ELIMINACJE: EUROPA gr. E

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat
Papaj

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 738

Skąd: Kraków

Post ELIMINACJE: EUROPA gr. E
Witam w grupie E eliminacji do WEOL World Cup wink Mam nadzieję że obejdzie się bez ekscesów i walkowerów. Wszelka niekompetencja i nieodpowiedzialność będzie karana walkowerami i wpisem na czarna listę graczy. Nie czekajcie na ostatnią chwilę na rozegranie meczy i nie czekajcie aż ktoś do was napisze tylko sami spróbujcie się skontaktować z rywalem. Myślę że wszystko jest łatwe do zrozumienia i przejrzyste.

Termin rozegrania fazy grupowej eliminacji to 28.01.2007 r.

Zawodnicy (Kontakt i info):
[link widoczny dla zalogowanych] | Ciacho gg: 3307930 (GRECJA)
[link widoczny dla zalogowanych] | kostek gg: 6754976 (TURCJA)
[link widoczny dla zalogowanych] | KSA17 gg: 7332610 (PORTUGALIA)
[link widoczny dla zalogowanych] | Rachmaninow gg: 6100061 (S&C)
[link widoczny dla zalogowanych] | redi231 gg: 8255037 (CZECHY)
[link widoczny dla zalogowanych] | mackal gg: 8458217 (BUŁGARIA)

W razie nieścisłości w terminarzu lub grupie piszcie do mnie na gg(8722569) lub w tym temacie. Życzę sukcesów i pozdrawiam cool

Ostatnio zmieniony przez Papaj dnia Pon 18:37, 29 Sty 2007, w całości zmieniany 10 razy

Skąd: Opatów

no no ciekawy mecz szczęśliwy wiele z niego wiadomo szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy
Czw 19:24, 18 Sty 2007 Zobacz profil autora
kostek

Posty: 102

Skąd: Świdnica

kostek 1:2 redi
redi 0:1 kostek

Muj tim w poruwnaniu do innyh nie jezd zbyt dobry on. A jórz portugalia to wogule nieporozómienie. Gratólóje organizatorą doboró drórzyn do tórniejó. Niestety ale trohe psójecie zabafe nam, graczą. Pozdrafiam,
kostek.

Warn za kretynizm w opisie, przeczytaj Regulamin Turnieju to dowiesz się czegoś o podziale teamów. Nikt Cie nie zmuszał do zapisania się, jeśli Ci to nie odpowiadało.

Czw 21:12, 18 Sty 2007 Zobacz profil autora

Własnie kostek po co się zapisywałeś, jak nie chcesz grac. Zawsze chętni na rezerwie czekają szczęśliwy ( żadnej aluzji w tym poście nie ma)
Czw 21:47, 18 Sty 2007 Zobacz profil autora

jeżeli ktoś tu psuje zabawę to ty kostek i jak nie masz ochoty grać to nara bo nie brakuje ludzi, którzy z uśmiechem na ustach zagrają turcją, która jest całkiem dobrą drużyną, ty byś nie był zadowolony z rzadnej drużyny.
Czw 23:34, 18 Sty 2007 Zobacz profil autora

A ja Ci gratuluje zapisania się do turnieju bez przeczytania jego regulaminu...profesjonalizm cool

brawo
Czw 23:48, 18 Sty 2007 Zobacz profil autora
Papaj

Posty: 738

A ja wam przypomnę o tym żeby nie nabijać postów i żeby nie było OT i że te tematy służą do podawania wyników i krótkich opisów... Dziękuję za uwagę.
Pią 0:55, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora

redi231 0:5 mackal
W 1 meczu przewaga Bułgarów była miażdżąca.Wynik nie pozostawia złudzeń,kto w tym meczu był lepszy
mackal 2:1 redi231
W 15 minucie Czesi strzelaja głową(wieża Koller).
Do przerwy wynik brzmiał 1:0 dla Czech.
Na szczęście 2 połowa była już lepsza w moim wykonaniu co zaowocowało 2 golami.
Sob 15:56, 20 Sty 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

UWAGAwykrzyknik

Osoby które jeszcze nie rozegrały ani jednego meczu, mają czas na rozegranie co najmniej dwóch do końca dzisiejszego dnia. Jeśli warunek ten nie zostanie spełniony zostaną usunięci z turnieju za kompletny brak aktywności. wykrzyknik

Proszę namiestników o skontaktowanie się z tymi osobami.
Nie 9:49, 21 Sty 2007 Zobacz profil autora
Rachmaninow

Posty: 32

Nie nie! Ja naprawde bardzo przepraszam,ale powaznie mam teraz PELNO roboty i jestem na kompie dopiero o 23. Z Mackalem juz niejednokrotnie umawialismy sie,ale zgrac sie nie moglismy, z kostkiem raz sie nie zgralismy,a Majcherowi nie odpisalem smutny Poza tym faktycznie biernie uczestnicze w tych rozgrywkach. Ale prosze o jeszcze jeden dzien szansy,a postaram sie cos zagrac. Z gory dziekuje,pozdrawiam.
Pon 2:10, 22 Sty 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

USUNIĘCIE wykrzyknik

Za majchera (Czarna lista - brak zainteresowania turniejem) do gry wchodzi kolejny rezerwowy Ciacho gg: 3307930 Witam i życzę powodzenia.

1 - 1
Meczbardzo wyrownany .Duzo walki w srodku boiska.
Bramki padły w drugiej połowie, pierwsza dla czechow po zgraniu piłki głową przez Kollera do szybkiego Barosa ktory wyprzedza ostatniego obrońce i umieszcze piłke w siatce. Serbia natomiast wykorzystała chwile nie uwagi i rozsyp lini defensywnej czehów i srodkiem pola karnego wchodzi zawodnik serbski i pomimo wyjsciaz bramki bramkaza umieszcza piłke w siatce.

A może się z nimi spróbujesz skontaktować ? zagubiony

Apel do reszty graczy Rozgrywajcie odrazu mecz i rewanż!!
Pon 21:34, 22 Sty 2007 Zobacz profil autora

mackal 2:1 Rachmaninow_
Rachmaninow_ 0:0 mackal

Mecze w którym było mnóstwo walki i akcji podbramkowych.Mecze stały na naprawdę przyzwoitym poziomie.W 1 meczu zwyciestwo zapewniłem w doliczonym czasie gry,natomiast w 2 nikt nie umiał strzelić gola(strzłay 8-7 dla Bułgarii)
Wto 0:43, 23 Sty 2007 Zobacz profil autora
Ciacho

Posty: 263

1 połowa pierwszego meczu to badanie przeciwnika. W drugiej połowie to większość czasu Grecja spędziła pod bramką pod bramka Czech co udokumentowała 2 bramkami.

2 mecz to już całkowita moja dominacja Czechy wystąpiły od początku w ustawieniu bardzo defensywny 5-4-1. Niestety około 30 minuty obrońca Grecji wbiegł z piłką do bramki.Od tego czasu atakowali już tylko piłkarze Grecji.Niestety ani Charisteas ani Vryzas nie potrafili umieścić piłki w siatce.W 2 połowie Czesi już tylko się bronili oddając zaledwie 2 strzały na bramkę przy czym jeden z połowy boiska.

Dzięki za mecz i pozdro
Wto 15:46, 23 Sty 2007 Zobacz profil autora

mackal 2:1 Ciacho
Ciacho 0:3 mackal

Coraz bardziej zaczyna mnie się podobać ta Bułgaria,zwłaszcza formacja ofensywna odwala naprawdę
kawał solidnej roboty.A Zdravkov na bramce wyłapuje mnóstwo piłek.
W tych 2 meczach funkcjonowało niemal wszystko.Tylko w 1 meczu było nieco problemów,ale w 2 to
czysty majsterczyk.
Oto moje żelazne ustawienie 4:3:3
Zdravkov-Topuzakov,Bukarev,Georgiev,Kishishev,Lazarov,S.Petrov,Kamburov,Berbatov,M.Petrov,Bojinov(najllepszy strzelec mojej drużyny)
Wto 19:43, 23 Sty 2007 Zobacz profil autora

KSA17(Portugalia) 1:2 mackal(Bułgaria)
mackal(Bułgaria) 4:0 KSA17(Portugalia)

Moi piłkarze zagrali swoje w tych 2 meczach i ich przewaga nie pozostawiała złudzeń.
Oby tak dalej.
Śro 17:10, 24 Sty 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)