Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Sunday Specials / Sunday Special League Zobacz poprzedni temat
Helper
<font color=#E41B17>Helper</f>

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 1551

Ja pieciachdole, niebęde tu gwiazdkował gdy żal dupe ściska na gracza weolmaniack. Człowiek nieppotrafiący w całym meczu zrobić conajmniej 2setek pieciachdoli że ktoś ma fuksa jak ktoś wychodzi ciągle sam na sam z jego bramkarzem. Ja pieciachdole ale bym pierdolnął takiemu w ryj.

sory za taki post ale na serio żal dupe ściska, to czy dziękuje zależy od woli i od rywala, a takiemu łomowi jak ty nic do tego.

+1 niestety.
Wulgaryzm jest nie tolerowany,obraza gracza również.
Wiedziałeś co cię czeka gdy to napiszesz, więc wiesz co robiłeś.

weolmaniack napisał:
Rowniez mater podzielam twoja opinie na temat nie dziekowania po meczu gracza Rympalus

Rympalus -weolmaniack 7:6

Duzo szczescia i nic wiecej nie mam do powiedzenia na ten temat.niech on umiesci opis.szkoda gadac.dawno nikt nie mial tyle farta w meczu co rympalus.Dzieki

MOze tez podziekujesz??

Jeszcze jedno podżeganie przeciwnika i żegnamy się.
Pozdro & cwicz to możesz do kolegi na podwórku mówic!
Ostrzegam,nie zawaham się, bo to przekracza powoli granice.
Jesteś lepszy to udowodni to wynikiem, nie umiesz przegrywac = nie graj.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 15:49, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:48, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 399

Skąd: Zamosc

Przypominam że czas na rozegranie kolejek 5-8 mija z dniem dzisiejszym o godzinie 23.59.

Ostatnio zmieniony przez RonaldoVIP dnia Nie 17:08, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

4:2
W meczu moja olbrzymia przewaga,mecz rozgrywany na raty..ogromne lagi.strzaly po 1 polowie 15:4 pozniej ciezko stwierdzic bo gralismy na raty.dzieki

Ostatnio zmieniony przez weolmaniack dnia Nie 17:59, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Nie 17:57, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris09

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 12

Mater-Kris09
1:3
przez pierwszą połowe przeważałem trzy akcje pod rząd i trzy bramki potem strata bramki.Druga połowa wyrównana.
Nie 18:05, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

rymp@lus 1-1 Ben_Ass

Pierwsza połowa zdominowana przezemnie, ale padła tylko jedna bramka. W drugiej rywal się ocknął i zdołał wyrównać. Później były dobre akcje jednej jak i drugiej drużyny ale wynik nieuległ zmianie. Troche niesatysfakcjonuje mnie ten 1pkt bo zagrałem odrobinkę lepiej i gdyby nie beznadziejne strzały Riberyego mogło być lepiej. Mimo wszystko dzięki za dobry mecz Wink

rymp@lus 3-2 Kris09

Dobrze że to ostatnie mecz z tym gostkiem bo przy kolejnym szlak by mnie trafił. Lagi jak niewiem co. Podać się niedało a tym bardziej grać w defensywie.

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Nie 21:40, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:03, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
juliusz93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 231

kris09 1-2 juliusz93

Mecz z lekką przewagą Argentyny ale to ja wychodzę na prowadzenie pierwszy po bramce Gomeza.Przeciwnik na początku drugiej połowy wyrównuje.Na dziesięć minut przed końcem Ballack daje zwycięską bramkę.

juliusz93 1-3 RONALDO 1

Mecz jednostronny rywal prowadził 1:0 a później dostał czerwo po którym władowałem 3 gole. wink

-----------------------------------------

RONALDO 1 4-1 Mater

Mecz do jednej bramki...Można powiedzieć że w 2 połowie bawiłem się z rywalem i tylko 1 gola dołożyłem a jednego sam straciłem.Dzięki i powo dalej...

P.S:Mam nadzieje że te mecze zostaną zaakceptowany przez admina ligi mimo iż zostały rozegrane po terminie wink

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Pon 18:23, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 12:51, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Posty: 399

RONALDO 1 napisał:

Zgodnie z regulaminem mecz może być rozegrany najdalej dzień po terminie upłynięcia czasu w wyjątkowych sytuacjach. Mam nadzieje ze sytuacja naprawde była wyjątkowa. Lecz na przyszłość proszę wszystkich o terminowe rozgrywanie meczy:)

Posty: 399

Tabela ustalona terminarz również uzupełniony oraz rozpisane kolejne IV kolejki. Moją nieobecność wytłumaczyłem w Off Top. Pozdrawiam.
Sob 19:35, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
Rafal6217

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

Rafal62172-0juliusz93

Mecz w którym po pierwszej połowie było 2-0, w strzałach 9-2, itak naprawdę druga połowę zagrałem na totalnym lajcie, co mogło się zemścić rywal miał swoje okazje ale nie potrafił ich wykorzystać, oddawał sporo nie potrzebnych strzałów z daleka gdy wychodził praktycznie sam na sam, w dodatku bardzo lekkich strzałów, na koniec 12-9 w strzałach, dzięki.

Rafal62174-1kris09

Warunki strasznie słabe, lagi że głowa mała, chyba z winy rywala bo w meczu z juliuszem czyściutko było..., no ale nic, rywal pierwszy objął prowadzenie, długo się męczyłem aż w końcu wyrównałem i chwile później trafiłem na 2-1, tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej trafiam dwukrotnie za sprawą Ronaldo i z uśmiechniętą buzią opuszczam boisko szczęśliwy, dzięki.

Rafal62176-1rymp@lus13

Znowu extra warunki do gry, aż chciało się grać. W strzałach 11-4 for me i zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, rozmiary może trochę mniejsze powinny być, ale moi strzelali dość skutecznie, co nie znaczy że też się nie mylili(5 strzałów) szczęśliwy, rywal trafił gola przy stanie 6-0, było to zarazem honorowe trafienie, dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 14:51, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 13:12, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

11 Kolejka

juliusz93 1-6 rymp@lus

Szybko strzelam na 1-0 ale jak to w tej grze nie trzeba mieć umiejętności tylko nacisnąć strzał i wleci z daleka. Wkurzony po tej bramce wziąłem się do gry i wychodziło mi dużo, oprócz strzelenia bramek. Zasłużone zwycięstwo. Dzięki Wink

Nie 15:15, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

RONALDO 1 4-0 kris09

RONALDO 1 1-0 Mater

Pierwszy mecz to moja totalna przewaga.W pierwszej połowie strzelam trzy bramki a w drugiej odpuściłem bo wiedziałem że 3 pkt są już moje.Drugi mecz z graczem Mater był bardziej wyrównany choć w pierwszej połowie powinno być już 4:0 a było 1:0.W drugiej połowie odpuściłem co mogło być tragiczne w skutkach.Nudna ta liga zagubiony

Kris09 1:2 Ben_Ass
Warunki porażka aż głowa boli. Dobrze, że wpadły chociaż dwie siaty. Strzały 3:12. Dzieki

11 Kolejka
RONALDO 1 0:6 Ben_Ass
Po trzeciej bramce se robił jaja z Cassilasa. Szkoda czasu na takie mecze i nieopanowanych ludzi.

12 Kolejka
rymp@lus13 2-1 Ben_Ass
Śmieszny mecz, głównie Italia atakuje a Francuzi walą bramki. Do przerwy strzały 2:7 i wynik 1:1. Druga połowa identyczna, tyle, że ja już nawet jednej nie strzeliłem lool Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Nie 18:53, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 15:33, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
master212

Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 133

Mater 2:1 Ben_Ass

Na początku chcę zaznaczyć, że skuteczność Holendrów i Włochów jest tragiczna. Ja jak zarówno Ben_Ass nie mogliśmy nic trafić w bramkę. Pierwsza bramka padła po zamieszaniu w polu karnym. Chwilę później Ben_Ass wyrównuje. Obraca się z moim obrońcą na plecach i nie daje szans Van der Sar'owi. Zwycięską bramkę strzelam chyba w 85min. Dzięki za mecz.

Mater 2:2 Juliusz93

Bardzo trudny mecz, ponieważ Juliusz grał bardzo defensywnie. Wynik spotkania otwiera Juliusz93. Potem ja biore się do roboty i doprowadzam do stanu 1:1. Więcej bramek nie padło. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez master212 dnia Nie 19:07, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Nie 15:58, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

rympalus 3-4 RONALDO 1

Jeden z najpiękniejszych meczy w tym roku.Pierwsza połowa to ataki tylko i wyłącznie z mojej strony lecz wynik 1-1.W drugiej połowie działo się bardzo bardzo bardzo dużo.Ostatecznie wygrałem 4-3 choć mogło się skończyć jeszcze wyższym wynikiem wink

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Nie 21:37, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 17:22, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora