Grupa H (II Runda)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Zobacz poprzedni temat

Kto wygra zmagania w Grupie H (II Runda) ?

______

Witam Serdecznie w Grupie H (II Runda) turnieju WEOL Rank Surprise Cup. Proszę o estetyczne umieszczanie wyników meczy, opisywabie spotkań oraz umieszczanie bramek turniejowych w opisach.

______________________

______________________________
Na początku proszę zapoznać się z Ogólnym Regulaminem Rozgrywek Serwisu WEOL oraz z Regulaminem Turnieju WEOL Rank Surprise Cup

Wszystki graczom życze miłego rzucania padem zdzier lool

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Czw 18:25, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 9 razy
Nie 19:17, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
Piero

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 380

Skąd: wuwua

Piero - Kristo2323 4-2

Po 6 minutach bylo 0-2, jednak pozbieralem sie...

Piero - Kristo2323 0-1

Mialem pecha, 2 okazje dogodne przeciwnika i 1 gol... w ataku ja mizeria
Nie 19:35, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora

Raku 0:3 kristo2323

8-5 w strzałach

Szybko strzelony gol ustawił spotkanie, mi wychodziły akcje i udawało się strzelić przeciwni Rakowi.
Tak wysokie zwycięstwo chyba nie odzwierciedla wydarzeń na boisku.

Raku 0:2 kristo2323

9-6 w strzałach

Ten mecz w pierwszej połowie bardzo zacięty to raku pierwszy miał szanse na zdobycie gola. Ja niestety nie potrafiłem w pierwszej połowie stworzyć żadnej okazji a Raku swoimi strzałami nie wystraszył bramkarza mojego. Druga połowa stan 0:0 okazje bramkowe są nie powiem. Akcja raka torpeda niesamowita bramkarz pada rażony odbijając piłkę do góry ona spada z wysoka i zawodnik Izraela z 2 metrów na pustą bramkę przestrzela nad poprzeczką. Pomyślałem takiego farta nie było już dawno. A jak to bywa w piłce niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak tu się stało. Po kilku kolejnych próbach udaje mi się strzelić na 1:0 po asyście Radzińskiego a później podwyższyć na 2:0.

PS Chcę dodać że postawa mojego bramkarza który zachował czyste konto nie była tak wyśmienita. Raku porostu trafiał w niego a jak już go nie było na bramce to pudłował taka jest prawda.

Reksul 0:2 kristo2323

W tym spotkaniu moim zdaniem wygrałem zasłużenie przewaga w całym spotkaniu. Drużyna Ghany jakoś nie potrafiła załapać rytmu gry i praktycznie nie zagroziła bramce mojej przez całe spotkanie grała szarpanymi akcjami.

Reksul 1:2 kristo2323

W tym spotkaniu już sytuacja wyglądała całkiem inaczej to mi nie szło w pierwszej połowie za bardzo , mecz wyrównany. Tracę bramkę po stracie piłki podczas wyprowadzania , rozgrywania i 0:1. Gra przeciwnika zgoła odmienna ale popełnia błędy które wykorzystuje bezlitośnie najpierw na 1:1 a chwile później już 2:1 dla mnie w sumie szczęśliwe bardzo zwycięstwo.

Dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pon 22:34, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 15:44, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

Piero - Raku 2-0 s(12-9)
Zasluzone moje zwyciestwo, rywal w gruncie rzeczy nie oddal groznego strzalu, przy 1 straconej chcial sie zabawic z moim napastnikiem z obroncami ale przejal pomocnik i sie zrobilo 1-0, druga bramka z kolei po dlugim

Piero - Raku 2-0 s(14-7)

Ten mecz byl trudniejszy od poprzedniego, swieta akcja na 1-0 lob z naroznika pola karnego nad 2 obroncami izraelskimi szczurek i 1-0. Nastepenie piekelny okres dominacji rywala w srodku trwania meczu, jednak albo on pudluje, albo dobrze wychodze bramkarzem. Koncowka meczu to znow ja wiode prym jednak bramkarz dobrze broni, na pare min przed zakonczeniem spotkania dobijam rywala.

Dzieki za mecze przede wszystkim bez wybijania na pale z jednej i z drugiej strony!
Wto 15:46, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora

Hyhyhyhy...pozostaje w grze ,ale zeby awansowac potrzebuje jeszce 7 pkt;]
bedzie ciezko;/ Zwyciestwo jak najbardziej zasluzone;] Wiecej szans ,3 slupki w tym jeden jak typek strzelał na pusta bramke;/ Ogólnie jeszcze czerwien w 70 min,meczyk fajny bo troche dramaturgii było....Poczekamy na rev ,wystarczy remisik i 2 wygrane z Rakiem ,no ale zobaczymy;]

Ciżki meczyk.choć z poczatku szlo fajnie łatwo i przyjemnie;] 2:0 do przerwy ,a w 2 połowie grał głównie Raku,lecz udało mu sie strzelic 1 bramke...ufff,odetchnałem ,bo jeszce rzut rozny i napastnik Raka nad bramka;]

mecz podobny do pierwszego,tyle tylko ze znow moja połowa była cała pierwsza i prowadzilem 1:0 . W II strzelam jeszce jedna brame i .....zawieszka,znow(jakies cholerne przetoje mi sie zdarzaja) Gdyby Raku wykanczal dobrze sytuiacje( ato niepotrzenie z pierwszej ,a to nie pod kąt) to mogłby strzelic ze 2-3 bramki;/ Strzelil kontaktowa ,a po mojej kolejjnej kontrze (raptem w 2 połowie były ich ze 3,moze 4) strzelam na 3:1 i po meczu;] Mogłem jeszcze 4 ,ale sam na sam Muntari pudłuje;/

Tak wiec czekam na Piera i 2 meczyk z nim ,wystarczy remisik do awansu:Dszczęśliwyszczęśliwy bo jezeli dobrze rozumiem ,obowiazuja mecze bezposrednie??l;]

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Śro 18:24, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 17:40, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

Piero - Reksul 4-1 (1-1)
Na pewno umieszcze ten mecz w top5 moich najlepszych Reksul moze sie wkurzac, no ale bylem wyjatkowo dobrze dysponowany w tym meczu.

Pierwsze 15 min to moja dominacja, Reksul nic nie moze zrobic wybija na pale. Zmienia cos i od razu jego gra rowniez wyglada inaczej, strzela w slupek dobija na pustaka z 3 metry od slupka - cisnie mnie do 44 min. W tym to czasie zdobywa gola. W 44 ja z naraoznika karnego wale po dlugim szybki mocny szczur - bramkarze tutaj bardzo rzadko bronia. W 45 min ja mam slupek i potem dobitka i nic z tego.
Druga polowa to juz kompletnie inna gra z mojej strony, piekny gol na 2-1 wypuszczenia na czysta i po dlugim petarda. Mysle sobie zaraz mnie Rex dojedzie, ale ku mojemu zdziwieniu wrzutka w pole karne - bardzo wysoka i strzal glowa pod poprzeke. Wtedy dopiero Rex przyspiesza, ale na szczescie udaje mi sie jego strzaly albo blokowac albo odbierac gale. Brama na 4-1 pada po wypuszczeniu napastnika toczaca sie pilka on wpada miedzy dwoch obroncow strzela i bramkarz wrzuca ja do bramki.

W tym meczu wchodzilo Ci wszystko!!!!!! - wlasnie i chwala za to tunezyjczykom

Reasumujac za wysokie zwyciestwo...
Ale uczciwie na 2-1 zasluzylem blad bramkarza i obroncy, wiec tak czy siak bym wygral.

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Czw 17:31, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:23, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

Piero napisał:

Halo ,halo ,gdyby moi smieszni gracze strzelali w bramke ,a nie obok lub po slupkach to uczciwie nie wygralbys:P.....Moim mankamentem jest nieskutecznosc;/ Powodzenia dalej,ale bądźmy obiektywni. W tym meczu wchodzilo Ci wszystko!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Czw 17:27, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:26, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)