DRAGONS KLAN-pauzowanie
Buka Fans-pauzowanie

W razie błędów pisac na moje gg!

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Sob 16:00, 28 Cze 2008, w całości zmieniany 17 razy
Pon 21:35, 08 Paź 2007 Zobacz profil autora

PoOkieS 2:4 Rafal6217

2 bramki z główki, jedna po dobitce z główki i po meczu smutny

Stary 0-4 JaneKCK

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 22:41, 10 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

50ml 2:1 pudel88

Ostatnio zmieniony przez PawelMarian dnia Śro 21:03, 10 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz

Wez1 3-0 Prz3m4s

Co do mojego meczu, to wreszcie coś strzeliłem, bo w poprzednich 2 kolejkach nic nie wpadło. Jest takie powiedzenie, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale w moim przypadku to brzmi inaczej "dośrodkowanie jest najlepszym przyjacielem człowieka".

2 bramki z główki, jedna po dobitce z główki i po meczu :(

Tak jak napisał prz3m4s tak wpadły bramki. Teraz tylko liczę na starego, bo chop ostatnio zdobył trochę punktów i liczę, że coś doskrobie do naszego klanu radosny

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Czw 14:20, 11 Paź 2007, w całości zmieniany 3 razy
Wto 21:52, 09 Paź 2007 Zobacz profil autora

POTĘŻNE KACZORY Vs ORŁY BEENHAKKERA

EloZiomKonin 2-2 mati

Iras 1-1 michu

Arturo3H 1-1 damian

Niestety WSZYSTKIE mecze grane jak zwykle w warunkach conajmniej złych...

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 19:29, 10 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:04, 09 Paź 2007 Zobacz profil autora

karol_pomarańcza 3 - 0 dzidzi
Mecz cały dla mnie, pierwszy gol zdobywam z przypadku, drugi po rożnym a trzeci po ładnej rozklepaniu defu Ekwadoru i wypuszczeniu sam na sam Shao, a on bez problemu trafia. Dzidzi momentami stwarzał zagrożenie, najgroźniejsza sytuacja z jego strony to sam na sam Delgado ale w porę GK Chin rzucił się pod nogi radosny. W strzałch 14-3 dla mnie, dzięki za mecz, pozdrawiam.

machel 1 - 2 Soniak

minio99 2 - 2 Marv

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Pią 23:15, 12 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 12:26, 10 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Czerwona Armia vs Tunezyjskie szerszenie

Mecz wyrównany. Początek meczu zupełnie przespany przez moich graczy. kaimada na początku groźnie atakował, ale z minuty na minute moi podopieczni zaczęli się rozkręcać i tworzyli dobre sytuacjie bramkowe, które jednak były blokowane przez obrońców przeciwnika;/
W końcówce mogłem ze 3 razy przesądzić o wyniku meczu, ale jednak sie nie udało...

pmcsp 0:2 Cobeer
Mecz w okrutnych lagach. Zanim Gwinea rozwinęła skrzydła już przegrywała 2:0

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Czw 19:47, 11 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

No i w ten oto sposób pokonaliśmy Power of WEOL

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Pią 16:09, 12 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz

lukas15 1-1 Giggsy

W 1 połowie duże lagi i szczęśliwie zdobyte bramki z obu stron.
W 2 połowie płynna gra i dużo sytuacji z obydwu stron

pawjel 0-1 Lukasus

mALo 7-0 korpi

Ostatnio zmieniony przez lukas15 dnia Sob 12:57, 13 Paź 2007, w całości zmieniany 3 razy

Nadolski - Cziken

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Pią 15:08, 12 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy
Czw 15:51, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

Post Kapitan Giggsy (Teamdovers vs Team RKR)
Kapitan Giggsy (Teamdovers) podaje:

Wynik 1 meczu: Giggsy (Izrael) 1-1 () Lukas15

Opis meczu: Mecz nawet dobrze rozegrany przeze mnie, ale co tu dużo mówić, poprostu kolejna kolejka i znów remis tak bywa. Pozdrawiam Teamdovers

Powodzenia dla przeciwnika w kolejnych meczach.

Wynik 2 meczu: Lukasus (Japonia) 1-0 () Pawjel

Opis meczu: Mecz był bardzo wyrównany, dużo sytuacji podbramkowych, nie wykorzystanych przeze mnie i mojego przeciwnika, jednak w drugiej połowie meczu to ja strzeliłem jedyną bramkę meczu, która dała mi zwycięstwo. Jak widać mój podopieczny się postarał i mamy zwycięstwo brawo Lukasus. Pozdrawiam cię (Giggsy = Teamdovers).

I życzę powodzenia dla przeciwnika mojego zastępcy teamu, czyli Pawjelu. Brawo za dobrą grę i pozdrawiam cię.
Czw 15:52, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Czerwona Armia - Tunezyjskie Szerszenie

Leszczu 2-7 Piotrek89
Prowadziłem 1:0 do przerwy po golu Pizarro, Piotrek89 ruszył w drugiej połowie z ofensywnym ustawieniem, to się opłaciło, gdyż wyrównał, a później objął prowadzenie za sprawą podania od mojego obrońcy zagubiony Przy stanie 1:2 auto-tackle, gram w 10... Wolny i w tej samej akcji gol na 1:3, załamałem się i nie grałem Wink

kaimada 0-0 michal697
Wyrównany mecz, obaj mieli sytuacje, ale ich nie wykorzystali. Sprawiedliwy podział punktów.

pmcsp 0-2 Cobeer
Lagi

Dzięki za mecze...
Czw 17:54, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

no Leszczu to teraz kaimada bedzie mial z ciebie sesje za taka porazke szczęśliwy
Czw 18:01, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

Gr B

Mecz bez historii,karol był lepszy...

Na mecz wyszedlem w defensywnym ustawienie nastawiajac sie na kontry zas przeciwnik gral 3 napastnikami. Pierwsza bramke strzelam ja ;p po bledzie machela w obronie. Po chwili jest niestety juz 1:1. Bramka strzelona z glowki bramkarz nei mial szans. Pozniej machel prowadzil caly czas gre a ja wyprowadzalem grozne kontry. 10 minut do konca meczu. Idzie moja kontra kilka podan tuz przed polem karnym strzal i...gooool 2:1 dla Peru szczęśliwy I tak sie konczy mecz Wink

minio99 - Marv
Czw 18:07, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

DRAGONS KLAN -WTF ( what the fu?k)

Raku 0-1 marky_ramone

Zadecydowała bramka strzelona z rzutu wolnego pzrez dos santosa w 20 min. potem raczej sie skupiłem na defensywie, co prawie sie źle skończyło, na szczęscie raku miał słabo nastawione celowniki tego popołudnia, pomimo minimalnej pzrewagi raka punkt dla WTF.

Gallus 2-2 sheva7

VinEX 3-4 gac

"Co to za mecz lol nie grałem dziś nic na sucho VineX tez wiec se mysle równe szanse ok mecz sie zaczyna 5 min i 1:0 dla VineX a super 5 min pozniej 2:0 dla Vinexa normalnie cudowny poczatek spotkania moj bramkarz puszczał co sie da neutralny ale dobrze ze pada szybko wyrówanie jest 2:1 i jestem podbudowany jeszcze da sie wygrać no i co sie dzieje moj bramkarz rozgania motyle i 3:1 z ostrego konta:| i skrzydła podcięte ... Kilka minut pozniej strzelam na 3:2 i mamy 30 min spotkania i 5 bramek do przerwy wynik sie utrzymuje ...

Druga połowa to non stop moje ataki pare 100 zmarnowanych VineX tez miał pare dogodnych okazji ale bez skutku w 75 min pada bramka na 3:3 po dobitce no i miałem smaka podbudowany na zwyciestwo kilka akcji dogodnych ale nici... az w 90 min Kanoute wychodzi na sam na sam i faul w polu karnym i 4:3 dlamnie pozniej miałem w doliczonym czasie gry sytuacjie na bramke ale fatalnie przestrzelił sam na sam zdobywca karnego Kanoute"

zaciety mecz dzieki

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 23:00, 16 Paź 2007, w całości zmieniany 3 razy
Czw 20:00, 11 Paź 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-c-h 1-1 Grzehu92
Pią 13:17, 12 Paź 2007 Zobacz profil autora