_______

........................................-Ogólny regulamin rozgrywek-

..............................................-Regulamin Sunday Specials League-
_________

Termin na rozegranie kolejek 1-4 mija w niedziele 08.02.2009 roku o godzinie 23.59.

_________

[color=cyan]W razie omyłki proszę pisać[/color] [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez RonaldoVIP dnia Wto 13:16, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 8 razy

1 Kolejka

Mecz grany w lipnych warunkach ale zdołałem jakoś na początku strzelić bramkę, zasłużone zwycięstwo. Meczu niebęde opisywał bo nudy jak nic w takich warunkach.

2 Kolejka

Za trudno jest dla Francuzów trafić w bramkę w sytuacji sam na sam, rywal oddał większość strzałów z dystansu, ale jego napastnicy potrafią strzelać nawet z dystansu a mój bramkarz mistrzunio poprostu :O jak można niezłapać piłki lecącej prosto w ręce :O w końcu za dobre staty mają. Dzięki Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Nie 13:51, 08 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:28, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Mater 0:1 Ben_Ass

Ogólnie wyrównanie, z początku wyraźniejsza przewaga Holendrów, jednak Buffon miał dzień.

RONALDO1 0:0 Ben_Ass

Po wejściu do formacji pomyślałem "o kur.." 8 zawodników podstawowych bez formy. Cassano nie trafia do pustej po błędzie Reiny, który rehabilituje się broniąc karniaka. Można napisać, że równo; pod koniec Villa w poprzeczkę.

juliusz93 0:4 Ben_Ass

Znakomita postawa obronna, szczególnie Cannavaro. Niemcy bezradni. Strzały 0:21.

kris09 1:4 Ben_Ass

Niestety rywal podobno nie ma p2p i jak dane było grać w tych lagach to już mi sie odechicało...
Argentyna zaczęła dość dobrze, strzela bramkę i usypia. Potem moi napastnicy wzięli się do roboty.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Nie 19:32, 08 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy
Nie 14:25, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora
master212

Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 133

KOLEJKA 4

Mater 2:1 weolmaniack

Mecz walki. Dużo walki w środku boiska. Już w pierwszej akcji weolmaniack strzela na 1:0. Chwilkę później odpowiadam i jest już 1:1. Wynik spotkania ustala Van Nistelrooy. Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez master212 dnia Nie 15:59, 08 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:59, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora
weolmaniack

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 157

Juliusz93 1:4 Weolmaniack

Mecz o dziwo wyrownany,juliusz do 66 minuty prowadzil 1:0 i nie moglem znalezc na niego sposobu(wczoraj wygrywajac z nim 7:1) ,ale Anglicy obudzili sie i strzelanie rozpoczal JENAS nastepnie dolozyl Owen oraz Defoe i zrobilo sie 3:1 .Gracz dostal 2 czerwone kartki w ostatnich 10 minutach spotkania i mi sie udalo jeszcze podwyzszyc na 4:1 dzieki
Nie 16:15, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora
master212

Posty: 133

KOLEJKA 2

Mater 4:2 Juliusz93

Mecz bardzo zacięty. Myślałem, że pójdzie mi łatwo a tutaj niespodzianka. Rywal dobrze gra z tyłu ale pomarańczowi znaleźli na to sposób. 3 gole Van Nielrooy'a i jedna bramka Robena. Dla rywala strzelał Ballack. To co strzelił w kierunku bramki tym zawodnikiem to wpadło. Dzięki za mecz.

Nie 16:31, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

RONALDO 1 2-1 Weolmaniack

Mecz który naprawdę był toczony w bardzo szybkim tempie.Pierwsza połowa to 2 gola z mojej strony.W drugiej rywal jak by się odrodził i strzela gola kontaktowego ale na remis zabrakło czasu choć ja także mogłem strzelić jeszcze... wink
Nie 17:45, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62173-2weolmaniack

Wyrównany mecz, w przyzwoitych warunkach. Ciężko coś stworzyć po alkoholu,ale jak mus to mus, dzięki za mecz, sorry za krótki opis, idę coś wszamac radosny

Rafal62176-1kris09

Warunki z mojej winy bardzo słabe za co z góry przepraszam, lecz i tak osiągnąłem przewagę i wygrałem zasłużenie, dzięki.

Rafal62172-0Mater

Dobre warunki, gdyż rozegrałem mecz u kolegi. Świetnie mi się grało, mecz wyrównany, lecz ja dwukrotnie trafiłem a rywalowi dziś holendrzy przestrzelali wszystko szczęśliwy , głównie dzięki skuteczności i szczęściu wygrałem, dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 15:13, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 17:58, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora

3 Kolejka

Mecz grany u mnie więc niebyło mowy o lagach i właśnie dlatego mecz mógł się podobać, doprawdy wyrównana walka w środku boiska o każdą piłkę, Rafał wygrywał większość górnych piłek i dobrze rozprowadzał akcję po tym. Strzelił ładną bramkę w 25minucie meczu, kiedy to Robinho popisał się szczupakiem po dośrodkowaniu. Natychmiast zareagowałem na jego bramkę i tuż przed przerwą zdołałem strzelić bramkę na remis za sprawą Henry'ego. Do połowy w strzałach 6-3 na korzyść rywala. Druga połowa również wyrównana i też dobra gra nas obu. W końcu to ja wyszedłem na prowadzenie za sprawą kapitalnego uderzenia Maloudy. Tak też się stało że i Rafał odpowiedział na 25 minut przed końcem meczu bramką. Na koniec strzały 10-7 na korzyść Rafała, mimo małej liczby strzałów to mecz stał na wysokim poziomie. Takie mecze aż chce się opisywac. Po meczu podaliśmy sobie dłonie i podziękowaliśmy za mecz.

4 Kolejka

Wchodze do formacji a tu czerwono, patrze ławka rezerwowa a tu pomarańczowo-czerwono. Zagrałem jak zwqykle 4-4-2B, w ataku wystawiłem Henry'ego i Benzeme. Podawać im gały sam na sam mieli Nasri i Ribery. Tak też się dzieje od początku, wynik otwiera Benzema. Później Niemców dobił 4 razy Henry. Mój bramkarz w jednej z akcji rywala wykazał się niesamowicie, kiedy to obronił piłkę który już była na lini bramkowej. Bramkę udało także strzelić się Ribery'emu ładnym strzałem za "16". A Benzema jak zaczął strzelanie tak i musiał dokończyć dzieło i ładnym zwodem wyszedł sam na sam i wpakował piłe do siaty po raz 7 i zarazem ostatni. Dzięki Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pon 0:03, 09 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:15, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora

Pod nieobecność RonaldoVipa postanowiłem zająć się trochę ligą i uzupełniłem terminarz jak i zaktualizowałem tabelkę, usunąłem te duperele: wygrane z rzędu i miejsce w ranku, bo niema czasu liczyć tego i sprawdzać. Także możecie zobaczyć sobie jak wygląda tabelka po 1 niedzieli rozgrywek.
Pon 21:53, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Posty: 399

Terminarz podany. Można grać szczęśliwy
Nie 11:00, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62173-2juliusz93

Mecz z wyraźną moją przewagą, ale moi wiecznie chybiali, przegrywałem już 2-0, ale w loss time 1 połowy trafia Robinho i lapie kontakt, w drugiej się męcze nie miłośienrie, rywal obrywa 2 czerwa, a ja w 85min i 89min ładuje 2 gole, 1 Robinho a drugi Kaka, po dobitce strzału Robinho, Ronaldinho przestrzelił chyba ze 3 świetne sytuacje, w strzałach 16-5, dzięki.

Rafal62173-2Ben_Ass

Mecz wyrównany, w strzałach 12-12, Ronaldinho nie zawiódł mnei w tym meczu wpisując się dwukrotnie na liste strzelców. Zaczęło się w 14min od strzału Del Piero i Włosi mieli powody do radosci, ale w 24min wyrównuje wyżej wymieniony gwiazdor AC Milanu Ronaldinho. W 43min dokłada drguie trafienie, Brazylia obejmuję tym samym prowadzenie. Ale ma krótko bo minute później po rzucie rożnym mamy 2-2 za sprawą Panucci'ego. W 75min Robinho trafia na 3-2 i do końca wynik się nie zmienił, dzięki.

Rafal62173-1RONALDO 1

Mecz wyrównany ale tylko jesli chodzi o strzały 9-10 xD , ale to co sie działo na boisku to momentami rywal nie istniał, oddałem 9 strzałów z akcji sam na sam praktycznie, gdzie z 10 uderzeń rywala to ze 2 z takich akcji a reszta zza 16, strasznie trudno było strzelić gola biorac pod uwagę że były straszliwe lagi(nie z mojej win) ale trudno 3-1 też jest dobre, dzięki.

Rafal62173-3Mater

W miarę przyzwoite warunki. W strzałach 11-16 na korzyść rywala. To ja pierwszy zaczynam strzelanie, rywal niewiele później doprowadza do remisu, ja dokładam 2 trafienia, i ok 76min rywal trafia najpierw na 3-2 a potem gdzieś w 82 na 3-3, mnóstwo walki, trochę jestem zawiedziony bo nie powinienem z dwubramkowego prowadzenia wyjść na remis, ale biorąc pod uwagę cały mecz, mogę być zadowolony, dzięki.

Nie 12:20, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
weolmaniack

Posty: 157

Italy England
BenAss-Weolmaniack 2:2

Przez dlugi okres pierwszej polowy gre prowadzil BenAss.Wogole nie dal mi nawet powochac pilki,ale jednoczesnie nie umial stworzyc sobie dogodnej sytuacji.Mniej wiecej ok 20 minuty pilke w polu karnym dostaje Toni i...glupi faul i rzut karny dla benassa.Bramkarz wyczul intencje przeciwnika ale pilki nie siegnal.Do konca pierwszej polowy obraz gry nie zmienil sie .BenAss przewazal.Ale w drugiej polowie odmieniona Anglia wyszla na boisko tak zdeterminowana ze sytuacja odwrocila sie o 180 stopni.Teraz to oni przewazali..Szybko strzelili na 1:1 i po kilku minutach podwyzszyli na 2:1..BenAss zmienil ustawienie na ofensywne i w 88 minucie udalo mu sie jeszcze wyrownac.Dzieki za mecz[/b]

Ostatnio zmieniony przez weolmaniack dnia Nie 12:26, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:21, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

_______________juliusz93 0:3 Ben_Ass

Zaczyna i kończy strzelać Luca. Gdyby miał lepszą dyspozycję to sieknął by trochę wiecej. Niemcy raz groźnie w słupek.

Nie 13:44, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
weolmaniack

Posty: 157

Spain - England
Ronaldo1 - Weolmaniack 1:1

Mecz rowny,kazdy mogl strzelic.Przeciwnik mial nieco szczescia poniewaz mogl wysoko przegrac,dzieki za mecz
Nie 13:55, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

weolmaniack napisał:

wydaje mi się że chyba cos ci się pomyliło ponieważ to ja miałem klika 100 i niestety tylko 1 siadła a ty miałeś jedną i ją wykorzystałeś.pozdro zal takich ludzi... ocb?
Nie 13:57, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
weolmaniack

Posty: 157

Nauczony poprzednimi doswiadczeniami,nie mam zamiaru dyskutowac tutaj na ten temat.Masz jakies zastrzezenia pisz na gg? Napisałeś mi: "WPISZ ,Nara" to wpisalem obiektywna mą opinie.Nie pasuje to sam dodawaj opisy meczów.

Pozdro cwicz

( i nie klam ze sety miales bo wogole niegrozny byles) reszta na gg jak masz problem a nie tutaj!
Nie 14:12, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
master212

Posty: 133

Mater 5:5 rymp@lus13

Bardzo źle rozpoczynam to spotkanie. W 15 minucie przegrywam już 2:0. Ale się pozbierałem i po pierwszej połowie wynik brzmiał 2:2. Drugą połowę zaczynam tak samo jak pierwszą czyli tracę 2 bramki i przegrywam 4:2. Ale po raz kolejny się pozbierałem i doprowadziłem do stanu 4:4. Potem rywal strzela na 5:4 a kilka minut potem doprowadzam do stanu 5:5. Dzięki za mecz. Aha i szkoda, że po meczu rywal nie podziękował, nie wiem czym jest to spowodowane.
Nie 15:20, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
weolmaniack

Posty: 157

Rowniez mater podzielam twoja opinie na temat nie dziekowania po meczu gracza Rympalus

Rympalus -weolmaniack 7:6

Duzo szczescia i nic wiecej nie mam do powiedzenia na ten temat.niech on umiesci opis.szkoda gadac.dawno nikt nie mial tyle farta w meczu co rympalus.Dzieki