GRUPA B

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat

Witam w GRUPIE B

W tym temacie będziemy podawać wyniki rozegranych spotkań. Mile widziane opisy, bramki a także skróty meczów radosny

powodzenia radosny niech awansują najlepsi szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez iLoVeAnia dnia Czw 1:14, 08 Lut 2007, w całości zmieniany 12 razy
Czw 15:13, 01 Lut 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

Czas rozpocząć mundial szczęśliwy

Korea Południowa 2-4 Ukraina

Opis radosny

Mecz rozpoczął się dobrze dla mnie , 3min Voronin strzela z rogu ''szesnastki'' bramkarz broni a dobitka Rebrova trafia.... w boczną siatkę radosny Jęk zawodu na stadionie na którym zgromadziło się 50 tys kibiców radosny kolejna akcja Ukrainy która kończy się na obrońcy Korei , ale piłkę przejmuję Sheva i pewnym strzałem pakuję piłkę w siatce radosny ławka trenerska szaleje i grupa kibiców ze wschodu radosny Korea kiepsko zaczęła , ale nie składa broni , 11min wypuszcza chu yonga środkowy pomocnik wpada w pole karne i pada na murawę....sędzia dyktuję jedenasty metr... radosny Pewnie strzelony przez podopiecznego trenejro Czarnego radosny Mecz ciągłej walki w środku boiska , Korea atakuję ale nie może się przedrzeć dobrze dzisiejszego wieczoru dysponowaną obronę Ukrainy radosny 18minuta akcja skrzydłem Ukrainy , zagranie do środka Kaliniczenko zmienia stronę....Rebrov pędzi skrzydłem zarywa do środka Sheva odwraca się podaje do Vorebaia nie ma spalonego..bramkarz wybiega...Vorobei loooobuję i GOOOOOL szczęśliwy 2:1 dla Ukrainy szczęśliwy Kolejne akcję toczą się pod bramką Koreii strzał Vorobeia , piłka się odibja od obrońcy , ale trafia do Napastnika Chelsea który pewnym strzałem zdobywa 2bramkę radosny Sheva bryluję w środku ataku i pięknie prowadzi drużynę do zwycięztwa radosny
Dalsze akcję kończyły się na obronie albo na bramkarzu z obu stron , nikt do przerwy nie wypracował sytuacji do zdobycia bramki radosny Koniec pierwszej połowy wynik: 3:1 dla chłopców iLoVeAnii:)

Statystyki strzałów: Ukraina:8 , Korea:1

Druga połowa zaczęła się od groźnej akcji skrzydłowego Manchesteru który dośrodkowuję w pole karne i jeden z napastników głowa probuję pokonać bramkarza Ukrainy , ale on świetnie paruję piłkę na rzut rożny radosny Korea bardziej przycisnęła , Ukraina ograniczyła się do długich zagrań na 3napastników którzy mieli dowieść 3pkt do końca meczu radosny Korea probuję zdobyć drugą bramkę ale dzisiejszego wieczoru nic im nie wychodziło ich ataki z każdą minutką słabły a Ukraina spokojnie ''klepała'' piłkę , 30min kontra strata piłki w środku pola, Voronin podaje do Vorobei który świetnie wykłada piłkó shevie radosny jest sam na sam z bramkarzem , ale nie strzela tylko idealnie wykłada futbolówkę do boku , a Rebrov na pustą pakuję piłkę do siatki radosny 4:1 , nic nie wskazuję by Ukraina miała przegrać dziś ten mecz radosny Korea jednak nie rezygnuje tylko dalej próbuję zmniejszyć wynik i to się im udaje w 38minucie , strzałem zza pola karnego popisuję się pomocnik Koreii radosny 4:2 i takim wynikiem kończy się to spotkanie radosny

Ukraina która nie jest na pewno typowana w tej grupie na faworyta , zrobiła mały kroczek do przodu by sprawić niespodziankę w tej grupie radosny Korea już nie może pozwolić sobie na stratę punktów jeżeli myśli o grze w następnej fazie radosny

pozdro all
Czw 19:16, 01 Lut 2007 Zobacz profil autora

Chciałbym dodać, że grałem po piwie i kompletnie bez ogrania. Następne mecze zagram po powrocie z wyjazdu wink
Czw 21:08, 01 Lut 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

Kolejny mecz w Grupie B radosny

Angola 1 - 1 Ukraina

opis:

Mecz jak pierwszy zaczął się suuper dla Ukrainy radosny 3minuta sheva do rebrova markuje uderzenie napastnik , czarnoskóry obrońca kiwnięty , strzał i 1:0 dla piłkarzy z Europy radosny Walka w środku pola , 10minuta akcja skrzydłem Angoli podanie do napastnika z Beungo , 17metr pewny strzał w długi róg i jest 1:1....Nadal piłkę rozgrywali Afrykańczycy , Ukraina ograniczyła się do kontrataków...30minuta faul na Shevchenko , 25metr, sam poszkodowany oddaje stzrał....piłka zmierza w okienko.... ale fenomenalna interwencja bramkarza ratuję Angolę przed utrata 2bramki radosny pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1 radosny

Druga połowa nie zbyt ciekawa akcję z obu stron , mecz wyrównany , może z lekką przewagą w posiadaniu piłki po stronie Angoli , lecz żadna z ekip nie potrafiła wypracować sytuację do zdobycia gola radosny

Mecz kończy się wynikiem 1:1 radosny Ukraina nie potrafiła przebić się przez świetnie ustawioną obronę podopiecznych trenera kemocika który wykazał się perfekcyjnym taktykiem ustawiając drużynę do meczu radosny

Ukraina ma 4pkt po dwóch meczach, jest przed ogromną szansą awansu jeżeli swój ostatni mecz nie przegra radosny

Ekipa z Afryki - Angola jest po pierwszym meczu...ma przed sobą dwa trudne spotkania, lecz myślę, że wyjdzie z nich zwycięsko radosny

GooD LuCk , HaVe FuN aLL szczęśliwy
Pią 1:52, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

kemocik (Angola) 1 - 0 (Korea) Czarny
Nie ma formy takiej jaka powinna być niestety, ale jakoś udało się wymęczyć 1-0...
Gol Akwy
Czarny jak zawsze był po 3214324654 piwach ; - DDD

Ostatnio zmieniony przez kemocik dnia Pią 2:12, 02 Lut 2007, w całości zmieniany 1 raz

Czarny napisał:

no to Czarny mnie zaskoczył smutny , myslałem ze przynajmniej z grupy wyjdziesz zdzier , ale nie martw sie ja wygram tura za Ciebie zdzier szczęśliwy
Pią 14:05, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

macho_21 (Norwegia) 1 - 1 (Angola) kemocik
Dziwny mecz, w sporych lagach,. Za wiele nie można powiedzieć - nie ma o czym Wink
Jeszcze przy 0-0 Mantorras byl na 16 metrze na wprost przed bramkarzem Norwegii, ja wybralem dlugi rog, a ten strzelil w srodek - prosto w bramkarza...
Pozdrawiam szczęśliwy

Ciekawe czy niepokonana w MŚ Angola odpadnie już w grupie O_O szczęśliwy
Liczę na dobre wyniki w innych meczach szczęśliwy (najlepiej remisy)
Nie 20:56, 04 Lut 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

UPRAGNIONY AWANS....

iLoVeAnia (Ukraina) 2:2 (Norwegia) macho_21

Długo oczekiwane spotkanie ... spotkanie zaczela sie tragicznie dla Ukrainy , która w 20min fauluje napastnika Norwegi i jest karny i czerwona kartka dla defensora smutny już wiedziałem, ze jak gol padnie to bedzie cięzko....pedersen nie marnuje takich prezentów i jest 1;0 dla podopiecznych macho_21... 10min później długie zagranie w pole karne Ukrainy , pojedynek biegowy rusol'a i Carew'a wygrywa jednak Norweg i głową lobuję wychodzącego z bramki Shovkovskiego... 2:0 dla skandynawów.... w tym momencie ręce mi opadły radosny koniec pierwszej połowy... druga połowa to czysta formalność, dograć 45min i byebye... Początek drugiej połowy to zmiana taktyki przez trenera iLoVeAnia która przynosi efekt:) 15min ... podanie do vorobeia on oddaje na środek 20metra do Shevy i supersnajpier Chealsa pakuje pilke w okienku bramki radosny 2:1 odzywaja nadzieje na remis i moze awans bilansem bramek radosny Ukraina nie zwalnia tempa , Norwegowie sie gubia , znow sheva na 20metrze , pociagnal w pole karne i pakuje pilke pod Myhre radosny 2:2 cudowny wynik!!! szczęśliwy dalej to tylko wybijanie piłki zdzier i nadzieja na moze 3;2 , ale gry Norwegia zblizala sie do pola karnego to serce kibica Ukrainy przesuwalo sie do przelyku zdzier zdzier radosny lecz mecz dosc wyrownany konczy sie wynikiem 2;2 radosny

TAAAK !! szczęśliwy

Awans różnicą bramek radosny bez względu na wynik meczu macho_21 vs Czarny , Ukraina jest w następnej fazie rozgrywek radosny Od wyniku tylko będzie zależało z którego miejsca awansuję radosny radosny

macho_21 vs czarny 3-2

tylko zwyciestwo dwiema bramkami dawalo mi awans...i do 85 minuty meczu wynik 2-0 dla norwegów utrzymywal sie na tablicy wynków..niestety..dekoncentracja..i dwie bramki strzelaja koreanczycy..kiedy juz stracilem nadzije w doliczonym czasie gry rozpaczliwy atak norwegow przynosi gola..i mecz konczy konczy sie wynikiem 3-2..

co oznacza ze bedzie potrzebny dodatkowy mecz z kemocikiem prowadzacym Angole radosny
Śro 15:26, 07 Lut 2007 Zobacz profil autora
iLoVeAnia

Posty: 257

co oznacza ze bedzie potrzebny dodatkowy mecz z kemocikiem prowadzacym Angole

oznacza to , że grupa B jest bardzo wyrównana i 3 mecze nie wystarczą do wyłonienia zawodników radosny

DOGRYWKA szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

macho_21 vs kemocik radosny

w pierwszym spotkaniu był wynik 1:1 więc zapowiada się wyrównany pojedynek radosny

moja propozycja aby ustawić na dogrywkę i rzuty karne , w przypadku remisu w regulaminowych 90min dogrywka bądź karne wyłonią zwycięzce radosny
Śro 15:32, 07 Lut 2007 Zobacz profil autora

Jeżeli można wtrącić... To drugie miejsce zajął macho_21. Strzelił więcej goli. To jest następne kryterium wg. FIFA.

Cobeer napisał:

Racja. O awansie decyduje w kolejności m.in. bilans bramek, a przy równym bilansie ilość zdobytych goli.

-bezpośrednie mecze

Gdzie tu jest coś o ilości strzelonych bramek?
Wiem, że tak jest na MŚ, ale przydałoby się to napisać... W końcu w turnieju obowiązuje regulamin podany na forum, a nie taki, który mam sobie sam wyszukać ;p

Posty: 329

moge zagrac dodatkowy mecz..dla mnie to zaden problem radosny jak przegram to trudno płakał nie bede..czekam na termin.. ale niech decyduje moderator..pozdrawiam
Czw 16:39, 08 Lut 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)