FAZA PUCHAROWA WEOL WORLD CUP
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

Post FAZA PUCHAROWA WEOL WORLD CUP
1/2!!!1/2!!!

Witam w fazie pucharowej turnieju.

W tym temacie możecie zamieszczać opisy swoich meczów.

Gramy oczywiście po jednym spotkaniu z włączoną dogrywką i rzutami karnymi.

Życzę wszystkim powodzenia wykrzyknik

TERMIN NA ROZEGRANIE TEJ FAZY UPŁYWA WRAZ Z 11.02.2007 (niedziela)

1/4 Finałów:

TERMIN NA ROZEGRANIE TEJ FAZY UPŁYWA WRAZ Z 14.02.2007 (środa)

szyma 2:1 karol_pom

VinEX 3:2 mauger_ht

dukekubas 0:1 kemocik

kristo2323 4:3 tom21

PÓŁFINAŁY

TERMIN NA ROZEGRANIE TEJ FAZY UPŁYWA WRAZ Z 17.02.2007 (sobota)

szyma 0:1 VinEX

kemocik 0:0 (5:3 k) kristo2323

MECZ O 3 MIEJSCE

kristo2323 1:3 szyma

W I E L K IF I N A Ł !!!

kemocik - VinEX

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Nie 14:30, 18 Lut 2007, w całości zmieniany 23 razy
Pią 0:35, 09 Lut 2007 Zobacz profil autora

karol_pomarancza (Iran) 2 - 1 (Ukraina) iLoVeAniA

Mecz przy ogromnych lagach. I co tu dodać przyjemność z gry znikoma. 4 minuta meczu, akcja Iranu, sam na sam i moja bramka po czym następuje oss i wychodzimy. Dogrywamy cały mecz. Potem druga bramka z wolnego gdzieś koło 30 minuty. Przed końcem 1 polowy Ukraince zdobywają bramkę kontaktową. Wynik nie ulega zmianie. Dzięki Aniu za mecz wink

PS. Szkoda ze lagi bo mecz mógłby być naprawdę ciekawy
Pią 17:20, 09 Lut 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 257

Skąd: Opatów

tak to fakt , mecz w lagach:) tragedia , na klawie w lagi nie da sie grac zdzier no ale coz Wink dzieki za turniej radosny powodzenia Karolq dalej zdzier
Pią 17:25, 09 Lut 2007 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

Mecz raczej pod moje dyktando. Pierwsza bramka dosc kuriozalna , obronca Australijski chcial wybic pilke z bramki , ale zamiast tego ja wbil radosny Mało strzalow Banego , raczej to ja mialem wiecej akcji. 80 minuta w polu karnym pilke przyjmuje Tomasson lekkie sturchniecie obrocny , napastnik Danii potyka sie i ....... siedzia dyktuje karnego szczęśliwy.
Pią 18:47, 09 Lut 2007 Zobacz profil autora
Bany

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 453

Skąd: że znowu..

Od siebie dodam tyle, ze przegralem na wlasne zyczenie. Powodzenia mauger.
Pią 18:57, 09 Lut 2007 Zobacz profil autora
mauger_ht

Posty: 243

Bany zrobie to dla Ciebie i wygram ten turniej :p choc i tak mialem taki zamiar uczynic to wczesniej szczęśliwy
Pią 19:26, 09 Lut 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

mauger_ht napisał:

Ja też miałem taki zamiar zagubiony Ale życzę powodzenia.

Może jakieś bramki nagracie w tak arcyważnej fazie?

Posty: 453

Mauger nie zrobicie bo pmcsp nie wyszedł z grupy hehe . Wygraj ten turniej proszę!
Pią 21:31, 09 Lut 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

Skąd: Świony

VinEX (Belgia) 2 - 1 Rachmaninow (Serbia i Czarnogóra)

Mecz naprawde najwyzszej rangi. Duzo akcji , ciekawych zagran i sporo sytaucji bramkowych. Co tu duzo mowic dzisiaj bardzo duzo szczescia miala druzyna Belgow gdyby Serbowie wykorzystali sytaucje w pierwszych minutach meczu to nie wiadomo jak by sie ten mecz potoczyl. Dodam ze na 2-1 bramke V.Buyten strzelil w ostatnich minutach meczu dzieki ktorej Belgowie graja dalej. Dzieki Rachmaninow za mecz , gdyby nie moje szczescie to chyba by mnie dalej nie bylo w turnieju o MŚ. pozdroo
Sob 12:43, 10 Lut 2007 Zobacz profil autora
dukekubas

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 819

dukekubas - damian 2:2 k.5-4

Pełen stadion kibiców obu drużyn z Ameryki, wszędzie flagi oraz okrzyki kibiców. Zespoły Kostaryki i USA wchodzą na boisko. Po odegraniu hymnów rozlegają się oklaski, a sędzia rozpoczyna gwizdkiem mecz. Szybciej w sytuacji na boisku odnajduje się drużyna z Ameryki Środkowej. Zdobywa rzut rożny; do piłki podbiega kapitan zespołu - Hernandez, patrzy na ustawienie graczy w polu karnym i posyła idealna piłkę na głowę obrońcy swojej drużyny. 1:0 . Kostaryka idzie za ciosem i strzałem z dystansu podwyższa wynik. Z każdą kolejną minutą mecz się wyrównuje, aż pod koniec połowy USA strzela z dystansu gol kontaktowy. Druga połowa to bardzo nerwowa gra obu drużyn, bardziej opanowana okazał się zespół Damiana i remisuje. Po 90 minutach sędzia kazał rozpocząć dogrywkę. Pierwsza jej część należała do Kostaryki, która zmarnowała między innymi sytuację sam na sam, zaś druga wyglądała odwrotnie. Gracz USA strzela w słupek w bardzo dobrej okazji. Dogrywki nic nie roztrzygnęły, więc o awansie miały decydować karne. Pierwsza seria to mocne, celne strzały, zaś w drugiej amerykański bramkarz wyłapuje strzał, a póżniej jego kolega z ataku zdobywa bramkę. W trzeciej serii pomocnik z Kostaryki strzela karnego, a bramkarz powstrzymuje strzał amerykańskiego zawodnika. Kolejne dwie serie to bardzo dobre strzały obu zespołów. Szósta kolejna przyniosła roztrzygnięcie, kostarykański obrońca zdobywa karnego, a jego przeciwnik strzela obok bramki. Drużyka dukekubas'a szaleje, zaś Damiana schodzi z boiska ze spusczonymi głowami.
Po pięknym meczu, z czterema bramkami, pięknymi akcjami, ogromną dramaturgią zakonczoną w karnych wygrywa Kostaryka.

zawodnik meczu: Carlos Hernandez

Już niedługo skrót z meczu, wprost z amerykańskiej telewizji!
Sob 14:15, 10 Lut 2007 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Skrót:

Krótki, bo w całym meczu drużyny oddały po 5 strzałów.
Sob 15:21, 10 Lut 2007 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

bushmen 1-3 tom21
nie ma co opisywac, poprostu lagi + duzyyy ping to przewazylo o wyniku. W pewnych momentach czułem sie jak bym gral w pes6 na czyims hoscie... Szkoda nerwow na takie mecze. Dzieki tom za mecz.

pozdro
Sob 16:51, 10 Lut 2007 Zobacz profil autora

damian napisał:
Skrót:

Słaba jakość, fatalna prędkość, jedna bramka ucięta, bramki powinny być ukazane od całej akcji(tzn. powinny sie zaczynac wczesniej, kilka podan i dopiero strzały) a tymczasme było zupełnie inaczej w sytuacjach bramkowych pokazane były tylko strzały, a w sytuacje nie konczace sie bramka były dłuzsze. Tak więc ogólnie skrót nieudany.
Sob 16:53, 10 Lut 2007 Zobacz profil autora

bushmen napisał:

pozdro

To po co grać ?? Przecież nikt Was nie goni. Jest jeszcze pół soboty i cała niedziela.
Sob 17:00, 10 Lut 2007 Zobacz profil autora

Skrót:

Dlaczego nie ustawiliście dogrywki? zagubiony W przyszłości prosiłbym wrzucać na youtube wink

PS. Cobeer zmień pas w sigu.
Sob 17:18, 10 Lut 2007 Zobacz profil autora

Skrót:

Fajny skrócik. Tylko troszkę wolny. Kilka "szlifów" w warsztacie i będzie BOMBA!

IRLANDIA GRA DALEJ! SMUTEK NIGERII

W przedostatnim spotkaniu 1/8 finału spotkały się Nigeria i Irlandia. Obie drużyny będąc na fali liczyły na awans do ćwierćfinałów. Lepsza okazała się Irlandia. Która w końcówce spotkania przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Początek spotkania to badanie sił przeciwnika. Pierwszy strzał to strzał Martinsa. Minimalnie niecelny. Później to już przedewszytskim walka w środku pola. Przebić się przez dobrze zorganizowane defensywy było niezwykle trudno. Dopiero 29 minucie,Aghahowa dokanał tej sztuki chyba 35 metrowym rajdem z piłką. Wychodząc sam na sam. Pewnie umieścił piłkę w siatce. 1:0!! Szał kibiców nigeryjskich! Irlandia szybko się pozbierała. Fantastyczne zawody grał Morisson który rozklepując wraz z Duffem środkowych obrońców Nigerii i na koniec fantastycznie "wypuścił w uliczkę" Connolly'a. Ten płaskim strzałem pokonał bramkarza. Wynik 1:1! Można powiedzieć zaczynamy od początku!
Po zmianie stron, Nigeria straciła rezon. Widać było szare strzłki u filarów pomocy : Lawala i Okochy. Tego drugiego zastąpił Utaka,ale też nic ciekawego nie pokazał. Do 87 minuty obrona "Super Orłów" działa wzorowo...do 87 minuty. Wtedy to ponownie Morisson pokazał klasę i podając do S.Elliotta. Ten strzałem z narożnika pola karnego ucisza kibiców z Afryki. 2:1! Irlandia w ćwierfinale!!. Po chwili końcowy gwizdek. Trenerzy i zawodnicy podziękowali sobie za mecz.
Tak kończy się przygoda Nigerii Mundialem.

NIGERIA-IRLANDIA
1:2(1:1)

Bramki: Aghahowa 29' oraz Connolly 35' i S.Elliott 87'

Man of the match:Morisson

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wywiad z trenerem Irlandii: kristo2323

RED:Świeżo po meczu z Nigerią zapytaliśmy trenera Irlandczyków o wrażenia. Ciężko było?
kristo2323: Trudne warunki postawila Nigeria szybkoscia swoich zawodnikow ofensywnych efektem tego byla 1 bramka

RED:Następny rywal również pochodzi z Afryki. Jakieś specjalne zalecenia dla swoich zawodników?
kristo2323:To znaczy kto? Bo nie myslelismy o awansie skupilismy sie jedynie na Nigeri i dopiero od jutra zaczynamy rozpracowywac nastepnego przeciwnika

RED:Togo prowadzone przez trenera tom21
kristo2323:No to bedzie bardzo bardzo trudno jeszcze nie wygralem z tomo21 na arenie miedzynarodowej , Togo niby slabszy zespol ale trener potrafi zmotywowac ich i ustawic doskonale taktycznie.

RED:Morisson zaliczył dwie asysty w dziejszym meczu. Według Pana jest bohaterem spotkania?
kristo2323:Zgadzam sie ze Morisson jest bohaterem ale nie jedynym bo Irlandia gra calym zespolem , bardzo mi sie podobafa druga asysta to byl prawdiwy pokaz zaufania do swoich umiejetnosci technicznych pod presia nigerjskich obroncow turz przed polem karnym wymanewrowac jednego z nich i wystawic znakomita pilke .

RED:Puchar Świata pojedzie do...? Według Pana.
kristo2323:Nie ma tak naprawde pewnych faworytow Maradona powiedzial by ze Brazylia a ja mysle ze Iran robi tu naprawde dobra robote i oni moga cos ty narozrabiac a jak nie to tom 21 jest naprawde bardzo dobry

RED:Skromny Pan jest. Czyli 1/4 finalu to szczyt możliwości Pana drużyny?
kristo2323:Nie, nie jestem skromny tylko zycie mnie juz nauczylo. tom21 gra ze mna a on narazie zawsze wygrywa bedziemy walczyc bo przeciez o to chodzi ale nie chcemy nic obiecywac kibicom. Sam awans z grupy i wyeliminowanie shevy7 to juz bylo cos, wiec gramy dalej póki pilka w grze

RED:Dzięki za rozmowę i życzę powodzenia.
kristo2323:Nie dziekujemy.(aby nie zapeszyć. przyp.red)

P.S.Drabinka ćwierćfinalistów jest w:
MUNDIALZIN
Nie 1:47, 11 Lut 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)