ELIMINACJE: EUROPA gr. B

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat

Zycze wszystkim powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Sob 22:53, 27 Sty 2007, w całości zmieniany 22 razy
Śro 17:22, 17 Sty 2007 Zobacz profil autora
HoOpeK

Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 196

Skąd: Stargard Szczeciński / Szczecin

Oto zakończył się pierwszy mecz Eliminacyjny Grupy B. Polscy zawodnicy pogodzeni z porażką niepewnie wyszli na boisko, drudzy wybiegli Francuzi. Pewni siebie i swoich umiejętności patrzyli z pogardą na biało czerwone stroje przeciwnika. Gwizdek rozpoczynący mecz i tu pach (? Wink ) 6 minuta doskonała wrzutka Smolarka(?), uderzenie głową Rasiaka(?) i mamy niespodziankę! 1-0 prowadzą Polacy. Francuzi starali się nadrobić stratę dalekimi strzałami takich znakomitości jak Henry czy Zidane, lecz Boruc szokował wspaniałą formą, 16 minuta szybka kontra Polaków wrzucenie piłki na pole karne Mili i powtórne uderzenie Rasiaka(?) głową. Trybuny szaleją, cóż za niespodzianka! Francuscy obrońcy zdezorientowani tym co dzieje się na boisku w 42 minucie stracili piłkę na polu karnym i wspaniały strzał Mili podwyższa wynik na 3-0. Na nic zdały się dalsze próby uzyskania bramki atomowymi strzałami z dystansu - jak zwykle Boruc był tak gdzie być powinien. Widać rozmowa Francuzów w szatni z trenerem na niewiele się zdała ponieważ już w 70 minucie Krzynówek popisał się wspaniałym strzałem z dystansu podwyższając wynik na 4-0. Francuzi starali się zdobyć chociaż honorową bramkę - szybko wznowili grę, lecz Smolarek przejął piłkę i 2 minuty później było już 5-0 i takim rezultatem skończył się mecz.

Polska 5 - 0 Francja

Tam gdzie po zawodniku był znak zapytania to nie jestem pewny co do asystującego i strzelającego, ponieważ w 30 minucie padł aep. Wink
Czw 14:38, 18 Sty 2007 Zobacz profil autora
Grzehu92

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1390

Francuzi zdruzgotani po porazce z Polska aż 5:0 , grali kolejny mecz z Belgia.Gdyby ten mecz zakonczylby sie porazka podopiecznych Grzeha pożegnaliby by sie raczej z finałami WEOL WORLD CUP.Belgowie natomiast wiedzieli , że Francja jest w kryzysie i jest szansa na zdobycie upragnionych 3 punktów.
Francuzi od pierwszego gwizdka sędziego ruszyli do ataku , Beldowie nie pozostawlai dłuzni i równiez zadbali o to aby bramkarz Fabien Barthez nie byl bezrobotny. Nadeszla 32 minuta strzalem zza pola karnego popisal sie Florent Malouda i było 1:0 dla Tricolores.Szal radosci na ławce rezerwowych.Francja utrzymala ten rezultat do przerwy.Pomimo to Belgowie mieli przewage w strzałach 6:5.W drugiej polowie Belgowie walczyli o bramke wyrownującą i dopieli swego Thomas Buffel pokonal dobrze spisujacego sie dzisiaj w bramce Bartheza.Bylo 1:1 i taki rezultat pozostał do końca meczu.Mecz wyrownany o czym swiadczą statystyki w strzalach 11-11.Bramek moglo paść wiecej ale obaj bramkarze spisywali sie dobrze.

Francja 1:1 Belgia

Bramki: Francja-Malouda Belgia-Buffel
Czw 15:03, 18 Sty 2007 Zobacz profil autora
HoOpeK

Posty: 196

Polacy rozluźnieni po wygranym meczu z Francuzami do meczu z Belgią przystąpili z większą pewnością siebie. Już w 15 minucie po podaniu Rasiaka Mila zdobywa pierwszego gola dla swojej reprezentacji. Po ataku Belgi szybka kontra i w 20 minucie podwyższenie wyniku na 2-0 przez Krzynówka. Koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie rozdrażnieni Beldzy atakowali jak szaleni, jednak na szczęście Boruc spisywał się jeszcze lepiej niż podczas meczu z Francuzami. I to 14 minuta drugiej połowy rozegranie z rzuty rożnego, strzał, piłka odbija się od słupka i na nieszczęście Belgów piłkę do swojej bramki wbija W.D. Heyden - fatalny gol samobójczy. W 26 minucie Beldzy postanowili zrewanżować się i po wspaniałej wrzutce Goor`a z rzutu rożnego Van Buyten zmienił wynik na 3-1, co tak rozzłościło Smolarka który w 35 minucie zdobył bramkę po pięknym rajdzie.

Polska 4 - 1 Belgia
Czw 15:21, 18 Sty 2007 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

HoOpek(Polska) 1-5 (Szwajcaria)szyma

Już na początku spotkania goście mogli objąć prowadzenie za sprawa Strellera ktory nie pokryty przez obrońców groźne uderzył z głowki jednak strzał ten obronił Artur Boruc. Jednak co sie odwlecze to nie uciecze i ok.30 min Szwajcarzy obejmuja prowadzenie, po wrzutce w pole karne piłkę przyjął Streller i piętka wysunął ją do Degena a ten pewnym strzałem pokonuje bramkarza Reprezentacji Polski. Jednak jeszcze przed przerwą remis gospodarzom dał nie kto inny jak Grzegorz Rasiak. I takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części spotkania prowadzenie Szwajcarom dał obrońca Arsenalu Londyn, Senderos który po wrzutce w pole karne z rzutu rożnego pakuje głową piłke do siatki. Niedługo po tym wynik podwyższa Frei. Kolejna akcja gości środkiem przedziera się H.Yakin podaje do Freia a ten strzela swoją drugą bramkę. Jeszcze pod koniec meczu wynik ustalił Aleksander Frei kompletując w ten sposób klasycznego hat-tricka.

VinEX (Belgia) 3 - 0 Grzehu92 (Francja)

Trener Belgów po porażce z Francja i Polska dał ostry wycisk swoim podopiecznym podczas treningów i one dały efekty. Mecz rewanzowy z Francja na goracym stadionie w Brukseli rozpoczął sie spokojnie bez porywczych ataków. Po kolejnych minutach gry Belgiowe przejmowali inicjatywe w spotkaniu gra Francji glownie opierala sie na defensywie. Liczne strzaly Mpenzy, Soncka jednak nie zaskoczyly znakomicie spisujacego sie w bramce Bartheza. w 20 mincie gry Francja oddała grozniejszy strzal lecz nie zaskoczyl on bramkarza Belgow. 35 minuta meczu po lewym skrzydle pedzi M.Mpenza wrzuca w pole karne i tam znakomicie zachowuje sie starszy brat E.Mpenza i głowka plasuje pilke w okienku bramki Bartheza. Koniec 1 polowy statystyki strzalow 6-3 dla Belgow. Poczatek drugiej polowy kopia sytuacji z 1 bramki M.Mpezna pedzi wrzutka tam jest starszy Mpenza sklada sie do nozyc uderzenie i... obok bramki smutny Francuzi nie pozostawali dluzni przed polem karnym pilke otrzymuje Zidane uderza mocno i prezycyjnie lecz Proto popisuje sie wpanianiala interwencja.50 minuta E.Mpenza przejmuje pilke na 30 m schodzi do srodka uderzaa i GOOL 2-0 . Trener Belgow juz spokojniejszy ale to nie byl koniec spotkania i kazal swoim pilkarzom nie wpadac w samozachwyt tylko dalej grac do konca. 55 min minuta M.Mpenza na lewym skrzydle wkreca Sagnola wychodzi sam na sam lecz Sagnol robi wslizg i kosi od tylu Mpenze. Sedzia bez zastanowienia wyciaga czerwona kartke i rzut karny dla Belgow. Do pilki podchodzi E.Mpenza i pewnym uderzeniem podwyzsza wynik na 3-0.Potem mecz zostal przerwany przez potezna wichure ktora przeszla na Bruksela zdzierzdzier Po kilku minutach przerwy pilkarze ponownie powrócili na boisko . Przebieg spotkania miał taki sam obraz jak w 1 polowe lecz brak skuteczności zawodnikow Belgi jak i w nie których momentach pilkarzy Francji. 89 minuta M.Mpezna wrzuca pilke w pole karne przejmuje ja W.Sonck wychodzi sam na sam lecz fantastyczna interwencja popisuje się Barthez. Sedzia konczy spotkanie trener Blegow VinEX nie kryl zadowolenia z wygranej i w nagrode pilkarze otrzymali wolny weekend wiec mogli swietowac pierwsze zwycięstwo szczęśliwy szczęśliwy
Pią 13:00, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora
Grzehu92

Posty: 1390

Francuzi wybierali sie do Szwajcarii z nadzieją o zdobycie 3 punktów.Po porazce z Belgia mało kto
wierzył że Francuzów stac na zwycięstwo tymbardziej iż graja z dobrze spisujaca sie ekipą trenera Szymy.Szwajcaria w swoim pierwszym meczu rozgromila dotychczasowego lidera grupy czyli Polskę aż 5:1.
Pierwsza połowa meczu w zasadzie bez historii lecz z przewagą podopiecznych Szymy 6-2.Emocje zaczęly sie w drugich 45 minutach.51 minuta akcja Francuców i strzałem w polu karnym bezradnego Zuberhoulera pokonuje Louis Saha.Konsternacja na trybunach stadionu w Bazylei.Podraznieni utratą bramki Szwajcarzy zaczeli mocno atakowac ale obronną reką z tych sytuacji wychodził Barthez.Jednak Francuzi bardzo groznie kontratakowali.Jedna z nich skonczyla sie strzalem Sahy w słupek w 71 min meczu, natomiast w 88 min grozny strzal jednego z Fracuzów(chyba Sahy)zakonczył sie bardzo dobra interwencją popularnego Zubiego.Ostatecznie mecz zakonczyl sie wygrana Franuzów i co za tym idzie zdobycie pierwszego zwycięstwa w eliminacjach do WEOL WORLD CUP.

Szwajcaria 0:1 Francja

Bramka: Saha 51
Pią 16:30, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

Szyma (Szwajcaria) 0 - 1 VinEX (Belgia)

Belgowie podbudowani po zwyciestwie u siebie z Francja wyruszyli na goracy stadnion w Zurychu. Poczatek spotkania przebiegal w spokojnej atmosferze bez nerwowych sytuacji. W 30 minucie zamieszanie w polu karnym Szwajcarow tam znajduje sie M.Mpezna i uderzeniem w dlugi rog otwiera wynik spotkania 0-1. Cisza na stadionie, kibice przecieraja oczy ze zdziwienia , trener Belgow VinEX nakazuje swoim pilkarzom grac dalej konsekwentnie i z pelnym zaangazowaniem. Po zmianie stron mecz byl bardzo wyrownany glownie gra koncentrowala sie na srodku boiska. Trener Szwajcarow Szyma postanowil zmienic ustawanie na bardziej ofensywne liczac ze to zamiesza w szykach obronnych Belgow. W koncowce spotkania Szwajcarzy przycisli Belgow lecz Ci skutecznie powstrzymywali ich ataki. Gdy sedzia zakonczyl spotkanie na lawce Belgow moza bylo zobaczyc euforie jak i pilkarzy tak i szkoleniowca. Dla Belgow bylo to bardzo wazne zwyciestwo trener podziekowal swoim pilkarzom za wlozenie serca w mecz i walki do ostatniego gwizdka sedziego

W koncu rozegralem pierwszy mecz do eliminacji radosny
Wiedzialem ze moj rywal jest dobrym graczem poniewaz pare razy podejrzalem jak gral z Rachmaninowem radosny Polacy od razu pokazali ze chca wygranej i jako pierwsi trafili do bramki Rumunow, goscie od razu odpowiedzili na ten atak i strzelili bramke wyrownujaca, a nastepnie jeszcze jedna radosny tak wiec mecz do przerwy skonczyl sie wynikiem 1:2.Druga polowa byla "ladna" duzo ladnych akcji na obu stronach boiska, lecz znowu jako pierwsi Polacy trafiaja w tej polowie i mamy 2:2 potem znowu strzelaja na 3:2.....Polscy napastnicy jeszcze duzo razy zagrozili bramkarzowi, ale to Rumunii strzelili na 3:3 a potem na 4:3....85' minuta i trener ALF mowi sobie w myslach, ze pierwszy mecz ma wygrany, ale jednak radosny nie szczęśliwy Mila po raz 3-ci w tym meczu laduje pilke do siatki i jest remis 4:4.
Sob 12:59, 20 Sty 2007 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

SZWAJCARZY WCIĄŻ W GRZE !!

Grzehu92(Francja) 0-4 (Szwajcaria)szyma

Szwajcarzy chcięli się zrehabilitować Francuzom za porażke w pierwszym meczu 0-1, przystąpili więc do tego meczu bardzo ofensywnie nastawieni. I juz w 5min meczu 30 000 tys kibiców zgromadzonych na stadionie w Marsylii uciszył Frai zdobywając bramke na 0-1. Poźniej mecz się wyrownał jednak w 30min meczu po znakomitej kontrze Szwajcarów po doskonałym podniu Fraia podwyższył Hakan Yakin. I takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej częsci spotkania przeważali już Szwajcarzy co przynosiło im kolejne bramki, najpierw na 0-3 strzelił Frai a na 5min przed koncem meczu po indywidualnej akcji ustalił Streller. Na chwile przed końcem Streller mogł jeszcze raz wpisać sie na liste strzelców lecz brutalny wślizg Thurama podstrzymał go od tego, obronca zobaczył czerwoną kartke lecz rzut wolny świetnie obronił Barthez.
Pon 14:46, 22 Sty 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 257

Skąd: Opatów

WYWIAD Z TRENEREM REPREZENTACJI POLSKI

RED. Witam, po nie udanym mundialu pod wodzą Pawła Janasa, Pan objął Jego stanowisko, presja jest ogromna, ale radzi Pan sobie wyśmienicie, proszę Nam zdradzić jak to się udaje?

HoOpek: Najważniejszymi czynnikami są koncentracja i systematyczny trening. Staramy się nie myśleć o presji jaka spoczywa na nas, lecz także wiemy, że nie możemy zawieźć naszych wiernych i wspaniałych kibiców.

RED. Gdy oficjalnie został Pan trenerem jaki cel został postawiony przez PZPN ?

HoOpek: Zdobyć mistrzostwo to jest priorytetowe zadanie.

RED. Po 4meczach Polska prowadzi w grupie, proszę powiedzieć kto się najbardziej przyczynił do premiowanego awansem miejsca ?

HoOpek: Nie można tutaj wymieniać pojedynczych zawodników, jest to sukces całej drużyny. Cieszę się bardzo, że mam do dyspozycji tak wspaniałych podopiecznych.

RED. Jak Selekcjoner reprezentacji Polski ocenia grupę B ?

HoOpek: W grupie B mamy do czynienia z drużynami bardzo szanowanymi, które tak samo jak my chcą wygrać te mistrzostwa. Szczególną uwagę należy zwrócić na wspaniałych trenerów, którym należy się wielki szacunek.

RED. Czy problemy Macieja Żurawskiego w klubie sprawią , że nie będzie się On pojawiał na najbliższym zgrupowaniu , czy jednak popularny "Magik" jest i będzie filarem reprezentacji?

HoOpek: Forma Maćka jest bardzo niestabilna i nie zostaje On wystawiany w każdym meczu do podstawowej "11". Jeśli jednak widzę postępy Macieja w grze oczywiście stawiam na niego w ważnych meczach

RED. Wszyscy pamiętamy straszną wpadkę z drużyną Szwajcarii , jaki czynnik wpłyną na tak nie korzystny wynik?

HoOpek: Czynnikiem tym była koncentracja, a mianowicie jej brak. Ważnym elementem powodującym fatalną postawę moich zawodników było również ich zmęczenie po jakże ciężkich meczach z Francją i Belgią. Teraz jesteśmy wypoczęci i mamy nadzieje na powtórzenie wyników z dwóch pierwszych meczy. O tej porażce trzeba jak najszybciej zapomnieć.

RED. Głośno się mówi o tym , że jeszcze przed końcem eliminacji pożegna się Pan z Polską i będzie trenował Real Madryt , czy to prawda ?

HoOpek: Nie, to jest nieprawda. W Polskiej drużynie widzę potężny potencjał, który trzeba wykorzystać. Chcę zdobyć z nimi mistrzostwo!

RED. Na koniec.....Pana faworyt do zdobycia pucharu świata ?

HoOpek: Faworyt ... staram się każdą drużynę traktować tak samo i nie myśleć o tym kto wygra. Głęboko w sercu myślę jednak, że będzie to Polska.

RED. Dziękuję za poświęcenie czasu i życzę udanych eliminacji.

HoOpek: Dziękuje

pozdrawiam radosny radosny radosny
Pon 17:50, 22 Sty 2007 Zobacz profil autora
Grzehu92

Posty: 1390

Dzisiaj na gorącym Stade de France Francja podejmuje Rumunie.Podopieczni Grzeha w meczach eliminacji do WEOL WORLD CUP grają bardzo nie równo.Potrafią wygrać ze Szwajcarią 1:0, a nastepny mecz przegrać juz 4:0.Rumunia natomiast to wielka niewiadoma.
Zagrali zaledwie 1 mecz z Polską lecz toczyli z nimi jakżesz wyrównany bój remisujac aż 4:4.
Wnioskować można, że dla Francji bedzie to bardzo trudny mecz. I rzeczywiscie pierwsze 15 min pod duyktando drużyny Alfa.W 12 minucie bardzo grozny strzał oddał Petre ale niestety dla Rumunii chybił.Pózniej jednak to Francuzi przejeli inicjatywe.W 16 minucie strzał Zidane'a na rzut rożny paruje Lobont. Potem kolejne ataki Francuzów ale z opresji wychodził golkiper Rumunów.
Pierwsza połowa z lekką ppzewagą Francuzów.Druga połowa to juz absolutna dominacja podopiecznych trenera Grzeha udokumentowana zdobyciem gola przez gwiazde Arsenalu Thierry'ego Henry.Raz po raz rowniez atakowali Rumuni jednak nie pokonali Bartheza.Podsumowujac zasłużone zwycięstwo Francji.Ciesza na pewno zdobyte 3 punkty, które dają jeszcze szanse na awans do WEOL WORLD CUP.Jednak czy równie dobrze zagraja Francuzi w
rewanżu na terenie Rumuni o tym przekonamy sie niebawem.

Francja 1:0 Rumunia

Bramka: Henry 68
Pon 20:37, 22 Sty 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

VinEX (Belgia) 3 - 1 Alf (Rumunia)

Belgowie pelni wiary i skoncentrowani przystapili do meczu z Rumunia. Celem oczywiscie byly 3 pkt choc trener VinEX przestrzegal swoich pilkarzy ze mecz bedzie bardzo trudny. Poczatek spotkania widac lekka przewage pilkarzy Belgi. 15 minuta spotkania Buffel uderza z przed pola karnego pilka odbija sie od obroncow doskakuje do niej Sonck i uderzeniem w dlugi rog otwiera wynik spotkania 1-0. Kilka minut pozniej pilke przed polem karnym otrzymuje E.Mpenza dobrze sie zastawia, odgrywa do brata M.Mpenza a ten uderzeniem z pierwszej pilki podwyzsza wynik na 2-0. Belgowie zasluzenie prowadzili 2-0 Rumunia nie umiala sie znalezc na boisku , swoj pierwszy strzal oddala dopiero w koncowce 1 polowy. 2 polowa pod dyktando Belgi , Rumuni pomalu zaczynali tworzyc zgrane akcje co efektem byla bramka w 80 minucie A.Mutu. 5 min pozniej jednak E.Mpenza strzela bramke i jest 3-1 i 3 pkt napewno zostana w Brukseli. Podsumowujac spotkanie Belgowie powinni wygrac to spotkanie znacznie wyzej lecz skutecznosc zawodzila i nad tym pilkarze Belgi musza ciezko popracowac radosny
Pon 21:00, 22 Sty 2007 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

SZWAJCARZY WYCHODZĄ Z DOŁKA !!

VinEX(Belgia) 0-4 (Szwajcaria)szyma

Pierwsza połowa wyrownana lecz strzałow było jak na lekarstwo jednak udało mi sie zdobyc dwie bramki i do przerwy wynik 0-2. W strzałach 3-3. Druga połowa to już dominacja Szwajcarów, którzy strzelają jeszcze dwie bramki ustalając wynik spotkania.

Dzięki i powodzenia w innych meczach wink

A więc powoli odrabiam pkt cool.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Śro 12:39, 24 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 2:36, 23 Sty 2007 Zobacz profil autora
ALF

Posty: 20

W KONCU WYGRANA !!!!!

Rumunia(ALF) 2 : 0 (Grzechu92)Francja

Mecz rewanzowy odbyl sie po mysli ALF'a .Tak jak obiecal trener Rumunów w wywiadzie zaraz po pierwszym meczu z Francuzami (cytuje) " w rewanzu sie odegramy" i tak tez uczynil. Juz od pierwszych minut rumunii pokazali, ze nie dadza za wygrana i w 3 minucie ilie skierowalw pilke do siatki Francuzow. Francja jednak nie byla bez silna bo od razu dala odpowiedz, ktora jednak zakonczyla sie tylko rzutem roznym. Gospodarze w obronie królowali i nie dali za wygraną przyjezdnym napastnikom, atak Rumunów tez dzisiaj byl na wysokim poziomie i przeprowadzal skladowe akcje, ktore konczyly sie groznie....nastepna bramka padla w okolo 32 minucie gdzie przy pikenym strzale Mutu pilka trafila w slupek i poleciala prosto do wczesniej juz strzelajacego bramke Ilie - mamy 2:0. Druga polowa - Goscie przeprowadzaja wiele ataków na rumunskiego bramkarza lecz - bez skutecznie, pilka albo mija swiatlo bramki albo wpada prosto w rece goalkeeper'a. Byla jeszcze jedna akcja Rumunów po ktorej ALF mial prawo do radosci (z poczatku) po koncu akcji troche sie zawiodl, otóz Mutu przed polem karnym wykonal jakis drybling i wykiwal obroncow gosci po czym podal do Ilie ktory z " pierwszej pilki" chcial podwyzszyc wynik, lecz fantastyczna parada bramkarza wprowadzila kibicow jak i trenera do wypowiedzenia pewnego wulgaryzmu. Mecz do konca mijal po mysli ALF'a chociaz Francja caly czas naciskala i w doliczonym czasie podczas zamieszania w polu karnym mogla pasc bramka, ale akcja tak jak wszystkie wczesniejsze zakonczyla sie niepowodzeniem i pilka minela bramke.
Wto 22:33, 23 Sty 2007 Zobacz profil autora
HoOpeK

Posty: 196

Polska pokanala Belgów 3-2. Mecz był ciężki a także ciężkie były warunki gry. ;-)
POLSKA - Smolarek, Rasiak, Mila
Belgia - Mpezna, Buffel
Pią 15:30, 26 Sty 2007 Zobacz profil autora
Grzehu92

Posty: 1390

Dzisiejszego popołudnia na Stade de France odbył sie rewanżowy bój pomiędzy Francją , a Polską w eliminacjach do WEOL WORLD CUP.Piłkarze trenera Grzeha pamietali bardzo dobrze pamietali 1 mecz przeciwko Polsce kiedy ulegli im aż 5:0. Natomiast podopieczni HoOpka widzieli iż są w stanie ten wyczyn powtórzyć.
Pierwsze minuty zdecydowanie pod dyktando Polakow czego dowodem jest bramka zdobyta przez zaskaująco dobrze spisujacego sie podczas tych eliminacji Sebastiana Milę w 18 minucie meczu.Jednak w miarę upływu czasu to Francuzi dominowalina boisku, a fantastycznymi interwencjami popisywał się Artur Boruc.W koncu dopieli swego gdy w 44minucie na liste strzelcow wpisal się Sylvain Wiltord.Druga połowa znowu zaczeła sie znowu z wyrazna przewaga Polski i znowu udalo sie im strzelic gola.Tym razem jego autorem byl dobrze znany wszytkim Grzegorz Rasiak.Francuzi jednak dość szybko odpowiedzieli.Henry strzela na bramke Boruca ten broni ale dopada do niej Trezeguet i jest 2:2.Polacy podrażnieni golem Francuzów atakują Polacy.Jedna z akcji przynosi korzyść gdy stojacego dzis w bramce "Tricolores" Gregorego Coupet pokonuje Ebi Smolarek.Francuzom udało się jescze zadobyc gola.Autorem jego był obrońca Lilian Thuram.Koncowe minuty do wzajemnne atki obu drużyn jednak wynik nie zmienił się.Francuzi zremisowali z Polską 3:3 i tym samym pogrzebali nadzieje na awans do mistrzostw świata.Cała Francja załamana, załamany takze trener Grzehu na którego na pewno spłynie lawina krytyki za to, że nie doprowadzi do WEOL WORLD CUP.A podopiecznych HoOpka zaskoczyli chyba wszystkich i jeżeli nie dojdzie do zawieszenie PZPN to zapewne zobaczymy ich na mundialu w RPA.

(VineX)Belgia 2 : 1 Rumunia(ALF)

Mecz praktycznie caly czas toczyl sie pod bramka Rumunow....Belgowie doslownie zdominowali reprezentacje gosci, ciagle ataki Belgow oraz swietna gra w obronie doproawdzila do tego, ze Rumunia oddala tylko kilka strzalow na bramke Belgow....sporo mieli akcji lecz nie konczyly sie one nawet strzalem(co dopiero bramka) Belgowie tez mieli sporo akcji tylko ze u nich te akcje konczyly sie strzalami i tylko pech sprawil ze wygrali jednobramkowa przewagą.Rumunia co prawda miala szanse na remis, ale jednak nie udalo sie - a za tym idzie kolejna porazka oraz brak nadziei na awans do dalszych rozgrywek.
Pią 20:09, 26 Sty 2007 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

szyma(Szwajcaria) 0-2 (Rumunia)ALF

Miałem troche pecha ale myśle jednak że ALF wygrał zasłużenie, bramke zdobył juz na początku spotkania a dobił mnie w ostatniej akcji meczu. Moj podstawowy napasnik Lustrinelli miał szara strzałke i grac musiał Streller który spudłował w kilku doskonałych sytuacjach... zły

ALF(Rumunia) 1-2 (Szwajcaria)szyma

W tym meczu miałem znaczną przewagę i mogłem go wygrać zdecydowanie wyżej lecz napastnicy nie potrafili wykorzystać 100% sytuacji zagubiony, piękną bramkę strzelił Szwajcar Frei

Sob 15:40, 27 Sty 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)