Alternative Cup [HC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Kicek 3 - 2 DrNo11 (po dogrywce)

Mecz dosyć ciekawy. Pierwsza połowa cała dla mnie. W strzałach 9-2 i 1-0 w bramkach. W drugiej przeciwnik mnie zaskoczył i strzelił dwie bramki. Zdołałem wyrównać w 89 minucie dzieki super ultra ofensywnemu ustawieniu zdzier W dogrywce już miałem przewage i strzeliłem zwycięską bramke. Wygrało doświadczenie w tym meczu zdzier

W strzałach 21-14.

Pon 23:11, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 0:3 marky_ramone

Cały mecz pod dyktando markiego i jak najbardziej zasłużona wygrana.
DrNo11

Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 176

Skąd: Wadowice

Kicek napisał:

Faktycznie w tym sie musze zgodzić, niestety zabrakło doświadczenia, ale czuje że to nie przypadek, że gram z kazdym meczem coraz lepiej. Wink Mecz był naprawde ciekawy. Kilka sytuacji sam na sam, słupki, parady bramkarzy była dramaturgia. w ostatniej minucie meczu Kicek strzelił na 2:2. Cóz chyba nie udźwignąłem presji. szczęśliwy Byłoo super. Dziex za gre i do nastepnego tura Wink c'ya
Pon 23:14, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

1/2

marky_ramone 4:1 Piotrek89

zajebisty meczyk, walka non stop, wślizg, odbiór, konta, i tak cały czas, w pierwszej połowie ja miałem pecha, słupek i sam na sam (u mnie same niebieskie strzałki wśród tych lepszych), druga połowa to szybki gol piotrka, zmieniam ustawienie na mega offensive i mamy remis, wracam do normalnego i jest 3:1, Piotrek zmienia na super ofefensive ja na odwrót i jest 4:1, choć to rywal w drugiej połowie spartaczył z 3 stówki.

dzienk
Pon 23:37, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

1/2

wasiak 2 : 1 Kicek

Bardzo dobry mecz, duzo akcji z jednej jak i z drugiej strony. Mysle, ze Kicek stworzyl wiecej szans na zdobycie bramki a jego bramka na 1:0 - mmm.. mam nadzieje, ze ja zapisal. Niestety dla Kicka pozniej Irlandczycy zagrali tak jak powinni i udalo sie wygrac

FINAł

wasiak 5 : 0 marky ramone

W pierwszej polowie panowala Irlandia. 3:0 i marky ramone chyba juz zrezygnowal... W drugiej polowie zaczal faulowac, wslizgi od tylu. To przeklada sie na 3 czerwone kartki i kolejne bramki dla mnie. W sumie tylko pierwsza polowa byla prawdziwym meczem bo druga to cyrk w wykonaniu markyego

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Wto 0:03, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:42, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora