Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / Group Stage & Clan League Zobacz poprzedni temat

rymp@lus 1:2 *Arkadyjczyk*
Rafal6217 1:1 Hoopek
mackal 2:4 Luckykbk
konon123 0:6 Remek

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pią 23:22, 27 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Wto 18:26, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

4 kolejka:

UOG - Ugropowanie Obficie Grające Vs. Bękarty proboszcza

Adrian1993 3:1 kris10
bartosz23 1:3 gAc

12-9 w strzałach dla mnei w pierwszej połowie 7-4 dla przeciwnika , mecz sie układał od samego poczatku posmylenie strzelam jako pierwszy bramke pozniej przeicwnik wyrównuje i tak sie konczy pierwsza połowa w drugiej połowie oddałem az 8 strzałów przy 2 przeciwnika zasłużenie strzelam jeszcze 2 bramki i ustwiam wynik na 3-1 dla mnie dzieki

Biszkopt 4:5 andzi

Mecz raczej wyrównany. Początek dla rywala, który dość szybko zaplikował mi trzy bramki. Jeszcze przed przerwą zdołałem zdobyć dwie bramki, lecz to rywal ustalił wynik pierwszej połowy na 4:2. Druga połowa z moją lekką przewagą. Udało mi się strzelić trzy bramki. Ogólnie mecz dziwny. Bramkarz Biszkopta zagrał słabiutko. W strzałach 12:16 dla mnie. Dzięki.

mater 0:1 dzidzi

Pierwsza połowa z deczka moja, strzelam bramkę i mam słupek,przeciwnik parę akcji groźnych ale obok bramki.
W 42 minucie dostaje czerwoną której nie powinno byc bo popchnąłem zawodnika. radosny
W drugiej przeciwnik mnie miażdzy ale nic nie wpada, duże szczescie.
W końcówce zaliczam słupek i zaliczam zwycięstwo.

Dzięki!

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 20:02, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

udalo mi sie teraz wejsc gramy??

do teraz sie nie odzywa a pozniej mnie juz raczej nie bedzie tak wiec chyba nalezą mi sie 3 pkt!
Wto 21:16, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

Bramka w ostatniej minucie, zdołałem jeszcze zrobić akcje al sam na sam w słupek mój napastnik trafił. Dzięki Wink

Lagi.... Miałem szczęście i nie szczęście, mogłem przegrać po normalnych akcjach a trace gola po podaniu od mojego bramkarza, nara

mackal -:- Luckykbk

xxxxx

________________________________________

5 Kolejka rozpisana. Mecze z 4 kolejki można dokańczać do jutra do 16. Mecz konon123 - Remek do 22:00, gdyż dostałem wiadomość od kolegi żebym my wydłużył termin o dzien Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Sob 13:51, 28 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

Mater 0:1 Remek

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Czw 0:14, 26 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy
Wto 23:56, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus napisał:

xxxxx

konon123 -:- Remek

Mecz przełożony na jutro Wink

Nie lubię nierozegranych meczy,minęliśmy się na gg.Będe jutro do godz. 14 około.
Śro 0:35, 25 Lut 2009 Zobacz profil autora

5 Kolejka

Turbowkrętki Vs. Bękarty proboszcza

rogas 2:2 kris10

Szybko wychodze na prowadzenie za sprawa Yakina z głownki, po chili rywal wyrównuje, a przed koncem 1 połowy strzela druga bramke.. ja natomiast druga swoja bramke strzeklam gdzies około 70 minuty za soprawy Strellera ktory wcześniej popisał sie ładna kiwką zdzier.. dzieki radosny

lincoln 2-0 gAc

rywal był lepszy, ale więcej szczęścia miałem ja i wygrałem. Dwa pierwsze moje strzały na bramkę zakończyły się golami w 25 i 40 minucie.

50ml 0-2 andzi

Reksul 5:1 dzidzi

rywal był bez szans ,grało mi sie ,co tu mówic, zajebiscie . Pare kielonqow zrobilo swoje i ciąłem jak najety;] W 1 polowie prowadzilem 2:0 (strzały 10-1) ,co pokazuje ,kto tu dominował. W 2 odslonie szybko narzucilem swe tempo i zrobilo sie 4:0. Rywal probowal grac dlugimi podaniami,ale to sie zemscilo i strzelilem 5 brame po szybkim przechwycie. W koncowce tarce gola ''z dupy'' ,bo pbawię sie w obronie. THX (strzały 16-3)

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Śro 18:53, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Śro 1:35, 25 Lut 2009 Zobacz profil autora

5 kolejka

lincoln 2:0 gAc

Nie mam szczescia do niego 6:3 w strzałach pierwsza połowa i 2:0 dla Linca <lol> juz w pierwszej min powinien przegrywac kiedy to bramkarz fartem z bramki wyciaga no cóż jedna akcja bramka zaraz po tym główka z dupy druga;] druga połowa Link przyciśnął również miałem dogodne sytuacje ale to obok bramki szło albo wogóle . koncowo w strzałach 10-7 dla mnie powo

50ml 0:2 andzi

Pierwsza połowa ze wskazaniem 50ml. M.in raz trafia w słupek oraz marnuje sete po tym jak podałem piłke bramkarzem do jego napastnika. Ja około 30 minuty strzałem z 20 metrów strzelam bramkę. Do przerwy 8:2 w strzałach dla rywala. W drugiej połowie szybko strzeliłem bramkę na 0:2. 50ml daje all off i od tego momentu to ja przeważam. W strzałach 11:8 dla przeciwnika. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 18:36, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

glazunio2 1:4 batik
Bez komentarza. W koncowce mam szanse na remis, ale LAG!!! Moj zawodnik zamiast strzelic a wciskalem na maksa przycisk to biegnie dalej. Rywal odbiera pile i strzela na 3-1...

Lisek 1:1 Ben_Ass
mecz wyrównany, pierwszy na prowadzenie wychodzi rywal, później ja doprowadzam do wyrównania... w 75min mam OOS i dokanaczmy... i w ciągu tych 15 minut miałem ze trzy dogodne sytuacje po których powinienem cieszyć się ze zwycięstwa tak się jednak nie stało i kolejny remis... =>opis by Lisek

Sebus93 1:4 adek
bylem slabszy i tyle. Kuriozalna bramka na koncu ... =>opis by Sebus93

Falon -:- dr_idea

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Śro 21:18, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

Gówniane warunki, obie strony niepocieszone po meczu. Dzięki radosny

"Początek meczu wyrównany.Okazje z obu stron.Jednak mój napastnik Malek, pokazał klasę strzelając ładną bramkę.Po bramce grało mi się coraz lepiej,Bramkę tracę w losstime oczywiście przez to że mam narąbane w głowie i nawet w polu karnym nie nacisne tego kwadratu tylko kiwam jak głupi ;d.Strzały 11-9.Dzięki za mecz"

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Śro 21:14, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Śro 21:13, 25 Lut 2009 Zobacz profil autora

Wszystkie kolejki do końca rozpisane. Wszystkie nierozegrane mecze można tak samo rozegrać do końca soboty, tabela zostanie utworzona na koniec ligi. Pozdrawiam Wink

kanakure 0:3 Remek

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Sob 23:35, 28 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy
Czw 12:23, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora

6 Kolejka

DenDaLion TeaM Vs. Bękarty proboszcza

rymp@lus 0:6 kris10

Strzały 1-16.

Rafal6217 2:2 gAc

Mecz ktory powinienem wygrac 2 razy wychodziłem na prowadzenie i 2 razy rywal wyrównuje ratuje swój tyłek w 89 min po strzale z głowki z d*py..... fakt pierwsza moja bramka ewidentny bład Rafala ale co miałem nie strzelac.... w 90 min przeprowadzam akcje ale bramkarz wyciaga.... tyle!

mackal 1:2 andzi

konon123 0:4 dzidzi

Mecz całkowicie pod moją kontrolą.
Cały czas atakowałem, w pierwszej połowie 3 bramki, w drugiej 1 bramka.
Mogło byc dużo więcej ale ehh skutecznosc moja słaba.

Sebus93 1:7 andzi

Mecz wyrównany, może z moją lekka przewagą. Zasłużenie wygrałem, ale zdecydowanie za dużo. Rywal zmarnował kilka setek. W strzałach 11:16 dla mnie. Dzięki.

Falon 1:3 dzidzi

Mecz w miarę wyrównany. W pierwszej połowie strzelam bramkę po ładnym uderzeniu z pierwszej piłki zza pola karnego.
Po przerwie strzelam dalsze dwie bramki i mamy 3:0 dla mnie.
Przeciwnik kontrował ale parę razy mój bramkarz świetnie bronił.
W końcówce Falon strzela bramkę honorową po dobitce.
W strzałach 10-11.

Dzieki! Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 0:46, 01 Mar 2009, w całości zmieniany 14 razy
Czw 14:13, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora

UOG - Ugropowanie Obficie Grające Vs. "dr_ad & ben_bat"

Adrian1993 5:1 batik

Mecz zaczyna się dla mnie dość dobrze. Już po 13 minutach prowadziłem 2:0. Rywal zmniejszył straty 3 minuty po drugim golu. Do przerwy widniał wynik 2:1. Po przerwie zagrałem bardzo dobrze i zdobyłem trzy bramki. W tym meczu 3 gole zdobył Oster, a po jednym Bellamy i Coterill. Dzięki.

bartosz23 0:3 Ben_Ass

I tyle.

Biszkopt 0:2 adek

słaby mecz w moim wykonaniu przeciwnik przeważał i zasłuzenie wygrał. Miałem kilka akcji ale nic nie wpadło radosny dzieki

Mater -:- dr_idea

Co do tego meczu to nie wiadomo czy się odbędzie gdyż Mater mi pisał, że nie może się skontaktować z rywalem, oni byli również ze sobą w grupie w moim turze i mecze też nie doszły do skutku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UOG - Ugropowanie Obficie Grające Vs. Turbowkrętki
Adrian1993 -:- Reksul

bartosz23 2:1 50ml

Mecz raczej z przewagą przeciwnika, ale nie potrafił sie przebić przez dobrze dysponowaną obronę. Pierwszy strzelam gola po błędzie obrony, drugiego ponownie strzela Smolarek tym razem pięknym lobem. Po przerwie przeciwnik strzela gola po moim błędzie, ale do końca już się nic nie zmieniło. Dzięki.
Edit: Teraz mi się przypomniało, że w jednej akcji 50ml zachował się jak ostatni frajer. Wykonywał rzut wolny gdzieś tak w połowie boiska, ale tak nieudolnie, że podał prosto do Smolarka, który miał na czystej pozycji Sosina i Sagana i gdy już miałem podać na dojście, bo pewnie Sosin wyszedł by sam na sam, rywal spauzował grę i od razu włączył co mnie wybiło z rytmu, gdyż zabrał mi piłkę, a tak to mogłem podwyższyć na 3:0.

Biszkopt -:- lincoln

mater 2:1 rogas

Mecz zaczyna się dla mnie źle, ponieważ już w 2 min trace bramkę. Ładne uderzenie z 16m rywala. Potem biorę się do roboty ale niestety nic nie chce wpaść. Po pierwszej połowie 9:3 w strzałach dla mnie. W drugiej połowie było już lepiej. W 52 minucie Krzynówek wyrównuje a w 55 minucie Paweł Brożek zapewnia mi zwyciętwo. W strzałach 14:6. Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pią 18:42, 27 Lut 2009, w całości zmieniany 8 razy
Czw 16:11, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora

ekipa z czerwonego kociołka Vs. DenDaLion TeaM

juliusz93 2:1 konon123

szamanaldo 0:0 mackal

majes 1:4 Rafal6217
W strzałach 11-16 na korzyść rywala co mnie z lekka zdziwiło. Po 15minutach powinno być 3-0 dla mnie, ale Krzynio i Smolarek zawiedli w wyśmienitych okazjach. Zemściło się to w 20min po 1 akcji rywala , ale potem Krzynio się przebudził i ustrzelił Hat_Tricka, a Lewandowski który wszedł w 38min za Smolarka równiez trafia swojego gola, u rywala chyba Kanoute, dzięki.

kanakure 1:5 rymp@lus
Rywal jak zwykle zagwarantował "znakomite" warunki do gry. Karnego to chyba strzelałem z 5razy żeby w końcu uderzył xD Później dołożyłem jeszcze 2 bramki i zlagowało nas. W dogrywanej połowie zdołałem ustrzelić dwie bramy i szkoda tej jednej straconej ale co począć jak nie było widać gały zdzier

_________________________________________

Co ja moge zrobić jak tu tak lamią Bahrajczyki? Gówno! Więc też gówniany wynik. Dzięki Wink

Ja pier. aż nie chcę mi się tego komentować tracę gole po naprawdę głupich akcjach, pierwsza podanie od obrońcy i wybiega sam na sam, na dodatek Krzynówek nie potrafił strzelać w pierwszej połowie. W drugiej jakoś wyrównał, ale znów rywal trafia po prostopadłym podaniu mimo że mój mógł je przeciąć bo miał bliżej to nagle ucieka od piłki o_O a rywal wali gola, na szczęście udaje mi się wyrównać po wrzutce, ale ten remis wcale mnie nie raduje.

mackal -:- andzi

"dr_ad & ben_bat" Vs. DenDaLion TeaM

dr_idea -:- konon123

adek 2:0 mackal

Ben_Ass 1:1 Rafal6217
Niezasłużyłem nawet na 1pkt, wygrywałem po 1 akcji dośrodkowaniu i golu Krzynia przy biernej postawie bramkarza rywala, w końcu kiedyś rywal musiał wyrównać, ciesze siez remisu bo co mi pozostało? Dzięki.

batik -:- rymp@lus

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Sob 23:52, 28 Lut 2009, w całości zmieniany 8 razy
Czw 16:32, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Posty: 209

Kolejka 6

Wiekszego farciarza nigdy nie widzialem. (No moze oprocz mnie)...

totalna dominacja rywala... trafił na odpowiedni moment by ze mną zagrać

mecz z lekką przewagą rywala gola trace w loss time =>opis by Falon

==================================================
Kolejka 7

Faworyt nie zawiodl...niestety..

wyrownany meczyk chociaz w pierwszej połowie nie padła żadna bramka... za to w drugiej aż cztery... pierwszy zdobywa ją gAc... następnie kilkanaście minut później zdobywam wyrównanie, a po następnych paru minutach po cwanie (jak na lisa) wykonanym rzucie z autu i pięknym strzale w samo okienko... 2-1..., już myślami byłem po meczu mając na koncie trzy punkty, jednak rywal w 87 minucie po równie ładnym strzale z dystansu doprowadza do remisu 2-2... dzięki za mecz... =>opis by Lisek

zszokowany =>opis by Sebus93

mecz przegrany na starcie najlepsi zawodnicy bez formy a w dodatku rywalowi wszystko wychodziło a ja jak zwykle nieskuteczny =>opis by Falon

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Sob 22:12, 28 Lut 2009, w całości zmieniany 7 razy

bartosz23 2-1 50ml

nie no ku*wa nie mam juz sily,kolejny taki mecz,ale juz sie przyzwyczilem ze w tej grze wszystko jest mozliwe wiec luz,ekwadorska obrona,co ostatnio bywa norma,zagrala na zajebistym poziomie,Smlarek przechwytuje pilke w Pk i pierwszy strzal=gol,ponownie Smolarek,tym razem przechwytuje przed Pk i lobuje Lanze,bartosz oddal jeszcze jeden strzal pod koniec polowy i to by bylo na tyle,caly mecz to moja dominacja,mam nadzieje ze bartosz sie nie obrazi ale niezrobil chyba porzadnej akcji,strzelam pod koniec meczu,
I love this game:]
thx,powo

mater 2-1 rogas

Pierwszą piołowe wygrałem 1-0 a drugą przegrałem 2-0 i się zrobiło 2-1.. w 85 minucie mecz marnuje 100% sytuacje smutny .. dzięki za meczyk radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Pią 19:05, 27 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Czw 17:24, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

6 Kolejka

UOG - Ugropowanie Obficie Grające vs dr_ad & ben_bat

Z początku nacisnęła Polska, lecz od 20 minuty powoli z minuty na minutę przejmowałem kontrolę nad murawą. Dzięki.

"Dobre wyrównane spotkanie.Obaj mieliśmy duzo sytuacji, jednak moi zawodnicy okazali się skuteczniejsi.Myślę, że mógł tu paść każdy wynik.Dzięki"

Niestety doktor przepadł...

_______

7 Kolejka

dr_ad & ben_bat vs DenDaLion TeaM

Jak wyżej.

"Początek należał do przeciwnika, lecz nic nie wpadło.Moi zawodnicy byli w formie i strzelali co popadło dzięki czemu wygrałem. Wynik napewno za wysoki, powinien być remis.Dzięki za mecz:)"

Nic specjalnego, może lekka przewaga Gwinei ale podział punktów. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Pią 23:29, 27 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Pią 20:59, 27 Lut 2009 Zobacz profil autora
juliusz93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 231

Pierwsze 15 minut to moja przewaga i prowadzę już 2 - 0.Przeciwnik zrobił jeszcze kilka akcji i trafił bramkę.

w strzalach 10:1 dla mackala.Mecz grany w lagach

Sob 23:27, 28 Lut 2009 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / Group Stage & Clan League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)