Pią 18:38, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

dr_idea 1-1 karol_p
mecz w miare wyrównay, w strzałach miałem przewagę, ogolnie rzecz biorąc pare razy po moich strzałach piłka mijała milimetrami słupek, ale wkońcu strzelił Renteria na spadku lekkim formy. Szybka odp. ekwadrczyków i jest 1-1.
Gole Renteria i dla rywali Delgado.
Pią 19:11, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

Witam.
Informuję o nagrywaniu ładnych goli.
Dzięki temu wybrana zostanie bramka mistrzostw.
:ball:
Pią 19:16, 01 Cze 2007 Zobacz profil autora

karol_p 1-1 kristo2323
Mecz z przewaga krista. Ja strzelam bramkę ok. 20 minuty meczu. Kristo atakuje, jednak strzały które oddaje nie są aż tak groźne. Kończy się pierwsza część spotkania, 6-3 dla krista w strzałach. Druga polowa to silniejsze napory krista, ale bramkę zdobywa dopiero ok. 75 minuty meczu. Wcześniej trafia w poprzeczkę. Więc szczęscie się uśmiechało do mnie. Uważam ten mecz udany pod względem gry obrony, gorzej w offie ale cóz Wink. Dzięki za mecz, pozdrawiam radosny.
Strzelcy: Renteria oraz Culibali dla Mali
Sob 0:12, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora

DZIEŃ PIERWSZY czyli "Czarny dzień" Greków

Pierwszy dzień zmagań w grupie B rozpoczął mecz aktualnych mistrzów Europy Greków z przeciętną Kolumbią. Tym razem Kolumbia pokazła nie "szalonego bramkarza" z jakich słynęła, tylko wyrachowany, skuteczny futbol. Bohaterem niewątpliwie jest Renteria który trzykrotnie znalazł piłce drogę do siatki. Kolejne spotkanie to pojedynek Meksyku z Grecją. Trener Czarny próbował swoich kopaczy poprowadzić do zwycięstwa..niestety. Meksykanie pewnie wykorzystali atut swojego boiska i wygrali 2:1. Trzecie spotkanie to kontynuacja nieskutecznej gry Europejczyków. Remis z Ekwadorem i praktycznie szanse Greków na awans spadją do zera. Bohaterem spotkania bramkarz Ekwadoru - C.Morza. Tak Grecy kończą turnee po Ameryce Południowej. Pozostały im tylko dwa spotkania w Afryce które muszą wygrać aby jeszcze się liczyć. W odmiennych nastrojach są za to Ekwadorczycy. Trener dr_idea ze swoimi grajkami wywalczył remis z Kolumbią i pokonał Meksyk. Dorzuci jeszcze jedną wygraną w Afryce i awans z głowy. W rozgrywkach niebrały jeszcze udziału drużyny z Afryki (Mali i Angola). Reporter "Fakt-u" donosi iż intesywnie ćwiczą "banana shoot-y" Wink

P.S. Szkoda Panowie trenerzy, że Wasze opisy ograniczają się do nazwisk strzelców(nadolski), lub kilku ogólnikowych zdań o meczu(karol,dr_idea). (O adminie naszym niewspomnę Wink) Wystarczy kilka minut na opis poświęcić, a rozgrywki w grupie będą całkiem inaczej wyglądać.

Sob 0:29, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora

kristo2323 4:2 nadolski

Meksyk przystąpił bardzo skoncentrowany i zmotywowany do tego meczu. Widać to było po pierwszej bramce i nawet wyrównanie moje nie zniechęciło przeciwnika do walki , wręcz przeciwnie dalej grał swoją piłkę i to się opłaciło do szatni schodził z prowadzeniem 2:1 .W 2 połowie zobaczyliśmy inne Mali. Ciekawe co trener powiedział im w szatni że 2 polowe wygrali 3:0

kristo2323 1:4 Czarny

Mistrzowie Europy pokonali małe Mali. Czarny stanął na wysokości zadania i pokazał swoje umiejętności które zadecydowały o zwycięstwie. W tym meczu ja nie miałem zbytnio nic do powiedzenia . Zasłużone zwycięstwo bez 2 zdań , ja ostatnio niestety z Czarnym notuje same porażki .

dr_idea 1: 3 kristo2323

Po blamażu w meczu z Czarnym już nie mogło być gorzej więc zacząłem porostu grac swoje a że wyszło to dobrze. Mecz bardzo monotonny tylko z kilkoma strzałami groźnymi na bramkę . Po prowadzeniu wysokim Mali niestety sie dekoncentruje i traci gola , na szczęście tylko jednego.

Jeden z goli Mali strzelony przez Diallo

Dzięki za mecze wszystkim

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 9:48, 02 Cze 2007, w całości zmieniany 7 razy
Sob 0:35, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora

Grecja stara się podnieść, ale czy nie jest już za późno...?
Wygrany 4:1 mecz z kristo2323 daje mi jeszcze szansę na wyjście...
[link widoczny dla zalogowanych] (szyma dzięki!)

Dodam od siebie, że nie spodziewałem się, że Grecja to takie muły... Każdy prawie 190cm, ale taki muł, że jak próbuję dryblingu to zanim mi się odwróci to już po piłce... To team dla graczy liczących na główki, ja niestety do takich nie należę... Straszliwie ciężko gra mi się tym zespołem, dlatego zanotowałem np. porażkę z nadolskim, swoją drogą chyba pierwszą w historii!!! Mam nadzieję, że wygram z kajorkiem17 ostatni mecz i zdobyte 7pkt w tej fazie dadzą mi awans z 4 miejsca...
Sob 0:49, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora

Nie pierwszą w historii zdzier w Survivor Cup też przegrałeś z nadolskim po dogrywce ----> http://www.winningeleven2002online.fora.pl/grupa-b-t1259-40.html

Popatrz na teamy zdzier
edit by Czarny

Ale przegrałeś więc nie pierwszy raz w historii szczęśliwy
edit by szyma

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Sob 1:50, 02 Cze 2007, w całości zmieniany 2 razy
Sob 1:00, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora

Panowie Administratorzy i Moderatorzy szczęśliwy . Do "pogaduszek" jest temat pt: "offtop"
Proszę o przeniesienie postów niezwiązanych z WEOL CHALLENGE CUP do tamtego tematu (mi brakuje uprawnień). Dzięki
Sob 1:09, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora

karol_pomarancza napisał:

PS do HunTera mojego patrtnera z TT

Ciągle powtarzasz ze to dzieki mi mamy pas i że to praktycznie sam wywalczyłem go . Nie zgadzam sie zobacz na wynik . Teraz to twoje 1 zwycięstwo TT nabiera jeszcze większej wagi ( oczywiście że było wielkie cały czas) bo jak sam widzisz ja z karolem sobie nie radze.

Powiem ci tak nie ważne ile wygrywasz i jak grasz , a kiedy to robisz i z kim .
Wiec ten zwycięski mecz w półfnale z karolem _pomarańczą byl bardzo ważny i juz przestań mi gadać że sam wygrałem bo jak nie ty to w ogóle bym nie zagrał w tym TT bo samemu nie wolno . A ty mi dawałeś grać full meczy i sie rozegrałem .

Pas wywalczyliśmy razem i koniec tematu .

Sorry Cobeer ze tu pisze o tym ale niech chłopina nie obwinia tylko mnie za to że teraz musi taskać tego pasa heheh sam też nieźle narozrabiał !!!!!
Sob 12:00, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora
dr_idea

Posty: 372

dr_idea (Ekwador) 1-0 kajorek17 (Angola)

Ekipa prowadzona przez doktora musiała wygrać jakże trudny mecz prowadzony przez znanego selekcjonera kajorka 17 radosny Piłkarze Ekwadoru byli bardzo zmotywowani, bo od zwycięstwa zależał awans do następnej fazy turnieju. Początek niemrawy, wybadanie przeciwnika i dosyć szybko bład popełnia obrona Angoli, ale fatalnie uderzył Delgado. Trzeba przyznać, że to własnie formacja defensywna gości stwarzała najgroźniejsze sytuacje pod własną bramką. Co tu dużo pisać, mecz nudny, z lekkim naciskiem na Ekwador, aż tu w 70 minucie faul w polu karnym Angoli, odepchnięty Delgado pada na murawę. C. Tenorio pewnie wykonuje jedenastkę. Później Ekwadorczycy nawet nie kwapili się do ataku, nie mówiąc już o Angolczykach, którzy czekali na końcowy gwizdek. Dodatkowo, goście kończyli mecz w 10. Końcowy gwizdek, radośc gospodarzy. EKWADOR wychodzi z grupy!
Sob 20:38, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora

nadolski ( Meksyk ) 1-1 kajorek ( Angola )

W 37 minucie gol dla Angoli . ładnym strzałem popsiał sie Akwa .. potem zaciete Ataki Meksyku i dopiero w 68 minucie meczu remis dla Meksyku uzyskał G.Franco to juz 3 gol tego zawodnika wink
Sob 20:58, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora
kajorek17

Dołączył: 29 Mar 2007

Skąd: Piotrowice

Co do tych meczów...to zasluga tylko mojego team'u Angola to chyba najgorszy zespół jakim kiedykolwiek gralem..dzieki za mecze i pozdro
Sob 21:44, 02 Cze 2007 Zobacz profil autora

DZIEŃ DRUGI czyli awans Ekwadoru

W drugim dniu walki o awans podłaczyło się Mali. Ich trener kristo2323 w czterech spotkaniach wywalczył 7 punktów i Mali wylądowało na pozycji lidera. Przegrało tylko z Grecją, która tą wygraną jeszcze liczy się w walce o awans. Musi jednak pokonać Angolę i liczyć na wygraną Kolumbii z Meksykiem. Meksykanie skomplikowali swoją sytuację remisując ze słabiutką Angolą. I teraz muszą intensywnie trenować aby pokonać Kolumbię. Kolumbia jako jedyna jeszcze nie doznała goryczy porażki. Jest to zasługa będącego w świetnej formie trenera karola_pomarańczy oraz napastnika Renterii który już pięciokrotnie pokonał bramkarzy rywali. Dzień zakońcczył się awansem Ekwadoru(który zasiadł na fotelu lidera). Wygrana 1:0 z Angolą pozwoliła trenrowi dr_ideii spać spokojnie i oczekiwać kolejnej rundy WEOL CHALLEGE CUP.

Peace

P.S. Dzięki chłopaki za poprawę w opisach.
Nie 0:11, 03 Cze 2007 Zobacz profil autora

Pierwsza porażka Kolumbii , czyżby Meksyk wyszedł ?

nadolski ( Meksyk ) 2-1 karol_p ( Kolumbia )

Mecz zajeb**ty dużo emocji a jeszcze wiecej ataków Kolumbii , Meksyk strzelał bramki tylko z kontr które udało im sie zrobic , a były one nie licze ... Pierwsza bramke na 1-0 strzela Arellando (Meksyk) , wyrównuje Moreno(Kolumbia) .. W 35 min lost , potem małe kłopoty ale udało nam sie dograc .. w drugiej polowie Mekysk obiął prowadzenie za sprawą Morlesa i juz go nie oddał do końca bardzo zły diabeł

Nie 0:53, 03 Cze 2007 Zobacz profil autora

No ładnie...Czarny już najprawdopodobniej w pierwszej rundzie odpadnie...kto by się tego spodziewał ? zszokowany zdzier
Nie 1:26, 03 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Challenge Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)