Grupa G (II runda)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Zobacz poprzedni temat

Kostek 0-0 S-m-o-l-u-ch

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Czw 17:56, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 9 razy
Nie 19:27, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 2-2 kostek
s-m-o-l-u-ch 0-0 kostek

W obydwu meczach moja Austria nie radziła sobie w obronie, na szczęście dla mnie o sporym braku szczęścia, szczególnie w 2 meczu może mówić rywal. Myślę, że gdyby wygrał 2 mecz, to był by to wynik dużo sprawiedliwszy, no ale jest tak jak jest zdzier ku mej uciesze :E

Dzięki i lepszej skuteczności w kolejnych meczach życzę szczęśliwy
Pon 20:45, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora

Pietri-kostek 2:0
Pietri-kostek 2:3

Mecze raczej wyrównane w pierwszym meczu ja lepszy a w drugim kostek.Dzięki.
Wto 17:29, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora

adek4 6-3 kostek

Ale mecz szczęśliwy.Już po 20 minutach padło aż pięć bramek i objąłem prwadzenie 3-2.Moi napastnicy byli w wyśmienitej formie jednak tylko do końca pierwszej połowy(do połowy wynik 5-2).W drugiej poowie atakuje ale nie potrafie strzelić bramki, a przeciwnik odpowiada kontrą ,którą wykorzystuje.Pozniej obydwaj mieliśmy sytuacje,ale moi napastnicy nie potrafili dwukrotnie strzelić do pustej bramki.Pozniej udaje mi sie strzelić bramkę i mecz kończy się wynikiwm 6-3.

adek4 4-2 kostek

od poczatku zaczynam groznymi atakami co kończy sie bramką już w 5 minucie gry,ale przeciwnik szybko doprowadza do remisu.Znów mnóstwo nie wykorzystanych sytuacji z obu stron.Udaje mi sie objąć prowadzenie 3-1 i myślałem że już po meczu, ale śie myliłem przeciwnik wziął sie do roboty co udokumentował bramką.Przy stanie 3-2 wziąłem sie ostro do roboty i strzeliłem na 4-2 i takim wynikiem zakończył sie ten mecz.

Strzały 24-11 na moją korzyść

Dzięki za świetne mecze i powodzenia
Wto 18:16, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora
kostek

Posty: 102

Skąd: Świdnica

Faktyczne, świetne mecze. Non stop szybkie akcje, masa strzałów...
Ja głównie z kontry grałem i byłem raczej w cieniu Ekwadorczyków, ale mimo to fajnie mi się grało.
Adek jest chyba najlepszym graczem z jakim miałem przyjemność spotkać się od dłuższego czasu. Jego akcje ofensywne to miazga.
Gdyby dołożył do tego skuteczność Irasa, który co strzeli to gol, to miażdżyłby wszystkich na scenie.

Co do spotkań z Pietrim to oba stały na dość niski poziomie... Obaj graliśmy tak jakoś nijako, wolno...

Dzięki za turniej, powodzenia dalej. Wink
Wto 18:22, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora

W tym meczu postanowiłem skupić sie na obronie co mi dość dobrze wychodziło.Pierwsza połowa nudna nie ma o czym gadać(miałem poprzeczke)to jesyna dogodna sytuacja tej części gry.Druga cześć spotkania już bardziej ciekawa, i co najważniejsze udaje mi się strzelić bramkę.Do końca meczu nikt nie potrafił nic trafić i mecz zakończył sie wynikiem 1-0.

Strzały do połowy-2:2
Strzały w całym meczu-9:8

W tym meczu postanowiłem zmienić taktykę z 4-4-2 na 4-3-3 co pózniej okazało się skuteczne.Od początku meczu sporo sytuacji,ale i tak mało strzałów.W około 30 minucie gry świetnym przeżutem udaje mi się wyjść sam na sam i oczywiście "lob", który spokojnie trafia w światło bramki.Chwilę pozniej mam rzut wolny i Kaviedes uderza go ze świetną precyzją.Do połowy 2-0.Druga połowa to znow nudy nie potrafie przedostać sie pod pole przeciwnika,ale Smoluch też niema za dużo sytuacji.Moja drużyna obudziła sie dopiero w 35 minucie i zdołałem strzelić jeszcze 2 bramki.

Strzały do połowy-6:2
Strzały w całym meczu-12:2

Dzięki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Śro 19:51, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:50, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora

Pietri - S-m-o-l-u-ch 5:1
Pietri - S-m-o-l-u-ch 4:0

Zwycięstwa zasłużone .Co strzał to bramka.Powo dalej.

----------------------
Pietri-adek4 1:0
Pietri-adek4 1:1

Mecze strasznie nudne... Same straty w środku pola itp...
Ale udało się zdobyć 4 pkt z czego się ciesze.
Czw 14:41, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)